• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 17 از 17

موضوع: معرفی شخصیت های DMC (اختصاصیxs)

1. Top | #1

پیشروی سطح: %65 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 35
    فعالیت کل: %0
    سطح
    5
    تشکر دریافتی
    130 بار در 84 پست

دستاورد ها:
    دوستیسه ماه فعالیت500 امتیاز

Red face معرفی شخصیت های DMC (اختصاصیxs)

در این تایپک قصد دارم شخصیت های بازی زیبایdmc را معرفی کنیم.
    ____(ترجمه ماشینی میباشد)____

نام و نام خانوادگی: (جدید) دانته
    تجزیه و تحلیل: نفرت همگی برای دانته شکل و شمایل جدید او میباشد .اما من تفاوت و یا چیز منفوری در شخصیت وی آنچنان نمیبینم

شاید او به عنوان یک مبارز شیطان بسیار لاغر باشد اما مشت های قدرتمند او و نیروی اتشینش نشان میدهد که وی شخصیتی است که حتی از قبل

هم قدرمند تر شده است و او به معنای واقعی مبارز و نابود کننده شیطان است

نام و نام خانوادگی: (قدیمی) دانته
    تجزیه و تحلیل: این همان چیزی است که طرفداران از دست، متعجب؟ اول از همه، گاوها این چرم بسیار پوشیدن نیست. پوشیدن شلوار بی خشتک گاوداران چرم دانته بیش از آنچه که مانند شلوار چرم، کت چرم، تمام طول و دستکش چرم نگاه کنید. پیراهن خود را به نظر می رسد مانند آن ممکن است چرم بیش از حد، و آن ظاهرا توسط سه کمربند ایمنی برگزار می شود. کسی باید به دانته aussi که کابوی تنها سگک کمربند بزرگ را می پوشند، و من کاملا مطمئنم که آنها فقط EM پوشیدن برای جلوگیری از گرفتن در محل انشعاب بدن انسان به ضرب گلوله کشته است.
    مد امتیاز: موی سفید دانته به او نگاه - برجسته است که با پر زرق و برق بلافاصله وگاس سوار کاری getup خراب است. همچنین، هیچ دست هالک.

نام و نام خانوادگی: نرو
    تجزیه و تحلیل: چه؟ چگونه است که این دانته نیست؟ او تجارت در جین خود را چرم بود. سفید مو؟ را بررسی کنید. غول شمشیر؟ را بررسی کنید. بی فایده سگک؟ را بررسی کنید. او حتی دست شیطان، برای گریه کردن با صدای بلند. این یکی از آن دسته از معاملات کلارک کنت / سوپرمن است؟ آیا دانته نرو تبدیل به وقتی که او سهام موهای خود را بر روی طرف دیگر را از سر خود را؟
    مد امتیاز: حس مد نرو فقط به عنوان به عنوان دانته بد است - از آنجا که او احتمالا به وضوح دانته است.

نام و نام خانوادگی: (قدیمی) Vergil
    تجزیه و تحلیل: Vergil قدیمی ممکن است شیک ترین شخصیت مرد شیطان ممکن است مجموعه ای گریه می کنم. او هنوز هم در بسیاری از چرم پوشیده مانند دانته برادر جوانتر، که او در نظر گرفته شده را به ازدواج آن را نگاه درجه یک. حتی ژاکت خود را مطابق با رنگ چشمان خود را، من حدس می زنم او یک ضربه واقعی با خانمها. بر خلاف دانته - که overcompensating برای چیزی به وضوح - Vergil با استفاده از شمشیر به اندازه ی معمولی در عوض، به دنبال ساده است. هنوز هم شیطان قدرت های فوق العاده و Vergil تنها نیست که آن را نمایی.
    مد امتیاز: هنوز هم بیش از حد بسیاری از سگک و فلپ را فشار دهید، هدف در غیر این صورت بد نیست

نام و نام خانوادگی: (جدید) Vergil
    تجزیه و تحلیل: قبل دانته را فراموش کرده ام؛ طرفداران Vergil آنهایی که shoulds با نگاه جدید خود را ناراحت. او با تلاش خود را به مد روز را به طور کامل دریا رفته است. اول از همه، ژاکت خود را به نظر می رسد به خارج از مخمل سیاه و سفید، که همه ما می دانیم shoulds تنها برای نقاشی الویس استفاده می شود ساخته شده است. دوم، چه نیمه شیطان badass نیاز به زنجیره ای کیف پول؟ من شرط می بندم که او حتی نمی کیف پول، و اگر او احتمالا هیچ چیزی در آن وجود دارد. سوم، و به نام بذله گو می خواهد شلوار خود را به عقب.
    مد امتیاز: شما می دانم که تو خیلی دور رفته ایم زمانی که شما در حال پوشیدن دستکش زنان پودر آبی.

بالا آمدن بعدی: بانوان پیشرو شیطان هم ممکن است گریه ...

قسمت بعدی بزودی
    تا روزی که درجه ای داشتم یک سری مثل اسفالت بودن همین که رفتیم دیدیم چی بودیم و با چه کسایی بودیم
    این مافیو هرکاری بکنی باز هم هیمنه بهتر از اینم نمیشه شاید بدتر بشه
    ما که زدیمش کنار شما به فکر خودتو باشید

2. Top | #11

پیشروی سطح: %65 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 70
    سطح
    7
    تشکر دریافتی
    105 بار در 33 پست
    دستاورد ها:
    مشاورسه ماه فعالیت500 امتیاز

پاسخ : معرفی شخصیت های DMC (اختصاصیxs)

نقل قول نوشته اصلی توسط khan1990 نمایش پست ها
    دانته قدیمی حالت شوخ طبعی داشت یه شخصیت مو بلند که همیشه شوخی میکرد

و خیلی طرفدارا با شوخی هاش و تیکه هاش بیشتر حال میکردن

حالا هم خیلی ها نگران اینن که اون شوخ طبعی قدیمش از بین رفته باشه

حالا دانته قدیمی و با جدید مقایسه کنید

دانته قدیمی و کل بدنش و فقط چرم پوشونده بودند یعنی بیش از حد چرم رو بدنش بود

اما بنظرم این دانته جدید یکم ساده تره و بیشتر به مبارز شیطان میخوره

گرچه یخورده واسه اینکار لاغره اما بازم بنظرم خیلی خوبه
    خوب مسئله اینه که :ریبوت" یعنی همه چیز از اول.
    فکر کنید بازی Evil وجود نداشته و از اول شخصیت لیون رو می سازن.یه چیزی تو مایه های شخصیت کریس باشه.خوب قرار نیست که مثل قبل باشه، قرار بوده بازی رو از اول بسازن
    I heard there was a secret chord. That David played and it pleased the Lord But you don't really care for music, do you?

3. Top | #12

سطح
    7
    تشکر دریافتی
    105 بار در 33 پست
    دستاورد ها:

ضمنا من به شما قول می دم همین ریبوت و شخصیت جدید دانته به زودی در نسخه های بعدی حسابی با داستان های ترکیبی با نسخه های قبلی dmc و یا حتی امکان رجوع به دانته قدیمی ، کاربران رو سورپرایز می کنه :d
    I heard there was a secret chord. That David played and it pleased the Lord But you don't really care for music, do you?

4. Top | #13

پیشروی سطح: %87 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 26
    سطح
    8
    تشکر دریافتی
    200 بار در 82 پست
    دستاورد ها:
    دوستیمشاوریک سال ثبت نام1000 امتیاز

فقط vergil
    یکی از زیباترین قسمت های بازی، همکاری ورجیل و دانته برای کشتن یه غول بود.

5. Top | #14

پیشروی سطح: %11 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 445
    فعالیت کل: %32.0
    سطح
    22
    تشکر دریافتی
    5,920 بار در 1,673 پست

دستاورد ها:
    سه ماه فعالیتمشاوردستآورد تگ - درجه 25000 امتیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط DarkArmy نمایش پست ها
    خوب مسئله اینه که :ریبوت" یعنی همه چیز از اول.
    فکر کنید بازی Evil وجود نداشته و از اول شخصیت لیون رو می سازن.یه چیزی تو مایه های شخصیت کریس باشه.خوب قرار نیست که مثل قبل باشه، قرار بوده بازی رو از اول بسازن
    البته ناگفته نمونه تو این نسخه بازسازی شده همچنان همون شوخ طبعی و داره اما

خوب دیگه این دانته اون دانته قدیمی نیست که یک شخصی خوش چهره و شوخ طبع که هشم با تیکه هاش

ادم حال میکرد الان به یه شخصیت تقریبا تیره تبدیل شده که فقط میخواد بزنه و بکشه و هیچی دیگه واسش مهم نیست

کلا evil و مثال زدی کامران من یاد یه چیز افتادم کلا این capcom به نوعی دوست داره طرفداراش و ازار بده

سری resident evil و که گرفتن خرابش کردن

کلا انگار هدفشون این بوده که خاطره های خوب و تقریبا ماندگار گیمر ها رو درواقع نیست و نابود کنند

انگار لذت میبرند

اینو به این خاطر میگم چون تو سال 2010 که شخصیت بازی رو ساخته بودن شبیه همین دانته قدیم بود

اما مدیرای کپکام گفتند که که باید کلا یه طرح جدید بریزین و شخصیت و جور دیگه ای طراحی کنید
    My Name Is Khan

6. Top | #15

سطح
    7
    تشکر دریافتی
    105 بار در 33 پست
    دستاورد ها:

کلا evil و مثال زدی کامران من یاد یه چیز افتادم کلا این capcom به نوعی دوست داره طرفداراش و ازار بده

سری resident evil و که گرفتن خرابش کردن

کلا انگار هدفشون این بوده که خاطره های خوب و تقریبا ماندگار گیمر ها رو درواقع نیست و نابود کنند

انگار لذت میبرند

اینو به این خاطر میگم چون تو سال 2010 که شخصیت بازی رو ساخته بودن شبیه همین دانته قدیم بود

اما مدیرای کپکام گفتند که که باید کلا یه طرح جدید بریزین و شخصیت و جور دیگه ای طراحی کنید
    در مورد RE مسئله اینه که اگر Capcom بخواد مثل قبل سیستم بازی اویل 1 - 2- 3 رو پیاده کنه دیگه بازیکنای جدید نمی تونن باهاش ارتباط برقرار کنن.
    بازیکنای یه دهه قبل هم دیگه دچار زندگی شدن و اکثرا حال و حوصله بازی رو ندارن.منطقی هست که سود و درآمد در جیب بازیکنای جوان و نوجوان هست که سیستم اویل قدیمی رو دوست ندارن و با بازی های سبک اویل 4 و 5 و 6 حال می کنن.
    کمپانی های بازی سازی هم خیریه نیستن.برای بقای خودشون نیاز به سودآوری دارن.
    همه این تغییرات اویل هم تنها به همین دلیل هست.تامین نیاز ها و علایق بازی باز های فعلی

7. Top | #16

پیشروی سطح: %11 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 445
    فعالیت کل: %32.0
    سطح
    22
    تشکر دریافتی
    5,920 بار در 1,673 پست

دستاورد ها:
    سه ماه فعالیتمشاوردستآورد تگ - درجه 25000 امتیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط DarkArmy نمایش پست ها
    در مورد RE مسئله اینه که اگر Capcom بخواد مثل قبل سیستم بازی اویل 1 - 2- 3 رو پیاده کنه دیگه بازیکنای جدید نمی تونن باهاش ارتباط برقرار کنن.
    بازیکنای یه دهه قبل هم دیگه دچار زندگی شدن و اکثرا حال و حوصله بازی رو ندارن.منطقی هست که سود و درآمد در جیب بازیکنای جوان و نوجوان هست که سیستم اویل قدیمی رو دوست ندارن و با بازی های سبک اویل 4 و 5 و 6 حال می کنن.
    کمپانی های بازی سازی هم خیریه نیستن.برای بقای خودشون نیاز به سودآوری دارن.
    همه این تغییرات اویل هم تنها به همین دلیل هست.تامین نیاز ها و علایق بازی باز های فعلی
    خوب حرفتو کاملا قبول ندارم

اگه جماعت گیمر به بازیهای 4 و 5 و6 علاقه مندند

پس چرا دقیقا امار برعکس اینو نشون میده

من خودم توی سایتهای مختلف رفته بودم اونطوری که هودارا از نسخه 5 این بازی

تعریف و تمجید میکردند اصلا از نسخه 6 این بازی راضی نبودند /:

موضوع اینه که انقد بازیها هم سبک اویل توی بازار ریخته و مردم در حال بازی کردن هستند

که دیگه سبک ترسناکو زامبی کشی دیگه به جای ترسناک بودن تبدیل به یه چیز خنده دار شده

اما همیشه اویل و سایلنت هیل یه ترس ویژه خودشون و داشتن که طرفدارای زیادی داشت

اما شما الان اویل 6 و ببینید جز یک بازی اکشن تمام عیار و زامبی کشی که نظیرش تو بازار فت و فراوونه

چیز دیگه ای میبینی ؟ اون ترس ویژه بازی کجا رفت ؟

یا اصلا از اویل هم بگذریم شما همین شخصیت دانته رو در نظر بگیر

میگیم بازی ریبوت و از نو ساخته میشه درسته اما شخصیت اصلی بازی که چندین سال همه طرفدارا باهاش خو گرفتن

بهش عادت کردن و با اون به نوعی زندگی میکنند و بیای عوض کنی

اونهم با در نظر گرفتن این موضوع که میدونی هوادارا اون دانته قدیمی رو دوست دارن اما همیشه کپکام بدنبال ایده های خودخواهانه خودش بوده /:

به نظر هوادراش کمتر توجه کرده

دلم پره بود از این کپکام
    My Name Is Khan

8. Top | #17

سطح
    7
    تشکر دریافتی
    105 بار در 33 پست
    دستاورد ها:

خوب حرفتو کاملا قبول ندارم

اگه جماعت گیمر به بازیهای 4 و 5 و6 علاقه مندند

پس چرا دقیقا امار برعکس اینو نشون میده

من خودم توی سایتهای مختلف رفته بودم اونطوری که هودارا از نسخه 5 این بازی

تعریف و تمجید میکردند اصلا از نسخه 6 این بازی راضی نبودند /:

موضوع اینه که انقد بازیها هم سبک اویل توی بازار ریخته و مردم در حال بازی کردن هستند

که دیگه سبک ترسناکو زامبی کشی دیگه به جای ترسناک بودن تبدیل به یه چیز خنده دار شده

اما همیشه اویل و سایلنت هیل یه ترس ویژه خودشون و داشتن که طرفدارای زیادی داشت

اما شما الان اویل 6 و ببینید جز یک بازی اکشن تمام عیار و زامبی کشی که نظیرش تو بازار فت و فراوونه

چیز دیگه ای میبینی ؟ اون ترس ویژه بازی کجا رفت ؟

یا اصلا از اویل هم بگذریم شما همین شخصیت دانته رو در نظر بگیر

میگیم بازی ریبوت و از نو ساخته میشه درسته اما شخصیت اصلی بازی که چندین سال همه طرفدارا باهاش خو گرفتن

بهش عادت کردن و با اون به نوعی زندگی میکنند و بیای عوض کنی

اونهم با در نظر گرفتن این موضوع که میدونی هوادارا اون دانته قدیمی رو دوست دارن اما همیشه کپکام بدنبال ایده های خودخواهانه خودش بوده /:

به نظر هوادراش کمتر توجه کرده

دلم پره بود از این کپکام
    من که اویل 6 رو هنوز ندیدم اما اگر واقعا اینطور باشه خوب دو حالت داره.یا کمپانی تصمیم گرفته بازی رو به این صورت تبدیل کنه و از ترسناک های خوف آور که در اویل 4 هم کمی ازش اثر باقی مونده بود خارج بشه و از این به بعد این سبک بازی رو معرفی کنه.کلا این اکشن بیش از حد رو در اویل 5 به بازی اضافه کرد، حالا نمی دونم اعضاء ساخت بازی تو این شماره عوض شدن یا نه

راستی من گیم پلی رو که توی دمو ها دیدم، حس می کنم سعی قدرت دانته رو با اون یکی پسره (اسمش یادم رفت) تو dmc4 ترکیب کنه درسته؟ چون بازی کردن با اون کاراکتر خیلی راحت تر بود!

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12