• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

صفحه 1 از 11 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 110

موضوع: مشکل برگشت ارتش بعد از کم کردن وفاداری

1. Top | #1

پیشروی سطح: %60 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 40
    فعالیت کل: %0
    سطح
    4
    تشکر دریافتی
    6 بار در 3 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیازدوستی

مشکل برگشت ارتش بعد از کم کردن وفاداری

من امروز تو بازی به 1 مسئله برخوردم اونم اینکه وفاداری قلعه ای که توش ارتش هست زدم به 1000 رسید ارتش برنگشت هنوز هم جاسوسی میکنم جمعیت قلعه فوله منابعشم پائینه کسی دیلشو میدونه

2. Top | #2

پیشروی سطح: %72 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 28
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    7 بار در 3 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

پاسخ : مشکل برگشت ارتش بعد از کم کردن وفاداری

نقل قول نوشته اصلی توسط XGladiatorX نمایش پست ها
    من امروز تو بازی به 1 مسئله برخوردم اونم اینکه وفاداری قلعهای که توش ارتش هست زدم به 1000 رسید ارتش برنگشت هنوز هم جاسوسی میکنم جمعیت قلعه فوله منابعشم پائینه کسی دیلشو میدونه
    looooooooooooooooooool
    اینو نمیدونی دیگه ؟ تو که ادعای بازیت زیاده
    عزیز ارتشه تو قلعه شو انتقالی زده
    وفاداری 0هم بشه برنمیگرده ارتش

موش های این دوره و زمونه

3. Top | #3

سطح
    4
    تشکر دریافتی
    6 بار در 3 پست
    دستاورد ها:

اوه اوه راست میگفتیا 10 ساعت هنوز نرسیده جاسوسی میزتم هنوز پره نکنه مارش 11 ساعته داده 1 ساعت دیگه صبر میکنم

راستی نگو مارش 11 ساعته هم داریم که خیلی بده

4. Top | #4

پیشروی سطح: %28 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 363
    سطح
    23
    تشکر دریافتی
    6,468 بار در 3,378 پست
    دستاورد ها:
    دوستی5000 امتیازیک سال ثبت نام

من امروز تو بازی به 1 مسئله برخوردم اونم اینکه وفاداری قلعه ای که توش ارتش هست زدم به 1000 رسید ارتش برنگشت هنوز هم جاسوسی میکنم جمعیت قلعه فوله منابعشم پائینه کسی دیلشو میدونه
    علي اقا در صورتيكه مدافع بيش از يك قلعه داشته باشه همونطور كه نيما گفت مدافع قبل از خروج از بازي ارتشش را به قلعه ديگه انتقال داده و اطلاعات جاسوسان شما مربوط به زمان خروج ايشون هستش و تا زمانيكه دوباره أن لاين نشه جاسوسان شما همچنان همون اطلاعات را به شما ميدهند
    خـیـام اگـر زبـاده مــسـتـی خـوش بــاش *** بـا ماه رخـی اگـر نـشسـتـی خـوش باش
    چـون عـاقـبـت کـار جـهـان نـیستی است ***
    انگار که نیستی؛ چو هستی خوش باش

خانوارز یک اعتیاد فاجعه بار بود که خوشبختانه برای من خیلی وقته دورانش تموم شده
    زنده باد زندگی

5. Top | #5

پیشروی سطح: %75 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 25
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

جالبه رنک 1 اطلاعات بازیش خیلی ضعیفه
    پل استر
    بود...دیگر هرگز نخواهد بود...به خاطر بسپار...

6. Top | #6

پیشروی سطح: %86 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 14
    فعالیت کل: %0.7
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    13 بار در 9 پست
    دستاورد ها:
    دوستیسه ماه فعالیت200 امتیاز

بابا حواسش نيوده ديگه قرآن خدا غلط نشده كه
    چرا هر وقت بعضی ها عقب میمونن از یه جایی قانونی در میاد؟
    چرا .....؟

7. Top | #7

سطح
    4
    تشکر دریافتی
    6 بار در 3 پست
    دستاورد ها:

نقل قول نوشته اصلی توسط saharj24 نمایش پست ها
    علي اقا در صورتيكه مدافع بيش از يك قلعه داشته باشه همونطور كه نيما گفت مدافع قبل از خروج از بازي ارتشش را به قلعه ديگه انتقال داده و اطلاعات جاسوسان شما مربوط به زمان خروج ايشون هستش و تا زمانيكه دوباره أن لاين نشه جاسوسان شما همچنان همون اطلاعات را به شما ميدهند
    طبق محسابه امکان نداره به اون سرعت بتونه نیروهاشو منتقل کنه در ضمن بعد از آن شدن بازم جاسوسی کردم جمعیت همون بود . نمیدونم شاید تو محاسبه اشتباه کردم ولی با تحریک حداقل 5 ساعت لازم داره برای انتقال . قلعه هاش از هم دورن. بعد یک ساعت که آن نبود زدم .

نقل قول نوشته اصلی توسط ♰deadman♰ نمایش پست ها
    جالبه رنک 1 اطلاعات بازیش خیلی ضعیفه
    قربون شکلت چرا قلعه هاتون رنگش نارجنی شد ؟!! شما ها که چپ و راست به بهزاد فحش میداید . میگفتید عجب آدم فلان و بیسار حالا اومدین اسم اونو گذاشتین تو پروفایلتون . بعد بزنید بگید بهزاد بوده و یا فلانی من نبودم .

خیلی جالبه 4 تا اسم گذاشتین رو اکانت اونم اسم هایی که در حد و ردیف اکانت موهی نیستن . اگه دنبال اسم و رسم هستید لطفا اسم اصلی خودتون رو بزارید اگه شک دارید این داستان ها چیه ؟؟؟

نیما میاد رو اکانت کای آرمین بعد که میترکه میاد رو اک بهزادخان . مهدی کریمی میاد قلعه نزدیک ما میگیره بعد به موهی زنگ میزنه و مدعی رفاقته یهو یکی از اکانتش پیغام میفرسته فلان و بیسار بعد زنگ میزنه به محسن میگه من نبودم . شب حمله میزنه صبح میام سراقش میره محافظت .

خیلی جالبه داری نقش یه خرکوش زبل رو بازی میکنی که داره با دم شیر بازی میکنه (( براتون متاسفم )) شما ها از بهزاد بدترین که میاد فحشن ناموسی اس ام اس میکنه بخاطر اینکه نمیتونه رنک رو از موهی بگیره . همش دنبال موش و گربه بازی هستید .

8. Top | #8

پیشروی سطح: %28 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 363
    سطح
    23
    تشکر دریافتی
    6,468 بار در 3,378 پست
    دستاورد ها:
    دوستی5000 امتیازیک سال ثبت نام

طبق محسابه امکان نداره به اون سرعت بتونه نیروهاشو منتقل کنه در ضمن بعد از آن شدن بازم جاسوسی کردم جمعیت همون بود . نمیدونم شاید تو محاسبه اشتباه کردم ولی با تحریک حداقل 5 ساعت لازم داره برای انتقال . قلعه هاش از هم دورن. بعد یک ساعت که آن نبود زدم .
    علی اقا با اجازت امکان داره خوب هم امکان داره
    همین ماجرای انتقال ارتش در راند 5 برای من و مجتبی محسنی و نیما و نازنین و عادل صادقی و صفا پروین افتاد
    شب با نجیب وفای پایتخت مهدی نجاتی را 0 کردیم اما بخاطر اینکه قبل از رفتنش ارتشش را به قلعه دیگه انتقال داده بود ارتشش بک نشد و تا موقع ان شدنش هر چی ازش جاسوسی میزدیم اطلاعات زمان خارج شدن از بازی را جاسوسها برامون میفرستادند

انتقال تنها حالتی هستش که ارتش را تحت هیچ شرایطی به قلعه ای که وفاش زیر 3000 رسیده برگشت نمیده
    خـیـام اگـر زبـاده مــسـتـی خـوش بــاش *** بـا ماه رخـی اگـر نـشسـتـی خـوش باش
    چـون عـاقـبـت کـار جـهـان نـیستی است ***
    انگار که نیستی؛ چو هستی خوش باش

خانوارز یک اعتیاد فاجعه بار بود که خوشبختانه برای من خیلی وقته دورانش تموم شده
    زنده باد زندگی

9. Top | #9

پیشروی سطح: %98 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 2
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    2 بار در 2 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

قربون شکلت چرا قلعه هاتون رنگش نارجنی شد ؟!! شما ها که چپ و راست به بهزاد فحش میداید . میگفتید عجب آدم فلان و بیسار حالا اومدین اسم اونو گذاشتین تو پروفایلتون . بعد بزنید بگید بهزاد بوده و یا فلانی من نبودم .

خیلی جالبه 4 تا اسم گذاشتین رو اکانت اونم اسم هایی که در حد و ردیف اکانت موهی نیستن . اگه دنبال اسم و رسم هستید لطفا اسم اصلی خودتون رو بزارید اگه شک دارید این داستان ها چیه ؟؟؟

نیما میاد رو اکانت کای آرمین بعد که میترکه میاد رو اک بهزادخان . مهدی کریمی میاد قلعه نزدیک ما میگیره بعد به موهی زنگ میزنه و مدعی رفاقته یهو یکی از اکانتش پیغام میفرسته فلان و بیسار بعد زنگ میزنه به محسن میگه من نبودم . شب حمله میزنه صبح میام سراقش میره محافظت .

خیلی جالبه داری نقش یه خرکوش زبل رو بازی میکنی که داره با دم شیر بازی میکنه (( براتون متاسفم )) شما ها از بهزاد بدترین که میاد فحشن ناموسی اس ام اس میکنه بخاطر اینکه نمیتونه رنک رو از موهی بگیره . همش دنبال موش و گربه بازی هستید .
    جووش نزن علی جوون ))
    بابا سن و سالی گذشته از تو و موهی
    بده اینجوری به خاطر دو تا مارش خون خودتونو کثیف کنید
    داریم بازی میکنیم خعلی هم خوب
    جووش زدنت چیه نمیدونم
    ما وقت مثل شما نداریم 24 ساعته آن باشیم
    به همین علت دوستان قبول زحمت کردند

محافظت هم به خاطر اینکه شما چون بازیکن حرفه ایی هستید و هی ما رو میزنید
    وفاداریمون بره بالا
    و در اسرع وقت و با خیالی آسوده به مهمانی قلعه های زیبایتان بیاییم
    حرص نخور باو

شما هم دو سه شب آسوده بخوابید که از شب 4 ام باید شب بیداری ها بکشید خخخخخخخخخخخ
    بازیه

راستی علی جون مرده زنده نکنیم داداش گلم
    فحش ناموسی و اینجور چیزا واسه مهد کودکه
    به محسنم گفتم

بچه نیستیم که داداش گل

بازی کنیم
    داریم لذت میبریم
    نمیخوایم اعصابمونو خورد کنیم که
    بچه بازی یعنی رد کاربر کردن داداش

البته زیاد هم مهم نیس رد کاربر کردن
    من کسایی رو که فحش هم میدن اگه بیش از حد رکیک باشه رد کاربر میکنم گزارش هم نمیزنم

سخ نگیر علی جون داداش
    بازی داره از اوون حالت سکون خارج میشه
    یه خورده گرم شده
    لذت ببر هم شما هم محسن

راجع به اون خط قرمزه هم باید بگم که دقیقا درست میگین ما ؛ یعنی عرفان نایت کوئست - نیما خطر - حمید آرکاتاش - علی زندگی و 50000 نفر دیگه ای که روو اون اکانتن هیچ وقت نمیتونن به متقلب هایی مثل موهی برسن در این باره شکی ندارم (این رو به خاطر بی احترامیی که شما کردید گفتم)

به قول خارجیها : اینجووی
    "M"
    Patria O Muerte, Vinceremos
    پست ترین انسان کسی است که
    راز دوران دوستی را به وقت دشمنی فاش سازد

هر چند وقت یک بار خوب است آدم به مردم خوش اقبال جهان درس بدهد، حتی اگر برای این باشد که غرورشان را لحظه ای مبدل به شرم کند؛ چرا که خوشبختی هایی متعالی تراز خوشبختی آنها وجود دارد؛ خوشبختی*هایی عظیم تر و عزیزتر
    Ernesto Rafael Guevara de la serna
    ارنستو رافائل گوارا دلاسرنا
    mahdi.karimi1986@yahoo.com

10. Top | #10

پیشروی سطح: %75 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 25
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

اول سلام
    دوم محسن فحش ناموسی داد جوابشم گرفت، اون قضیه به شما ربطی پیدا نمیکنه پس بذار حرمت ها حفظ باشه علی خان!
    سوم خدا جای حق نشسته شمایی که یه طرفه قاضی رفتی و تهمت میزنی من شما رو هم به خدا واگذار میکنم

در مورد بازی هم صحبتی ندارم
    پل استر
    بود...دیگر هرگز نخواهد بود...به خاطر بسپار...

صفحه 1 از 11 123 ... آخرینآخرین