• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

صفحه 5 از 10 نخستنخست ... 34567 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 94

موضوع: ترفندها و شگرد های حرفه ای خانوارز

1. Top | #1

پیشروی سطح: %35 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 65
    فعالیت کل: %0
    سطح
    5
    تشکر دریافتی
    57 بار در 42 پست

دستاورد ها:
    دوستیسه ماه فعالیت200 امتیاز

Post ترفندها و شگرد های حرفه ای خانوارز

این تاپیک بیشتر بهونه ای است برای اینکه بازنشته ها و بازیکنان حرفه ای خانوارزی بیان و از تجربیاتشون بگن تا بازیکنان اماتور و مبتدی هم بتونن در بازی پیشرفت کنن و از مطالب استفاده کنند
    همچنین بازیکنان بتونن اشکالاتشونو برطرف کنن

منتظرتون هستم

2. Top | #41

پیشروی سطح: %18 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 410
    سطح
    21
    تشکر دریافتی
    5,064 بار در 2,373 پست

دستاورد ها:
    دوستیاولین گروهبیش فعالیک سال ثبت نام5000 امتیاز

پاسخ : ترفندها و شگرد های حرفه ای خانوارز

نقل قول نوشته اصلی توسط MEHRSHAD MAK نمایش پست ها
    اگه مدیران عزیز اجازه بدن این سایت رو برای کل کل های بچه ها انتخاب کنیم و موضوع تاپیک رو به اینجا منطقل کنیم.

http://forum.xs-games.ir/showthread.php?t=13496
    به هیچ عنوان نمیتونید توی اون تاپیک هم کل کل کنید
    تاپیک کل کل برای کل کل هست
    http://forum.xs-games.ir/showthread....285#post313285
    میشه دوتا تاپیک رو یکی کرد ولی کل کل و اسپم ابدا

3. Top | #42

پیشروی سطح: %25 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 301
    سطح
    16
    تشکر دریافتی
    1,157 بار در 775 پست

دستاورد ها:
    دوستی1000 امتیازیک سال ثبت نام

عزیز اینجا خودش تایپک کلکل خانوارزی هارو داره اگر کسی میخواد کل کل کنه میره اونجا دیگه تایپک جدید نمیخواد
    ˜”*°•♠MÀMAÐ KING.WAR♠•°*”˜
    ˜”*°•♠ KING...WAR♠•°*”˜
    یک سری از افراد فکر میکنن خیلی شاخن ولی وقتی ما میخوایم بزنیم چرا به هر دلیلی نیستند
    دیگه نمیدونم یا اسمشون رو اک نیست یا اک واگذار شده یا زرد میشن عجب ها

4. Top | #43

سطح
    5
    تشکر دریافتی
    57 بار در 42 پست

دستاورد ها:

من فعلا سر درد دارم این رو هم مینویسم بعد میرم میخوابم
    سعی کنید تا میتونید سریع برید برای ساختن ساختمون اصطبل در سطح 3{آهنگری سطح 5 و سربازخونه سطح 5 مورد نیاز است}تا بتونید جاسوس و سواره نظام سبک برای غارت بسازید.قبل از حمله به قلعه ای قبلش با جاسوس آمارشو در بیار تا ببینی اصلا منابع داره یا ارتش دارهنکته:هر چه تعداد جاسوسان اعضام شده برای جاسوسی بیشتر باشد بهتر است چون اگه تعداد جاسوسات از تعداد جاسوسای حریف کم تر باشه جاسوسات کشته میشن و هر چه تعداد جاسوسای تو بیشتر باشه جاسوسی موفق تری داری.خیلی خوب حالا تصمیم گرفتی به یکی حمله کنی و جاسوسیشم کردی و دیدی که هیچی سرباز نداره.مارش حمله رو بزن و طوری زمان بندی کن که تا زمانی که سربازات نرسیدن یه تعداد جاسوس برسن به اونجا تا اگه سربازش رو فرستاده باشه بیرون قلعه و بر گشته باشن تو آمارشونو در بیاری تا سربازات رو اونجا خاک نکنی.هر وقت هم که تونستی سواره سبک بساز که وزن حمل بالاش برای غارت و بزارش خط آخر که نمیره تا بتونی غارت پر باز تری داشته باشی و اگه شانس بیاری طعمت امضاشو گذاشته باشه رو امضاش کلیک میکنی تا منابع بیشتری بدست بیاری
    هرجا که دیدی منابع برای پاکسازی وجود داره سربازاتو بفرست پاکسازی.هر وقت تونستی به بهترین نهو از مارش پاکسازی استفاده کنی اون موقع یه حرفی برای گفتن داری.اینجاست که سواره سبک و جاسوسا به دردت میخورن با اون سرعت زیادشون جون میدن برای پاکسازی.شب ها هم سربازاتو بفرست پاکسازی یا گشت زنی که وقتی صبح بیدار میشی سربازات از حمله دیگران جان سالم به در ببرن.

5. Top | #44

سطح
    5
    تشکر دریافتی
    57 بار در 42 پست

دستاورد ها:

تیم مدیریت عزیز اگه میشه لطفا فعلا تاپیک رو همینطوری بگذارید تا من برگردم.من عمل جراحی دارم بخاطر آپانتیسم.شاید 1 هفته تا 10 روز نباشم اما بعدش میام و نمیگذارم این تاپیک همینطوری بمونه.منتظرم باشید حتما حتما برمیگردم.
    فعلا خداحافظ.

6. Top | #45

پیشروی سطح: %83 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 52
    سطح
    15
    تشکر دریافتی
    2,757 بار در 1,438 پست

دستاورد ها:
    دوستیبیش فعالدستآورد تگ - درجه 21000 امتیازیک سال ثبت نام

نقل قول نوشته اصلی توسط MEHRSHAD MAK نمایش پست ها
    تیم مدیریت عزیز اگه میشه لطفا فعلا تاپیک رو همینطوری بگذارید تا من برگردم.من عمل جراحی دارم بخاطر آپانتیسم.شاید 1 هفته تا 10 روز نباشم اما بعدش میام و نمیگذارم این تاپیک همینطوری بمونه.منتظرم باشید حتما حتما برمیگردم.
    فعلا خداحافظ.
    انشالله سلامت باشی دوست عزیز برو و تایپک رو بده دست عمو ها برات نگه می دارن
    لطفا قوانین مربوط به امضا رو رعایت کنید
    ایرانسن استار عضو فعال نمی پذیرد با تشکر

7. Top | #46

پیشروی سطح: %51 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 98
    فعالیت کل: %1.0
    سطح
    8
    تشکر دریافتی
    894 بار در 323 پست

دستاورد ها:
    بیش فعالاولین گروهدستآورد تگ - درجه 11000 امتیازسه ماه فعالیت

مهرشاد عزیز برات آرزوی سلامتی و تندرستی میکنم....
    انشااله که به امید خدا عمل خوبی داشته باشی و هرچی زودتر بهبودی حاصل بشه

اگر قرار باشد بايستي و به طرف هر سگي که واق واق ميکند سنگ پرتاب کني، هرگز به مقصد نميرسي !!!

به بعضیا باید گفت :

عزیزم ، من کارگردان همون فیلمیم که تو داری واسم بازی میکنی … !!

8. Top | #47

پیشروی سطح: %69 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 31
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    1 بار در 1 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

انشالله سلامتیتو بدست می یاری

9. Top | #48

سطح
    5
    تشکر دریافتی
    57 بار در 42 پست

دستاورد ها:

سلام.من برادر مهرشادم بهم گفته که بجاش فعلا من پست بدم تا برگرده.بهتون سلام میرسونه.قربون همتون

اوایل بازی که سطح منابعتون یکم میاد بالا و بیشتر از 1000 تا از هرمنبع تولید میکنید باید هر روز مقداری از منابعو خرج سرباز

ساختن بکنید تا بازیکنای دیگه بفهمن که رئیس شمایید و بهشون حمله کنید و غارتشون کنید تا منابع کم نیارید.سرباز ساختن

برای زمان قلعه گیری یا قلعه ساختن هم باز بدردتون میخوره چون برای اسکان قلعه سرباز لازم دارید و برای قلعه گیری هم به 5000
    سرباز برای همراهی جنیب زاده ها نیاز دارید.خیلی ها فکر میکنند که ساختن دیوار شکل دیوارشونو توی نقشه تغییر میده در

صورتی که این بخاطر خانه هاست.خانه هارو سریع بیارید بالا تا یه موج روانی برای اطرافیاتون باشه{پس سعی کنین که سریع

سطح خونه هاتون به 26 برسه}.هرگز از ساخت معادن و ارتقاء سربازا توی آهنگری غافل نشید چون یه ارتش آپ شده میتونه یه

ارتش دوبرابر خودشو که آپ نشده شکست بده.برای ساختن فرمانداری من اینکارو میکنم همونطور که بهتون گفتم برای

پیشرفت در سطوح اولیه میاید بالا و معادن رو میرسونید به سطح 22 و در بین آن ساختمان های لازم برای فرمانداری رو

میسازید بعد معادن رو به سطح 25 برسونید که برای ساخت نجیب و سرباز برای اسکان یا قلعه گیری مشکلی براتون پیش

نیاد.اگه توی منطقتون قلعه های غیر فعال هست سریع تر برید سراغ قلعه گیری بعدش منابعو بیارید بالا اما برای اسکان باید

منابع سطح بالایی داشته باشن چون اسکان قلعه هم منابع میخواد هم سرباز.سعی کنید تا جایی که میتونید قلعه هاتون نزدیک

باشه چون وقتی میخوای بیاریشون بالا منابع میخوان پس سریع میتونی براشون منابع بفرستی و سربازارو سریعتر انتقال میدی.

توی پست بعدی درمورد ارتش بیشتر صحبت می کنیم.

10. Top | #49

پیشروی سطح: %18 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 82
    فعالیت کل: %0.5
    سطح
    4
    تشکر دریافتی
    45 بار در 19 پست
    دستاورد ها:

سلام
    من معمولا این کارو نمیکنم اما الان کردم این 5 صفحه پست را خوندم تمام بزرگان امدند از استارت یازی صحبت کردن پس یعنی کسی که میخواد رنک بیگیره فقط خوب استارت کنه وکل منطقه رو فارم کنه دیگه حله؟؟؟؟ پس بقیه بازی چی ؟؟؟چند تا سوال دارم ؟؟؟؟
    1.مهمترین بخش که فکر نمیکنم افراد زیادی مطرح کرده باشن به نظرم داشتن یک تیم خوب و همدل هست که هم رو کاملا پوشش بدن و همدیگه رو خیلی قبول داشته باشن به هم شک نکنن ؟؟؟

حالا این تیم میتونه شامل چند نفر با چه خصوصیاتی باشه ؟؟؟؟

ادعایی ندارم من اماتور لطفا کل نکنین جواب سوالم را بدین تا من و دوستان توجیه بشیم
    همیشه قدر داشته هاتون را بدونین چون وقتی میرن تازه میفهمین چی از دست دادین

((حق همیشه با پیروز میدان نبرد است )) هیتلر

11. Top | #50

سطح
    5
    تشکر دریافتی
    57 بار در 42 پست

دستاورد ها:

شما راست میگی اما من{و مهرشاد} بخاطر بازیکنای مبتدی فعلا توی قسمت پیشرفت اول بازی موندیم و همینطور کسی که سریعتر پیشرفت کنه کارش هم راحت تره اما همینطور که در پست قبل گفتم دیگه بحثمون میره سر ارتش اما قبلش یکمی هم درباره کار هایی که بعد از گرفتن قلعه میکنیم که شامل ارتقاء ها هست صحبت میکنیم و بعدش در مورد پادگان و ارتش و...تا رنک.در مورد یه تیم دوستی خوب هم که باید بری توی بک قبیله.

بعد از قلعه گیری من که اول سراغ معادن و خانه و انبار و اون هارو به سطح بالایی میرسونم{توی روز اولی که قلعه رو گرفتید فقط کار های قبل از پرانتز رو انجام بدید و در روز بعد سراغ این کارها بیاید}بعدش میرم سراغ ساختمان های ارتش و آن ها هم میارم بالا البته بستگی به بازیکن داره که میخواد چیکار کنه.وسط قلعه هاتون 1 یا 2 تا قلعه سطح صفر بسازید و پادگانشون کنید
    یه بازیکن خوب 2 تا پادگان داره اما 3تا زیادیه.حالا اصلا پادگان چیه؟پادگان قلعه سطح صفری هست که هیچی نداره که تو جمعیتشو با سرباز پر میکنی تا سطح اول آهنگری رو بسازی تا آهنگری جمعیتتو نگیره بعد فقط خانه ها رو تا سطح 30 و انبارو تا سطح 20 به بالا میسازی تا بتونی باهاش غارت کنی و 50894 تا سرباز برای دوئل بریزی توش.حلا میخوای توی پادگانتم سرباز بسازی میای سرباز خانه و اصطبل و کارگاه و آهنگری رو میاری بالا تا بتونی فرمانداری هم بسازی.
    ارتش:
    تعداد مناسبی برای یگان ها وجود ندارد اما یک سری استانداردهای هست که بهتون میگم:
    کماندار صلیبیباید از 8000 تا بیشتر باشه
    کماندار بلند از 4000 تا بیشتر
    سواره سبک و کماندار سواره و کماندار کوتاه توی جنگ ها بیشتر از 120 تا نباشه اما برای غارت سوار سبک رو زیاد بسازید و بزارید خط آخر آرایش نظامی که نمیره
    پیاده نظام ها باید تعدادشون طوری باشه که بتونن توی چند دوره جنگ دووم بیارن پس حداکثر از هرکدوم 1000 تا بجز نیزه دار که نباید از 2000 تا کمتر و نباید از 2500 تا بیشتر بشه
    سوار سنگین نباید از 3000 تا کمتر باشه
    بالستیک و منجنیق ها با ورژن جدید تعداد معینی که داشتنو از دست دادن اما باید زیاد ازشون بسازید یعنی کمتر از 300تا نشن
    نجیب زاده 1
    درژکوب 50
    یگان ویژه هم بستگی داره به قومتون مثلا عرب 150 تا پارس 100 تا 200 تا توتنی و تبرزن جنگی بیشتر از 1000 تا
    روس 50 تا 100 تا و...

بهترین راه برای اینکه بفهمید که یگان هاتون روبه روی چه یگانی قدرت دارن اینه که توی مشخصات قدرتشونو در مقابل دیگر یگان ها مطالعه کنید.
    توی پست بعدی یه کمکی هم برای چیدن یگان هاتون توی آرایش جنگی میکنم اما بهترین راه همینه که گفتم.

صفحه 5 از 10 نخستنخست ... 34567 ... آخرینآخرین