• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: پیروی صبحت ها در مورد آموزش مارش های معکوس

1. Top | #1

پیشروی سطح: %74 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 26
    فعالیت کل: %0.2
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

پیروی صبحت ها در مورد آموزش مارش های معکوس

همان طور که در جریان هستید الان پژمان جان زحمت کشیدن و توی تاپیک زیر توضیح دادن..

http://forum.xs-games.ir/showthread.php?t=11099

حالا سوال واسه من ایجاد شده که شما که پنل داری و میتونی ببینی جریان از چه قرار بوده چرا یک مقدار دقت نمیکنی و سریع خط بطلان میکشی روی مارش و حمله..
    اینجا جای این صبحت ها نیست. شما که گزارش نبرد رو گذاشتی به من بگو چند ساعت از اون حمله خورده ؟
    بیشتر از 20 ساعت شده که مارو بن کردی ؟

پیرو حرف خود شما تا 2 روز وقت داریم که گزارش بدیم.. 20 ساعت نشده مارو بن کردین...
    شما که خودت بازیکنی به من بگو اگه توی اردوت 474 تا غذا باشه ، 50000 تا هم ارتش توش باشه میتونی فکر کنی که چی کار کنی چی کار نکنی ؟
    توی دنیای 2 همه ی سبک ها سبکهای غارت هست...
    سنگین و سبک رو میزارن خط آخر که وزن حمل بره بالا.. توی همون خط هم صلیبی میزارن... اگه داستان به معکوس بازی باشه طرف ورمیداره بالستیک و صلیبی رو میزاره خط 1 ، نه خط 4 !!!!
    همه اینا به کنار... توی این زمان از بازی توی دنیای 2 که یارو 1 شمشیرزن براش مهمه کی میاد معکوس بگیره ؟
    ما خودمون از تلفات توی این جنگ ناراضی بودیم.. فقط و فقط میخواستیم نجیب زاده های طرف رو بزنیم.. حالا این تهمت رو میزنی که میخواستی تجربه بگیری ؟!!!
    آخه مرد مومن یک ذره فکر کن... همه این ها رو میتونی چک کنی.. مریض نیستم اردو بدم بغله یارو چند بار بفرستم پاکسازی که غذا کم مصرف بشه که آخرش 100 و خورده ای تجربه بگیرم.....

2. Top | #2

پیشروی سطح: %68 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 65
    فعالیت کل: %0
    سطح
    7
    تشکر دریافتی
    332 بار در 59 پست
    دستاورد ها:
    مشاوردوستیسه ماه فعالیت

پاسخ : پیروی صبحت ها در مورد آموزش مارش های معکوس

تاپیک رو بخون . مخصوصا پست دوم رو .
    مهم نیست شما چه فصدی یا چه فکری داری . هر فکری دارید برای خودتان نگه دارید . هر گونه سبک نامتعارف ممنوع هست .
    تمام ما، تمام ما همین لحظه است
    نگو زوده، نگو دیره ...

3. Top | #3

سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

این نکته رو از صبحت های خود شماست پژمان جان .. " هرگونه مارش تابلو که به جهت امتیاز گیری و ... زده بشه ممنوع هست . "

حالا اگه قراره ما امتیاز بگیریم من یک سوال میکنم .. منابعی که آقا از ساخت اون 5 تا نجیب داشت رو به جاش کمان کوتاه میساخت بیشتر به ما تجربه نمیداد ؟
    اگه قراره یارو امتیاز بگیره مگه مریضه توی ارتشش نجیب زاده بزاره که بمیرن ؟
    اگه ما میخواستیم امتیاز بگیریم خیلی راه های ساده تری هست تا اینکه 2 ساعت اردو بدی بغل قلعه یک نفر.
    جاسوسی های اکانت مارو یک نگاه بنداز.. روی همون قلعه حمایت بودش. مارش رو تحریک کردم حمایت رو بزنم طرف حمایت رو بک کرده ...
    بی شک حمایت هم حمایت خود بازیکن بوده.. اگه میخواست به ما امتیاز بده چرا اون حمایت رو بک کرده ؟
    من تایم هاشو هنوز دارم... برو روی اکانت البته اگه حالشو داری و دوست داری ببینی من تا چه حد راست میگم.
    از 2 تا قلعه مارش داد توی یکیش که قلعه بالاتر بود ( مختصاتش یادم نیست)
    دفعه اول نرسیدیم ارتشی که توش نجیبن داشت رو بزنیم.. سبک اون مارش هم فکر کنم کاملاً متعارف بوده ..

4. Top | #4

سطح
    7
    تشکر دریافتی
    332 بار در 59 پست
    دستاورد ها:
    مشاوردوستیسه ماه فعالیت

اون و ... اش رو مثل اینکه ندیدید .
    صرفا نچبید به امتیاز گیری .می تونه مارش به فصد توطئه باشه می تونه به هزار یک دلیل دیگه باشه .
    خلاصه اش رو گفتم . هر گونه سبک غیر متعارف ممنوعه .

الان هم گفتم ریپورت بدید هیچ مشکلی وجود نداره .

آقا من مارش زدم اشتباهی بک طرف این بود یا مارش من اشباهی با سبک معکوس فرستاده شد . ییا اصلا نه " آقا من یه بار سواره و گذاشتم خط 3 ببینم چه تاثیری تو جنگ داره دیدم فاجعه هست برش میگردونم خط اول دیگه هم تکرار نمی کنیم " ما هم میگیم با تشکر ار ریپورت در سابقه شما ثبت شد تا هم ریپورت شما محفوظ باشه برای این مورد هم اگر کسی اعتراض کرد با مدرک باشه .

پس فیدبک مسئول خوندن فکر شما نیست . نمیشینه هم بازی شما رو 24 ساعت وقت بذاره تجزیه تحلیل کنه ببینه از این کار چه قصدی داشتید.
    برای همین میگه هر گونه سبک نامتعارف ممنوع است و اگر رویت بشه و ریپورتی هم داده نشده باشه توسط ارسال کننده و گیرنده توقیف به همراه خواهد داشت .
    نگو زوده، نگو دیره ...

5. Top | #5

سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

من فکر میکنم باید یه تمیزی بین مارش معکوس و مارش نا متعارف قائل بشیم... من یک سوال میکنم از شما
    اول بازی باشه و سنگین هات برات ارزش داشته باشه.... اصلاً چرا اینقدر دور بریم ؟ 20 تا دونه سبک داری با چند تا کماندار با کمان بلند.. بخوایی به یکی حمله کنی و غارتش کنی چی کار میکنی ؟
    مگه غیر از این هست که سبک رو میزاری خط 4 کنار بلندت ؟
    حالا اگه طرفت کماندار کوتاه هنوز داشته باشه چی ؟
    مگه باز غیر از این هست که تو امتیاز میگیری ؟
    اینو مارش معکوس حساب میکنی ؟
    از االان به بعد یعنی هرکس اینکارو کردش باید بگه آقا من دیشب فلانی رو زدم اینم لینکش هست ؟
    امیدوارم مثل همیشه منطقی جواب بدی

- - - Updated - - -

بن قرمز یک مجازات هست .. توی اینکه شکی نداری ؟
    بدونه اینکه پیگیر قضیه باشید که چه اتفاقی افتاده طرف رو بن میکنید ؟ بدون تعارف میگم کسایی که فیدبکر هستن مثل قاضی میمونن..
    قاضی که کتاب قانون رو بلد نباشه همیشه اشتباه میکنه...
    مارش معکوس به صرف گرفتن امتیاز هست . گرفتن امتیاز از مارش معکوس بی قانونیه.. صرفاً گذاشتن سنگین توی خط 4 نمیتونه مارش معکوس باشه.

6. Top | #6

سطح
    7
    تشکر دریافتی
    332 بار در 59 پست
    دستاورد ها:
    مشاوردوستیسه ماه فعالیت

الان من نمیدونم شما سر چی داری چونه میزنی .
    سبک غارت زدی به کسی ارتش داشت ریپورت میدی . سبک اجق وجق زدید به یکی ریپورت میدید و تکرار نمی کنید .
    هر مورد مشکوک رو ریپورت میدید .
    هر موردی رو .
    این یه تیکه رو هم قرمز کردم .

تاپیک هم نزدم که با شما چونه بزنم که چرا اون سواره رفته خط 3 یا چرا کماندار اومده خط 1 . یک بار گفتم فیدبکر مسئول فکر خونی نیست که شما برای چی سبک اجق وجق چدید .
    سواره سنگین جاش خط 1 ه . اشتباهی یا عمدی این کارو کردید یه فیدبک که " من اشتباهی این مورد رو گذاشتم یا به اید دلیل گذاشتم و نتیجه نداد یا نتیجه ای که میخواستم داد این هم دلایل اش " فیدبکر هم فقط فیدبک رو بررسی میکنه اگر ریپورت به موقع بود یا دلیل شما قانع کننده میگه ممنون ثبت در آرشیو به جهت موراد مربوطه .

حالا شما بیا به من بگو چرا فلان چی اونجاست و فلان چی اینجاست این چیزهایی هست که باید بعد از زدن مارش برای فیدبکر توضیح بدید تا قانع اش کنید .
    پس قانون مارش معکوس رو یه بار ذکر کردم و فکر نکنم دوباره نیاز به گفتن اش باشه .
    به آن رجوع کنید. رعایت کتید تا مشکلی پیش نیایید. رعایت نکردن هر کدام از گزینه هاش مسئولیت اش جز با خودتون با کسی دیگه ای نیست .

السلام علیکم و رحمته الله و برکاته ...
    نگو زوده، نگو دیره ...