• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 456
نمایش نتایج: از 51 به 56 از 56

موضوع: توضیحات لازم در مورد مولتی و تعدد اکانت در جنگ خان ها

1. Top | #1

تشکر دریافتی
    1,268 بار در 375 پست

دستاورد ها:
    دوستیمشاوریک سال ثبت نام

توضیحات لازم در مورد مولتی و تعدد اکانت در جنگ خان ها

درود خان های گرامی : لطفا با دقت مطالعه فرمایید

درفیدبک های بازیکنان متوجه شده ایم که عده ی زیادی از آنان تعریف های اشتباهی از قوانین بازی برای خود ساخته اند !!!!
    یکی از آنها این فکر اشتباست : ما می توانیم روی چند اکانت بازی کنیم و یا به اکانت های دیگر سر بزنیم اما تا وقتی به هم مارشی نزنیم نباید مجازات بشیم!!!!

قوانین بازی رو طبق خواسته هاتون تغییر ندید ، قوانین بازی کاملا مشخص و در راهنمایی بازی قید شده است
    هیچ بازیکنی در طول هر راند اجازه ی ورود به هیچ اکانت دیگری را ندارد ، بهتراست بگوییم:

هر بازیکن یا سیستم و اینترنت مجزا ی خود می تواند در هر دنیا تنها یک اکانت داشته باشد

این قانون برای افراد حاضر در یک خانه ، دانشگاه ، اداره و .. هم لازم الاجرا است . راه حل پیشنهادی ما برای این عزیزان بازی در دنیاهای متفاوت است تا اکانت هایشان توقیف نشود و یا بطور مشترک در یک اکانت در یک دنیا بازی کنند ، اینکه باب شده بازیکنان اسم اکانت ها را در قسمت تعدد می نویسند و انتظار مجازات نشدن دارند کاملا اشتباه است به دلیل سو استفاده بسیار زیاد بازیکنان از ایتم تعدد حساب در قسمت مشخصات بازیکنان در سرور ایران به هیچ عنوان دیگر اینگونه موارد تایید نمی شود و بازیکنانی که از اینترنت مشترک استفاده می کنند باید تنها در یک دنیا یک اکانت داشته باشند

هر بازیکن چنانچه بخواهد در طول یک راند اکانت خود را تعویض کند و به اکانت بازیکن دیگر برود حتما باید اکانت خود را قبل از ورود به اکانت آن بازیکن ، ریست کند و ضمنا هیچ مارش مشترکی نیز نباید بین دو اکانت موجود باشد چون اینکار به منزله ی مولتی اکانت تلقی شده و اکانت ها توقیف خواهند شد و تنها با یک جابجایی برای هر کاربر موافقت خواهد شد ، یعنی اگر کاربر اکانتی را ریبست کند و به اکانت دیگر برود تا انتهای راند هیچ یک از کاربران حاضر در اکانت جدید اجازه ی جابجایی و رفتن بر روی اکانت دیگر را ندارند

مورد بعدی اینکه وقتی بازیکن الف به اکانت بازیکن ب در یک دنیا سر بزند هر دو اکانت به دلیل تعدد اکانت توقیف می شوند ، حال اگر بازیکن ب به اکانت های ج و د هم سرزده باشد تعدد مولتی اکانت اعلام شده هر 4 اکانت را شامل می شود ، سیستم بررسی زنجیر وار است ، پس فکر نکنید با یک آنلاینی کوچک ممکن است بخشیده شوید ، شاید تعدد های دیگری که به واسطه ی این کار برای شما ثبت می شود شامل تخلف های سنگین باشد که موجب شود هیچ یک از اکانت ها از توقیف خارج نشود

مورد آخر نیز برای استفاده ی بازیکنان از برنامه های تغییر آی پی است : قبلا نیز اعلام کردیم بازی جنگ خان ها نیازی به استفاده از این برنامه ها برای وارد شدن ندارد ، چنانچه تعدد اکانتی از این بابت شامل حال اکانت ها شود تمام مسئولیت با خود اکانت خواهد بود

