• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 21

موضوع: اموزش سریع بازی برای مبتدیان

1. Top | #1

پیشروی سطح: %73 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 27
    فعالیت کل: %0
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    4 بار در 4 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

اموزش سریع بازی برای مبتدیان

چنانچه برای اولین بار است بازی می کنید بهترین کار گوش دادن به راهنمایی های کاردان و مطالعه راهنمای بازیست.
    وقتی که در سطح 0 هستید کسی نمی توانید به شما حمله کند , سعی کنید پناهگاه بسازید تا بتوانید منابع خود را از دسترس غارتگران به دور نگه دارید.
    هنگام ساخت نیرو به همه یگان ها توجه داشته باشید.نیزه داران برای مقابله با سواره نظام ها و تبر زن برای مقابله با پیاده نظام مناسب است.شمشیر زن یگانیست که برای مقابله با هر دو یگان دشمن مناسب است.هرگز کمانداران را فراموش نکنید.شاید سطح سلامتی انها پایین باشد اما می توانند به پیاده نظام و سواره نظام های دشمن ضربات سنگینی وارد کنند.
    در ابتدای بازی از ماشین های محاصره نترسید چون آنها تنها می توانند ساختمانهایی را که بالاتر از سط 5 باشند تخریب کنند.

هر کس با من در افتد
    ور افتاد.

2. Top | #11

پیشروی سطح: %94 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 6
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    1 بار در 1 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

پاسخ : اموزش سریع بازی برای مبتدیان

نقل قول نوشته اصلی توسط matias نمایش پست ها
    داداش اگه دیدی کناریت 36 و تو 26 جه جوری حمله میکنی به منم بگو¹21²¹21²¹21²
    داداشی من عاشقتم اینارو همش واسه اول بازی گفتم اول بازی کی لولش 36 یا 26 هست .¹21²¹21²

3. Top | #12

پیشروی سطح: %94 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 6
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    1 بار در 1 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

داداش اگخ این طوره بر منم راه حلی بگو من همه اطراف من 36 هست و دورتر هم هست اما 11 ساعت شما میگید من به 36 حمله کنم یا یا پیشاهنگ بسازم شما بگید
    ببین شما دو تا راه حل داری یا مثل مرد واسا بجنگ یا اردو بزن به یه جای مناسب اونجا قلعه بگیر و پیشرفتتو سریع تر کن .

4. Top | #13

پیشروی سطح: %69 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 31
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    1 بار در 1 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط Black.CRusaDer نمایش پست ها
    ببین شما دو تا راه حل داری یا مثل مرد واسا بجنگ یا اردو بزن به یه جای مناسب اونجا قلعه بگیر و پیشرفتتو سریع تر کن .
    داداش میگم نزدیکترین فاصل با من که بتونم شکست بدم11 ساعته ما داریم خارج میشیم از موضوع

5. Top | #14

سطح
    3
    تشکر دریافتی
    1 بار در 1 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط Black.CRusaDer نمایش پست ها
    داداشی من عاشقتم اینارو همش واسه اول بازی گفتم اول بازی کی لولش 36 یا 26 هست .¹21²¹21²
    ببین پس بر چی در باره غارت و حمله به قوی ها گفتی نوکرتم بله بوده تو هفته دوم به زور سکه میرسن 36 چیز عجیبی نیست که

6. Top | #15

سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

تو هفته دوم طرف کل سکه های مملکتم داشته باشه نمیتونه برسه 36 ! یعنی اګه خودشو دیګه حسابی به قول معروف بچلونه و همه ی مدال هارو هم تو این دو هفته پایرو کنه شاید تا 32-33 اونم تازه به احتمال خیلی خیلی ضعیف.این 1
    2 اینکه داداشمون راست ګفت ! شما غارت و این حرفا اول بازی به دردت میخوره.بعد که 11 تا قلعه با معدن 30 داشتی خداوکیلی بازم به غارت فکر میکنی ¹21²¹21²¹21²
    آخرشم اینکه پیشاهنګ اول بازی بسیار بسیار به درد بخور و به نظرم از فرمانروایی و سواره و کماندار هم مهم تره چون وقتی میخوای هفته اول با حداکثر 2-3 تا نجیب قلعه بګیری اونوقت به حرف من میرسی و پیشاهنګ توی اواسط بازی به بیمصرف ترین چیز مبدل میشه پس بهترین کار اینه که با 1 کلیک مهارت هارو پس بګیری بدی به یه مهارتبه درد بخور.این قضیه کاملا برای سرمایه ګذاری هم صدق میکنه.اول بازی خیلی مهم وسط به بعد بیمصرف ترین چیز ممکن
    Some people come into our lives and go quickly while others stay and leave footprints in our heartsand we are never the same.

7. Top | #16

پیشروی سطح: %19 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 162
    سطح
    7
    تشکر دریافتی
    38 بار در 20 پست
    دستاورد ها:
    دوستی500 امتیازیک سال ثبت نام

اول اينكه سطح 26 نميتونه به 36 كلا حمله كنه
    حالادر مجموع اگه جائي هستيد كه همه سطحشون ازتون بالاتره هيچ اهميتي نديد مگه سطح همهچيه بازي؟ از هيچكسم نترسيد طرف سطح 36 هست كه هست شما بزن كاريت نباشه مثلا چون سطح 36 ديگه غوله؟آخر بازي شايد 500نفر به سطح 36 برسن همشون غولن مگه؟ تا ديدي ارتشش بيرونه بزنش اينجوري هم نشون ميدي يه چيز بلدي هم اون بيچاره بايد كلي بدبختي بكشه تو بازي هم نه رنك نشانه قدرت و حرفه اي بودنه نه سطح بازيه كه نشون ميده طرف چيكارست
    تو اول بازيم هميشه سعي كنيد اطرافياتونو از بازي خسته كنيد يعني اينقدر بزنيد تا كلا بيخيال بشن آخرش اينه كه كل اون منطقه بريزن سرت اتفاق خاصي نميفته¹21²¹21² ولي خوب همينشم خيلي حال ميده ديوار بساز همشون ميخورن به ديوار:دي
    اول بازي اگه نتوني بقليتو فارم كني پس خودت فارمي به اين شك نكن تو اول بازي چند حالت داره
    1- اينكه بتوني يكيو مثل آب خوردن فارم كني طرف جرعت پيام دادنم نداشته باشه يا اينكه طرف اينقدر شوت باشه ديوار 1 هم نداشته باشه¹21²
    2- اينكه يكيو بتوني فارم كني ولي به دليل تلفات سعي ميكني كه اين كارو نكني كه اين خودش چند حالت داره كه توضيح ميدم
    3- اينكه نتوني فارمش كني يعني نيروهاش اون از شما بيشتره در اين صورت شماا خيلي راحت فارم ميشيد كافيه طرف يكم دل و جرعت داشته باشه
    توي سرور 10x منيرو تو اول بازي خيلي مهمه يعني اگه رنك 1 هستي بايد بيشترين ارتش كل سرور رو هم داشته باشي وگرنه ميخوري زمين هميشه هم به اين فكر كن امكان داره بقليت يه نقشه اي برات بكشه پس هميشه بايد آماده باشي اينو هم بايد تو تجربه ياد بگيري كه كي بايد نيررو بسازي كي سرباز
    شايد آخر سرور مهم نباشه نيروهاي كي بيشتره ولي اول سرور نيرو حرف اولو ميزنه ميشه گفت تو بدترين شرايط ميتونه به كمكت بياد
    در مورد نكته 2 كه گفتم توضيح ميدم اينه كه وقتي ميبيني ازرافت اشخاص زيادي از يه قبيله هستن و تو چنين پشتيباني نداري يا بايد خيلي حرفه اي باشي و با جرعت بزني يا ميگي بهتره كاري بهشون نداشته باشي تا چند روز بعد كه بتوني از پس همشون بر بياي البته خيلي وقتا يه قبيله به يه بازيكنش اهميت نميده ولي خوب براي كسي كه تازه ميخواد بازي رو ياد بگيره بهتره واررد اين جنگا نشه و چنين ريسكي نكنه
    يكي از مشكلاتي كه خيليا موقعي كه داره بازي وارد مرحله دومش ميشه و يه جورائي درگيريا هم شديد ميشه اينه كه طرف مثلا رنك 1 تا 10 ولي شديدا ميره پائين اين مهم نيست چون طبيعيه مهمتر اينه كه يهو ميبيني نميتوني از خودت دفاع كني و به قول معروف كل اين مدت رو داشتي خونه سازي ميكردي چون تا اين موقع خونه سازي بيشترين تجربرو ميده ولي كسائي كه ترجيه دادن از مرحله دوم خودشونو بالا بكشن ميتونن تا آخرش باشد
    البته من به هيچ وجه اينكه به جاي استارت به نيرو ساختن برسي توصيه نميكنم هر چيزي بايد به جاش باشه امكان داره يكي تو اوايل مرحله دوم ازت يه كوچولو بيشتر نيرو داشته باشه ولي اه سطح منابع بالاتر باشه ميتوني جبرانش كني اينكه كي چجوري هم نيرو داشته باشي هم سطح منابع خوب به غارتت بستگي داره و ميشه گفت تنها 5نفر شايد تو سرورر بتونن چنين كاريو بكنن كه معمولا مدال طلا رو هم دارن وگرنه نميتونن منابع مورد نياز رو بدست بيارن پس هيچوقت انتظار نداشته باشيد كه تو اولين رانتون يه غول بار بيايد چون يهخ سري چيزا نياز به تجربه داره كه نميشه گفت و شما بايد تو شرايتش قرار بگيريد و خودتون راه حل پيدا كنيد
    براي شروع هم بيشتر توصيه ميشه از سرور هاي سرعت كم شروع كنيد تا بتونيد پله پله بازي رو تو مراحل مختلف ياد بگيريد چون سرعت هم كم هست ايم مراحل بيشتر طول ميكشه شما هم راحتر ميتونيد ياد بگيريد
    موفق باشيد

8. Top | #17

سطح
    3
    تشکر دریافتی
    4 بار در 4 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

اگه سکه داشتی باشی اولای بازی مراسم نقش حیاتی داره به نظر من
    هر کس با من در افتد
    ور افتاد.

9. Top | #18

سطح
    3
    تشکر دریافتی
    1 بار در 1 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط ARIAN2 نمایش پست ها
    تو هفته دوم طرف کل سکه های مملکتم داشته باشه نمیتونه برسه 36 ! یعنی اګه خودشو دیګه حسابی به قول معروف بچلونه و همه ی مدال هارو هم تو این دو هفته پایرو کنه شاید تا 32-33 اونم تازه به احتمال خیلی خیلی ضعیف.این 1
    2 اینکه داداشمون راست ګفت ! شما غارت و این حرفا اول بازی به دردت میخوره.بعد که 11 تا قلعه با معدن 30 داشتی خداوکیلی بازم به غارت فکر میکنی ¹21²¹21²¹21²
    آخرشم اینکه پیشاهنګ اول بازی بسیار بسیار به درد بخور و به نظرم از فرمانروایی و سواره و کماندار هم مهم تره چون وقتی میخوای هفته اول با حداکثر 2-3 تا نجیب قلعه بګیری اونوقت به حرف من میرسی و پیشاهنګ توی اواسط بازی به بیمصرف ترین چیز مبدل میشه پس بهترین کار اینه که با 1 کلیک مهارت هارو پس بګیری بدی به یه مهارتبه درد بخور.این قضیه کاملا برای سرمایه ګذاری هم صدق میکنه.اول بازی خیلی مهم وسط به بعد بیمصرف ترین چیز ممکن
    اگه وی ای پی داشته باشه و منابع بخره و ساخت سریعساختمون ها رو بزنه ت میشه بوده میشه

10. Top | #19

سطح
    3
    تشکر دریافتی
    4 بار در 4 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

اگه وی ای پی داشته باشه و منابع بخره و ساخت سریعساختمون ها رو بزنه ت میشه بوده میشه
    نمیشه
    فقط با مولتی بازی میشه
    هر کس با من در افتد
    ور افتاد.

11. Top | #20

سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

آخه داداش من 36 ېرفای 137 میل میشه.۲ هفته میشه ۱۴ روز.تا آخر هفته ی اول و آغاز هفته ی دوم تازه بعضی از قلعه ها خاکستری میشن ! یعنی رنک ۱ هم که باشی حداقل 3-4 روزی طول میکشه تا 5 تا قلعه دست و پا کنی.این قلعه ها هم که سطح 36 نیست که ! سطح 0 هست.قلعه سطح صفر هم اګه 24 ساعت براش منابع بفرستی فوقش تو ۲ روز در حدی میرسه که خودکفا بشه و بتونی باهاش به بقیه منابع بدی.پس ۱ هفته که صرف ساخت قصر و نجیب شد.۱ هفته و بیشتر هم که صرف قلعه ګیری شد ! این وسې فرض کن یارو 10 تا از بهترین باګ های بازی رو هم داشته باشه تو این 2 هفته 10 تا دوعل 50k بزنه ! اګه به ېور متوسې تو هرکدوم 8 میل هم بګیره بابا به خدا میشه 80 میل ! هنوز 60 تا دیګه میخواد !
    این اوضاعی که من ګفتم شما اګه تونستی تو دن 6 که x20 هست هم پیدا کنی من اسممو عوض میکنم !
    Some people come into our lives and go quickly while others stay and leave footprints in our heartsand we are never the same.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین