• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 21

موضوع: اموزش سریع بازی برای مبتدیان

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
  1. Top | #1

پیشروی سطح: %73 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 27
    فعالیت کل: %0
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    4 بار در 4 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

اموزش سریع بازی برای مبتدیان

چنانچه برای اولین بار است بازی می کنید بهترین کار گوش دادن به راهنمایی های کاردان و مطالعه راهنمای بازیست.
    وقتی که در سطح 0 هستید کسی نمی توانید به شما حمله کند , سعی کنید پناهگاه بسازید تا بتوانید منابع خود را از دسترس غارتگران به دور نگه دارید.
    هنگام ساخت نیرو به همه یگان ها توجه داشته باشید.نیزه داران برای مقابله با سواره نظام ها و تبر زن برای مقابله با پیاده نظام مناسب است.شمشیر زن یگانیست که برای مقابله با هر دو یگان دشمن مناسب است.هرگز کمانداران را فراموش نکنید.شاید سطح سلامتی انها پایین باشد اما می توانند به پیاده نظام و سواره نظام های دشمن ضربات سنگینی وارد کنند.
    در ابتدای بازی از ماشین های محاصره نترسید چون آنها تنها می توانند ساختمانهایی را که بالاتر از سط 5 باشند تخریب کنند.

هر کس با من در افتد
    ور افتاد.

2. Top | #2

پیشروی سطح: %69 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 31
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    1 بار در 1 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

پاسخ : اموزش سریع بازی برای مبتدیان

دوستان من پیشنهاد دیگری دارم برای شروع گزینه مهارت سر مایه گذاری رو بسازید دوستان برای انتخاب قوم بهتره مغول ها رو انتخاب کنید چون ممکنه اطراف دشمنان قوی داشته باشین و مجبور باشید به دور دست ها حمله کنید یا مهارت پیشاهنگ رو انتخاب کنید دوستان در مواقعی که سرعت اسپید هست بیشتر سعی کنید رو پر شدن انبار تمرکز نکنید چون سریع پر میشه دوستان سعی کنید که سطح منابع رو ببرید بالا چون برای داشتن امپراطوری قوی نیازمند به مابع و ارتش قوی هستید سعی کنید تا نیرو های سوار نظام سنگین کماندار صلیبی و بالستیک رو بسازید این نیرو ها به نظر من قوی ترین نیرو ها هستن بعد در باره مهارت مدافع بعضی از دوستان فکر میکنن برای دفاع خوب است و به فکر این مهارت حیاتی نیستن دوستان توجه کنید این مهارت باعث میشه به قدرت دفاع نیرو ها اثر دارد یعنی در میدان نبرد نیرو ها شما قدرت دفاع بیشتری داشته باشن

3. Top | #3

پیشروی سطح: %94 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 6
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    1 بار در 1 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

خب یه چیزی بگم واسه اول بازی راز یه بازیکن قوی اینه که بدونه چیجوری منابعشو خرج کنه جوری که منابع زیاد نداره این یه نکته ،بعد اول بازی یه راه جالب هست که می تونید فاصله زمانیتونو با فارماوتون کم کنید اونم اینه که واسشون در خواست ازدواج بفرستید تا زمانتون کم شه و طرف رو هر وقت خواستین فارم کنید وقتی هم که فارم شد دیگه تو مشت شماست البته بعدا سبک غارتتون واسه اول بازیه که اکثرا بلدین از هر کدام از پیاده نظام ها تو یه خط و در خط آخرم کماندارا .
    در مورد تخریب دیوارها هر سطح دیوار توسط 2.5 تا دژکوب تخریب میشه یهنی واسه تخریب سطح 2 در واقع 5 تا دژکوب میتونید برای تخریب دیوار از کماندارا هم می تونید کمک بگیرید سعی کنید به محض اینکه به یگان جاسوس رسیدید آمار اطرافتونو و قلعه هاشونو بگیرید .
    تا می تونید غارت کنید ، به هیچ عنوان نیرو تو قلعه زمان هایی که نیستسد نزارید ،اگه دنبال رنک هستید ساعات آنلاین بودنتون باید نسبت به رنکی باشه که دنبالشید .
    فعلا همینا بسه تا قسمت بعدی اگه مایل بودید می نویسم

4. Top | #4

سطح
    3
    تشکر دریافتی
    1 بار در 1 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط Black.CRusaDer نمایش پست ها
    خب یه چیزی بگم واسه اول بازی راز یه بازیکن قوی اینه که بدونه چیجوری منابعشو خرج کنه جوری که منبع زیاد نداره این یه نکته نکته بعد اول بازی یه راه جالب هست که می تونید فاصلتونو با دشمناتون کم کنید اونم اینه که واسشون در خواست ازدواج بفرستید تا زمانتون کمه شه و طرف رو هر وقت خواستین فارم کنید وقتی هم که فارم شد دیگه تو مشت شماست البته بعدا سبک غرتتون واسه اول بازیه که اکثرا بلدین از هر کدام از پیاده نظام ها تو یه خط و در خط آخرم کماندارا .
    در مورد تخریب دیوارها هر سطح دیوار توسط 2.5 تا دژکوب تخریب میشه یهنی واسه تخریب سطح 2 در واقع 5 تا دژکوب میتونید برای تخریب دیوار از کماندارا هم می تونید کمک بگیرید سعی کنید به محض اینکه به یگان جاسوس رسیدید آمار اطرافتونو و قلعه هاشونو بگیرید .
    تا می تونید غارت کنید ، به هیچ عنوان نیرو تو قلعه زمان هایی که نیستسد نزارید ،اگه دنبال رنک هستید ساعات آنلاین بودنتون باید نسبت به رنکی باشه که دنبالشید .
    فعلا همینا بسه تا قسمت بعدی اگه مایل بودید می نویسم
    داداش یک سوال داشتم برای فاصله کم کردن ازدواج رو توصیه نمیکنم چون بعدا طلاق میده ازدواج برای حمایته

5. Top | #5

سطح
    3
    تشکر دریافتی
    1 بار در 1 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط matias نمایش پست ها
    داداش یک سوال داشتم برای فاصله کم کردن ازدواج رو توصیه نمیکنم چون بعدا طلاق میده ازدواج برای حمایته
    شما به یه فرصت نیاز داری تا نیرو های طرفو بزنی دیگه بقیش غارته اگه حرفه ای باشی نمی زاری جون بگیره این یه راه حل سادس می دونم شاید جایی نشنیدین چون اینجور راه حل هارو آموزش نمیدن ¹10²

6. Top | #6

سطح
    3
    تشکر دریافتی
    1 بار در 1 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط Black.CRusaDer نمایش پست ها
    شما به یه فرصت نیاز داری تا نیرو های طرفو بزنی دیگه بقیش غارته اگه حرفه ای باشی نمی زاری جون بگیره این یه راه حل سادس می دونم شاید جایی نشنیدین چون اینجور راه حل هارو آموزش نمیدن ¹10²
    داداش من میدونم اما اگه فاصله 11 ساعت باشه شما با ازدواج فاصله رو کم کنید تا بتونی حمله کنی بعد از طلاق دیگه چی من گفتم بهترین کار پیشاهنگ هست و قوم مغول حالا اگه مغول نباشه میدونید با سطح 3 پیشاهنگ مارش ها حدود 180 تا میاد پایین

7. Top | #7

سطح
    3
    تشکر دریافتی
    1 بار در 1 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

داداش من میدونم اما اگه فاصله 11 ساعت باشه شما با ازدواج فاصله رو کم کنید تا بتونی حمله کنی بعد از طلاق دیگه چی من گفتم بهترین کار پیشاهنگ هست و قوم مغول حالا اگه مغول نباشه میدونید با سطح 3 پیشاهنگ مارش ها حدود 180 تا میاد پایین
    ببینم شما برای انتخاب فاررم کسی رو انتخاب می کنی که 11 ساعت با شما فاصله داره؟¹21²¹21²
    اگه این کارو می کنید که خیلی هم آقایی
    با پیشاهنگ من مشکل ندارم خیلی هم خوبه من فقط یه راه حل گفتم که بدرد می خوره .

8. Top | #8

پیشروی سطح: %77 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 23
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

كلا انگار خوشتون مياد بحث راه بندازين تو فاصله 10 ساعتي مي خواي فارم داشته باشي ؟! شما قلعه كناريتو فارم كن 10 ساعتي پيش كش .

دوستمون مي گه چون اول بازي پيش اهنگ كامل نيست ميشه با ترفند ازدواج زمان بين قلعه هارو كم كرد . همين .

«•´¨*•.¸¸. Doesn't Matter What You See .¸¸.•*¨`•»

«•´¨*•.¸¸. Or Into It What You Read.¸¸.•*¨`•»

«•´¨*•.¸¸. You Can Do It Your Own Way.¸¸.•*¨`•»

«•´¨*•.¸¸.If It's Done Just How I Say .¸¸.•*¨`•»

9. Top | #9

سطح
    3
    تشکر دریافتی
    1 بار در 1 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط 0oOASHKANOo0 نمایش پست ها
    كلا انگار خوشتون مياد بحث راه بندازين تو فاصله 10 ساعتي مي خواي فارم داشته باشي ؟! شما قلعه كناريتو فارم كن 10 ساعتي پيش كش .

دوستمون مي گه چون اول بازي پيش اهنگ كامل نيست ميشه با ترفند ازدواج زمان بين قلعه هارو كم كرد . همين .
    داداش اگ این طوره بر منم راه حلی بگو من همه اطراف من 36 هست و دورتر هم هست ضعیف اما فاصله 11 ساعت شما میگید من به 36 حمله کنم یا با پیشاهنگ به اون ضعیفه حمله کنم

10. Top | #10

سطح
    3
    تشکر دریافتی
    1 بار در 1 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

داداش اگخ این طوره بر منم راه حلی بگو من همه اطراف من 36 هست و دورتر هم هست اما 11 ساعت شما میگید من به 36 حمله کنم یا یا پیشاهنگ بسازم شما بگید
    ببین شما دو تا راه حل داری یا مثل مرد واسا بجنگ یا اردو بزن به یه جای مناسب اونجا قلعه بگیر و پیشرفتتو سریع تر کن .

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین