من به شخص خودم با اینکه خودم یوتاب ای میدونم تبریک میگم به این قبیله این راند اول شد
اما راندی که همش دعوای رنک شخصی بود نه قبیله ای و این باعث ضعف قبایل شد چرا چون که رنکینگ های قبایل باعث بوحود آوردن حواشی در قبیله شدند و این قبیله با سیاست***** به این رنک رسید
البته خودشون اعلام کردن ما قدیمی های قبیله باعث شدیم پیروز بشیم نه هیچکس دیگه قدیمی های که فقط ادعا داشتند
به نظر من این قبیله با سیاست صلح و دوستی به قبایل به اینجا رسید ولی موضوع جالب اینه که چطور؟ وقتی همه قبایل از این قبیله متنفرن؟
یک چیز کلی میخوام در مورد این قبیله این راند بگم:
این قبیله بازیکنان خوبی داره ولی این راند 10% این قبیله به صورت واقعی بازی کردن بقیه آماتور بودن کسایی که اصول پایه ای بازی نمیدونستند که 5% از اون 10% سعی در بدست اوردن رنک شخصی بودن حداقل تو 20 نفر اول حالا بماند دیگه چجوری این قبیله تونسته این همه اختلاف بندازه با قبایل دیگه

ولی من به شخص دلم میخواست این راند اول نشه تا اون قدیمی های که فکر میکنند قبیله شون خود به خود بالا رفت ببینند تو این دنیا هیچی خود به خود نیست جز سیاست دوستی و زکاوت
که باعث میشه یک قبیله اول بشه
واقعا چرا هیچکس این قبیله رو نزد؟؟ دست های پشت پرده بود؟ چرا حتی مشنگ ها نزدن اونا که واقعا مشنگ ان از کسی نمیترسن !
چی میتونه باشه؟؟! چطوری قبیله ای با این توصیفات تونسته به اینجا برسه؟؟

امیدوارم اول بشن اما آرزو میکنم اول نشن
کوچیکتون فرزان