• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

صفحه 3 از 8 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 73

موضوع: حذف اکانت و قلعه هایی که به دلیل مولتی یا سوء استفاده توقیف شدند .

1. Top | #1

پیشروی سطح: %84 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 16
    فعالیت کل: %1.0
    سطح
    4
    تشکر دریافتی
    148 بار در 31 پست

دستاورد ها:
    دوستیسه ماه فعالیت200 امتیاز

حذف اکانت و قلعه هایی که به دلیل مولتی یا سوء استفاده توقیف شدند .

سلام و وقت بخیر
    معمولاً در هر سرور کسانی هستند که از طریق مولتی ، باگ و ... به صورت غیر معقول و منطقی رشد می کنند و بعد بررسی از طرف فیدبکر محترم این گونه افراد توقیف می شوند و به نظر می رسه اخیراً برخورد مدیریت و جریمه ای که در نظر می گیرند توقیف دائم هست .
    همه دوستان امیدوارم قبول داشته باشند که اکانت هایی که از این طریق رشد کرده اند نسبت به سایر اکانت ها حتی پس از 14 روز بن هم در سطح بالاتری از منابع و قصر قرار دارند . اکانت های توقیفی بعد از 14 روز بن چه بلایی سرشون می یاد ؟ حیلی راحت و در اکثر موارد بازیکنان قوی تر سرور این گونه قلعه ها رو تسخیر می کنند و این به نظر من نمونه بارز اختلال در روند بازی محسوب می شه و چند بازیکن سرور بعد مدتی به واسطه تلخف نفرات دیگه ای به قلعه هایی دست پیدا می کنند که اگر قرار بود خودشون اونها رو بسازنند وقت و هزیته زیادی باید صرف می کردند و ...
    این تصور که قلعه های توقیفی رو حتماً بازیکنان نزدیک اون اکانت ها تسخیر می کنند اشتباه هست . برخی از مدیران با این استدلال که چون این بازیکنان متخلف از بازیکنان نزدیکشون غارت کردند بعد از توقیفی به نوعی جبران می شه غارتی که ازشون شده از حذف این اکانت ها خودداری می کنند .
    ولی در واقع متاسفانه در اکثر موارد این قلعه ها به کسانی می رسه که زورشون بیشتره .

پیشنهاد من اینه این گونه اکانت ها از روی نقشه حذف بشند به 2 دلیل :
    اول اینکه اختلال در روند بازی صورت نگیره
    دوم اینکه خودفیدبکر ها هم فکر و اعصابشون راحت تر می شه و بعد بن مجبور نیستند به کلی بهانه بی خود بازیکنان متخلف جواب بدند . دی

2. Top | #21

پیشروی سطح: %65 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 70
    فعالیت کل: %0
    سطح
    7
    تشکر دریافتی
    105 بار در 33 پست
    دستاورد ها:
    مشاورسه ماه فعالیت500 امتیاز

پاسخ : حذف اکانت و قلعه هایی که به دلیل مولتی یا سوء استفاده توقیف شدند .

هیچ دخلی به قوی بودن بازیکن اطراف و غیره نداره
    همه چیز به شانس و غیره بررسی داره.مثلا وقتی یه فارم خوب نزدیک شما باشه کسی نمیتونه اعتراض کنه.این شانس شما بوده
    وقتی هم یه بن شده نزدیک یکی دیگه هست باز هم موقعیت استراتژیک منطقه اینجور ایجاب کرده و این به شانس بازیکن بستگی داره.
    I heard there was a secret chord. That David played and it pleased the Lord But you don't really care for music, do you?

3. Top | #22

پیشروی سطح: %3 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 97
    فعالیت کل: %0.3
    سطح
    4
    تشکر دریافتی
    26 بار در 16 پست
    دستاورد ها:

موافقم
    يه نظر سنجيم اضافه ميكردي خوب بود

4. Top | #23

پیشروی سطح: %59 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 165
    سطح
    17
    تشکر دریافتی
    2,338 بار در 870 پست
    دستاورد ها:
    دوستی1000 امتیازپیشرویک سال ثبت نام
    نشان ها:
    تمام کننده بحث

به نظر من جایی که فارمها هستن رو اول بازی میتونیم خودمون مشخص کنیمو قلعمونو اونجا بنا کنیم!
    مثلا استارت بازی قلعه بسازم تو یه مختصات بعد ببینم افراد قوی پیشمن ریست میزنمو تغییر میدم قلعمو به یه جا دیگه میرم که افراد قوی نباشن!

کسی که مجازات میشه یا بن میشه یعنی قلعه هاشو به طور نادرست آپ کرده و منابعی که برا بالا آوردن سطح ساختموناش استفاده کرده غیرمجاز بوده! اگه کسه دیگه ای بیاد قلعه هاشو بگیره خب یعنی از اون قلعه های غیرمجاز داره استفاده میکنه که به طور غیرمجاز سطح ساختموناشو بالا آورده بود! این نظر شخصیه منه که از قلعه هایی که ساختموناش به طور درست آپ نشده نباید کسی بتونه استفاده کنه!

- - - Updated - - -

اضافه کنم فارم بون یا نبودن کسی دست خودشه! میتونه خوب بازی کنه یا میتونه خوب بازی نکنه! یا وقتشو داره یا وقتشو نداره پس یه امر اختیاریه!
    اما اینکه قلعه هایی که بن شده رو بشه گرفت دست ما نیست یا اختیاری نیست! من مثلا اونور جدولم یکی دیگه کنار طرفه! این میشه باد آورده و اختیارش دست ما نیست! تو فارم بودن یا نبودن ما اختیار داریم!

گرگ یه نماده که برای رسیدن به اهدافش دست به هرکاری میزنه! پس دوروبرم نچرخ که مثله گرگ تیکه پارت میکنم!

هیچکس تنها نیست ، او در همه حال کنار ماست !
    *بی همتای اول*

مهم بودن خوبه ولی خوب بودن خیلی مهم تره . . .

5. Top | #24

پیشروی سطح: %96 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 9
    فعالیت کل: %35.0
    سطح
    10
    تشکر دریافتی
    2,816 بار در 871 پست

دستاورد ها:
    اولین گروهسه ماه فعالیت1000 امتیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط DarkArmy نمایش پست ها
    همه چیز به شانس و غیره بررسی داره.مثلا وقتی یه فارم خوب نزدیک شما باشه کسی نمیتونه اعتراض کنه.این شانس شما بوده
    وقتی هم یه بن شده نزدیک یکی دیگه هست باز هم موقعیت استراتژیک منطقه اینجور ایجاب کرده و این به شانس بازیکن بستگی داره.
    تو پست قبیلیم هم گفتم
    از کجا معلوم یه نفر نیاد یه اکانت رو با کمک یکی از دوستاش درست کنه اونو با تقلب و مولتی بکشه بالا تا مدیریت بیاد اونو بن کنه بعد چهارده روز بیاد اون اکانت رو که بن شده بگیره این کار رو توضیح بدید که چه جوابی براش دارید اگه بگید اونو دو تا نمیتونن کنار هم قلعه داشته باشن میگم که وقتی دقیقا با هم استارت بزنن کنار هم میافتن نهایتا با یکی دو خونه اختلاف
    در ثانی من با گفته شما مبنی بر فارم بودن نیز مخالفم چون این دو هیچ ربطی به هم نداره فارم بودن یا نبودن همینطور که امیر پارس گفت به بازیکن بودن یه نفر یا وقت گذاشتن اون مربوط میشه نه اینکه شب بخوابی صبح پاشی ببینی قلعه کناریت بن شده اونم چی یه قلعه آپ شده توپ
    یه چیز دیگه که خیلی مهمتر است اینه که با حذف قلعه های اون اکانت بن شده هیچ کس تو بازی ضرر نمیکنه دقت کنید هیچ کس ولی با بودن اون فقط یه نفر میتونه سود کنه دقت کنید یه نفر (نهایتا دو سه نفر) و همه حرف من اینه که اگه اون اکانت با مولتی و تقلب خودشو کشیده بالا پس این نفر جدید هم که اون اکانت رو بدست میاره در تقلب اون شریک میشه چون یه اکانت آپ شده توسط مولتی و تقلب رو بدست آورده
    باز هم تاکید میکنم با حذف اون اکانت هیچ کس ضرر نمیکنه

6. Top | #25

نقل قول نوشته اصلی توسط fabregassoler نمایش پست ها
    خو فکر نمیکنی اینجوری تاثیر سکه تو بازی بیشتره ؟؟ چون هر کی اول بازی سکه بزنه میتونه بالا باشه؟؟؟ طرف با سکه مولتی یه ارتش 50 میسازه به همه زور میگه نمونشم خود من و مهرداد تو دنیا 6
    عزرائیل قلعه سطح 27 غیر فعال شد چون تنها یه نفر تو سرور 50 کیلو داشت اونم مهرداد بود بقیه همه 20 25 کیلو یه حمایت گذاشتیم روش دگه کسی جرات زدنش رو نداشت تا اف شد هم خودمون گرفتیم
    اما اون 27 طرف نیمود تو بازی اف شد طرف بن میشه با 4 5 تا قلعه توپ چون یا مولتی بوده قلعغه رو تووووووووووووووپ ساخته یا باگ زده باز قلعه رو توپ ساخته اینجوری تاثیر مولتی بازی از اون به بازیکنی که این قلعه میگیره میره
    اینو که درس میگی
    سکه خوره نرمال هم ملسه
    ولی خوب دن 6 یکم خلوته
    دن 2 هم این راند خلوت بود
    وگرنه اینطوریم تک قطبی نمیشه که میگی

