• جنگ خان ها

  • بانوی محبوب

  • جنگ های فضایی

No Recent Activity
درباره motaro

اطلاعات عمومی

درباره motaro
Biography:
سورپرایز روز زن و کادو روز زن
وقتی به تقویم نگاه می*کنیم برخی روزها را می*بینیم که برای بزرگداشت عزیزان*مان تعیین شده*اند، روز مادر یکی از آن روزها است و متعلق به تمام مادران می*باشد. اما بهتر است بدانید این روز نه تنها در ایران بلکه در تمام کشورهای دنیا گرامی داشته و جشن گرفته می*شود اما تاریخ آن در هر دین و کشوری متفاوت است. برای آشنایی با تاریخچه روز مادر در ایران و جهان و همچنین چگونگی گرامیداشت و تهیه یک هدیه خاص برای مادر با ما همراه باشید.تاریخچه روز مادر و هدیه روز مادر
پیشینه این روز به سال 1850 و تشکیل انجمن جارویس برمی*گردد. هدف این انجمن در آن زمان کمک به سربازان مجروح جنگی بود که پس از جنگ نیز فعالیت خود را با هدف کمک به ایجاد صلح و دوستی در میان دشمنان سابق ادامه داد. یکی از فعالان این انجمن که جولیا واردها و نام داشت معتقد بود که زنان باید نقش سیاسی فعال تری برای ترویج صلح در دنیا بر عهده بگیرند. پس از مرگ وی دخترش با تایید رییس جمهور وقت آمریکا توانست 12 ماه می را به عنوان روز مادر اعلام کند. این روز هر ساله در تمام کشورهای خارجی به غیر از انگلستان و ایرلند به عنوان روز مادر شناخته شده و جشن گرفته می*شود. این دو کشور به جای دومین یکشنبه از ماه می، چهارمین یکشنبه را جشن می*گیرند. برخی کشورهای کاتولیک نیز روز تولد حضرت مریم را به عنوان روز مادر می*شناسند.
اما در کشورهای اسلامی و مسلمان و کشور عزیزمان ایران، روز تولد حضرت فاطمه زهرا(س)، دختر پیامبر گرامی اسلام (ص) به عنوان روز مادر شناخته شده و جشن گرفته میشود. این روز برای تمامی مسلمانان شیعه دنیا یک روز مقدس شمرده شده که جایگاه ویژه*ای نیز در بین آنان دارد.
در نهایت روز مادر هر روزی که باشد هدف اعلام این روز در سراسر دنیا، قدردانی و گرامیداشت تمامی زحمات و محبت*های مادرانی می*باشد که همه عمر خود را بدون چشمداشت صرف خانه و خانواده خود می*کنند و باید از آنها تجلیل شود. در واقع این روز یک فرصت مناسب بوده تا با خرید یک هدیه خاص برای مادر، آنان را خوشحال کرده و در کنارشان باشید.

آمار


مجموع پست ها
مجموع پست ها
0
میانگین پستها در طول روز
0
Total Thanks
Total Thanks
0
اطلاعات عمومی
تاریخ و زمان آخرین فعالیت درسایت
10-09-2019 04:18 PM
تاریخ عضویت
10-09-2019
معارفه ها
0
صفحه اصلی وب سایت
https://mootanroo.com/products/tag/womens-day-4091
کلیه حقوق مادی و معنوی برای پرتال Madmoo محفوظ است.
طراحی قالب توسط وی بی ایران
قدرت گرفته از ویبولتین 4.2