• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

صفحه 168 از 345 نخستنخست ... 68118158166167168169170178218268 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,671 به 1,680 از 3445

موضوع: قبیله بی همتــای خنــدق

1. Top | #1

پیشروی سطح: %5 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 95
    فعالیت کل: %0.2
    سطح
    4
    تشکر دریافتی
    8 بار در یک پست
    دستاورد ها:
    دوستیسه ماه فعالیت200 امتیاز

Arrow قبیله بی همتــای خنــدق

سلام

دفاع از آرمانهای قبیله :////////////////////////

قبیله خندق از راند نخست تاکنون بعنوان با ثبات ترین و با اخلاق ترین قبیله شناخته شده است

حال که بعد از گذشت 9 راند قبیله به کاپ قهرمانی رسیده عده ای با جنگ روانی سعی دارند که این افتخار قبیله را در جنگ خانها کمرنگ کنند

این تاپیک برای رفع ابهامات قبیله ی با اخلاق خندق باز شده است

انجمن خیلی کم فعالیت می کنم اگر هم الان جوابیه ارسال کردم به دلیل درخواست دوستان بود و گرنه حرفهای بی پایه و اساس و شخصی تاثیری در تصمیم گیری مدیریت از طرف دوستانی که حتی اطلاعی از نحوه مجازات بازیکنان ندارند و اعداد و ارقامی می دهند که کاملا نامربوط هست

اول اینکه محاسبه امتیاز روح خانها که این روح خانها در چه تاریخی گرفته شده است کار محالیست

فرض محال که بن شدن بنده به خاطر مولتی باشه حتی روح خانی که الان کنار قلعه اصلی من هست سطح 1 هست چطور محاسبه کردید که همه روح خانهای بن شده سطح 4 هستند؟؟جای تعجب دارد !!!

لازم به توضیح نیست که ما برای قبیلمون بیشتر از تصور زحمت کشیدیم و شبانه روز تلاش کردیم یه شب در میون اونم روزی 3 ساعت می خوابیم برای لحظه لحظه ی زمان برنامه ریزی کردیم باید مزد زحماتمون رو بگیریم - شبها تا صبح بازیکنان لول بالای ما اکثرا انلاین بودند و قبایل دیگر در خاموشی به سر می بردند.

خندق تنها قبیل ای بود که از راند نخست تا الان بازیکنان اماتور را پذیرش می کرد و با اموزشهای منظم و مکرر از آنها بازیکنانی حرفه ای ساخت چرا که در همین راند بارها در پیام گروهی در اموزشهایی که برای بچه ها تهیه می کردم حتی از فیلم و مولتی مدیا استفاده میکردم

خندق در این راند تنها قبیله ای بود که همه اعضا رنک شخصی را رها کرده بودند فقط به عشق قبیله بازی کردند و از جانشان مایه گذاشتند

بر خلاف قوانین اکثر بچه ها از جمله خود بنده پسورد یکدیگر را داشتیم و این شامل تمام قبایل میشه و نه خندق و البته خندق بیشتر چون اعضا شدیدا با هم صمیمی بودن !!!!

و طبق مدارک همه قبایل کسر امتیاز داشتند که مجموع کسر امتیاز کلیه قبایل تقریبا 6100 بوده چرا مجموع اینرا به خندق نسبت می دهید؟؟

و طبق مدارک اگر خلافی شده همه قبایل داشتند - اما تهمت به این که ما مولتی بازی کردیم حتی گفتن آن نــــــه در شان بازیکنانی بود که به اصطلاح خاک خورده این بازی بودند و نه در شان یک قبیله که مدعی قهرمانی هست !!!

3 شب پیش اگر بنده بن شدم مقصرش خودم بودم و نه قبیله !!! که در پیامهای بالا با گستاخی تمام به بازیکنان با اخلاق خندق توهین شد

بخاطر دارم در گذشته برای ورود به اکانت هم قبیله ای بن شده بودم و شدیدا اعتراض کردم که من اصلا و ابدا مولتی بازی نمی کنم کاری که همه قبایل انجام میدهند خوب یادم هست پاسخ پژمان خان این بود که مجازات شما بدلیل مولتی نبوده و صرفا تعداد اکانتهایی که ای پی شما مشترک بوده و رفتن به اکانت دیگران حتی برای مدت کوتاه تخطی از قوانین است و ما هرگز نگفتیم که شما مولتی بازی می کردید.

/////////////////////////

چک کردن ای پی ها توسط مدیریت مقطعی صورت میگره و نه همیشه !!! و آن شب نصیب من شد و عده ای از دوستانم بخاطر بنده بن شدند چون فقط ای پی من مشترک بود

مجازات قبایل //////////////////////////

در تاریخ 90/05/13 ساعت 23 تنها از قبیله خندق روح خان مجازات نشده صرفا رنگهای مشکی دلیل بر این نیست که همه روح خانها متعلق به خندق هست - کاهش ضریب امتیاز روح خان قبیله دوم در تاریخ 90/05/14 حاکی از آن دارد که قبیله دوم نیز مجازات شده است

دلیل کاهش امتیاز صرفا مشکی شدن نیست - زرد شدن و تحریم از قبیله را هم شامل میشود اما اینکه طبق مدارک 3 قبیله مدعی در یک روز کاهش ضریب امتیاز روح خان داشته باشند معناش همان بن شدن اکانتها می باشد که البته خندق به دلیل فعالیت بالا و در اختیار داشتن پسورد اغلب دوستان مجازات کننده بیشتری داشته

حتما اکثــر شما عزیزان هر روز امتیاز رنک را ذخیره می کنید پس جای هیچ بحثی نیست

رتبه بندی قبایل در دو هفته اخیر به صورت فایل html ( تحت وب ) : //////////////////////

90-04-31

90-05-01

90-05-02

90-05-03

90-05-04

90-05-05

90-05-06

90-05-07

90-05-08

90-05-09

90-05-10

90-05-11

90-05-12

90-05-13

90-05-14

90-05-15

اسلاید از رتبه بندی قبایل برای رسوایی خبرهای کذب و بی اساس :
    ///////////////////////////////////////

رفع ابهامات توسط این اسلاید :

1 - اینکه از دوستان قبیله دوم گفته شد فاصله خندق 23000 امتیاز از سلحشوران بوده - همچین چیزی صحت ندارد و یک حرف بی اساس هست !!! اسلاید زیر نحوه پیشرفت قبایل همراه با ضریب امتیاز روح خان را نشان میدهد بیشترین فاصله ما 13000 امتیاز بوده.

2 - همچنین ضریب روزانه روح با روز قبل مقایسه می شود تا میزان افزایش امتیاز روح گیری در طی 24 ساعت اخیر را مشخص کند. این نشان میدهد یک قبیله روز قبل تقریبا چه تعداد روح خان گرفته است!!

3 - همچنین این اسلاید یک مطلبی را که به دروغ گفته شده بود خندق 17 روح خان4 در روز می گرفته و با 80 تا نیرو روح 4 میزنن مشخص می کند که همش حرف کذب است. خندق طبق مدارک در بهترین حالت در تاریخ 90/05/06 حدود 3200 امتیاز افزایش ضریب روح داشته یعنی چیزی حدود 13 روح خان4 ( هرچند همه روح ها 4 نبوده) واین بالاترین مقداری بوده است که تا بحال امتیاز فزونی داشته.

4- قبیله دوم بعنوان مثال در تاریخهای 6 و 9 مرداد ماه به ترتیب فقط 400 و 100 امتیاز افزایش ضریب روح خان داشته آیا مقصر خندق هست که نمی توانند کارگروهی انجام دهند و در یک روز بیشتر از 100 امتیاز روح گیری نتوانند داشته باشند؟؟؟؟
    و البته 8 مرداد 2700 امتیاز افزایش روح گیری بالاترین مقدار برای این قبیله بوده

آیا مقصر خندق هست که در قبیله دوم در پیامهای گروهی مکرر لینک تسخیر روح خانهای سطوح 1و2 را بعنوان سطح4 به اعضایشان نشان میدهند و بعد اعضایشان می گویند ما اینهمه روح 4 گرفتیم پس کجاست امتیازش ؟؟؟؟

دانلود مدارک :

http://rapidportable.com/khan/D5R9/rank9.zip

حجم = 1 مگابایت

//////////////////////////////////////////////////

در مورد اکانتهای سطح پایین لازم نبود توضیح بدم اما برای اینکه ابهامات برطرف بشه :

تمامی اکانتها با هماهنگی مدیریت به یاد بود بچه های قدیم خندق که همیشه شعارمون صفا و همدلی بوده توسط شخص خودم و همنام آنها ساخته شد و فکر نمی کنم بایستی با شخص دیگری غیر مدیریت هماهنگ می کردم!!!!

و اینکه اکانتها در اختیار چه کسانی بوده باز هم مدیریت در جریان قرار گرفتند

اما الان چرا بن شدند ؟؟

پاسخ مدیریت محترم بازی مبنی بر اینکه اکانتها با هماهنگی قبلی ساخته شده پس چرا بن شدند؟ :

// دوست گرامی ما بررسی های لازم را انجام داده ایم همانطور که در فیدبک مورد نظر اشاره شده است در صورت کوچکترین برخورد اکانتها توقیف می گردد که یکی از آنها مارش با آی پی یکسان حمله به شخص سوم بود

و طبق قوانین مجازات برای آنها در نظر گرفته شده و جای هیچ بحثی نیست

مگر نه اینکه توسط دوستان گفته شد اکانتها برای کم کردن وفاداری بوده در حالیکه هر کدام 4 الی 5 تا نجیب داشتند و برفرض که برای روح گیری باشه بین اونهمه اکانت همنام فقط 4 تا روح خان که همه روح خانها سطح4 نبودند و فکر نمی کنم این خلاف مقررات باشه و ما با 4 تا روح خان قهرمان نشدیم !!!
    و قبلا هم گفتم کم شدن امتیاز روح خانهای بنده و چند تن از دوستانم ربطی به این موضوع نداشته و صرفا همان مجازاتی بوده که با وارد شدن به اکانت دیگری منجر به بن شدن بنده و چند تن از دوستانم شد

مگر اینکه روح خانهای زیادی توسط این اکانتها گرفته شده باشه اونوقت میشه گفت اکانتها اهداف دیگری داشتند !!!
    که این چنین هم نبوده

در ضمن یک کودک خردسال هم تشخیص میده اکانتها برای روح گیری و مولتی نبایست به این تابلویی ساخته بشه و گرنه اکانتهای که توسط چنتا بازیکن احساسی قابل تشخیص به مولتی باشه لزوما ساختن آنها کار خنده داری بوده و اگر ذره ای گمان می بردم که ممکن بود این حرف و حدیث ها زده بشه اصلا این اکانتها ساخته نمیشد و بعد از بن شدن به در خواست خود بچه ها اکانتهارو از قبیله تحریم کردیم .

خروجی جنگ و جنگ روانی //////////////////////////////////

و اما اینکه از دوستان خوبم در قبیله دوم که گاها هر روز تماس تلفنی داریم و از احوال هم خبرداریم مثل مجید/داریوش ، بهرام و خیلی از دوستان دیگر . . . . انتظار بیشتری داشتم که در جواب اینکه چرا پیامهای عمومی بچه هاتون رو کنترل نمی کنید اینطور بشنوم که بایستی برای خروجی جنگ هماهنگی می کردی برای همون این جنگ روانی رو راه انداختند حال اینکه این یک بازی هست و با به راه انداختن جنگ روانی و با بازی کردن ابروی بچه هایی که شبانه روز برای قبیلشون زحمت می کشیدند فکر نمی کنم از لحاظ اخلاقی کار پسندیده ای بوده باشه

هر چند که به شخصه به بچه ها گفتم از پیامهای عمومی بازی لذت می برم البته به شرط اینکه با رعایت احترام متقابل پیامها ارسال شود

"ما هر روز داریم روح میزنیم اما بچه های "قبیله دوم" علاقه بیشتری به ارسال پیام عمومی و جنگ روانی از خودشون نشون دادن تا همکاری تیمی"

.........

از این حرفها که بگذریم . . . . به همه قبایل خسته نباشید میگم - مخصوصا سلحشوران و کوروش+ایران تنها راندی بود که رنک قبایل مدام در حال تغییر بود و این نشون میداد رقابت خوبی بین قبایل حاکم هست که همین زیبایی بازی را دوچنان کرد

یا حق

واسه شیره خسته موشم یلی میشه و میغره

تا بدونن شدی خسته همه میپرن به جونت

تیکه تیکتو میدزدن حتی قلب مهربونت

دیگه تسلیم میشی وقتی توی گله شغالا

آشناهارو ببینی که غریبن دیگه حالا

حتی اونایی که روزی همه یاور بودن و کس

وقتی افتادی میبینی که میشن به شکل کرکس

وقتی قیمت شهامت کمتر از قیمت نونه

وقتی نقل نقد و سکه است، هر شغالی مهربونه

ویرایش توسط kug3000 : 08-02-2013 در ساعت 02:10 AM

مده پاسخ به گفتار سفیهان / همان بهتر به خاموشی بکوشی
    مگر نشنیده ای این نکته نغز / جواب ابلهان باشد خموشی

2. 8 کاربر از RapidPortable عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

arazkuchulu (06-07-2014),HamidHilton (06-04-2014),kral (06-05-2014),meysam_ft (06-05-2014),miladapachii (06-22-2014),mr.black (07-09-2013),peghvak (06-07-2014),محمد دیاکو (06-05-2014)

3. Top | #1671

پیشروی سطح: %78 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 44
    فعالیت کل: %0
    سطح
    10
    تشکر دریافتی
    276 بار در 201 پست

دستاورد ها:
    1000 امتیازیک سال ثبت نام

پاسخ : قبیله بی همتــای خنــدق

نقل قول نوشته اصلی توسط pesarkhaleh_sajad نمایش پست ها
    پستو اشتباهی اومدین جیگرا
    برین اینجا کل بندازین لطفا
    تاپیک کل کلِ خانوارزی
    داداش سجاد ببین کی اومده جایی که نباید بیاد و شاخ و شونه بکشه، داداش امین هم داره جواب میده بعضی ها که خیلی مغرور هستن دارن واسه من و تو این و اون شاخ و شونه میکشن
    اول اینی که بهت گفت پستت رو ویرایش بکن شروع کرده بود فکر کنم

شکیب میفرماید:جوووون کرکره ی عقلش رو میکشه پایین،فرفره ی زبونش رو میچرخونه

4. Top | #1672

پیشروی سطح: %75 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 25
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط kral نمایش پست ها
    فدات دادا. راستش رفیق خندقی زیاد دارم. الانم یکیش شما. ولی بعضیا که اسم نمیبرم متاسفانه تازه اومدم از راند قبل خودشونو چسبوندن به خندق که حال نمیکنم باهاشون.دی.
    وگرنه کسایی بودن تو بازی که همش درگیر بودیم باهم ولی اینجا رفیقیم. یکی هست با اکانت ghaian که اینجا نمیدونم کیه ولی تو بازی از بس تو سر و کله هم زدیم خسته شدیم. ولی یه ذره هم ازش دلخور نیستم چون بچه باحالیه.
    کرال جان اگه منظورت منم باید خدمتتون عرض کنم من از راند 9 که اومدم دنیای 5 تو خندق بودم.(صرفا"جهت اطلاع)
    با همین ایدی بازی میکردمkhoreh از راند 10 هم که قرار بود با بچه های قبیله دزدان دریای رو بزنیم اسم اکانتمون گذاشتم Last.pirate (آخرین دزد دریای)
    از اون روز تا به امروز به عشق خندق بازی میکنم.
    من مسئول چیزی هستم که میگم، نه چیزی که تــــــو ازش برداشت میکنی ....!!!

اگر شعــــــــور خــــریدنی هم بود ... یه عده باز هم از کنارش رد میشدند و نمیخــــریدند ...!

5. Top | #1673

پیشروی سطح: %45 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 111
    سطح
    9
    تشکر دریافتی
    478 بار در 192 پست
    دستاورد ها:
    یک سال ثبت نام1000 امتیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط khoreh نمایش پست ها
    کرال جان اگه منظورت منم باید خدمتتون عرض کنم من از راند 9 که اومدم دنیای 5 تو خندق بودم.(صرفا"جهت اطلاع)
    با همین ایدی بازی میکردمkhoreh از راند 10 هم که قرار بود با بچه های قبیله دزدان دریای رو بزنیم اسم اکانتمون گذاشتم Last.pirate (آخرین دزد دریای)
    دزدان دریایی ، یادش بخیر ، چقدر خوش گذشت ، هیییییییییییییییییییییییی یییییییییییییییییییییی
    همه چی آرومه من چقدر خوشحالم ( دروغ )

6. Top | #1674

نقل قول نوشته اصلی توسط lastkiller نمایش پست ها
    داداش سجاد ببین کی اومده جایی که نباید بیاد و شاخ و شونه بکشه، داداش امین هم داره جواب میده بعضی ها که خیلی مغرور هستن دارن واسه من و تو این و اون شاخ و شونه میکشن
    اول اینی که بهت گفت پستت رو ویرایش بکن شروع کرده بود فکر کنم
    جابر گیر دادیا
    من میگم کلا کل کل نکید
    تو میگی این شروع کرد یا اون شروع کردم

7. Top | #1675

پیشروی سطح: %74 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 53
    سطح
    9
    تشکر دریافتی
    2,594 بار در 1,029 پست
    دستاورد ها:
    دوستیمشاوریک سال ثبت نام1000 امتیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط khoreh نمایش پست ها
    نه خیر عزیزم بنده منظورم شما نبودی.
    پس مونده های خودمونو میگم که وقتی محلشون نذاشتیم دنبال یه لونه واسه خودشون بودن. وگرنه میدونم بچه های خندق کیا هستن.
    ONLY_WAR

8. Top | #1676

پیشروی سطح: %78 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 44
    سطح
    10
    تشکر دریافتی
    276 بار در 201 پست

دستاورد ها:
    1000 امتیازیک سال ثبت نام

این راند بازم قبیله تشکیل میشه واسه کاپ؟؟؟
    چه قبایلی برای کاپ میان؟؟
    -------------------------------------------------
    این پست برای بالا موندن تاپیک نبود آآآآ

شکیب میفرماید:جوووون کرکره ی عقلش رو میکشه پایین،فرفره ی زبونش رو میچرخونه

9. Top | #1677

پیشروی سطح: %17 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 83
    سطح
    4
    تشکر دریافتی
    1 بار در 1 پست
    دستاورد ها:

خندق از همه نظر 1 است
    من سرم را با افتخار بالا میگیرم چون بازی را به کسی باخته ام که با خیانت برد..

10. Top | #1678

پیشروی سطح: %2 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 196
    سطح
    7
    تشکر دریافتی
    3 بار در 3 پست
    دستاورد ها:
    500 امتیازیک سال ثبت نام

خندق خوبه ولی کوروش کبیر بهتره
    WE ARE GANGSTERS

11. Top | #1679

پیشروی سطح: %17 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 83
    سطح
    4
    تشکر دریافتی
    1 بار در 1 پست
    دستاورد ها:

نقل قول نوشته اصلی توسط amricanGANGster نمایش پست ها
    بهتر بودن از چه نظر ؟
    کورش کبیر هم خوبه ولی نه به اندازه خنـــــــدق
    از هر نظر خندق حرف نداره شک نکن
    از نظر بازی هم کاپ ها معلومش کرده
    من سرم را با افتخار بالا میگیرم چون بازی را به کسی باخته ام که با خیانت برد..

12. Top | #1680

پیشروی سطح: %75 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 25
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط amricanGANGster نمایش پست ها