- - - Updated - - -

اره باو بیشتر به شانس مربوطه
    اینی که بعضی دوستان میگن به دلیل تخیله بالاشونه
    اخه کی میاد این همه پول و وقت صرف اکانت اصلی کنه
    بعد اکانت مولتیم بیاره بعد واسه اکانت مولتی ، مولتی بیاره ، بازیکنم برای اکانت مولتی بیاره یه وقت فارم نشه

بعد اکانت مولتی رو اپ کنن
    چه میدونم دعا کنه زود بن نشه
    بعد دعا کنه سره موقع بن بشه
    بعد تازه بخواد بگیرتش
    اخه این چنین نقشه ای در حد مایل اسکوفیلده))

7. Top | #26

پیشروی سطح: %58 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 214
    سطح
    23
    تشکر دریافتی
    6,474 بار در 3,381 پست
    دستاورد ها:
    دوستی5000 امتیازیک سال ثبت نام

وقتي پاي كل كل و رو كم كني وسط باشه سكه زدن و مولتي بازي به اين شدت هم اصلا تعجبي نداره حتي اگه لازم باشه ميشه به مولتيها گفت زير اب رفيقشونو بزنند
    به هر حال براي بدست اوردن كاپ بعضيها دست به هر كاري ميزنند
    خـیـام اگـر زبـاده مــسـتـی خـوش بــاش *** بـا ماه رخـی اگـر نـشسـتـی خـوش باش
    چـون عـاقـبـت کـار جـهـان نـیستی است ***
    انگار که نیستی؛ چو هستی خوش باش

خانوارز یک اعتیاد فاجعه بار بود که خوشبختانه برای من خیلی وقته دورانش تموم شده
    زنده باد زندگی

8. Top | #27

پیشروی سطح: %72 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 29
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

این طوری که نصف نقشه غیب میشه

پ میخوای به فید بکره بگو 4 تا قلعهجاش بده بریم بگیریم

9. Top | #28

پیشروی سطح: %35 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 131
    سطح
    8
    تشکر دریافتی
    230 بار در 161 پست
    دستاورد ها:
    دوستیسه ماه فعالیت1000 امتیاز

به نظر من نظر جالبی نیست
    چون فایده نداره اکانت ها حذف بشن تو نقشه
    تازه اگر بخواد بازیکن جدیدی جای اونها استارت بزنه اصلا جای پیشرفت نداره چون بالا سری ها نمیزارن بیاد بالا و از بازی زده میشه
    هر وقت در خیانت و فریب دادن کسى موفق شدى،

به این فکرنکن که اون چقدر احمق بوده،
    به این فکرکن که اون چقدر به تواعتماد داشته ... !

10. Top | #29

پیشروی سطح: %84 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 16
    فعالیت کل: %1.0
    سطح
    4
    تشکر دریافتی
    148 بار در 31 پست

دستاورد ها:

کامران جان شما خودت توی سرور های مختلف و از جمله سرور 2 بازی کردی . و مطمئن هستم کم و بیش با اتفافات سرور 2 برای مثال آشنا هستی . من خواهشی که دارم نظری رو که دادید با واقعیت و اون چیزی که اتفاق می یوفته و با اطمینان می گم اتفاق افتاده کنار هم بزارید و نتیجه بگیرید . در همین راند سرور 2 بازیکنانی به دلیل سوء استفاده توقیف شدند حقشون هم بود در این شکی نیست . کامران جان قلعه های خوب این بازیکنان مجازات شده رو چه کسانی گرفتند ؟ سرور 2 یه مثال بود

موفق باشید

11. Top | #30

پیشروی سطح: %65 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 70
    سطح
    7
    تشکر دریافتی
    105 بار در 33 پست
    دستاورد ها:
    مشاورسه ماه فعالیت500 امتیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط uri_21 نمایش پست ها
    کامران جان شما خودت توی سرور های مختلف و از جمله سرور 2 بازی کردی . و مطمئن هستم کم و بیش با اتفافات سرور 2 برای مثال آشنا هستی . من خواهشی که دارم نظری رو که دادید با واقعیت و اون چیزی که اتفاق می یوفته و با اطمینان می گم اتفاق افتاده کنار هم بزارید و نتیجه بگیرید . در همین راند سرور 2 بازیکنانی به دلیل سوء استفاده توقیف شدند حقشون هم بود در این شکی نیست . کامران جان قلعه های خوب این بازیکنان مجازات شده رو چه کسانی گرفتند ؟ سرور 2 یه مثال بود

موفق باشید
    بله در این که هم قبیله ای های همون بازیکن شانس بیشتری برای تسخیر دارن که شکی نیست، اما باید دلیل محکم تری برای انتقال به شرکت داشته باشیم
    I heard there was a secret chord. That David played and it pleased the Lord But you don't really care for music, do you?

صفحه 3 از 8 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین