• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 23

موضوع: همه چیز در مورد فیدبک

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
  1. Top | #1

پیشروی سطح: %44 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 113
    فعالیت کل: %0
    سطح
    8
    تشکر دریافتی
    47 بار در 10 پست
    دستاورد ها:
    دوستیمشاوریک سال ثبت نام1000 امتیاز

همه چیز در مورد فیدبک

فیدبک مطمئن ترین و مناسب ترین راه ارتباطی شما دوستان با مدیریت بازی میباشد که در صورتی که بطور مناسب از آنها استفاده کنیم راهکاری مناسب برای رفع مشکلاتی است که از طریق آن قابل رفع می باشند ولی اگر موارد مربوط به آن را در نظر نگیریم نه تنها کاری پیش نمیرود بلکه ممکن است موجب ایجاد مشکلاتی برای خود یا سایر کاربران ایجاد شود

قوانین فیدبک

1-قبل از ارسال فید بک و مطرح کردن سوال درباره بازی ابتدا راهنمای بازی را به طور کامل مطالعه کنید و سپس سوال خود را در انجمن بازی جستجو کنید یا در قسمت مربوطه انجمن مطرح کنید.

2-چنانچه سوالی را مطرح کرده اید مجددا در یک برچسب جداگانه آن سوال را مطرح نکنید, تمام فید بک ها خوانده شده و جواب داده می شود و طرح مجدد درخواست یا سوال شما در برچسب جدید تاثیری در رسیدگی نخواهد داشت.
    3-بعد از این که جواب خود را از فید بک گرفتید نیازی به ارائه تشکر و یا جملات دیگر نیست.کافیست برچسب را ارزش گذاری کرده و در صورت لزوم در قسمت توضیحات ارزش گذاری متن خود را بنویسید.
    4-حداکثر زمان جوابگویی به فید بک ها 24 ساعت خواهد بود.تا زمان ارائه جواب لطفا صبور باشید و از ارائه چند فیدبک خودداری کنید.
    5-فید بک های خود را به صورت فارسی ارسال کنید, از ارسال فید بک به صورت فینگلیش خودداری کنید.
    6-ارائه فید بک های مختلف از طرف چند کاربر برای میانجیگری و یا درخواست حذف جریمه یک کاربر , نه تنها باعث کم کردن جریمه وب نخواهد شد بلکه ممکن است باعث تنظیم جریمه برای کاربرانی که فید بک زده اند نیز شود.

چگونه فیدبک بزنیم

برای ارسال فیدبک باید گزینه فیدبک را از قسمت پایین صفحه انتخاب نمایید

در صفحه جدیدی که به آن منتقل می شوید دو قسمت اصلی وجود دارد

قسمت اول مطابق شکل ذیل وضعیت فیدبک های قبلی شما را به اطلاعتان می رساند

در این قسمت فیدبک های شما دارای 4 حالت متفاوت خواهند بود
    1- حالت اول فیدبکی که به تازگی ارسال شده است و هنوز اپراتور یا ساپورت مخصوص سرور به آن پاسخی نداده است که همانطور که می بینید بصورت مشخص شده در قسمت شماره یک نمایش داده می شود

2- در مواردی فیدبکی که شما می زنید نیازمند هماهنگی با تیمهای اجرایی - فنی یا مدیریت دنیای دیگر است
    در این موارد معمولا ساپورت مربوطه فیدبک شما را به فردی دیگر ارجاع می دهد در حالت کلی می توانید با تغییر نام در قسمت اپراتور به فرد ارجاع دهنده در سرور به جای نام خودتان می توانید متوجه این موضوع شوید که این فیدبک بررسی شده و برای انجام کار به قسمت مربوطه ارجاع گردیده است این موضوع به روشنی در فیدبکی که با شماره 2 نشانه گذاری گردیده است مشخص می شود

3- قسمت 3 فیدبکی را نشان میدهد که اپراتوربازی به آن جواب داده است و تاریخ و زمان فیدبک و پاسخ آن مشخص است (سرعت عمل رو)
    4- قسمت 4 فیدبکی است که پاسخ داده شده وفیدبک زننده با دریافت جواب آن را ارزش گذاری نموه و به اصطلاح بسته است

قسمت دوم فرم مربوط به ارسال فیدبک است که در شکل ذیل نمایش داده شده است

در این قسمت همانطور که در شکل دیده می شود با پر کردن قسمت های مختلف فرم می توانیماقدام به ارسال فیدبک نماییم
    اما در نظر داشته باشید با توجه به روایات که افرادمختلف به فیدبک ها رسیدگی می کنند و ممکن است بصورت تخصصی آنها را بررسی نمایند انتخاب موضوع مناسب و همچنین گزینه درست و مربوط به فیدبک در فیلد درباره می تواند بهتر و سرع تر پاسخ دادن به فیدبک شما موثر باشد

با ارسال فیدبک پیامی مطابق شکل ذیل در قسمت پیام بخش مدیریت دریافت می کنید که نشانه ارسال صحیح فید بک است

همچنین با دریافت پاسخ ار اپراتور بازی شما پیامی مشابه زیر در همان قسمت دریافت خواهید نمود

برای دیدن پاسخ می توانید روی لینک شماره برچسب کلیک کنید که در اینصورت به صفحه ای مشابه صفحه ذیل راهنمایی خواهید شد

در این بخش اگر هنوز سولی در مورد همین موضوع یا جواب باقی است در قسمت نوشتن پاسخ جدید بنویسید اما اگر موضوع تمام شده است با ارزش گداری فیدبک ونوشتن موارد مورد نظر مانند تشکر و یا انتقاد می توانید فیدبک مورد نظر را ببندید
    به یاد داشته باشید فیدبک های باز موجب کم تعداد فید بک همزمانی می شود که شما می توانید استفاده نمایید
    مورد دیگر هرگز سوالات جدید در قسمت پاسخ جدید فیدبکی قدیمی ننویسید چون

1- جواب خود را با تاخیر زیاد تری دریافت می کنید (اینگونه که مشخص است فیدبک های پاسخ داده شده بعد از فیدبک های جدید لیست می شوند)
    2- جوابی هم که دریافت میکنید مشابه این است : برای موضوعات جدید فیدبک جدید بزنید

در ادامه با توجه به اینکه یکی از پرکاربرد ترین فیدبک ها در هنگام توقیف است مختصری هم به شرح این نوع فیدبک ها پرداخته می شود

خدا این صفحه را نصیب هیچ بازیکنی نکند البته اگر هم کرد با توجه به تاکید مدیریت بازی حتما مرتکب خطایی شده است در این هنگام با خواندن دلیل توقیف می توانید بفهمید که راه حلی دارید در این مورد بخصوص مدیریت بازی توصیه های ذیل را انجام داده است

1- در اینگونه موارد ارسال فیدبک هایی از قبیل من و داداشم با هم یک کامپیوتر داریم و من چرا بسته شدم و از این قبیل چیزا هیچ فایده ای نداره و بهترین و سریع ترین راه حل ارسال نام اکانت اصلی است و لاغیر و هرگونه فیدبک اضافی تنهاموجب افزایش مدت زمان توقیف شما می شود
    در کل ارسال فیدبک متوالی بخاطر موضوع خاص می تواند شامل قانون زیر شود

6.1. سعي در تحت فشار قرار دادن کارکنان بازي به منظور گرفتن امتیازی در بازي .
    موارد دیگری از توقیف نیز هست که در واقع نیازی به فیدبک ندارد و ارسال فیدبک متوالی نه تنها مشکلی را حل نمی کند بلکه ممکن است موجب افزایش مدت جریمه نیز بشود

و این مورد آخری نیز بطور خاص عموما نشانه توقیف اکانتهای فرعی آن هم بصورت توقیف با دسترسی حمله می باشد

در پایان در جهت حست ختام به یک نکته اشاره می شود که اکانتهایی که توقیف بدون دسترسی باشند(2) بعد از پایان توقیف به بیکاری میروند اما این موضوع برای آنهایی که توقیف با دسترسی حمله دارند(1) صادق نیست

موفق و پیروز باشید
    بنده آنی که در بند آنی بله دیگه با شماست
    آنجا ده ماه زمستانست و دو ماه تابستان و در این دو ماه نیز آب و زمین و گیاههمه سردند.

2. 2 کاربر از 2bor!2b عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

شوالیه سیاه (09-13-2016),SaeedRelax (01-31-2015)

3. Top | #2

پیشروی سطح: %52 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 48
    سطح
    4
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    مشاورسه ماه فعالیت200 امتیاز

پاسخ : همه چیز در مورد فیدبک

با سلام و خسته نباشید...مدیرت خانوارز واقعا در جواب دادن فید بک ضعیف عمل میکنه من خودم به شخصه تا حالا یه جواب درست از فید بک نگرفتم یا اگرم هم گرفتم خیلی دیر بود دیگه به دردم نمیخورده...ولی مدیریت نمکیسا در جواب دادن فیدبک خیلی سریع و موثر کار میکنه و همیشه جواب درست وبه موقع گرفتم ...

4. Top | #3

پیشروی سطح: %68 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 65
    سطح
    7
    تشکر دریافتی
    332 بار در 59 پست
    دستاورد ها:
    مشاوردوستیسه ماه فعالیت

تعداد کاربران بازی نمکسیا یک صدم بازی خانوارز هم نیست . به همین منوال حساب کنید اگر سرعت در اون حد میخواید نیاز به 100 عدد فیدبکر هست نه 5 تا . شما باید برید خانوارز رو با خانوارز مقایسه کنید . برید سرور های آلمان، برزیل و امثالهم فیدبک بزنید ببینید چند روزه جوابتون رو میدن . بگید می خوایم سکه منتقل کنیم ببینید چی بهتون میگند . و امثالهم .

مقایسه رو باید درست انجام داد .
    تمام ما، تمام ما همین لحظه است
    نگو زوده، نگو دیره ...

5. Top | #4

پیشروی سطح: %52 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 48
    سطح
    4
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    مشاورسه ماه فعالیت200 امتیاز

آقا پژمان فرمایش شما درست...من سرورهای دیگه هم بازی کردم...اصلا از فیدبک استفاده نکردم کلا استفادم از فیدبک کمه ...ولی کلا توی خان جواب درست و مربوط با موضوع سوال داده نمیشه و گاهی اوقات پیش اومده من وخیلیا مثل من هیچ جواب موثری از فیدبک نگرفتیم وبستمش...وخوب وقتی یه بازیکن مبتدی مثل من یه سوال یا مشکلی داره 10روز بعد جواب میگیره اگرم جواب درست باشه دیگه به دردش نمیخوره...البته 10روز مثال بود خیلی بیشترم میشه بعضی اوقات دی:

6. Top | #5

پیشروی سطح: %28 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 144
    سطح
    10
    تشکر دریافتی
    278 بار در 99 پست
    دستاورد ها:
    پیشرو1000 امتیازیک سال ثبت نام

نقل قول نوشته اصلی توسط esi.a1502 نمایش پست ها
    آقا پژمان فرمایش شما درست...من سرورهای دیگه هم بازی کردم...اصلا از فیدبک استفاده نکردم کلا استفادم از فیدبک کمه ...ولی کلا توی خان جواب درست و مربوط با موضوع سوال داده نمیشه و گاهی اوقات پیش اومده من وخیلیا مثل من هیچ جواب موثری از فیدبک نگرفتیم وبستمش...وخوب وقتی یه بازیکن مبتدی مثل من یه سوال یا مشکلی داره 10روز بعد جواب میگیره اگرم جواب درست باشه دیگه به دردش نمیخوره...البته 10روز مثال بود خیلی بیشترم میشه بعضی اوقات دی:
    اسماعیل جان نهایت یک هفته طول میکشه که یه فیدبکر بیشتر نیست و 1000 تا فیدبک در هفته و اون فیدبکر هم مشکلاتی امکان داره براش پیش بیاد مثه من و شما و بقیه که بعضی وقتها مشکل پیش میاد اگه فیدبک های فوری باشه خوده جناب سایرکس جواب میدن در نبود فیدبکر حالا واسه شما رو نمیدونم اما من 10 دقیقه بعد هم جواب گرفتم یه دونه فیدبکر هست که آدم اهنی نیست اینها رو گفتم چون بارها خوده من شکایت میکردم و جواب منطقی هم دادن ساپورت 1 نفر هست
    کنار هر قلعه ی خانوارز هزار خاطره دفنه اونقدر خاطره داریم که گویی قدر یک قرنه چیزایی رو که من تو این بازی فراموش کردم تو هنوز یاد نگرفتی خان پسر..
    مهم نیست تو قهرمان شده باشی یا رکورد زده باشی ..همیشه تموم میشه ...

و خانوارز یک بیماری بدخیم روحی بود...

http://irforum.madmoo.com/showthread.php?t=17190

7. Top | #6

پیشروی سطح: %70 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 30
    فعالیت کل: %1.3
    سطح
    4
    تشکر دریافتی
    12 بار در 10 پست
    دستاورد ها:
    دوستی200 امتیازسه ماه فعالیت

سلام
    خوب چرا تعداد کسانی که به فید بک ها جواب میدن بیشتر نمیکنید؟؟؟؟؟

8. Top | #7

پیشروی سطح: %28 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 144
    سطح
    10
    تشکر دریافتی
    278 بار در 99 پست
    دستاورد ها:
    پیشرو1000 امتیازیک سال ثبت نام

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidresta نمایش پست ها
    سلام
    وحید چطوری گل پسر چه خبر نیستی .دی
    من نباید جوابت رو بدم اما تو میای تو شرکت من شب روز کار کنی مجانی ؟ بدش اگه کوچکترین اشتباهی هم بکنی انتقاد شدید میکنم ازت دیرم جواب بدی مورد شماتت قرار میگیری میای؟
    قبلا کم بودن الان که هر سرور 1 فیدبکر داره
    کنار هر قلعه ی خانوارز هزار خاطره دفنه اونقدر خاطره داریم که گویی قدر یک قرنه چیزایی رو که من تو این بازی فراموش کردم تو هنوز یاد نگرفتی خان پسر..
    مهم نیست تو قهرمان شده باشی یا رکورد زده باشی ..همیشه تموم میشه ...

و خانوارز یک بیماری بدخیم روحی بود...

http://irforum.madmoo.com/showthread.php?t=17190

9. Top | #8

پیشروی سطح: %69 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 31
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidresta نمایش پست ها
    سلام
    تعدادشون رو بیشتر کردن به همین آسونی ها نیست.هم هزینه میره بالاتر و هم اینکه باید فرد قابل اعتماد پیدا کنند وگرنه...... !

10. Top | #9

پیشروی سطح: %69 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 31
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

قبلا ها سرعتشون تو جواب دادن خیلی کند بود . ولی الان باز نسبتا بهتر شدن

11. Top | #10

پیشروی سطح: %68 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 65
    سطح
    7
    تشکر دریافتی
    332 بار در 59 پست
    دستاورد ها:
    مشاوردوستیسه ماه فعالیت

فیدبکر روزی ۴۰-۵۰ تا فیدبک داره علاوه بر اون ۵۰-۶۰ تا ریپورت پست داره که باید بررسی کنه از یه طرف دیگه مسئول بررسی مارش ها و مولتی هاست، همین ۴ قلم کم کم ۲-۳ ساعت در بهترین حالت وقت فیدبکر رو میگیره.
    ما اینجا یه مشکل داریم ۷۰ درصد فیدبک ها به نوعی الکی هست
    مثلا :
    فیدبک : چجوری می تونم نجیب بسازم
    فیدبک : چرا من بن شدم
    فیدبک : غذای من کمتر از حالت نرمال تولید میشه چرا
    و ...

اینها همشون الکیه . چون جواب همشون تو راهنمای بازی هست. بازیکن به جای اینکه راهنما رو بخونه فیدبک میزنه، در صورتی که اصل فیدبک مربوط به رفع ایرادات و امثالهم هست نه آموزش بازی.

۹۰ درصد ریپورت ها الکیه.
    نمونه ریپورت
    سلام میشه به من یه کم منابع بدی
    خیلی کوچولویی من از تو قوی ترم
    ...

ریپورت هایی که هر کدوم کم کم۱-۲ دقیقه برای خوندن هر کدوم باید وقت گذاشت که اگر موردی باشه برخورد بشه اگرم نباشه پاک شه

حالا ببین وقت فیدبکر از ۳ ساعتی که میذاره عملا ۲ ساعت اش مصرف موارد بیهوده میشه که عملا باعث اش خود کاربره
    در صورتی که اگر این موارد نبود فیدبکر هم میتونست به اشکالات پاسخ های کامل دقیق تری بده هم اون وقت رو بده پای برقراری دنیای سالم تر تا اون دنیا بشه گلستون

پس گرفتن انگشت اتهام به سوی فیدبکر کار اشتباهیه چون اگر بخوایم ریشه ای موضوع رو بررسی کنیم میرسیم به مواردی که متاسفانه خود کاربر باعث اش میشه
    تمام ما، تمام ما همین لحظه است
    نگو زوده، نگو دیره ...

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین