کنسول ویتا “دقیقا همان بازی” نسخه*ی PS3 است که در آن حجم ترافیک و تعداد بازی*کن*های آنلاین تغییر کرده اند.

تهیه*کننده*ی بازی Webster در مصاحبه*ی خود با بلاگ پلی استیشن گفته است که “مهم*ترین” قسمت از نسخه*ی ویتای بازی، هماهنگ کردن امتیازات بخش تک نفره با چندنفره است که جدا کسب می*شوند.
“اگر بخش تک نفره*ی بازی را انجام دهید، هر میزان ‘امتیاز سرعت’ که می*گیرید باعث پیشرفتتان در بخش چندنفره هم می*شود. همین اتفاق بین این بخش ها در ویتا هم می*شود و حتی می*شود این امتیازات را از نسخه*ی ویتا به نسخه*ی کنسول خانگی منتقل کرد. این یک سیستم امتیاز دهی کاملا جدید است.”
“هر کاری که شما در بازی می*کنید برایتان ‘امتیاز سرعت’ به ارمغان می*آورد. امتیاز سرعت مکان شما در لیست تحت تعقیب*ها را مشخص می*سازد. آیا من از دوستان خود جلو زده ام؟ آیا من به امتیاز مورد نیاز برای از میان برداشتن یکی از تحت تعقیبان رسیده*ام؟ در بخش چندنفره در چه جایگاهی قرار دارم؟ چه چیزهایی را آزاد کرده ام و … همچنین من می*توانم این امتیازات را وقتی با ویتا در جایی بیرون از خانه بازی می*کنم، به نسخه*ی PS3 منتقل کنم.”
وبستر، بعد اشاره کرد که نسخه*ی ویتای بازی محتوای اختصاصی هم دارد و این محتوای اختصاصی یکی از راه هایی است که شما می*توانید از طریق آن امتیاز سرعت انحصاری کسب کنید.
“یک امتیاز ویژه برای کسانی که بازی را بر روی چند پلتفرم دارند این است که می*توانند این امتیاز انحصاری را کسب کنند.”
بازی مسابقه*ای Criterion در تاریخ ۳۰ اکتبر برای PC, PS3, Vita, و Xbox 360 منتشر می*شود.