• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

صفحه 2 از 37 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 363

موضوع: د*ن۴ راند۱۷

1. Top | #1

پیشروی سطح: %1 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 199
    فعالیت کل: %0
    سطح
    7
    تشکر دریافتی
    267 بار در 79 پست
    دستاورد ها:
    دوستیسه ماه فعالیت500 امتیاز

د*ن۴ راند۱۷

سلام خدمت همهٔ رفقا
    لول
    خوب این تاپیک زادیم که راند۱۷ رو نقد و برسی* کنیم اتفاقاتی که درش موفت
    لول
    مهمترینشم حضور پر قدرت ارتش آریایی هست
    لول
    ...
    رفیق بی* کلک حمید پلنگ

2. Top | #11

پیشروی سطح: %42 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 117
    فعالیت کل: %4.0
    سطح
    6
    تشکر دریافتی
    5 بار در 4 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیتدوستی500 امتیاز

پاسخ : د*ن۴ راند۱۷

دیگه اونقدرها هم ابکی نیست. ولی در این راندهای اخیر یه اتفاق خیلی مهم افتاد که خیلی ها اصلا بهش توجه نکردن. شاید من دارم خیلی حساس میشم... من برای تمام قبیله ها احترام قائلم ولی نباد جوری میشد که قبیله هایی که هیچ سندی در این دنیا نداشتند بیان و رنک بگیرن و حالا برا خودشون حق کرسی داشتن در این دن رو داشته باشن! تا زمانی که یوتاب. جاودانگان. وولف. اریایی. فرهاور و مشنگا هستن قبیله دیگه ای نباد بیاد و رنگ بگیره! ولی قبایل اومدن و رنگ گرفتن و بچه های همین قبایل اصیل رفتن تو این قبایل پخش شدن و باعث رنگ گرفتنشون شدن... اگه قراره از این به بعد هم اینطور باشه خیلی بهتره برین یه قبیله با یه اسم جدید بزنین و اون رو قهرمان کنین تا اینکه قبیله ای که شناسنامه ای تو این دنیا نداره بیاد و دوباره رنک بگیره... شاید من دارم زیاده روی می کنم ولی حقیقت تلخیه خیلی ها بهش توجه نکردن. نمونه اش سر همون انتخاب بانوی محبوب در دن 4!!!!!! اسم کسانی تو اون لیست بود که سر جمع 2 راند به طور کامل هم تو این دن بازی نکرده بودن و یه دفعه اومدن شدن بانوی محبوب و ماشالله کلی رای هم گرفتن...!! البته خدا رو شکر که در اخر بیشترین رای رو یه خودی اورد...
    "سلام.خداحافظ"

چیزی تازه اگر یافتید بر این دو اضافه کنید تا بلکه باز شود این در گم شده بر دیوار...

3. Top | #12

پیشروی سطح: %69 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 31
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط peacedog1 نمایش پست ها
    دیگه اونقدرها هم ابکی نیست. ولی در این راندهای اخیر یه اتفاق خیلی مهم افتاد که خیلی ها اصلا بهش توجه نکردن. شاید من دارم خیلی حساس میشم... من برای تمام قبیله ها احترام قائلم ولی نباد جوری میشد که قبیله هایی که هیچ سندی در این دنیا نداشتند بیان و رنک بگیرن و حالا برا خودشون حق کرسی داشتن در این دن رو داشته باشن! تا زمانی که یوتاب. جاودانگان. وولف. اریایی. فرهاور و مشنگا هستن قبیله دیگه ای نباد بیاد و رنگ بگیره! ولی قبایل اومدن و رنگ گرفتن و بچه های همین قبایل اصیل رفتن تو این قبایل پخش شدن و باعث رنگ گرفتنشون شدن... اگه قراره از این به بعد هم اینطور باشه خیلی بهتره برین یه قبیله با یه اسم جدید بزنین و اون رو قهرمان کنین تا اینکه قبیله ای که شناسنامه ای تو این دنیا نداره بیاد و دوباره رنک بگیره... شاید من دارم زیاده روی می کنم ولی حقیقت تلخیه خیلی ها بهش توجه نکردن. نمونه اش سر همون انتخاب بانوی محبوب در دن 4!!!!!! اسم کسانی تو اون لیست بود که سر جمع 2 راند به طور کامل هم تو این دن بازی نکرده بودن و یه دفعه اومدن شدن بانوی محبوب و ماشالله کلی رای هم گرفتن...!! البته خدا رو شکر که در اخر بیشترین رای رو یه خودی اورد...