مجازات مشخص شده برای اینگونه تخلف ها توقیف دائم اکانت هاست ، که بازیکنان مجازات شده باید از طریق فیدبک پیگیری بخشیده شدن اکانت خود را انجام دهند ، تنها در صورتی که بعد از بررسی مدیر اون دنیا مشخص بشه که اونقدر تخلف بین اکانت های تعدد خورده ناچیز بوده ممکن است تصمیم به بخشش اکانتها بگیرد

تنها از بین اکانت های تعدد خورده ، یک اکانت می تواند در صورت کم بودن تخلف و تایید مدیر مربوطه از توقیف خارج شود، آن اکانت را اعلام کنید تا پس از بررسی از توقیف خارج گردد
    توجه داشته باشید که اکانت اصلی باید توسط اکانت های تعدد خورده اعلام شود و تا وقتی که این اکانت ها یک اکانت را به عنوان اکانت اصلی اعلام نکنند بررسی های بعدی در جهت رفع توقیف اکانت صورت نخواهد گرفت
    مطمئنا هرچه تخلف صورت گرفته و سابقه ی مجازات این اکانت بیشتر باشد برای رفع توقیف باید زمان مجازات بیشتری را سپری کند

شایان ذکر است تصمیم در این مورد با مدیریت اون دنیاست

تیم مدیریت ایران سعی میکند در کمتر از 12 ساعت پاسخگوی فیدبک های شما عزیزان باشد ما در مورد تخلفات و مجازات های بازیکنان هیچ انتظاری برای زودتر بخشیده شدن نداشته باشید

توجه داشته باشید در دنیاهای بین المللی انجام بررسی ها توسط مدیران اون سرورها صورت میگیره و مطمئنا اون مدیرها در این موارد به شدت سختگیرانه عمل می کنند

لطفا قوانین بازی را مطالعه و رعایت فرمایید

تیم مدیریت جنگ خان ها
    ویرایش توسط ♛Red Knight♛ : 12-21-2014 در ساعت 09:33 PM دلیل: اصلاحات توسط تیم مدیریت جنگ خان ها

2. 45 کاربر از Death عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

51535759 (08-09-2014),abbasrazavi (09-26-2014),adonis27 (02-11-2014),AGeNiS1 (01-21-2015),alireza.zz (06-10-2013),aminsa91 (06-12-2013),AngryBirdsStarWarsII (08-14-2014),♛Red Knight♛ (02-19-2014),behzad2x (06-11-2013),h3fun (03-27-2014),hasan_2400 (02-20-2015),hoseinloto (09-01-2014),hossein (06-13-2013),Hossein-saremi (06-11-2014),huoshang40 (02-15-2014),I__ALI__KHAN__I (06-16-2014),khan-kocholo (06-10-2014),KingNataeil (09-26-2014),Loyal.Till.The.End (06-11-2013),mahdi_esf (09-27-2014),mahdyar_bd (10-02-2014),mehdi61 (06-10-2013),Meysam.77 (06-10-2013),mn(assassins1377) (06-11-2013),Mojtaba Mohseni (03-17-2016),mr.black (06-14-2013),شوالیه سیاه (06-10-2013),اکبر.بی.کله (06-10-2013),ریش سفید (11-21-2014),سرباز-پارسی (07-27-2014),سلطان وحشت (06-13-2013),PoWeR_Of_Us (06-13-2013),RainMan (06-25-2015),rezajoooon (07-27-2014),saharj24 (01-01-2015),shahin.khan (09-23-2014),Simon_sez256 (08-19-2014),sj-games (07-14-2014),SpiteOfSky (07-27-2014),T.A.H.A (06-14-2013),هیچکس (07-27-2014),wody.tanha (07-23-2014),X.E.N.O.N (07-27-2014),x.ZEDBAZI.x (07-23-2014),yeganeeh (10-27-2014)

3. Top | #51

پیشروی سطح: %47 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 53
    فعالیت کل: %0.2
    سطح
    1
    تشکر دریافتی
    4 بار در 3 پست

دستاورد ها:
    31 روز فعالیت
    سلام من این قانون نمیدونستم ودوستم با یک خط اینترنت بازی میکردیم الان مولتی اکانت شدیم باید چی کار کنیم که باز بشه اکانتمون من 3 روز به این بازی وارد شدم واقعابهش علاقه مند شدم لطفا اکنت من باز کنید

4. Top | #52

پیشروی سطح: %47 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 53
    فعالیت کل: %0.2
    سطح
    1
    تشکر دریافتی
    4 بار در 3 پست

دستاورد ها:
    31 روز فعالیت
    سلام من 3 روز به این بازی اومدم تاسطح 12بازی کردم نمیدونستم بایک خط اینترنت نمیشه دوتا اکنت بازی کنند اکنت من با دوستم مولتی اکنت شده چه طور میشه باز شدواقعا من به این بازی علاقه مند شدم دوس دارم ادامه اش بدم

5. Top | #53

پیشروی سطح: %82 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 55
    فعالیت کل: %4.0
    سطح
    11
    تشکر دریافتی
    179 بار در 90 پست

دستاورد ها:
    دوستییک سال ثبت نام1000 امتیاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط Death نمایش پست ها

درفیدبک های بازیکنان متوجه شده ایم که عده ی زیادی از آنان تعریف های اشتباهی از قوانین بازی برای خود ساخته اند !!!!
    یکی از آنها این فکر اشتباست : ما می توانیم روی چند اکانت بازی کنیم اما تا وقتی به هم مارشی نزنیم نباید مجازات بشیم!!!!

قوانین بازی رو طبق خواسته هاتون تغییر ندید ، قوانین بازی کاملا مشخص و در راهنمایی بازی قید شده است
    هیچ بازیکنی در طول هر راند اجازه ی ورود به هیچ اکانت دیگری را ندارد ، بهتراست بگوییم:

هر بازیکن یا سیستم و اینترنت مجزا ی خود می تواند در هر دنیا تنها یک اکانت داشته باشد

این قانون برای افراد حاضر در یک خانه ، دانشگاه ، اداره و .. هم لازم الاجرا است . راه حل پیشنهادی ما برای این عزیزان بازی در دنیاهای متفاوت است تا اکانت هایشان توقیف نشود ، اینکه باب شده بازیکنان اسم اکانت ها را در قسمت تعدد می نویسند و انتظار مجازات نشدن دارند کاملا اشتباه است . تنها با تایید مدیر هر دنیا اون هم در هر راند مجزا ، بازیکنان حق این کار را دارند که به ندرت این اجازه صادر می شود که قواعد و قوانین خاص خود را دارا می باشد.

هر بازیکن چنانچه بخواهد در طول یک راند اکانت خود را تعویض کند و به اکانت بازیکن دیگر برود حتما باید اکانت خود را قبل از ورود به اکانت آن بازیکن ، ریست کند و ضمنا هیچ مارش مشترکی نیز نباید بین دو اکانت موجود باشد چون اینکار به منزله ی مولتی اکانت تلقی شده و اکانت ها توقیف خواهند شد

مورد بعدی اینکه وقتی بازیکن الف به اکانت بازیکن ب در یک دنیا سر بزند هر دو اکانت به دلیل تعدد اکانت توقیف می شوند ، حال اگر بازیکن ب به اکانت های ج و د هم سرزده باشد تعدد مولتی اکانت اعلام شده هر 4 اکانت را شامل می شود ، سیستم بررسی زنجیر وار است ، پس فکر نکنید با یک آنلاینی کوچک ممکن است بخشیده شوید ، شاید تعدد های دیگری که به واسطه ی این کار برای شما ثبت می شود شامل تخلف های سنگین باشد که موجب شود هیچ یک از اکانت ها از توقیف خارج نشود

مورد آخر نیز برای استفاده ی بازیکنان از برنامه های تغییر آی پی است : قبلا نیز اعلام کردیم بازی جنگ خان ها نیازی به استفاده از این برنامه ها برای وارد شدن ندارد ، چنانچه تعدد اکانتی از این بابت شامل حال اکانت ها شود تمام مسئولیت با خود اکانت خواهد بود

تیم مدیریت جنگ خان ها
    اقای X الان مولتی بازی هم به روز رسانی شده دیگه واسه طرف صرف نمیکنه این ریسک رو بکنه آی پی تغییر بده به 2تا از دوستان زنگ میزنه میگه 2 هفته اول بازی رو بیایید کمکم من ، این قدر ریست کنید تا جفتم بیوفتید و بعد اونا هم فقط سزح منابع ارتقا میدن اون باباهم غارت میکنه و زود میاد بالا اگه راست میگید فکر این هستید جلو مولتی بازی رو بگیرید یه فکری واسه این راه کنید من خودم بارها شاهد این بودم و دیدم که طرف رنک 1 هم شده اون راند

6. Top | #54

پیشروی سطح: %16 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 169
    فعالیت کل: %2.0
    سطح
    9
    تشکر دریافتی
    191 بار در 132 پست

دستاورد ها:
    دوستیسه ماه فعالیت1000 امتیاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepidjame نمایش پست ها
    با سلام چطوری میشه با مدیریت دنیای 6 صحبت کرد در مورد مولتی اکنت؟
    من ی بار نتم قطع شد چند روز گذشته یوزر و چسمو دادم به کسی که برام کاری انجام بده و اونم امروز بی اجازه وارد اکانت من شده و باعث توقیفم شده باید چکتر کنم میشه راهنمایی کنین؟
    درود دوست عیز شما مون دنیا پایین صفحه قسمت فیدبکر قسمتمدیریت باید تا یه هفته دلیل محکمتری سر این که مولتی اکانت بن شده باری اگر تا ه هفته دلیلقانع کننده ای نداشتی اکانت شما بمدت تاریخ خورده از اون دنا بسته خواهد شد و نمشه کاریش کرد

- - - - - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط a2lf_king نمایش پست ها
    اگه بازیکنی بیکاری بره هم میشه درسته؟؟؟
    ینی بزنه بیکاری و بره رو یه اک دیگه

در ضمن
    اگه طرف بن بشه چی؟؟
    اجازه داره بره رو یه اک دیگه؟؟؟
    دورود
    دوست عزیز در صورتی که اکانت ریست داده بشه یا اون اکانت اون راند دیگر فعالیتی نداشته باشد

- - - - - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan75 نمایش پست ها
    داداش اگه مارش مشترکی نداشته باشید موردی نداره حتی اگه تا آخر راند رو دوتا اکانت بازی کنی و مولتی محسوب نمی شه و در مورد تعدد حساب هم زیاد سخت گیری نمی کنن
    درود دوست من اشتباه میکنی اگر به یه اکانت فعال وارد شده باشه و اکانت خودش را فعال کنهبستگی به مدیر دنیا داره در بعضی مواقع کوتاه میان ولی همیشه نیست از اولهم گفتن که هیچ بازیکنی حق نداره دو اکانت در یه دنیا داشت باشه

- - - - - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط BROTHERS33 نمایش پست ها
    اقای X الان مولتی بازی هم به روز رسانی شده دیگه واسه طرف صرف نمیکنه این ریسک رو بکنه آی پی تغییر بده به 2تا از دوستان زنگ میزنه میگه 2 هفته اول بازی رو بیایید کمکم من ، این قدر ریست کنید تا جفتم بیوفتید و بعد اونا هم فقط سزح منابع ارتقا میدن اون باباهم غارت میکنه و زود میاد بالا اگه راست میگید فکر این هستید جلو مولتی بازی رو بگیرید یه فکری واسه این راه کنید من خودم بارها شاهد این بودم و دیدم که طرف رنک 1 هم شده اون راند

درود
    داش بعضیا میگن برامون قلعه بریز بعضیا میگن منابع بکش بالا تا به بچه ها کمک کنی بله ولی خب این مولتی حساب نمیشه مگر رو ی اکانت مشترک بازی کنن

- - - - - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Death نمایش پست ها

یکی از آنها این فکر اشتباست : ما می توانیم روی چند اکانت بازی کنیم اما تا وقتی به هم مارشی نزنیم نباید مجازات بشیم!!!!

این قانون برای افراد حاضر در یک خانه ، دانشگاه ، اداره و .. هم لازم الاجرا است . راه حل پیشنهادی ما برای این عزیزان بازی در دنیاهای متفاوت است تا اکانت هایشان توقیف نشود ، اینکه باب شده بازیکنان اسم اکانت ها را در قسمت تعدد می نویسند و انتظار مجازات نشدن دارند کاملا اشتباه است . تنها با تایید مدیر هر دنیا اون هم در هر راند مجزا ، بازیکنان حق این کار را دارند که به ندرت این اجازه صادر می شود که قواعد و قوانین خاص خود را دارا می باشد.

هر بازیکن چنانچه بخواهد در طول یک راند اکانت خود را تعویض کند و به اکانت بازیکن دیگر برود حتما باید اکانت خود را قبل از ورود به اکانت آن بازیکن ، ریست کند و ضمنا هیچ مارش مشترکی نیز نباید بین دو اکانت موجود باشد چون اینکار به منزله ی مولتی اکانت تلقی شده و اکانت ها توقیف خواهند شد

تیم مدیریت جنگ خان ها
    ممنون از اطلاع رسانی شما

7. Top | #55

پیشروی سطح: %77 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 93
    فعالیت کل: %0
    سطح
    16
    تشکر دریافتی
    2,767 بار در 888 پست
    دستاورد ها:
    دوستییک سال ثبت نام
    نقل قول نوشته اصلی توسط BROTHERS33 نمایش پست ها

درود
    این بازیکن داره 2 کاربر به بازی اضافه میکنه که هر بازیکنی میتونه اونا رو بزنه ، مادامی که تعددی ثبت نشه ما اون رو مستقیم بن نمیکنیم اما خیلی از موارد رو در این موارد بررسی میکنیم ، ما که نمی تونیم تمام قلعه های بازیکنان رو بررسی کنیم ببینیم چطور پیشرفتش میدن و اینکه خیلی از بازیکنان بازی بلد نیستند و غیر عمد اینکارو میکنن ، همیشه در این موارد وقتی بازیکنی با فیدبک گزارش میزنه ما با دقت مورد رو بررسی میکنیم

نقل قول نوشته اصلی توسط redvillage نمایش پست ها
    سلام ! اکانت من برای مدت طولانی یا شاید تا آخر بازی بن شده با اینکه فقط یکه هفته از بازی گذشته و من با وجود اولین تجربه اما با تلاش زیاد و راهنمایی های و کمک دوستان اتحادم موفق شدم که مدال نقره غارت هفته اول را کسب بکنم ! من اولین بار هست که دارم در این بازی شرکت میکنم ! و برای دیدن بعضی صفحات اجتماعی که در ایران در دسترس نیست مجبور هستم از ***** شکن استفاده بکنم و نمی دانستم بعضی از افراد از این موضوع سواستفاده میکنند در بازی ! چرا این مدت طولانی برای جریمه من در نظر گرفته شده ! این به نظرم عادلانه نیست ! من از این موضوع آگاهی کامل نداشتم ! امیدوارم با همکاری مدیران بتوانم در کنار دوستان همبازی به بازی ادامه بدهم !
    درود
    هیچ بازی برای استفاده از برنامه های تغییر ای پی بن نمیشه ، ای پی تتها یکی از عوامل بررسی اکانت هاست ، اما تا مورد دیگه ای تعدد رو ثبت نکنه بازیکن بن نمیشه

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza_nouri نمایش پست ها
    [B][B]
    سلام . من و برادرم تو خونه بازی میکنیم هر کدوممون فقط یه اکانت داریم ما تو یه دنیا بازی میکنیم میخوایم به هم مارش یا منابع بفرستیم میگه آی پی یکیه نمیشه ! باید چکار کنیم ؟
    پیشنهاد ما بازی با یک اکانت یکسان و یا بازی کردن در دنیاهای متفاوت است

نقل قول نوشته اصلی توسط nhpspd نمایش پست ها
    بعضی وقت ها ای اس پی سرویس دهنده اینترنت من سایت شما رو ***** میکنه و من مجبور میشم از ****شکن استفاده کنم
    مشکلی ایجاد میشه؟
    درود
    این مشکل از ای اس پی اینترنت شماست دوست عزیز
    میتونید با ریست و کانفیگ مجدد مودم این مشکل رو مرتفع کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidjame نمایش پست ها
    با سلام چطوری میشه با مدیریت دنیای 6 صحبت کرد در مورد مولتی اکنت؟
    من ی بار نتم قطع شد چند روز گذشته یوزر و چسمو دادم به کسی که برام کاری انجام بده و اونم امروز بی اجازه وارد اکانت من شده و باعث توقیفم شده باید چکتر کنم میشه راهنمایی کنین؟

برای ارتباط با مدیران می توانید از فیدبک استفاده کنید و یا به همین اکانت چیام شخصی دهید

نقل قول نوشته اصلی توسط zxcm1 نمایش پست ها
    میدونم جاش اینجا نیست ولی من نمیتونم وارد دنیایه 1 بشم بقیه دنیا ها فیکسه دلیلش چیه؟
    زمان ثبت نام برای هردنیا مشخصه و تا باز نشدن محدد ثبت نام بازیکنان نمیتونن وارد اون دنیا بشن

نقل قول نوشته اصلی توسط abbasrazavi نمایش پست ها
    با سلام

ما 2 تا برادريم كه يك كامپيوتر داريم و هر دومون دنياي 33 ورژن 7 رو ميخواييم بازي كنيم آيا هيچ راهي نداره ؟ نه به هم ديگه كمك ميكنيم و نه منابع ميفرستيم و نه هيچ چي ؟

توي انجمن همين پست ديدم كه نوشته بود آن هايي كه با يه كامپيوتر دو تا آكانت ( دو نفري بازي ميكنند ) هستند اونجا اعلام كنن كجا بايد بگوييم ؟؟؟

منتظز جواب هستيم با تشكر
    درود به دلیل تخلف شدید بازیکنان و سو استفاده کلا این مورد رو حذف کردیم

نقل قول نوشته اصلی توسط s_gh نمایش پست ها
    ما که نمیدونستیم الان توقیف شدیم باید چی کار بکنیم
    فیدبک زدم ارجام دادن اینجا
    قوانین در این مورد بطور کامل در بالا نوشته شده است

نقل قول نوشته اصلی توسط mb5093230 نمایش پست ها
    سلام چندباری هست فیدبک زدم به مدیریت برااینکه ماباای پی مشترک بازی میکنیم بعد***** هی میزنن مراجعه شودبه این صفحه
    قوانین در این مورد بطور کامل در بالا نوشته شده است

نقل قول نوشته اصلی توسط rezajoooon نمایش پست ها
    درود
    من راند قبلی روی اکانت دوستم بودم و راند جدید میخوام با اکانت خودم بازی کنم صبح که با اکانت دوستم رفتم متوجه شدم که راند ریست شده فورا رفتم بیرون با اکانت خودم اومدم دیگه قرار نیست من رو اکانت دوستم برگردم
    حالا برای من مشگل ایجاد میشه؟ فید بک زدم پرسیدم ارجام دادن اینجا
    اگه بخایید حتی میتونم به دوستم بگم یه بار بازیشو ریست کنهاااااا
    این کار شما باعث تعدد خوردن میشه و این تعدد تا پایان راند ثبت خواهد ماند

8. 2 کاربر از ♛Red Knight♛ عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

h3fun (12-22-2014),rezajoooon (12-27-2014)

9. Top | #56

پیشروی سطح: %77 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 93
    فعالیت کل: %0
    سطح
    16
    تشکر دریافتی
    2,767 بار در 888 پست
    دستاورد ها:
    دوستییک سال ثبت نام
    درود به همه ی شما عزیزان

برای ارتباط با مدیریت بازی می توانید به این اکانت پیام شخصی و یا مورد خودتون رو در تاپیک زیر اعلام کنید

http://irforum.madmoo.com/showthread.php?t=17978

موفق باشید

تیم مدیریت جنگ خان ها

10. کاربر زیر از ♛Red Knight♛ برای ارسال این پست تشکر کرده است:

h3fun (12-22-2014)

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 456