• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 46

موضوع: چگونه سریع پیشرفت کنیم

1. Top | #1

پیشروی سطح: %68 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 65
    فعالیت کل: %0
    سطح
    7
    تشکر دریافتی
    332 بار در 59 پست
    دستاورد ها:
    مشاوردوستیسه ماه فعالیت

چگونه سریع پیشرفت کنیم

سلام

امروز میخوام یکی از راه های پیشرفت سریع رو بهتون یاد بدم . این راه رو دقیقا روز های اول آمدن روح خان های دارای لول های مختلف متوجه شدم و تنها یه یک نفر گفتم که اون هم کامران بود . اما بعد از گذشت یکی دو دوره میبینیم که کم کم بعضی از پلیر ها از این روش برای سریع تر پیشرفت کردن خود استفاده میکنند . بد ندیدم بقیه هم یه آشنایی با این روش داشته باشند.

راه فوق بدین گونه است :

شما نیاز به ارتش کامل و مهارت های کامل بخت و اقبال و تحصیلات دارید .
    همچنین کلیه لول های آهنگری شما می بایست در بالاترین حد باشدو ترجیحا لول آخر آهنگری هم به حمله اختصاص داده شود .

با داشتن این موارد کافیست کلیه روح خان های لول 2 منطقه خود را بزنید . بر طبق آمار روح خان لول 2 دارای جمعیت 34920 است . یعنی 15 هزار نفر کمتر از جمعیتی که شما می خواهید با آن حمله کنید .

حال در حمله شما حدودا 10 هزار نیرو از دست خواهید داد ! ( در صورتی که سبک شما نیز ایده آل باشد ) که 5 هزار نفر آن را می توانید از طریق پاکسازی جبران کنید و در این نبرد بین 5-6 میلیون امتیاز خواهید گرفت .

خلاصه و در پایان : شما با از دست دادن تنها 5000 نیرو 6 میلیون امتیاز خواهید گرفت.
    و به عبارت ساده تر : به ازا از دست دادن هر ارتش 50 هزار نفری شما به 60 میلیون امتیاز دست پیدا خواهید کرد .

تمام ما، تمام ما همین لحظه است
    نگو زوده، نگو دیره ...

2. Top | #21

پیشروی سطح: %77 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 23
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    3 بار در یک پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

پاسخ : چگونه سریع پیشرفت کنیم

نقل قول نوشته اصلی توسط Sayrex نمایش پست ها
    سلام

امروز میخوام یکی از راه های پیشرفت سریع رو بهتون یاد بدم . این راه رو دقیقا روز های اول آمدن روح خان های دارای لول های مختلف متوجه شدم و تنها یه یک نفر گفتم که اون هم کامران بود . اما بعد از گذشت یکی دو دوره میبینیم که کم کم بعضی از پلیر ها از این روش برای سریع تر پیشرفت کردن خود استفاده میکنند . بد ندیدم بقیه هم یه آشنایی با این روش داشته باشند.

راه فوق بدین گونه است :

شما نیاز به ارتش کامل و مهارت های کامل بخت و اقبال و تحصیلات دارید .
    همچنین کلیه لول های آهنگری شما می بایست در بالاترین حد باشدو ترجیحا لول آخر آهنگری هم به حمله اختصاص داده شود .

با داشتن این موارد کافیست کلیه روح خان های لول 2 منطقه خود را بزنید . بر طبق آمار روح خان لول 2 دارای جمعیت 34920 است . یعنی 15 هزار نفر کمتر از جمعیتی که شما می خواهید با آن حمله کنید .

حال در حمله شما حدودا 10 هزار نیرو از دست خواهید داد ! ( در صورتی که سبک شما نیز ایده آل باشد ) که 5 هزار نفر آن را می توانید از طریق پاکسازی جبران کنید و در این نبرد بین 5-6 میلیون امتیاز خواهید گرفت .

خلاصه و در پایان : شما با از دست دادن تنها 5000 نیرو 6 میلیون امتیاز خواهید گرفت.
    و به عبارت ساده تر : به ازا از دست دادن هر ارتش 50 هزار نفری شما به 60 میلیون امتیاز دست پیدا خواهید کرد .

آخ با 50000 تا نیرو سطحمون میشه 32
    1 سال و 3 ماه پیش رفتم تا الان
    از الان تا 1 سال و 3 ماه دیگه
    وقت ندارم

3. Top | #22

پیشروی سطح: %69 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 31
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkin.66 نمایش پست ها
    دوست عزیز چه فشاری میاره؟ میشه توضیح بدین ؟ هول میدن؟ یا نه همینجوری چون اسمش حمله هست فشار میاره ؟
    برو خودت ببین وقتی میخوای به مدافع سنگین امتیاز بدی چقدر سطح سلامت میاد بالا بعد برو نگاه کن اگه حمله رو ارتقا بدی چقدر بعد خودت متوجه میشی من اولین نفری بودم که کهنه زدم و گذاشتم لینکشو و قتی اومد و تاثیرشو تو بازی هم حس کردم
    حمله افتضاح نیست اما دفاع کمی بهتر جواب داده بازم نظرتون برای ما محترم به شمار میاد
    بزارین اینطوری بگم ،شما میخاین حمله باشین ،همه ما میدونیم هر طرف که خط 1 اش زودتر از بین بره به احتمال خیلی زیاد
    بازنده جنگه ،خوب ،مهاجم اول ضربه میزنه ،من سنگینمو تو حمله اپ کردم ،وقتی میخام حمله بزنم ،تعداد نیرویی که خط 1 شما هست
    بیشتر از بین میره ،چرا ؟ چون یگان هاتو همشون حمله اپ کرده به جز سنگین ،درسته ؟ پس مثل منه ،با این تفاوت که من سنگینمم
    داره با قدرت بیشتری اولین ضربه رو میزنه ،تو دوره بعد که مدافع میخاد بزنه ،تعدادی از نیروهاش کشته شدن ،اونم به دلیل سنگین من
    نیروهای بیشتری از مدافع کشته شده ،حالا من با تعداد نیروی بیشتری دارم جلوی حمله شما وایمیستم ،به عبارتی ،وقتی سنگین
    حمله اش اپ باشه ،سریعتر خط 1 رو از بین میبره ،درسته یا نه ؟ پس سریعتر میتونم برم جلو ،درسته که سنگین شما داره دفاع
    میکنه ،اما بقیه یگان هاتون داره ضربه شدیدی میخوره ،اونم به خاطر سنگین من !!!
    خیلی دوست دارم در این باره یه تاپیک زده بشه تا همه دقیقا متوجه بشیم که این اپ کردن چه کارایی میکنه !!!

4. Top | #23

پیشروی سطح: %69 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 31
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط Spite_Of_Sky نمایش پست ها
    خب این روش یکم تیریپ مارمولک بازیه
    برای اینکار اگه مغول باشید میتونی روح خان های دور رو هم بزنید

اگه هم مهارت فرمانرواییتون 2 باشه چه بهتر چون بدلیل اختلاف تعداد ارتش افراد کمی از شما فرار میکنه
    ¹21²
    ولی در کل این روش رو نمیپسندم
    درسته ،روش جالبی نیست ،اما برای امتیاز گرفتن و رنک گرفتنه خوب البته این روش تو دنیای 1 جوابگو نیست
    متاسفم واقعا ¹21²¹21²¹21²¹21²

5. Top | #24

پیشروی سطح: %81 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 19
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    1 بار در 1 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط Knight_killer نمایش پست ها
    حسن جان دلبندم وقتی دفاع سنگین اپ بشه دیرتر میمیره
    درسته نیروی حمله مهاجم بیشتره ولی دفاعش کمتره پس زودتر میمیره اگه سبکت درست باشه دفاع واسه سنگین مفید تره
    اصلا این چیز ها خیلی مهم نیست برای اونایی که توی اهنگری میگیرن.افراد اکثرا برای تجربه میگیرن .

6. Top | #25

پیشروی سطح: %19 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 244
    سطح
    12
    تشکر دریافتی
    492 بار در 128 پست
    دستاورد ها:
    1000 امتیازیک سال ثبت نام
    نشان ها:
    بازوی قانون

نقل قول نوشته اصلی توسط v_for_vendetta نمایش پست ها
    بزارین اینطوری بگم ،شما میخاین حمله باشین ،همه ما میدونیم هر طرف که خط 1 اش زودتر از بین بره به احتمال خیلی زیاد
    بازنده جنگه ،خوب ،مهاجم اول ضربه میزنه ،من سنگینمو تو حمله اپ کردم ،وقتی میخام حمله بزنم ،تعداد نیرویی که خط 1 شما هست
    بیشتر از بین میره ،چرا ؟ چون یگان هاتو همشون حمله اپ کرده به جز سنگین ،درسته ؟ پس مثل منه ،با این تفاوت که من سنگینمم
    داره با قدرت بیشتری اولین ضربه رو میزنه ،تو دوره بعد که مدافع میخاد بزنه ،تعدادی از نیروهاش کشته شدن ،اونم به دلیل سنگین من
    نیروهای بیشتری از مدافع کشته شده ،حالا من با تعداد نیروی بیشتری دارم جلوی حمله شما وایمیستم ،به عبارتی ،وقتی سنگین
    حمله اش اپ باشه ،سریعتر خط 1 رو از بین میبره ،درسته یا نه ؟ پس سریعتر میتونم برم جلو ،درسته که سنگین شما داره دفاع
    خیلی دوست دارم در این باره یه تاپیک زده بشه تا همه دقیقا متوجه بشیم که این اپ کردن چه کارایی میکنه !!!
    حسن تو کلا برداشتت اشتباست
    ماداشتیم درباره روشی که پژمان جان گفتن بحث میکردیم یعنی ما مهاجم هستیم حالا حساب کن ببین کدوم مفید تره¹21²
    ارزش یک مرد را نباید از تعداد دوستاش فهمید بلکه باید از تعداد دشمناش فهمید

7. Top | #26

نقل قول نوشته اصلی توسط v_for_vendetta نمایش پست ها
    پسر خوب این وقتیه که سنگین روح خان خط 1 باشه
    سنگین روح که همیشه 1 نیست ¹21²

8. Top | #27

پیشروی سطح: %19 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 244
    سطح
    12
    تشکر دریافتی
    492 بار در 128 پست
    دستاورد ها:
    1000 امتیازیک سال ثبت نام
    نشان ها:
    بازوی قانون

نقل قول نوشته اصلی توسط MY-LOVE-IS-KHANWARS نمایش پست ها
    اصلا این چیز ها خیلی مهم نیست برای اونایی که توی اهنگری میگیرن.افراد اکثرا برای تجربه میگیرن .
    صادق یعنی 1 میلیون خیلی تو کله راند موثره؟
    یعنی 10% اضافه شدن به سطح سلامت سوار سنگین تو جنگها موثر نیست؟
    ارزش یک مرد را نباید از تعداد دوستاش فهمید بلکه باید از تعداد دشمناش فهمید

9. Top | #28

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkin.66 نمایش پست ها
    دوست عزیز چه فشاری میاره؟ میشه توضیح بدین ؟ هول میدن؟ یا نه همینجوری چون اسمش حمله هست فشار میاره ؟
    برو خودت ببین وقتی میخوای به مدافع سنگین امتیاز بدی چقدر سطح سلامت میاد بالا بعد برو نگاه کن اگه حمله رو ارتقا بدی چقدر بعد خودت متوجه میشی من اولین نفری بودم که کهنه زدم و گذاشتم لینکشو و قتی اومد و تاثیرشو تو بازی هم حس کردم
    حمله افتضاح نیست اما دفاع کمی بهتر جواب داده بازم نظرتون برای ما محترم به شمار میاد
    اینکه حمله باشه یا دفاع قدرتش اگه ازش درست استفاده کنی یکیه
    و این درست استفاده کردنش بر میگرده به نوع سبکت
    من با حمله سنگین بیشتر حال میکنم مخصوصا اگه قومم اعراب باشه

10. Top | #29

باید بگم در باره آهنگری با صادق موافقم
    اصلا این چیزاش مهم نیست مهم تجربشه که میده
    اگه کهنه کار رو نادیده بگیریم آهنگری یکی از ارکان پیشرفته چون باعث موفقیت در غارت ها میشه

11. Top | #30

پیشروی سطح: %81 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 19
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    1 بار در 1 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط Knight_killer نمایش پست ها
    صادق یعنی 1 میلیون خیلی تو کله راند موثره؟
    یعنی 10% اضافه شدن به سطح سلامت سوار سنگین تو جنگها موثر نیست؟
    امیر جان.برای اول بازی خیلی تاثیر گذاره.

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین