با درود به بازیکنان گرامی

مشکل رمز عبور در بازی ها برطرف شده است، لطفا مطلب زیر را با دفت خوانده و در صورت هرگونه سوالی از مدیران پاسخ خود را جویا شوید:

بعد از ایجاد حساب کاربری در هر یک از بازی ها، به صورت خودکار در سیستم Madmoo یکحساب کاربری با نام کاربری و کلمه عبور یکسان ایجاد خواهد شد که به کمک آن می توان د همه در بازی ها/ همه زبان ها و همه ورژن ها شرکت کرد.
به طور مثال ما یک حساب کاربری در khanwars.ir با نام کاربری Username و کلمه عبور test ایجاد می کنیم. بعد از ایجاد حساب کاربری ، یک حساب کاربری با همین مشخصات در سایت مدمو ایجاد خواهد شد.
یا با همین مشخصات در سایت mobgangs.com ثبت نام می کنیم. این کار به شیوه های زیر امکان پذیر است:

1. به کمک فرم ورود: به کمک مشخصات بالا یعنی نام کاربری Username و کلمه عبور test در سایت و از طریق فروم ورود، وارد می شویم. در این حالت در mobgangs یک حساب کاربری ایجاد خواهد شد ولی در مدمو ایجاد نخواهد شد. در این حالت ایمیل مربوط به حساب، ایمیل وارد شده در حساب مدمو خواهد بود.
  2. به کمک فرم ثبت نام: در فرم ثبت نام نام کاربری Username و کلمه عبور test و یک ایمیل وارد می کنیم. این ایمیل می تواند به دلخواه ما تغییر یابد (یعنی می تواند ایمیل استفاده شده در Madmoo باشد یا ایمیل دیگر را وارد نماییم). در این حالت حساب کاربری در خان وارز ایجاد خواهد ولی در مدمو حسابی ایجاد نمی شود.

این دو حساب کاربری ( Username در Khanwars و Username در mobgangs) هر دو متعلق به یک حساب کاربری در مدمو هستند زیرا هر دو با یک نام کاربری و کلمه عبور ایجاد شده اند.
این رابطه بین حساب های کاربری در بازی ها و حساب کاربری در مدمو باعث ایجاد مشکل شد: کاربر بعد از تغییر کلمه عبور می توانست با کلمه عبور جدید و کلمه عبوری که با آن حساب کاربری خود را ایجاد کرده بود وارد سایت شود.
برای حل این مشکل ما تغییراتی به این صورت اعمال کردیم:
از امروز به بعد تغییر کلمه عبور در هر یک از بازی ها منجر به تغییر کلمه عبور در تمامی بازی ها در تمامی زبان ها و ورژن ها خواهد شد که با همان اکانت مدمو اداره می شوند. این تغییر کلمه عبور به صورت زیر رخ خواهد داد:

1. تغییر کلمه عبور به وسیله کاربر: در صورتی که کاربر تمایل به تغییر کلمه عبور خود داشته باشد لیستی شامل تمامی حساب کاربری در تمامی بازی ها و دنیاها و .. که به حساب کاربری مدمو مربوط هستند، نمایش داده خواهد شد. در ضمن پیغامی حاوی پیام هشدار به کاربر مبنی به تغییر یافتن تمامی کلمه های عبور در تمامی این حساب ها نمایش داده خواهد شد.
  2. تغیر به کمک لینک فراموشی کلمه عبور: بعد از اینکه کاربر از گزینه فراموشی کلمه عبور استفاده کند، ایمیلی حاوی لینک تایید درخواست به وی ارسال می شود تا بعد از تایید کلمه عبور تغییر یابد. این گزینه طوری طرح ریزی خواهد شد (هنوز کامل نشده است) تا بعد از تایید درخواست لیست تمامی حساب های کاربری به وی نشان داده شود و بعد از تغییر کلمه عبور، کلمه عبور تمامی حساب ها تغییر خواهد کرد. این مورد یکی از فوریت ها برنامه ریزی شده است و تا آخر هفته دیگر تکمیل خواهد شد.
  3. کلمه عبور توسط یکی از مدیران تغییر یابد: این گزینه طوری طرح ریزی شده است تا بعد از درخواست مدیر برای تغییر کلمه عبور کاربر بوسیه پنل، لیست تمامی حساب های کاربری بازیکن مورد نظر به وی نشان داده شود. کلمه عبور تمامی حساب ها تغییر خواهد کرد. (این مورد در حال حاضر امکان پذیر نیست لذا از مدیران در این باره تقاضا نکنید).

تعدادی از پرسش ها و پاسخ های آنها:

1. سوال: من تعدادی حساب کاربری در بازی های دیگر دارم ولی آنها در لیست نمایش داده نمی شوند؟

پاسخ: احتمالا آن حساب ها با نام کاربری متفاوت با نام کاربری موجود ثبت شده اند

1. سوال: چرا من باید کلمه عبور همه حساب خود را عوض کنم؟

پاسخ: تمامی کلمه عبور ها یکی هستند برای همین کاربر قادر است تا در تمامی بازی ها و و رژن ها با یک کلمه عبور بازی کند.

1. سوال: کمک کنید. من کلمه عبورم را فراموش کردم.( در مواردی که مدیر مجبور به تغییر کلمه عبور است مثل گزینه فراموشی کلمع عبور کار نکند، کاربری ایمیل حساب کاربری خود را فراموش کند یا کاربر اثبات کند حساب متعلق به او بوده و دزدیده شده است).

پاسخ: فعلا کلمه عبور را از طریق مدیریت تغییر نخواهد کرد (همان طور که بالا عنوان شد). بعد از فعال و تایید شدن گزینه تغییر کلمه عبور از طریق پنل، در صورتی که مجبور به استفاده از این گزینه شدید، حتما لیست تمامی حساب های کاربری، دنیا و ورژن آنها را برای بازیکن ارسال نمایید.

با سپاس