• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

صفحه 2 از 35 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 342

موضوع: دنیای 4 و چند قبیله محدود

1. Top | #1

پیشروی سطح: %28 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 145
    فعالیت کل: %0
    سطح
    8
    تشکر دریافتی
    100 بار در 43 پست
    دستاورد ها:
    دوستیسه ماه فعالیت1000 امتیاز

دنیای 4 و چند قبیله محدود

چرا تو دنیای 4 چند تا قبیله محدود درست شدن همه هی از این قبیله میرن اون قبیله دوباره راند بعدش همه میرن تو یه قبیله دیگه 4 تا قبیله درست درمون بیفتن به جون هم بازی جذاب بشه همهاش 40 نفر هی میرن تو این قبیله اون قبیله تو دنیا های دیگه بسته به سرعتش4 تا 5 تا قبیله هستن که بازیکنهاشون اکثرا یکی هستن و باعث میشه جذابیت بره بالا تو دنیای 4 فقط زمانی که یوتابو جاودانگان استارت میکنن جذاب میشه ولی 3 تا قبیله یا 4 تا قبیله در حد یوتاب و جاودانگان باشن چه حالی میده نظر بدین ببینم چه خبره
    هر چی بیشتر پشت سرت حرف بزنن معلومه بزرگتر شدی

2. 6 کاربر از aminoosh عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

gOd_-father (07-17-2013),Hamed-Tk (07-11-2013),hoseyn.11 (07-18-2013),Hossein-saremi (07-12-2013),سلطان وحشت (07-11-2013),منصور_پادشاه صلح (07-11-2013)

3. Top | #11

پیشروی سطح: %28 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 218
    فعالیت کل: %2.0
    سطح
    12
    تشکر دریافتی
    1,284 بار در 587 پست

دستاورد ها:
    1000 امتیازسه ماه فعالیت
    نقل قول نوشته اصلی توسط jingiliiiii_bala نمایش پست ها
    ببین حرفت کاملا درسته
    الان مثالی که زدی درباره یوتاب خوب این درست ولی یوتاب بیشتر رو 20 ، 30 تا بازیکن اصلی که داره میچرخه خوده این بازیکنا هم همشون ماله دوره 4،5 ساله خانوارز هستن و فسیل
    الان دیگه کسی از اینا حوصلش رو نداره بیاد قلعه بگیره ، قلعه آپ کنه کسی حوصله نداره 21 ساعت بشینه پشت اکانت.به خاطر همین وقتی هم تشکیل میشه دیگه بچه ها از جونشون مایه میزارن و برای راندای بعدش رمقی براشون نمیمونه که بخوان بازم باشن.
    همینطور جاودانگان.
    قبیله هایی که بازیکن تازه وارد میارن میتون چند راند پشت هم بازی کنن ولی خوب بازم میرن استراحت.خوب بعضی از مسئولیت ها رو میزارن برای اون بازیکن تازه وارد ها اون بازیکن هم چون هیجان بازی رو داره و میخواد خودش و نشون بده همه تلاشش رو میکنه.

الان واقعا تو توان بازیکنای قبیله های یوتاب و جاودانگان نیست که بخوان بشینن چند راند پشت هم بازی کنن به خاطر همینه که راندی که میان اوج رقابت رو تو اون راند میبینیم.
    البته این قبیلک مشنگا از 7 دولت آزادن (بیکار تر ازاینا هیج جایی وجود نداره)
    اونجوری باشه که از همه الاف تر منم که یه راند هم استراحت نرفتم
    ولی واقعا همینجوریه. خیلی از قدیمیا دیگه اصلا حوصله بازی ندارن. فک کن مثلا یکی مثل علی رفیق بیاد بشینه قلعه آپ کنه. اعصاب ندارن که .. یه راند هم اگه بیان باز نمیتونن مثل قدیم انرژی بذارن. کسایی مثل من هم به قول الهام خیلی دیگه الافیم اینجوری انرژی میذاریم.
    چند روز پیش یکی از فسیل های خیلی کهن رو دیدم یهو تو یاهو آن شد. (البته این فسیلا آن واقعی نمیشن، آف میمونن خودشون پی ام میدن، در جریانید دیگه ) گفتم تو کجا این جا کجا گفت یکی از بچه ها زنگ زد منت و خواهش که برم رو اکش. هیچکس نیست بره خودشم درگیره.خلاصه کلی ذوق و شوق داشت. گفت الان میرم تو خانوارز دوباره معتاد میشم و هوس کردم بازی کنم و اینا. گفتم چه بهتر برو منم ازت سوء استفاده میکنم خلاصه رفت داخل یه 10 دقیقه ای گذشت گفت حامد کاری نداری دارم میرم؟. گفتم ااا تازه اومدی کجا؟ گفت اعصابم نمیکشه اصلا دور بزنم تو قلعه ها و نمیدونم نیرو بسازم و اینا. نجیباشو دادم بیرون دارم میرم بخوابم گفتم تو همونی که قبیلتو تو یکی از سخت ترین راندا 1 کردی و یه زمانی مافیای رنک شخصی و قبیله بودی؟ این بود آرمان های امام؟ . 10 دقیقه بازی؟
    ایننجورین دیگه بعضی ها. نمیکشه مخشون .

به نطر من باید بذاریم بعضی ها تو گذشته بمونن. گذشته خوب بوده ولی خیلی از قدیمیا دیگه بازی نکنن بهتره. یه ذره به بازیکنای جدید بها بدید. . باورتون نمیشه تو این راندای اخیر چیزایی از بچه های جدید و نوب دیدم که طرز یادگیری خودمون تو اوایل بازی گفتم خنگ بازی / دن 4 خوبه. . . هنوز قابل تحمله ..
    ویرایش توسط Hamed-Tk : 07-11-2013 در ساعت 06:28 PM

بازنشستگی رو عشق است

4. 10 کاربر از Hamed-Tk عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

______-______ (07-11-2013),☯ O_r_@_b_o_n_i ☯ (07-11-2013),ahmad_jengelbert (07-11-2013),Hossein-saremi (07-12-2013),jingiliiiii_bala (07-12-2013),khandadash (07-12-2013),kingtheking... (07-12-2013),Lio0O0on (07-14-2013),سرباز-پارسی (07-11-2013),WOLF MAN (07-11-2013)

5. Top | #12

پیشروی سطح: %73 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 27
    سطح
    4
    تشکر دریافتی
    92 بار در 57 پست
    دستاورد ها:
    دوستیسه ماه فعالیت200 امتیاز
    کلا همه از 4 بریدن یکی بدلیل سرعتشه که مدیرت سرعتشو تغییر داد کرد 10
    یکی هم بخاطر این ورژن پر باگه که حس بازیو میگیره
    جاودانگان سرخ
    تو پشت پلی استیشنت میبری قطر 2 هیچ
    منم تو کف خیابون میبرم خطر 9 هیچ
    هیس بما نمیخوری

6. کاربر زیر از WOLF MAN برای ارسال این پست تشکر کرده است:

______-______ (07-11-2013)

7. Top | #13

پیشروی سطح: %1 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 199
    سطح
    7
    تشکر دریافتی
    267 بار در 79 پست
    دستاورد ها:
    دوستیسه ماه فعالیت500 امتیاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط aminoosh نمایش پست ها
    دقیقا مشکل همینجاست تو خیلی از دنیاها 3 تا 4 تا قبیله درست درمون هستن که از اول تا اخر هستن نه مثل اینجا هر راند که تموم میشه راند بعدش هم استارت و رومیزنن ولی اینجا مثلا یوتاب 1 راند میاد میره تا 10 تا راند بعدش جاودانگان میاد میره تا 10 تا راند بعدش اریایی میاد راند بعدش همشون میرن مثلا مرگ راند بعدش همه میرن ایرون بعدش میرن گلد یا حرفه ایی ها یا بقیه این اصلا حال نمیده مثلا فرض کن امسال استقلال قهرمان شده سال بعد بگه خوب ما استراحتیم همشون برن تراکتور جذابیتی نداره مهم اینه که اول راند همه استارت رو بزنن با هم شروع کنن معلوم نشه کی اول میشه کی دوم
    امیر جان تنها قبیلهی که تو این قبیله*ها که اسم بردی بازیکن میفرسته قبیله جاودانگان هست که به فرماندهیobodan.11 می*رن یه راند آیرون آرمی یه راند حرفه*ها یه راند مرگ که هر راند هم رو پروفایل اکانتobodan.11 هست که یه بر میزانه بچها برن مشنگ*ها یه بر میزانه با مراما بیان حرفه*ها یه برام بچها بریم مرگو وقتی* هم جاودانگان تشکیل می*شه اینا می*رن توش به میگی* نه برو از کل د*ن بپرس

لوووووووووووووووووووول
    واسه خودش سیاستِ دیگه

شما یه اکانت از بچها آریایی بگو که تو آیرون،حرفه*ها مرگ یا گلد بودن
    ولی* من می*تونم برات ۲۰ تا اکانت از جاودانگان برات اسم ببرم که تو این قبیله*ها بودن
    حالا ۲۰تا نه ولی* خوب می*شه تعداد بالایی نم برد
    یا حق
    ویرایش توسط reza-afghani : 07-11-2013 در ساعت 09:45 PM
    رفیق بی* کلک حمید پلنگ

8. 2 کاربر از reza-afghani عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

sharisonz (07-11-2013),منصور_پادشاه صلح (07-12-2013)

9. Top | #14

پیشروی سطح: %69 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 31
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز
    واقعا که درست می گین اگر ورزن عئض بشه به نظر من همه چیز درست میشه
    من بعضی ها رو دیدم که به خاطر این راند که همش باگ زنی فراوان شده رفتند بیکاری یا ریست زدن
    واقعا برای باگ زن ها متاسفم

10. Top | #15

سطح
    12
    تشکر دریافتی
    1,284 بار در 587 پست

دستاورد ها:
    1000 امتیازسه ماه فعالیت
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza-afghani نمایش پست ها
    امیر جان تنها قبیلهی که تو این قبیله*ها که اسم بردی بازیکن میفرسته قبیله جاودانگان هست که به فرماندهیobodan.11 می*رن یه راند آیرون آرمی یه راند حرفه*ها یه راند مرگ که هر راند هم رو پروفایل اکانتobodan.11 هست که یه بر میزانه بچها برن مشنگ*ها یه بر میزانه با مراما بیان حرفه*ها یه برام بچها بریم مرگو وقتی* هم جاودانگان تشکیل می*شه اینا می*رن توش به میگی* نه برو از کل د*ن بپرس

لوووووووووووووووووووول
    واسه خودش سیاستِ دیگه

شما یه اکانت از بچها آریایی بگو که تو آیرون،حرفه*ها مرگ یا گلد بودن
    ولی* من می*تونم برات ۲۰ تا اکانت از جاودانگان برات اسم ببرم که تو این قبیله*ها بودن
    حالا ۲۰تا نه ولی* خوب می*شه تعداد بالایی نم برد
    یا حق
    به در گفتی دیوار بشنوه رضا؟
    نه از این خبرا نیست. تو تعداد بالا هم نمیتونی نام ببری. همین راند رو برات مثال میزنم. جز من کی از جاودانگان تو حرفه ای هاست؟
    یا راند قبل جز من و امین کی تو آیرون بود از جاودانگان؟ تازه امین دو هفته بازی کرد. بعدش اکانت دست خود بچه های آیرون بود. من هم که تو رنک بودم سر خر قبیله بودم. چه کمکی؟
    این که دلیل نمیشه من خیلی الاف و بیکارم هر راند دارم بازی میکنم و میرم کمک دوستام کل جاودانگان رو زیر سوال ببرید با این حرفا. راند قبل من به خاطر آیرون تو روی خیلی از بچه های جاودانگان وایستادم. میتونم اسم هم ببرم براتون. اگه میگید اینجوریه که همه باید میومدن آیرون رو قهرمان میکردن. نه داداشم. بحث این حرفا نیست. بحث رفاقته. هرکس تو راندی که قبیله اش تشکیل نمیشه میره جایی دوست داره و رفیقاش هستن
    و خوشحال میشم دیگه چنین شایعاتی رو پشت سر جاودانگان نشونم

بازنشستگی رو عشق است

11. 2 کاربر از Hamed-Tk عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

kingtheking... (07-12-2013),WOLF MAN (07-13-2013)

12. Top | #16

پیشروی سطح: %2 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 196
    فعالیت کل: %4.0
    سطح
    8
    تشکر دریافتی
    723 بار در 315 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت500 امتیاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamed-Tk نمایش پست ها
    به در گفتی دیوار بشنوه رضا؟
    نه از این خبرا نیست. تو تعداد بالا هم نمیتونی نام ببری. همین راند رو برات مثال میزنم. جز من کی از جاودانگان تو حرفه ای هاست؟
    حامد یه زمانی به من میگفتی عوض شدم
    الان من به تو میگم عوض شدی قبلنا اینجور براحتی حقیقتو کتمان نمیکردی مثل قضیه باگ زنهای قبیلتون که میگفتی نیست و وجود ندارد صدها هزار سکه از اکانتها بیرون اومد و باگ منابع هم برای مدیریت اثبات شده که میزدین
    بدون رضایت دوستان نمیتونم حرفی بزنم و گرنه خودت بهتر از من میدونی کی داره یا داشته بازی میکرده و مسایل دیگه
    میخوای از قبیلت دفاع کنی به اطلاعات غلط نباید تکیه کنی الان عصر ارتباطاته
    خانوارز یعنی هنر جنگیدن نه دوئل زدن

اگر فرمانده اجازه اعدام سربازانش را در جیبش نداشته باشد نمی تواند افراد خود را به سوی پیروزی هدایت کند.سرباز باید بین مرگ حتمی در صورت عقب نشینی و یا مرگ احتمالی در صورت مبارزه یکی را انتخاب کند.

13. کاربر زیر از Rommel_R برای ارسال این پست تشکر کرده است:

sharisonz (07-12-2013)

14. Top | #17

پیشروی سطح: %58 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 171
    فعالیت کل: %5.0
    سطح
    16
    تشکر دریافتی
    3,490 بار در 2,163 پست

دستاورد ها:
    دوستیمشاوراولین گروه1000 امتیازبیش فعال
    سامان رومل به سامان تانکی تغییر یافت خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
    یادش بخیر میتینگا قدیم
    دوستون دارم رفقا

15. Top | #18

پیشروی سطح: %2 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 196
    فعالیت کل: %4.0
    سطح
    8
    تشکر دریافتی
    723 بار در 315 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت500 امتیاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط ALIPLATIN نمایش پست ها
    سامان رومل به سامان تانکی تغییر یافت خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
    خودم خسته شده بودم از عکس قدیمیه بعدشم این اواتار راند 7 دنیای 4 تانک ابرامزه خیلی خشگله
    خانوارز یعنی هنر جنگیدن نه دوئل زدن

اگر فرمانده اجازه اعدام سربازانش را در جیبش نداشته باشد نمی تواند افراد خود را به سوی پیروزی هدایت کند.سرباز باید بین مرگ حتمی در صورت عقب نشینی و یا مرگ احتمالی در صورت مبارزه یکی را انتخاب کند.

16. کاربر زیر از Rommel_R برای ارسال این پست تشکر کرده است:

17. Top | #19

پیشروی سطح: %58 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 171
    فعالیت کل: %5.0
    سطح
    16
    تشکر دریافتی
    3,490 بار در 2,163 پست

دستاورد ها:
    دوستیمشاوراولین گروه1000 امتیازبیش فعال
    اره اسپرته
    بعدم تو مگه ترک نیستی؟
    یادش بخیر میتینگا قدیم
    دوستون دارم رفقا

18. Top | #20

سطح
    12
    تشکر دریافتی
    1,284 بار در 587 پست

دستاورد ها:
    1000 امتیازسه ماه فعالیت
    نقل قول نوشته اصلی توسط Rommel_R نمایش پست ها
    حامد یه زمانی به من میگفتی عوض شدم
    الان من به تو میگم عوض شدی قبلنا اینجور براحتی حقیقتو کتمان نمیکردی مثل قضیه باگ زنهای قبیلتون که میگفتی نیست و وجود ندارد صدها هزار سکه از اکانتها بیرون اومد و باگ منابع هم برای مدیریت اثبات شده که میزدین
    بدون رضایت دوستان نمیتونم حرفی بزنم و گرنه خودت بهتر از من میدونی کی داره یا داشته بازی میکرده و مسایل دیگه
    میخوای از قبیلت دفاع کنی به اطلاعات غلط نباید تکیه کنی الان عصر ارتباطاته
    اصلا الان بحث باگ نبود سامان
    من کی از باگ زن دفاع کردم؟ این دوست خوبمون بود میرفت همه پستای منو میخوند. خوشحال میشم بره بخونه دوباره پستای منو ببینه من چنین کاری کردم یا نه
    یادمه حتی یه بار گفتم هر کس هرکاری میکنه و هر غلطی میکنه واسه خودش میکنه و نمیتونه به قبیله من بچسبونه و به کاپ های قبیله من. حتی شخص خودم.
    الان هم حقیقتی رو انکار نکردم. همینه واقعا. پست بالام عین حقیقته. شما اگه دروغی توش میبینی خوشحال میشم بگی بهم. شاید من چیزی رو نمیدونم که شما میدونی. اما این چیزی که من دارم میبینم مارش 1 روح4 با 2.6 میل تجربه بدون تحصیلات اکانت خودمه که 7 کیلو سکه هم از جیب مبارک امیر عزیز زدم

بازنشستگی رو عشق است

19. 2 کاربر از Hamed-Tk عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

______-______ (07-12-2013),WOLF MAN (07-13-2013)

صفحه 2 از 35 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین