• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

صفحه 1 از 6 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 52

موضوع: دلخوری

1. Top | #1

پیشروی سطح: %78 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 22
    فعالیت کل: %0.2
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

Post دلخوری

واقعا امشب واسه بچه ها متاسفم که سر قلعه گیری می افتن به جون هم ما قرارمون این بود بریم واسه رنک قبایل حالا به خاطر این که کی یه قلعه اونم سطح صفر بگیره این جوری به همدیگه پیام می دن اولین بارمه می بینم تو سرور های خارجی این قضیه پیش میاد
    اگه در صدی احتمال می دادم این جوری میشه هیچ وقت استارت نمی زدم بازیکن نیستم ادعا هم ندارم فارم همه ی بچه ها هستم اما رفتم اونجا اسم ایران بره بالا حالا باید این چیزا رو ببینم اگه می خواید رنک شخصی بیارید و قبیله و نام ایران براتون مهم نیست برید هر کاری دوست دارید بکنید اما ما همه جمع شدیم تو قبیله که نام ایران بره بالا اگه سر سوزنی به ایران احترام می زارید واسه قبیله بازی کنید به عنوان کوچیک ترین عضو این قبیله این پیام و به همتون می دم و عاجزانه از همتون در خواست می کنم با قبیله باشید بعد از این که قبیله رفت بالا کوچیکه تک تکتونم هستم هر کاری لازم باشه می کنم تا شماها رنک بیارید
    تا حالا رنک زیره 50 نداشتم هیچ وقت اما همیشه بالای 7 تا روح تو بازی داشتم مهران و عباس منو بیشتر از همتون میشناسن ازشون سوال کنید هیچ وقت نخواستم برم بالا واسم اصلا مهم نبوده اما همیشه یه کاری کردم که به درد قبیله بخورم الانم خیلی از اونایی که اعلام آمادگی کرده بودن نیومدن رضا به همه نیاز داره پس همه با هم متحد بشیم تا آبروی ایرانو بخریم مثل همیشه که ایران بالا بوده بزارید این بارم بالا باشه خداییش خجالت می کشم به رضا پیام بدم چون تا حالا کاری واسش انجام ندادم اما تمامه تلاشمو واسش می کنم از بزرگان هم در خواست می کنم برای ایران و به عشق ایران بیان و در کنار ما اماتور ها این راندو بازی کنن

ببخشید صحبتم زیاد شد اما امیدوارم همه با هم کاری بکنیم که ایرانو سر بلند کنیم و به همه نشون بدیم که ایران یعنی یک دلی و یک پارچه گی

2. Top | #2

پیشروی سطح: %56 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 89
    فعالیت کل: %5.0
    سطح
    10
    تشکر دریافتی
    1,327 بار در 664 پست

دستاورد ها:
    دوستی1000 امتیازسه ماه فعالیت

پاسخ : دلخوری

مشکل بزرگ اینه من استارت نزدم

من عربی هم بلد بودم حرف بزنم

3. Top | #3

پیشروی سطح: %64 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 109
    فعالیت کل: %0
    سطح
    11
    تشکر دریافتی
    2,041 بار در 1,004 پست
    دستاورد ها:
    مشاور1000 امتیازسه ماه فعالیت

نقل قول نوشته اصلی توسط anti_life نمایش پست ها
    واقعا امشب واسه بچه ها متاسفم که سر قلعه گیری می افتن به جون هم ما قرارمون این بود بریم واسه رنک قبایل حالا به خاطر این که کی یه قلعه اونم سطح صفر بگیره این جوری به همدیگه پیام می دن اولین بارمه می بینم تو سرور های خارجی این قضیه پیش میاد
    اگه در صدی احتمال می دادم این جوری میشه هیچ وقت استارت نمی زدم بازیکن نیستم ادعا هم ندارم فارم همه ی بچه ها هستم اما رفتم اونجا اسم ایران بره بالا حالا باید این چیزا رو ببینم اگه می خواید رنک شخصی بیارید و قبیله و نام ایران براتون مهم نیست برید هر کاری دوست دارید بکنید اما ما همه جمع شدیم تو قبیله که نام ایران بره بالا اگه سر سوزنی به ایران احترام می زارید واسه قبیله بازی کنید به عنوان کوچیک ترین عضو این قبیله این پیام و به همتون می دم و عاجزانه از همتون در خواست می کنم با قبیله باشید بعد از این که قبیله رفت بالا کوچیکه تک تکتونم هستم هر کاری لازم باشه می کنم تا شماها رنک بیارید
    تا حالا رنک زیره 50 نداشتم هیچ وقت اما همیشه بالای 7 تا روح تو بازی داشتم مهران و عباس منو بیشتر از همتون میشناسن ازشون سوال کنید هیچ وقت نخواستم برم بالا واسم اصلا مهم نبوده اما همیشه یه کاری کردم که به درد قبیله بخورم الانم خیلی از اونایی که اعلام آمادگی کرده بودن نیومدن رضا به همه نیاز داره پس همه با هم متحد بشیم تا آبروی ایرانو بخریم مثل همیشه که ایران بالا بوده بزارید این بارم بالا باشه خداییش خجالت می کشم به رضا پیام بدم چون تا حالا کاری واسش انجام ندادم اما تمامه تلاشمو واسش می کنم از بزرگان هم در خواست می کنم برای ایران و به عشق ایران بیان و در کنار ما اماتور ها این راندو بازی کنن

ببخشید صحبتم زیاد شد اما امیدوارم همه با هم کاری بکنیم که ایرانو سر بلند کنیم و به همه نشون بدیم که ایران یعنی یک دلی و یک پارچه گی
    دادا دمت گرم لایک داره این پستت من اول راند گفم سر این چیزای کوچک درگیری خاهد شد همه خندیدن اما الان می بینی شد شاهد حرفم خیلیا هستن

4. Top | #4

سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط armin_looo نمایش پست ها
    مشکل بزرگ اینه من استارت نزدم

من عربی هم بلد بودم حرف بزنم
    داداش با زبان عربی مشکلی ندارم بچه ها با همدیگه مشکل دارن شما عزیزا هم که قدم رنجه نمی کنید

5. Top | #5

پیشروی سطح: %44 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 114
    فعالیت کل: %1.0
    سطح
    8
    تشکر دریافتی
    16 بار در 15 پست
    دستاورد ها:
    یک سال ثبت نام1000 امتیاز

مشکل این بود که من واقعا هنوزم باورم نمیشه یه هم قبیله ایم بهم بگه اردوتو جم کن این قلعه مال منه
    از اونجایی که این قضیه هیچ ربطی به من نداشته و دلیل این حاشیه ها دخالت کردن بعضیا تو کار بقیس تا فردا صبر میکنم اگه پیام گروهیم باز نشد میزنم بیکاری
    حرف دیگه ایم ندارم

- - - Updated - - -

هرکیم ازم نقل بگیره جز تشکر زدن زیر پستش کار دیگه ای نمیکنم

لعنت به این دیدار / لعنت به این دیوار / لعنت به این اوار / من زیر اوارم

6. Top | #6

سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط optical-fiber نمایش پست ها
    مشکل این بود که من واقعا هنوزم باورم نمیشه یه هم قبیله ایم بهم بگه اردوتو جم کن این قلعه مال منه
    از اونجایی که این قضیه هیچ ربطی به من نداشته و دلیل این حاشیه ها دخالت کردن بعضیا تو کار بقیس تا فردا صبر میکنم اگه پیام گروهیم باز نشد میزنم بیکاری
    حرف دیگه ایم ندارم
    خوب داداش گلم میومدی به رضا خان داداش می گفتی بعدش رضا یا اونا رو قانع می کرد یا شما رو این بحثهای الکی هم پیش نمی یومد مطمئنم خودتم قبول داری که سر یه چیزه الکی این اتفاقا افتاده

7. Top | #7

پیشروی سطح: %61 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 156
    سطح
    19
    تشکر دریافتی
    3,541 بار در 1,728 پست

دستاورد ها:
    مشاور1000 امتیازیک سال ثبت نام

داداش من اتمام حجتم رو کزدم
    من 4تا بازیکن داشته باشم که تا آخرش واسه قبیله بزنن برام کفایت میکنه تا اینهمه بازیکن داشته باشم و هیچی نشم
    اونجوری میدونم با اون تعداد کم تا شد زدیم و چیزی گرفتیم که توانش رو داشتیم اما اینجوری که قرار باشه دعوا باشه بهتره نباشن
    من رک گفتم به همشون
    تصمیم گیری باخودشونه
    که بدونن برای چی اومدن برای چی بازی میکنن
    غیر این عملکنن
    خودشون میرن زیر سوال
    نه کسی دیگه

♔ ♕ ♚ ♛بازنشسته خانوارز♔ ♕ ♚ ♛
    یک زمانی تمام افتخارم این بود نمیتونم خانوارز رو رها کنم دلش میشکنه من برم
    اما حالا باشه برای نسل جدید
    به ما نخورد بهش 'بر' خورد !

این روزهــا...!! هر جایی را که نگاه می کنم...!! پـــــــــر است...!! ... از وجود ِ آدم های بی وجــــود ...!

8. Top | #8

پیشروی سطح: %22 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 315
    سطح
    17
    تشکر دریافتی
    2,335 بار در 869 پست
    دستاورد ها:
    دوستی1000 امتیازپیشرویک سال ثبت نام
    نشان ها:
    تمام کننده بحث

ما چند روزه بدون اینکه غارت کنیم بازی میکنیم چون کناریهامون نمیذارن جم بخوریم!شب که میشه کمتر از 4تا حمله طرفمون نمیاد!
    همینطوری نشستیم داریم با منابع بازی میکنیم! قصر 2 هم زدم با منابع و بدون خرج سکه ی نداشته!
    بازم میگم نه برنامه ریزی دارین نه اینکه چطور بهتر پیشرفت کنیم باهم! کار گروهی خاصی هم که ندیدیم که عمومی باشه بین بچه های قبیله!
    به هرحال اون پایین کم کم یکاریش میکنیم! یه روح میتونیم بگیریم که مفید باشیم!
    از اولم باری کمک فقط اومدیم و برای کمک تا آخر هم هستیم!

گرگ یه نماده که برای رسیدن به اهدافش دست به هرکاری میزنه! پس دوروبرم نچرخ که مثله گرگ تیکه پارت میکنم!

هیچکس تنها نیست ، او در همه حال کنار ماست !
    *بی همتای اول*

مهم بودن خوبه ولی خوب بودن خیلی مهم تره . . .

9. Top | #9

سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط amir.pars نمایش پست ها

ما چند روزه بدون اینکه غارت کنیم بازی میکنیم چون کناریهامون نمیذارن جم بخوریم!شب که میشه کمتر از 4تا حمله طرفمون نمیاد!
    همینطوری نشستیم داریم با منابع بازی میکنیم! قصر 2 هم زدم با منابع و بدون خرج سکه ی نداشته!
    بازم میگم نه برنامه ریزی دارین نه اینکه چطور بهتر پیشرفت کنیم باهم! کار گروهی خاصی هم که ندیدیم که عمومی باشه بین بچه های قبیله!
    به هرحال اون پایین کم کم یکاریش میکنیم! یه روح میتونیم بگیریم که مفید باشیم!
    از اولم باری کمک فقط اومدیم و برای کمک تا آخر هم هستیم!

امیر جان حرفا درسته ولی یه اما داره

رضا چند روز پیش عمومی داد که مشکلاتمون رو به فرمان روای زیر مجموعه بگیم و کسانی که قلعه گبری کردن برن قبیله اصلی تا مشخص بشه کیا می تونن روح بگیرن و روحو نگه دارن پس برنامه های قبیله بعد از قلعه گیری شروع می شد

10. Top | #10

پیشروی سطح: %22 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 315
    سطح
    17
    تشکر دریافتی
    2,335 بار در 869 پست
    دستاورد ها:
    دوستی1000 امتیازپیشرویک سال ثبت نام
    نشان ها:
    تمام کننده بحث

نقل قول نوشته اصلی توسط anti_life نمایش پست ها
    امیر جان حرفا درسته ولی یه اما داره

رضا چند روز پیش عمومی داد که مشکلاتمون رو به فرمان روای زیر مجموعه بگیم و کسانی که قلعه گبری کردن برن قبیله اصلی تا مشخص بشه کیا می تونن روح بگیرن و روحو نگه دارن پس برنامه های قبیله بعد از قلعه گیری شروع می شد

باورت میشه اصلا پیام رو نخوندم! 200تا پیام میاد! حرفای شخصی رو تو پیام گروهی میگن!
    به نظرت پارس و پارسیان تو دن3 الکیه چند رانده پشت هم اول میشن؟! نه عزیز از قبل راند برنامه ریختست کی باید چیکار کنه!
    از 0 برنامه دارن تا 36! البته من کوچیکترین عضو پارس هستم و فقط برای قبیله بازی میکنم! الانم هم دن3 هستم هم عرب! با اینکه میتونستم رنکینگمو تو دن3 که 10بودم خوب کنم و دوئل بزنم کلا بیخیال شدم النم شدم 17 ! البته برای قبیله بازی میکنم و چون پارس اول و پارسیان دوم قطعی شده کمتر میرم! در کل نیاز به برنامه ریزیه!

اگه بزرگان پارس پیام رو خوندن بیان خودشون توضیح بدن! مثلا از قوانین قلعه گیریو روح گیریو چطوری فدایی زدنو و قوانین دیگه بگن!

گرگ یه نماده که برای رسیدن به اهدافش دست به هرکاری میزنه! پس دوروبرم نچرخ که مثله گرگ تیکه پارت میکنم!

هیچکس تنها نیست ، او در همه حال کنار ماست !
    *بی همتای اول*

مهم بودن خوبه ولی خوب بودن خیلی مهم تره . . .

صفحه 1 از 6 123 ... آخرینآخرین