• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

صفحه 5 از 72 نخستنخست ... 345671555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 716

موضوع: قبیله ی بزرگ .ApaChe.

1. Top | #1

پیشروی سطح: %89 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 11
    فعالیت کل: %1.0
    سطح
    5
    تشکر دریافتی
    262 بار در 113 پست
    دستاورد ها:
    500 امتیازسه ماه فعالیت

قبیله ی بزرگ .ApaChe.

سلام خدمت تمام دوستان به تاپیک قبیله بزرگ .ApaChe. خوش اومدین

از این به بعد تمام اخبار در مورد این قبیله در این تاپیک به اطلاعتون میرسه دوستان و دشمنان عزیز
    :Pمی تونن از این به بعد

با سر زدن به این تاپیک از اخبار آپاچی از قبیل تشکیل شدن یا نشدن سیاست قبیله منطقه ای که قرار قبیله درش بازی کنه

و اطلاعاتی از این دست مطلع بشن در روزهایه آینده مختصری هم درباره ی تاریخچه ی آپاچی در این تاپیک قرار میدم که

دوستان بتونن استفاده کنن
    در ضمن این رو هم اضافه می کنم جهت اطلاع مدیریت محترم انجمن

خب دوستان امروز عجیب سر حالم نمی دونم چرا فکر کنم بخاطر اینکه صبح زود بیدار شدم
    همونطور که قول داده بودم می خوام درباره تاریخچه ی قبیله آپاچی تویه خانوارز بگن که دوستان علاقهمندم مطالعه کنن
    و با ما وحشیا هم بیشتر آشنا بشن
    یکی بود یکی نبود یه حسین بود که یه کافی نت داشت اون حسین شخص خودم بودم یه روز که داشتم کار مشتریا رو راه مینداختم
    همکارم رو سیستم بقلی داشت تو اینترنت ول میچرخید یهو بم گفت حسین حسین بازی اینترنتی استراتژیک پیدا کردم ( البته قبلا تراوین رو میشناختم
    ولی از گرافیکش خوشم نیمده بود) گفتم خب برو ببین چهجوریه رفت تو بازی ثبتنام کرد منم داشتم نگاه میکردم دیدیم به چه گرافیک قشنگی
    چه طراحیه جالبی خلاصه رفتیم واسه بار اول فکر کنم راند 3 دنیایه 4 بود ثبت نام کردیم ما هم که هیچی از بازی حالیمون نبود یک فارمی شده بودیم بیا و به دیدن
    اکانتمم اون زمان بختیاریون بود نکه دیدم قبیله ای فاز ایل طایفه اومد سراغمون بختیاریون ساختیم خلاصه از بد روزگارم افتاده بودیم جفت این حسین شوروا او هی میزدمون
    که بچه ها تو قلعه بندری میزدن خلاصه راند تموم شد و رفتم سراق رفیقام گفتن آقایون یه بازی پیدا کردم خیلی باحاله قبیله ای هستش و فلان بهمان کافی نت منم 20تا سیستم داشت
    20تا از رفیقامون رو گرد هم آوردیم یه قبیله ساختیم دن 1 به اسم ApaChe راند 4 بود که الکی الکی رنک 12 شدیم اون راند افتاده بودیم تو منطقه اتحاد طلایی و کامیکازه خدا بیامرز
    هر کدوممونم یه ور منطقه افتاده بودیم این علی پیک افتاد کنار رضا سرباز خشت که خیلی گله خیلیم دوسش داریم آقا این علی هی از اون میپرسید درباره بازی هی به ما میگفت
    خودمون هی با اینور اونور بازی ور رفتیم تا دیگه اواسط راند خوب بازی رو یاد گرفتیم رنکمون شد 12 اون راند وقتی اکانت رضا خشت رو دیدیم گفتیم عجب حرکتی زده ما هم رفتیم سریع
    هممون اکانت ساختیم با اسم ورق من شدم آس.پیک علی شد سرباز یکی شد شاه پیک یکی شد آس.دل یکی شد آس.خشت خلاصه همه اسم ورق برداشتن تصمیم گرفتیم بریم دن4
    داغ دلم رو رویه این شوروا خالی کنم که متاسفانه پیداش نکردیم
    با آپاچیه جدید پاشدیم رفتیم دن 4 راند 4 بود ارتش سفید یوتاب و گیرین لند افتاده بودن به جون هم از بخت بد ارتش سفید
    ما افتاده بودیم وسط اونا اواسط راند بود که داش معین از یوتاب اومد سراقمون که دوستایه عزیز بیاین یوتاب کنار ما باشید تا بتونیم باهم رنک بگیریم و از این حرفا هی چک و چونه زدیم
    بنده خدا هنوز واسه اونکاری که کردم ناراحتم اون موقع تازه کار بودم الان میفهمم که اگه الان یکی با من اون کار و میکرد چقدر واسم سخت بود و ناراحت می شدم همینجا از داش معین معذرت می خوام
    حالا چیکار کردم : اقا بعد از صحبتهایی که کردین با معین جان قرار شد ما بریم یوتاب همه ترک قبیله زدیم معینم رفت تو صفحه ی قبیله یوتاب نوشت که دوستان آپاچی به ما ملحق شدن و خوش آمد گویی کرد
    تویه این زمانی که ما ترک زده بودیم می خواستیم بریم یوتاب یه قبیله ی کوچیک مثه خودمون به اسم Farm.makers اومد سراقمون گفت واسه چی تن به این ذلت میدید قبیله ی کوچیک خودتون خیلی بهتر از این
    یوتابه قبیله ی بزرگ خیلی مزخرف و از این حرفا فرمانرواشونم یه اقایی بود با اکانت بهداد شاه خیلیم پسر گلی بود خیلیم باهم رفیق شدیم دوستایه خوبیم مثه نیما خان دوم پیدا کردیم خلاصه مخمون رو زدن روزی
    باید میرفتیم یوتاب رفتیم فارم میکرز و یوتاب همینجوری مونده بود که چی شده داش معینم پیام داد که داداش ما باهم قرار گزاشتیم این چکاری بود کردی؟ یادم نیست چی جواب دادم
    خلاصه رفتیم اونجا بازی کردیم اواخر راند هم رفتیم گیرین لند که الان گیرین آرمیه خلاصه اون راند هم تموم شد من دیگه به دلیل مشکلات نتونستم بازی کنم ولی علی پیک و محمد شوالیه تو گیرین ادامه دادن
    باقی دوستامونم رفتن دنبال کار زندگیشون اونا تو گیرین بازی میکردن که دوباره رفتن رو مخم که بیا آپاچی رو تشکیل بدیم حال کنیم و از این حرفا که یهو راند 8 دن5 دوباره من اومدم پایه بازی و شروع کردیم بازی کردن
    که از اینجا به بعدش رو دیگه اکثر دوستان قدیمی در جریان هستن که چه اتفاقی افتاد دیگه خستم شد ایشالا یدفه دیگه که سرحال بودم و اگه دوست داشتید بگید تا باقیش رو هم بگم واستون
    قصه ما تموم نشده واسه همین کلاغه هنوزم به خونش نرسیده
    یا علی

خب دوستان چون با استقبال خوبی روبرو شدیم یه قسمت دیگشم تعریف می کنم واستون

و اما
    راند 8

قبل از اینکه شروع کنم باید اول از دوستان WFEمعذرت خواهی کنم و بگم قصد توهین به هیچ کس رو ندارم یه موقع خدایه نکرده ناراحت نشید
    اقا ما داشتیم به کار زندگیمون میرسیدیم که یه شب ممد شوالیه رو بیرون دیدم داشتیم حرف میزدیم بحث رسید به خانوارز و داشت از بازی می گفت
    که دن 5 اینجوریه و گیرین اونجوریه و از این حرفا یهو عجیب دلم هوایه بازی کرد گفتم بابا ممد ول کن این حرفارو بیا با بچه ها صحبت کنیم آپاچی رو تشکیل بدیم دن 5
    گفتخیلی خوبه حله برو پیداشون کن اقا ما سراق هر کدوم از رفیقامون رفتیم هیچکدوم دیگه نمی تونستن بازی کنن به دلایل مختلف اومدم به ممد گفتم اقا فقط خودم و خودتیم
    گفت نگران نباش ردیفش می کنم رفت سراق بازی و 20تا 30 از رفیقاش رو صحبت کرد باهاشون قرار شد بیان آپاچی من که خیلی وقت بود بازی نکرده بودم رفیق مفیقیم نداشتم تو دن5
    اقا خلاصه با 30 نفر راند 8 رو استارت زدیم شروع کردیم عضو گیری اخر راند هم با کلی زور زدن واسه عضو گیری دیگه شده بودیم 65 نفر جونم براتون بگه که بازی رو شروع کردیم
    قبیله WFE و زیر مجموعش هیورز که اون راند شده بود کورش کبیر بیشتر بچه هایه کورش هم توش بودن اومده بودن که قبیله ی اصلی رو اول کنن زیر مجموعه رو هم دوم رکردی که دست گیرین بود
    می خواستن بشکونن خداییش اون راند بچه ها خیلی خوب بودن 65 نفر بودیم ولی اکثرا بازی می کردن عضو غیر فعالمون کم بود همه تلاش میکردن هیچی روح خان گیری شروع شد و همه افتادن به جون روح خانها
    دبلیو و کورش هرکدومون 200 تا 100تا عضو ما 65 تا یهو یه روز که ممد شوالیه داشت مارش نجیب واسه روح 4 میزد اقای دارک مستر اومد روح خان رو دزدید از همینجا بود که درگیریا اوج گرفت البته قبلش این اقایه دارک مستر و اون رفیقش
    دارک مزه چند باری اومده بودن کنارم اردو زده بودن ولی زیر سیبیلی ردشون کردم رفتن نمی خواستم درگیر بشم از بازی عقب بیفتم این روح خان رو دزدید ما هم خونمون به جوش اومد از نظر من خیلی واسه یه فرمانروا زشته
    که دزدی کنه من خودم یا واسه تک قلعه کردن میرم که روح خاناشم میگیرم یا کاری به کار کسی ندارم اینکه یکی بیاد زحمت بکشه خالی کنه من بپرم بدزدم تا حالا در حد شخصیت ما نبوده خلاصه من بودم و محبوبه و رسول و یکی از بچههایه خیلی خوبمون که الان دیگه بازی نمی کنه ali_as65 یه همچین چیزی بود اکانتش قرار شد بریم سراق این فرمانروایه عزیز گفتیم ممد تو برو تو بیکاری این فکر کنه ماترسیدیم کاری به روح خانش نداریم ما چند روز دیگه که آبا از آسیاب افتاد میریم سراقش
    خلاصه این نقشه رو کشیدیم و منتظر موندیم البته رفتیم روح خان گرفتیم یهجوری که که عقب نیفتیم ولی حواسمون پیش این آقا هم بود البته اونا اطلاع نداشتن که ممد شوالیه که رفته بیکاری داره رو اکانت pegolبازی می کنه هی تو پیام عمومی
    قد قد میکردن که اره شوالیه 2012 که رفت بیکاری شما بودیم می خواستین واسه ما شاخ بشین و از این حرفاما هم یه گوشمون در اون یکی دروازه اقا شب رفتیم سراق دارک مستر تا ساعت 3.00 صبح هم انلاین بود ما هم تنظیم کرده بودیم اردوگاهامون ساعت 3.05 میرسیدن اقا رفت خوابید ما هم شروع کردیم به زدن خالی کردیم و گرفتیم روح خان که هیچی 4تا 5تا قلعه داشت پیش ما اونا رو هم گرفتیم باقیه قلعه هاش 12ساعت فاصله داشتن با ما دیگه نرفتیم سراق اونا
    یذره قدقد این دبلیو خوابید چند روز بعدش دوباره داشتیم یه روح خان رو میگرفتیم یه آقایی با اکانت mehdi110 از دبلیو اومد دزدیدش این دیگه تمام قلعه هاش نزدیکمون بود طرف سریع رفت تو محافظت 3 روز بعد از محافظت در اومد دوباره من
    و محبوبه و رسول رفتیم سراقش 2تا روح 4 دیگه هم داشت این رفیقمون ساعت 3 اردو ها رسید و تا 6 صبح به غیر از پایتخت چیزی واسش نمونده بود بنده دا زد رفت بیکاری خلاصه بازی ادامه داشت که روح خانهایه اطراف تموم شد
    ممد شوالیه که الان داشت رو اکانت pegol بازی میکرد رفت سراق گوشه هایه نقشه اردو 10 ساعتی میزد از اردو میزد به روح هایی که 10 ساعت با اردو فاصله داشتن خلاصه یه اکانت دیگه هم داشت ممد شوالیه اون راند با هرکدومشون
    10تا روح 4 کنار نقشه گرفت ما هم اینجا وسط نقشه سر این دبلیو اف ای رو گرم کرده بودیم با داستانهایه احمد زد و روحی اصلا حواسشون نبود که ما چهجوری داریم اینقدر سریع به رنک 2 نزدیک می شیم ما همینجوری داشتیم نزدیک میشدیم
    که یهو به خودشون اومدن هرکی تو قبیله اصلی روح خان داشت رو فرستادن زیر مجموعه ولی دیگه دیر شده بود همینجوری ما دشاتیم گوشه ی نقشه رو درو میکردیم و نزدیک میشدیم تا رسیدیم به روز آخر که اختلافمون با زیرمجموعشون شد 28دونه امتیاز حالا قافل از اینکه ما دیشب یه روح 3 تویه فاصله 18 ساعتی خالی کرده بودیم و مارش نجیباش سر ساعت 2.35 می خورد اقا ما استرس گرفته بودیم نکنه بازی زود تر ریست بشه نکنه اونا هم روح خان بگیرن 1000تا نکنه تو مغزمون وول میخورد
    هی صفحه رنکینگ رو رفرش میکردیم هی افراد انلاین این دوتا قبیله رو چک میکردیم خلاصه استرس دیوونمون کرده بود من تو نقشه وجب به وجب رو داشتم میچرخیدم دیدم ای دلقافل که یه روح 4 خالی کردن اردوگاهم زدن کنارش نمی دونستم دارن چیکار می کنن فقط هی چک میکردم که تسخیرش کردن یا نکردن دیگه استرس زده بود به مغز و استخونمون که ساعت 2.35 مارش نجیب ما خورد 50تا امتیاز روح 3 رو گرفتیم با 22 تا دونه اختلاف رفتیم دوم اونا مشخص شد که بیخیال روح 4 شده بودن اصلا چون فکر میکردن دیگه بازی تموم شده که یهو سورپرایز شدن بهشون گفتیم تولدتون مبارک خلاصه تا اومدن بجنبن نجیب انتقال بدن مارش نجیب بزنن سر ساعت 3 بازی ریست شد ما کاپ رو گرفتیم اونا هم روح خان رو بعد از ریست شدن گرفتن ما دوباره رفتیم رنک 3 اینجوری بود که ما واقعا نتیجه ی تلاشمون رو گرفتیم اون کاپ نقره ای که تو آپاچیه ارزشش 1000برابر واسه خود من از کاپ طلا بیشتره هر وقت نگاش می کنم یاد اون راند میفتیم و غرور تمام وجودم رو میگیره با 65 تا عضو کل سرور 5 رو به زانو در اوردیم واقعا یادش بخیر بقیش رو دیگه اگه خواستین روز هایه بعد ایشالا
    شما رو تا برنامه ای دیگر به خدایه بزرگ میسپارم

ApaChe
    Ace.of.Spick
    هنوزم آس.پیک خانوارز منم
    واسه همینم همه میان دمم
    امضا می خوان ازم

.♠ آپاچی یعنی یه مشت وحشی که به هم عشق میورزن ♠.

2. 15 کاربر از Ace.of.Spick عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

86471181 (11-08-2013),AMB313 (10-21-2013),Amir_sw (07-27-2014),javad_rashidi67 (11-08-2013),mahdi_pershi (05-31-2013),MaMaL_WILSON (07-28-2014),masoud.2mokhi (07-28-2014),milad.khan (05-27-2013),Pershi (07-30-2014),Return…Of…WarrioR (12-24-2014),siyamak_y (07-02-2013),کرمانی (07-30-2014),هفت.خاج (11-12-2013),x.ZEDBAZI.x (10-31-2013)

3. Top | #41

پیشروی سطح: %75 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 25
    فعالیت کل: %0
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

پاسخ : قبیله ی بزرگ .ApaChe.

نمیدونم چرا هر کی فارم میشه یهو کار و زندگی براش مهم تر میشه.

4. Top | #42

پیشروی سطح: %72 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 29
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط onlyapachi نمایش پست ها
    نمیدونم چرا هر کی فارم میشه یهو کار و زندگی براش مهم تر میشه.

اره داداش برو از بزرگ ترات تو اپاچی بپرس یا انلی وار انلی فارم اگه بازی کنم چی میشه

من بازی نمیکردم و این وضعتون بود

به هر حال مجبور نیستم اثبات کنم انبات ماله ریاضی عمومی 1 و2 بود با نمره خوب پاسش کردم دی:

5. Top | #43

پیشروی سطح: %11 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 448
    فعالیت کل: %2.0
    سطح
    22
    تشکر دریافتی
    2,301 بار در 1,232 پست

دستاورد ها:
    دوستیدستآورد تگ - درجه 1تگر حرفه ای!بیش فعالاولین گروه
    نشان ها:
    نشان تقویم

خخخخخخخخخخخ
    خداییش بسه دیگه چقد قوپی میای هی برا ملت قوپی میای همه میدون چی هستی حالا بیا باز از من نقل قول بگیر باز مثل الان شر وبر بگوو خداییش خندیدم دمت گرم اجرت با خدا چون اسباب خنده بقیه شدن ثواب داره
    اقا سر به سرش نزارید این خان خانهاس

تو بزرگ دیگه جواب هم نمیدم
    حرف اونم ازنوع مفتش که کنتور نمیندازه میندازه خخخخخخخ چاخان هم که کنتور نمیمدازه بیشتر خالی ببند شادترمون کن

دایورت کردم
    Lo0o0o0o0o0o0o0o0o0oL
    به جهنم !!!! نمردیم و معنی اعتدال را از زبان جناب سرهنگ شنیدیم خون دادین جون دادین به جهنم !!!

6. Top | #44

سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

حالا این عباس ماله انلی فارمه ها اومده اپاچی پیام میده

این شکلک ها رو هم که خودمون دادیم بهت برا خودمون استفاده میکنی

پیکان 57 شده مرکاوا جدیدا

7. Top | #45

پیشروی سطح: %6 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 188
    سطح
    9
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    مشاوریک سال ثبت نام1000 امتیاز

چه خبره باز شلوغش کردین . این بچه مچه ها باز چی دارن میگن؟

8. Top | #46

سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط meisam2020 نمایش پست ها
    چه خبره باز شلوغش کردین . این بچه مچه ها باز چی دارن میگن؟
    به به میثمی 2020 خودمون اقا شما که بگید ما دیگه عمرا رو حرفت حرف نمیزنیم
    اره داداش هر چی شما بگی

یخیه

9. Top | #47

سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

من واقعا توی این قضیه موندم با چه رویی میاین توی تاپیک قبایل نظر میدین و میرین ؟!

یجا نوشته بودین اون راند 10 تا قلعه از من گرفتین ،، من آخرین راندی که بازی کردم همش 10 تا قلعه داشتم با این وجود شما پایتخت منم گرفته بودین ؟!!!!!!

راستی هنوز عکس پیاما + مارشای 1 نفره رو دارم که گفته بودی بیا 3 تا روح خان به ما بده و بعدش صلح رو قبول کن تا مارشای 1 نفره روی قلعه هات نزارم ،،

به قول عباس >>>> دایورت به خارج ،،

------------------------------------------------------
    ​جای AMB313 عباس کلاش خیلی خالیه تو انجمن
    -------------------------------------------------

10. Top | #48

سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

ههههههههه برادرای انلی فارمو حالا خودت با چه رویی اومدی اینجا پیام میدی

اولا ما همچین حرفی نزدیم

عکس دارید بزارید

حرف مفت که کنتر نداره

2 روزه آخر راند 19
    2 تا روح از این اقا گرفتیم بعد دیدیم دیگه نیستش نگو ریست زده در رفته فرمان روای انلی فارم

- - - Updated - - -

قبیله اپاچی بزرگترین قبیله کوچک

11. Top | #49

سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

بازیکن بزرگ اصلا سلطان خانوارز

من دیشب دن 5 استارت زدم

اینم مختصات 91:42

من اینجا ادعام نمیشه بیا تو بازی استارت بزن با تمام قبیله ت ببینم چند چندی ؟!

پایه ای بیای ؟ منتظرتم ..

------------------------------------------------------
    ​جای AMB313 عباس کلاش خیلی خالیه تو انجمن
    -------------------------------------------------

12. Top | #50

سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezaveran نمایش پست ها
    بازیکن بزرگ اصلا سلطان خانوارز

من دیشب دن 5 استارت زدم

اینم مختصات 91:42

من اینجا ادعام نمیشه بیا تو بازی استارت بزن با تمام قبیله ت ببینم چند چندی ؟!

پایه ای بیای ؟ منتظرتم ..
    حجی خان من احتمالا دنیا 5 نتونم بازی کنم روح کشامون نیستن گفتم بیاین دنیا 1 اگه برن ما هم میریم اونجا

صفحه 5 از 72 نخستنخست ... 345671555 ... آخرینآخرین