• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: قابل توجه مدیریت نمکسیا

1. Top | #1

پیشروی سطح: %72 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 29
    فعالیت کل: %1.0
    سطح
    4
    تشکر دریافتی
    5 بار در 5 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

قابل توجه مدیریت نمکسیا

سلام
    آقا این چه وضعیه؟
    بازی رو ول کردید به امان خدا.
    اگر نمیتونید مدیریت کنید، اگر نمیتونید کار کنید برید کنار خودمون میگیریم دست.
    من خودم حاضرم قید بازی کردن رو برای همیشه بزنم اما این نمکسیا درست بشه.
    خوبه چند باز گزارش مولتی داده باشیم؟
    خوبه چقدر گزارش تزریق داده باشیم؟
    چرا اصلا به وضع بازی رسیدگی نمیکنید؟
    چرا هیچ تبلیغاتی صورت نمیگیره؟
    چرا هیچکجا ما تبلیغی از نمکسیا نمیبینیم؟
    چرا متن توضیحات بازی اینهمه غلط املایی داره؟
    چرا مدیریت بازی گوش به حرف بازیکنها نمیده؟
    اصلا مدیر کل این مجموعه کیه؟
    اینم از وضع انجمن که به تازگی زدن نابودش کردن و مجبور شدید از بک آپهاتون استفاده کنید.
    واقعا جای تاسف داره بازی که اینهمه بار استراتژیک داره و توی تمام بازی های شرکت سخت ترین حساب میشه به این روز افتاده.
    من به شخصه واسه نمکسیا متاسفم.
    آقا یکیتون بیاد پاسخ بده.
    امضاء بلد نیستم. میشه انگشت بزنم؟

2. Top | #2

پیشروی سطح: %19 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 81
    فعالیت کل: %0.2
    سطح
    4
    تشکر دریافتی
    25 بار در 18 پست
    دستاورد ها:
    دوستیسه ماه فعالیت200 امتیاز

پاسخ : قابل توجه مدیریت نمکسیا

نقل قول نوشته اصلی توسط sunshinemistery نمایش پست ها
    سلام
    آقا این چه وضعیه؟
    بازی رو ول کردید به امان خدا.
    اگر نمیتونید مدیریت کنید، اگر نمیتونید کار کنید برید کنار خودمون میگیریم دست.
    من خودم حاضرم قید بازی کردن رو برای همیشه بزنم اما این نمکسیا درست بشه.
    خوبه چند باز گزارش مولتی داده باشیم؟
    خوبه چقدر گزارش تزریق داده باشیم؟
    چرا اصلا به وضع بازی رسیدگی نمیکنید؟
    چرا هیچ تبلیغاتی صورت نمیگیره؟
    چرا هیچکجا ما تبلیغی از نمکسیا نمیبینیم؟
    چرا متن توضیحات بازی اینهمه غلط املایی داره؟
    چرا مدیریت بازی گوش به حرف بازیکنها نمیده؟
    اصلا مدیر کل این مجموعه کیه؟
    اینم از وضع انجمن که به تازگی زدن نابودش کردن و مجبور شدید از بک آپهاتون استفاده کنید.
    واقعا جای تاسف داره بازی که اینهمه بار استراتژیک داره و توی تمام بازی های شرکت سخت ترین حساب میشه به این روز افتاده.
    من به شخصه واسه نمکسیا متاسفم.
    آقا یکیتون بیاد پاسخ بده.
    دوست عزیز جای این تاپیک توی انجمن نیست و توی پیام شخصی به بنده... ولی چون تاپیک ایجاد شده من پاسخ میدم.

گزارش مولتی, تزریق یا هر گزارش دیگه ای داده میشه, تمامش بررسی می شه, همین شخص شما تا حالا چند بار گزارش دادید و بازیکن متخلف توقیف شده؟

در مورد تبلیغات, این مورد نه به من مربوطه, نه به شما, این مورد به بخش مارکتینگ شرکت مربوطه و هر موقع ببینند که لازم هست تبلیغ می کنند. من هم در حد توانم برای بازی تبلیغ می کنم و تلاش می کنم بازیکن های بیشتری توی بازی جمع بشن تا بازی جالب تر بشه. بهترین تبلیغ برای یک بازی بازیکنانش هستند, مثلا همین بازی خانوارز رو ببینید که الان اینقدر شلوغ هست, این به این دلیل هست که من دیدم در مواردی که بازیکن و خاله و دائی و عمه و عمو و دوست و آشنا توی بازی هستند ولی خوب در نمکسیا جو ضد مدیریت وجود داره.

من یا مترجم یا هرکس دیگه که بازی رو ترجمه می کنیم, آدمیم و جائز الخطا, بعد از ترجمه ورژن 3, من پیام دادم که دوستان در صورتی که غلطی در بازی می بینید فید بزنید تا من درست کنم, در یک مورد هم خود شما فید زدید و در کمتر از 30 ثانیه این مشکل حل شد.

متاسفانه اشتباهی که بنده کردم این بود که اومدم و گفتم سیاوش هستم مدیر جدید بازی نمکسیا, شما برید توی کل سرورها بگردید, توی همه ی بازیها بگردید, یا اصلا چرا راه دور بریم, توی همین انجمن و بازی خانوارز, شما یک نفر رو نمی تونید پیدا کنید که بگه من ادمینم یا فیدبکرم. من این اشتباه خودم رو می پذیرم و در صورتی که بعد از نمکسیا خواستم مسئولیت جایی رو قبول کنم حتما به صورت ناشناس این کار رو خواهم کرد که این مسائل به وجود نیاد.
    بودن در كنار همه ى شما دوستان افتخارى بود كه نصيب من شد.

زندگى كردن در يك جامعه ى مجازى با هويتى مجازى (سياوش) هم تجربه ى لذت بخشى بود كه من شانس تجربه كردنش رو داشتم.

همتون رو دوست دارم و اميدوارم روزى بتونم به عنوان كسى كه هستم و نه "سياوش" در كنارتون باشم.

بدرود.

3. کاربر زیر از XS_Gemini برای ارسال این پست تشکر کرده است:

1379mm (07-04-2013)

4. Top | #3

سطح
    4
    تشکر دریافتی
    5 بار در 5 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

پاسخ : قابل توجه مدیریت نمکسیا

نقل قول نوشته اصلی توسط xs_gemini نمایش پست ها
    دوست عزیز جای این تاپیک توی انجمن نیست و توی پیام شخصی به بنده... ولی چون تاپیک ایجاد شده من پاسخ میدم.

گزارش مولتی, تزریق یا هر گزارش دیگه ای داده میشه, تمامش بررسی می شه, همین شخص شما تا حالا چند بار گزارش دادید و بازیکن متخلف توقیف شده؟

در مورد تبلیغات, این مورد نه به من مربوطه, نه به شما, این مورد به بخش مارکتینگ شرکت مربوطه و هر موقع ببینند که لازم هست تبلیغ می کنند. من هم در حد توانم برای بازی تبلیغ می کنم و تلاش می کنم بازیکن های بیشتری توی بازی جمع بشن تا بازی جالب تر بشه. بهترین تبلیغ برای یک بازی بازیکنانش هستند, مثلا همین بازی خانوارز رو ببینید که الان اینقدر شلوغ هست, این به این دلیل هست که من دیدم در مواردی که بازیکن و خاله و دائی و عمه و عمو و دوست و آشنا توی بازی هستند ولی خوب در نمکسیا جو ضد مدیریت وجود داره.

من یا مترجم یا هرکس دیگه که بازی رو ترجمه می کنیم, آدمیم و جائز الخطا, بعد از ترجمه ورژن 3, من پیام دادم که دوستان در صورتی که غلطی در بازی می بینید فید بزنید تا من درست کنم, در یک مورد هم خود شما فید زدید و در کمتر از 30 ثانیه این مشکل حل شد.

متاسفانه اشتباهی که بنده کردم این بود که اومدم و گفتم سیاوش هستم مدیر جدید بازی نمکسیا, شما برید توی کل سرورها بگردید, توی همه ی بازیها بگردید, یا اصلا چرا راه دور بریم, توی همین انجمن و بازی خانوارز, شما یک نفر رو نمی تونید پیدا کنید که بگه من ادمینم یا فیدبکرم. من این اشتباه خودم رو می پذیرم و در صورتی که بعد از نمکسیا خواستم مسئولیت جایی رو قبول کنم حتما به صورت ناشناس این کار رو خواهم کرد که این مسائل به وجود نیاد.
    بله تمامش بررسی میشه اما خیلی دیر. الان ما چند باره داریم متفق القول گزارش بازیکنی رو میدیم اما شما رسیدگی نمیکنید. شما خیلی دیر بررسی میکنید. هنوز یادمون نرفته سر دفاع مصنوعی راندهایی که علوم میانگین گیری میشد چطور برخورد کردید. این مساله تنها کم کاری شما نیست. من میبینم شما کار میکنید اما نیرو خیلی کم دارید. مثلا یک نفر نیرو میخواد برای 48 ساعت بشینه تمام جمله های فارسی رو با دقت بخونه و ضمنا به بازی هم مسلط باشه تا اشکالات املایی رو بگیره
    از طرفی راهنمای ورژن 3 بازی با گذشت 2 راند هنوز ترجمه نشده و راهنمایی که درست کردید همون قدیمیه که دامنه اش رو عوض کردید برای رفع ف.ی.ل.ت.ر
    اگر هم تبلیغات بازی به من بازیکن و شمای مدیر مربوط نیست پس به کی قراره مربوط باشه؟ اصلا بازی رو برای چی هنوز اجرا میکنند وقتی نمیخوان براش تبلیغات کنن
    اتفاقا در این شکایت من هیچ اسمی از هیچکس خاصی نبردم برای اینکه تیم مدیریت بازی و در راس اون مدیر کل شاخه ایران شرکت xs مشکل داره. همه توان و نیرو رو گذاشتن روی خانوارز و این اصلا ارتباطی به فک و فامیل بازیکنها نداره. این مربوط به تبلیغات و صرف وقت شرکت روی بازی خانوارزه بخاطر اینکه خانوارز طوریه که اگر سکه نداشته باشی هیچی نداری مثل نمکسیا نیست که یک بازیکن فوق العاده بتون حتی بدون پریمیوم امتیاز بیاره و رنک بزنه
    -------------
    حرف کلی من اینه که اینطور به نظر میاد که هیچکدوم از مدیرها اونطور که باید و شاید وقت روی بازی نمیذارن.
    مثلا رسمه توی تمام سرورهای دنیا (نمکسیا رو میگم) که وقت تغییر سال (تعطیلات) اتکهای سان و حمله معمولی و تیمی و ... رو میبندن که بازیکن به زندگیش برسه

5. Top | #4

پیشروی سطح: %83 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 17
    فعالیت کل: %0
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    15 بار در 14 پست
    دستاورد ها:
    ببخشید دخالت می کنم ولی فید بکرتون خیلی دیر جواب میده آدم فسیل میشه تا جواب سوالش رو بگیره

6. Top | #5

سطح
    4
    تشکر دریافتی
    5 بار در 5 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط 1379mm نمایش پست ها
    ببخشید دخالت می کنم ولی فید بکرتون خیلی دیر جواب میده آدم فسیل میشه تا جواب سوالش رو بگیره
    رو داری قد سنگپای قزوین
    بنده خدا ادمین جدید آوردن کمتر از 24 ساعت جواب سوالت دستته

7. Top | #6

پیشروی سطح: %83 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 17
    فعالیت کل: %0
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    15 بار در 14 پست
    دستاورد ها: