• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 456
نمایش نتایج: از 51 به 52 از 52

موضوع: دلخوری

1. Top | #1

پیشروی سطح: %78 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 22
    فعالیت کل: %0.2
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

Post دلخوری

واقعا امشب واسه بچه ها متاسفم که سر قلعه گیری می افتن به جون هم ما قرارمون این بود بریم واسه رنک قبایل حالا به خاطر این که کی یه قلعه اونم سطح صفر بگیره این جوری به همدیگه پیام می دن اولین بارمه می بینم تو سرور های خارجی این قضیه پیش میاد
    اگه در صدی احتمال می دادم این جوری میشه هیچ وقت استارت نمی زدم بازیکن نیستم ادعا هم ندارم فارم همه ی بچه ها هستم اما رفتم اونجا اسم ایران بره بالا حالا باید این چیزا رو ببینم اگه می خواید رنک شخصی بیارید و قبیله و نام ایران براتون مهم نیست برید هر کاری دوست دارید بکنید اما ما همه جمع شدیم تو قبیله که نام ایران بره بالا اگه سر سوزنی به ایران احترام می زارید واسه قبیله بازی کنید به عنوان کوچیک ترین عضو این قبیله این پیام و به همتون می دم و عاجزانه از همتون در خواست می کنم با قبیله باشید بعد از این که قبیله رفت بالا کوچیکه تک تکتونم هستم هر کاری لازم باشه می کنم تا شماها رنک بیارید
    تا حالا رنک زیره 50 نداشتم هیچ وقت اما همیشه بالای 7 تا روح تو بازی داشتم مهران و عباس منو بیشتر از همتون میشناسن ازشون سوال کنید هیچ وقت نخواستم برم بالا واسم اصلا مهم نبوده اما همیشه یه کاری کردم که به درد قبیله بخورم الانم خیلی از اونایی که اعلام آمادگی کرده بودن نیومدن رضا به همه نیاز داره پس همه با هم متحد بشیم تا آبروی ایرانو بخریم مثل همیشه که ایران بالا بوده بزارید این بارم بالا باشه خداییش خجالت می کشم به رضا پیام بدم چون تا حالا کاری واسش انجام ندادم اما تمامه تلاشمو واسش می کنم از بزرگان هم در خواست می کنم برای ایران و به عشق ایران بیان و در کنار ما اماتور ها این راندو بازی کنن

ببخشید صحبتم زیاد شد اما امیدوارم همه با هم کاری بکنیم که ایرانو سر بلند کنیم و به همه نشون بدیم که ایران یعنی یک دلی و یک پارچه گی

2. Top | #51

پیشروی سطح: %77 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 23
    فعالیت کل: %0
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    1 بار در 1 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

پاسخ : دلخوری

یادتون نره دارین براایران بازی میکنید ابرو داری کنیددد

3. Top | #52

پیشروی سطح: %98 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 2
    فعالیت کل: %0
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    6 بار در 5 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

پاسخ : دلخوری

خدایی خیلی ضایع هست سر ۲تا قلعه ۴تا ایرانی به جونه هم بیفتن اون تو دنیایی که همه حریفاشون از جایه دیگن
    [IMG][/ IMG]
    امشب امیر در میخانه تویی تو!!! فریادرس ناله مستانه تویی تو!!

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 456