دوست عزیز درست میگی

اما اینجور قبایل چندان دوام ندارن و زود تا یه تقی به توقی میخوره از هم میپاشن .

اما قبایل دیگه اینطور نیستن نمونه بارزش هم آریایی تو راند 12 یا فرهاور تو همین راند اگه بلا هایی که سر این دو قبیله تو این راند ها اومده سر هر قبیله دیگه ای میومد کلا قبیله از هم میپاشید و داغون میشد .

ولی یه مسئله دیگه هم هست

وجود قبایل تازه نفس معادلات رو بهم میزنه و باعث میشه که دن4 جذاب تر بشه
    صفدر کرار :
    روزى كه
    ستمديده از ستمكار انتقام كشد، سخت تر از روزى است كه ستمكار بر او ستم روا مى داشت.

یا علی

4. Top | #13

پیشروی سطح: %64 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 109
    سطح
    11
    تشکر دریافتی
    2,041 بار در 1,004 پست
    دستاورد ها:
    مشاور1000 امتیازسه ماه فعالیت

نقل قول نوشته اصلی توسط peacedog1 نمایش پست ها
    دادا ابکی چیه از ابکی هم گذشته قبایل که من دیدم تو این چند راند اخر وری هیچی نیستن جز ادغام چیزی نمی تونن بکنن یک قبیله امد از دن 5 با 20 نرفر کلهم تا 4 روز اخر اول بود دیدن نمی شه با ادغام گرفتن رنگ رو ازشون ما به این قبایل می گیم قبایل ابدوغ خیاری چون قدرت ندارن با ادغام بجای میرسن این راند هم باز همون قبیله که راندی انلی بود در مقابل یک قبیله که از خود دن ابکی هست کم اورده دست به ادغام زده به این قبیله من دیکه کامل به عنوان ابدوغ می شناسم جون قدرتی نداره خودش
    این راند که از قبایل سایر دنها نیامده بودن راند قبل هم که رقابت قبایل خود دن 4 بود راند 13 هم راند 12 هم قبایل خود دن 4 بود تو هرکدومش اخرش با ادغام قبایل تونستم بجای برسن نه با قدرت حالا می گم دن 4 ابکی هست از حدشم گذشته قبول می کنین پس نگین برا رنگ نگرفتن سایر دن ها اینکارو می کنن در رقابت با خویاتون هم این رو مشاهده کردیم و خواهیم کرد باز دن 4 هست تا اخرش دن 4 اینه ادغام تا در رقابت ماندن چاره ای ندارن چون قدرتی ندارن

5. Top | #14

سطح
    11
    تشکر دریافتی
    2,041 بار در 1,004 پست
    دستاورد ها:

دن 4 یعنی اینهمه در سکوته هیچ کی هیچی نمی گه یا دن های که من میام از شانس حاشیه زیاد داره

6. Top | #15

پیشروی سطح: %37 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 63
    فعالیت کل: %4.0
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    1,099 بار در 413 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

فرشید ده تا دیگه مونده ، تو میتونی

7. Top | #16

سطح
    11
    تشکر دریافتی
    2,041 بار در 1,004 پست
    دستاورد ها:

می تونی بگی 10 تا به چی مونده من چی رو می تونم در اینکه دن 4 دن ابکی رو می تونم ثابت کنم اوندیگه تونستن نمی خواد همه میدونن این دن ابکیه

8. Top | #17

نقل قول نوشته اصلی توسط salamir نمایش پست ها
    فرشید ده تا دیگه مونده ، تو میتونی
    سلام به داداش گلم کج کلاه خان خیلی بچه مایه داری هستی تو این گرونیها با این قیمت دلار میرید هلند دمتون گرم به مولا

9. Top | #18

پیشروی سطح: %72 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 29
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

به سلام سروش...چطوری؟؟؟؟؟
    .
    .
    والا دوستان میگن دن 4 ابکی خوب این اواخر از اون حالت بزن بزن در اومده.ما که بازیکن نیستیم ولی خب تا اونجا که یادمن از چند سال پیش (چند سال پیش زیاد فشار نیارن بعضی دوستان نبودن اون موقع) دن 4.....دنیای مرگ بود جنم میخواست اونجا بازی کردن الان نه تنها دن 4 که باقی دنیاها هم ابکی شدن بدون استثنا..
    .
    اون قدیمی ها که کلا نیستن در واقع این نسلی که الان دارن بازی میکنن نسل 3-4 خان وارز هستن اینا بچه ها لپ لپ و دیش دیش هستن......ما بچه ها آدامس خروسی و پفک نمکی بودیم یکمی فرق داریم.
    در هر صورت از اونجا که چند وقتی دن 4 بودم گفتم که دوستان بدونند مقصر بازیکنا نیستند....."شرایط موجود" هستش.
    فعلا.
    گاهی سکوت از سر کوچک بودن است.....گاهی از سر بزرگ بودن...خودت انتخاب کن

10. Top | #19

پیشروی سطح: %56 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 88
    سطح
    6
    تشکر دریافتی
    6 بار در 4 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت500 امتیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط ExEcuTiOnEr_OF_HElll نمایش پست ها
    .
    .
    والا دوستان میگن دن 4 ابکی خوب این اواخر از اون حالت بزن بزن در اومده.ما که بازیکن نیستیم ولی خب تا اونجا که یادمن از چند سال پیش (چند سال پیش زیاد فشار نیارن بعضی دوستان نبودن اون موقع) دن 4.....دنیای مرگ بود جنم میخواست اونجا بازی کردن الان نه تنها دن 4 که باقی دنیاها هم ابکی شدن بدون استثنا..
    .
    اون قدیمی ها که کلا نیستن در واقع این نسلی که الان دارن بازی میکنن نسل 3-4 خان وارز هستن اینا بچه ها لپ لپ و دیش دیش هستن......ما بچه ها آدامس خروسی و پفک نمکی بودیم یکمی فرق داریم.
    در هر صورت از اونجا که چند وقتی دن 4 بودم گفتم که دوستان بدونند مقصر بازیکنا نیستند....."شرایط موجود" هستش.
    فعلا.
    بابی تو هستی ؟
    غم قفس بکنار !
    * آنچه عقاب را پیر می کند پرواز زاغ های بی سروپاست *

11. Top | #20

پیشروی سطح: %5 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 286
    فعالیت کل: %1.0
    سطح
    14
    تشکر دریافتی
    1,432 بار در 604 پست

دستاورد ها:
    مشاوراولین گروه1000 امتیازیک سال ثبت نام

نقل قول نوشته اصلی توسط ExEcuTiOnEr_OF_HElll نمایش پست ها
    .
    .
    .
    فعلا.
    سلام بابی آش خور
    تموم نشده آشخوری
    یه دونه باشی
    بابی جون دادا دن 4 راند قبل نبودی جذاب بود ولی حیف وقت نشد کامل باشم
    البته یه سری چیزا اتفاق افتاد نمیتونستم باشم و این که مسائلی پیش اومد
    جون داداش این همه میگفتن مشنگ مشنگ قوی هستیم اینقد زدیم به مشنگا و جا خالی دادن که دیگه گفتیم الان که بیان گریه کنون مام رفتیم
    بعد رفتن ما مشنگ خیلی یوتاب رو اذیت کردن
    ما که دن اسپید دیگه کلا نمیریم اما امید داریم مشنگا یه روز دیگه برن برا رنک با دوستانمون بریم یه حال اساسی بهشون بدیم
    هرچند عددی نبودن اما خب بازم حال میده ادعا رو بشونی سر جاش

صفحه 2 از 37 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین