• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 20

موضوع: اطلاع رسانی

1. Top | #1

پیشروی سطح: %5 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 190
    فعالیت کل: %1.5
    سطح
    6
    تشکر دریافتی
    248 بار در 49 پست
    دستاورد ها:
    دوستیسه ماه فعالیت

اطلاع رسانی

سلام به همه

اطلاع رسانی اول: با توجه به اینکه پنل کنترل بازی بهینه سازی شد ، تعدادی از تخلفات در دنیای 1 رسیدگی و مقصرین مجازات شدند. این مورد به ترتیب اولویت بندی که برنامه ریزی شده در دنیاهای دیگر هم اجرا می گردد. لازم به ذکر است تمامی تزریق های منابع و مارش های مربوطه موجود و در سیستم ما ثبت شده است و تیم مدیریت بازی کاملا تخلفات را زیر نظر دارد.
    لذا این موضوع باعث گردیده که تعدادی از بازیکنان در دنیای 1 احساس کنند کاری که در راهنمای بازی گفته شده که خلاف قوانین هست قانونی بوده و میتوانند هنوز به تخلفات خودشون ادامه بدهند.
    متن راهنما را در اینجا برایتان قرار میدهم که انجام این مورد به تعدد اکانت منتهی خواهد شد:
    • ارسال منابع از طريق اکانتهاي چندگانه به منظور تزریق آنها به اکانت اصلي و همچنین ارسال منابع از اکانت های ضعیف تر به قوی تر
    بنابراین هرگونه فیدبک در این خصوص باعث افزایش مدت توقیف خواهد شد
    در مورد زدن مارش های اسکان برای دیگران هم که قبلا توضیح داده شده که درصورت مشاهده کمترین مجازات توقیف تا انتهای راند خواهد بود و جای هیچگونه بحثی وجود ندارد و به محض اثبات ، بازیکنان متخلف مجازات خواهند شد.
    مورد دیگر که لازم به ذکر است فیدبک هایی است که بعضی از دوستان به طرفداری و یا از طرف بازیکن توقیف شده ارسال میکنند. این موضوع نیز درصورت اصرار این بازیکنان به ارسال فیدبک ( با توجه به تذکرات داده شده از سوی تیم پشتیبانی جنگ خان ها ) با توقیف های طولانی مدت همراه خواهد بود. بازیکن توقیف شده در صورت داشتن اعتراض خودش میتواند جویای پاسخ شده و طبق قوانین جواب ایشان داده خواهد شد.

2. 22 کاربر از Avatar_CM عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

*من دیگه مرده ام* (07-12-2013),☻L♥ve♂SilenT☻ (07-12-2013),Afshin Shakeri (07-12-2013),aminsa91 (07-12-2013),amir.pars (07-12-2013),angel_of_death (07-12-2013),Ardalan (07-12-2013),clan.o.youtab (07-12-2013),EMPIRE (07-12-2013),Iran.ir (07-16-2013),javad_rashidi67 (11-08-2013),JRG (07-12-2013),Knight_killer (07-12-2013),Loyal.Till.The.End (03-25-2014),meh20 (01-12-2014),mehdi61 (07-12-2013),miladgang (07-12-2013),mn(assassins1377) (07-12-2013),mr.black (07-12-2013),شوالیه سیاه (07-12-2013),pezhman nightwolf (07-12-2013),PoWeR_Of_Us (07-12-2013)

3. Top | #11

پیشروی سطح: %39 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 61
    فعالیت کل: %0
    سطح
    5
    تشکر دریافتی
    74 بار در 53 پست
    دستاورد ها:
    دوستیسه ماه فعالیت200 امتیاز
    سلام
    خوبه ممنون از زحماتتون

4. Top | #12

پیشروی سطح: %58 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 42
    سطح
    5
    تشکر دریافتی
    19 بار در 16 پست
    دستاورد ها:
    دوستیسه ماه فعالیت500 امتیاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط Avatar_CM نمایش پست ها
    سلام به همه

اطلاع رسانی اول: با توجه به اینکه پنل کنترل بازی بهینه سازی شد ، تعدادی از تخلفات در دنیای 1 رسیدگی و مقصرین مجازات شدند. این مورد به ترتیب اولویت بندی که برنامه ریزی شده در دنیاهای دیگر هم اجرا می گردد. لازم به ذکر است تمامی تزریق های منابع و مارش های مربوطه موجود و در سیستم ما ثبت شده است و تیم مدیریت بازی کاملا تخلفات را زیر نظر دارد.
    لذا این موضوع باعث گردیده که تعدادی از بازیکنان در دنیای 1 احساس کنند کاری که در راهنمای بازی گفته شده که خلاف قوانین هست قانونی بوده و میتوانند هنوز به تخلفات خودشون ادامه بدهند.
    متن راهنما را در اینجا برایتان قرار میدهم که انجام این مورد به تعدد اکانت منتهی خواهد شد:

• ارسال منابع از طريق اکانتهاي چندگانه به منظور تزریق آنها به اکانت اصلي و همچنین ارسال منابع از اکانت های ضعیف تر به قوی تر
    بنابراین هرگونه فیدبک در این خصوص باعث افزایش مدت توقیف خواهد شد
    در مورد زدن مارش های اسکان برای دیگران هم که قبلا توضیح داده شده که درصورت مشاهده کمترین مجازات توقیف تا انتهای راند خواهد بود و جای هیچگونه بحثی وجود ندارد و به محض اثبات ، بازیکنان متخلف مجازات خواهند شد.
    مورد دیگر که لازم به ذکر است فیدبک هایی است که بعضی از دوستان به طرفداری و یا از طرف بازیکن توقیف شده ارسال میکنند. این موضوع نیز درصورت اصرار این بازیکنان به ارسال فیدبک ( با توجه به تذکرات داده شده از سوی تیم پشتیبانی جنگ خان ها ) با توقیف های طولانی مدت همراه خواهد بود. بازیکن توقیف شده در صورت داشتن اعتراض خودش میتواند جویای پاسخ شده و طبق قوانین جواب ایشان داده خواهد شد.
    ممنون واقعان عالی بود

5. Top | #13

پیشروی سطح: %58 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 171
    فعالیت کل: %5.0
    سطح
    16
    تشکر دریافتی
    3,490 بار در 2,163 پست

دستاورد ها:
    دوستیمشاوراولین گروه1000 امتیازبیش فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط PoWeR_Of_Us نمایش پست ها
    این ارسال منابع کلا تعطیل بشه از همه بهتره ما که تا حالا کسی واسمون نفرستاده یاده ارسلان افتادم که یه قلعه راند 22 گرفت گفت چند صفحه منابع داره میاد

ابن منابع رنک رو جابجا میکنه بیشتر وقتاااا . ببندید راحت شیم
    دمتون گرم رسیدگی میکنین :d
    منم میگم این ارسال منابع اگ هست و باید بسته بشه
    یادش بخیر میتینگا قدیم
    دوستون دارم رفقا

6. Top | #14

پیشروی سطح: %36 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 258
    سطح
    19
    تشکر دریافتی
    7,749 بار در 2,523 پست

دستاورد ها:
    1000 امتیازیک سال ثبت نام
    دوست عزیز برا چی موضوع رو میپیچونی
    علی جان من خدمتتون توی یاهو توضیح دادم انگار قانع نشدی. میخوای بیا دوباره یه 4 تا مثال بزنم شاید موضوع دستت بیاد اگه اونقوت قانع نشدی هرچی دوست داشتی بگو

ارسلان
    مشکل ما مغزهای تنگ و دهن های گشادن ... مغز هایی که به سختی چیزی توش میره و دهن هایی که به راحتی هر چیزی ازش بیرون میاد ...

تاریخ تولدت مهم نیست، تاریخ "تبلـــورت" مهم است ...!
    اهل کجا بودنت مهم نیست ،"اهــل و بـجـا" بودنت مهم است ...!
    منطقه زندگیت مهم نیست ، "منطــق زنـدگـیت" مهم است ...!
    و گذشته ی زندگیت مهم نیست ؛
    امــروزت مهم است که از چه گــذشتـه ای و چه چیزی برای فــرداهایت میسازی..

7. 3 کاربر از شوالیه سیاه عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

*من دیگه مرده ام* (07-12-2013),amir.pars (07-12-2013),Loyal.Till.The.End (03-25-2014)

8. Top | #15

پیشروی سطح: %80 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 20
    فعالیت کل: %0.2
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    13 بار در 7 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز
    قابل توجه مدیریت و کسایی که فکر میکنن اینجا داره حق کسی ضایع نمیشه

این دلیل بن یکی دیگه از بازیکنان قبیله ی رنک اول که داشت خیلی زحمت میکشید:

ر تاریخ 2014-01-14 02:57:23 به اتمام خواهد رسید.
    رود بر شما شما به دلیل تزریق منابع؛ اختلال در روند بازی , بالا بردن اکانت سایر بازیکنان مسدود شده اید. در صورتی که مجددا تکرار شود, مدت مجازات شما بسیار بیشتر از اینبار خواهد شد. موفق باشید تیم پشتیبانی

برای نظرات و شکایات خود از سیستم فیدبک استفاده کنید

اینم حرف خودش که چون به دلیل قوانین جالب انجمن الان نمیتونه بیاد اینجا حرفشو بزنه من از طرفش میگم:

بعدش تظریق منابع برای رنک حساب میشه ...
    نه امانت منی که
    11 تا ارگم فول هست
    نیوهای توش فول هستند
    چون به کسی دوئل نمیدم
    و جایی بری خرج کردن منابع ندارم
    برای همین به هم قبیله ای هام ارسال منابع میکردم
    این کجاش عیب داره !؟

9. Top | #16

پیشروی سطح: %97 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 7
    سطح
    7
    تشکر دریافتی
    164 بار در 87 پست

دستاورد ها:
    دوستی500 امتیازسه ماه فعالیت
    چرا بجای این که مساله حل بشه صورت مساله پاک میشه؟
    اگه قرار بود ارسال نباشه چرا گداشتن
    یعنی اگه فردا از چیزهای دیگه هم سواستفاد شن کلا جمعش میکنین؟
    مبر ز موی سپید خبر ز عمر دراز
    جوان ز حادثه ای پیر میشود گاهی
    بگو... اگرچه بجایی نمیرسد این فریاد
    کلام حق دم شمشیر میشود گاهی..

10. Top | #17

پیشروی سطح: %36 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 258
    سطح
    19
    تشکر دریافتی
    7,749 بار در 2,523 پست

دستاورد ها:
    1000 امتیازیک سال ثبت نام
    دوستان منظور مدیریت این نبوده که اصلا ارسال منابع نباشه
    همیشه هم گفتن در میزان و دفعات محدود موردی نداره
    البته شرمنده من از زبان مدیریت صحبت کردم اما این موضوع رو چون در دنیای خودم اتفاق افتاد و همچین جوابی گرفتم گفتم
    ارسال منابع جرم نیست
    مگر اینکه در چند روز اول بازی باشه و یا از بازیکنان ضعیف تر به قوی تر صورت بگیره ، یا آنقدر در دفعات زیاد باشه که روند سالم بازی رو مختل کنه

بزارید با مثال بگم:

الان من 11 تا قلعه یمنابع 30 دارم و منابع فول
    توی رنک هم نیستم،میام هر روز به یک بازیکن از 11 تا قلعه هام منابع میدم ، اون با منابع من میتونه روزی 10 تانجیب بسازه ، بعد 3 روز میره بازیکن های یه بازیکن سطح پایین مثل خودش که کنارشه رو میدزده؟ الان شما به این میگید کار گروهی؟

یا من میام و چند روز اول راند به شدت منابع میگیرم بعد از چند روز که میگذره بن میشم بعد شاکی میشم که چرا الان بن شدم!!!!؟ دیگه تخلف تخلفه دیگه . امروز و دیروز نداره که
    میگید برای اسکان زدن موردی نداره!!! اصلا میدونید این یعنی چی؟ من7 تا از دوستام کنارم استارت میزنن واسم 7 تا قلعه اسکان میزنن من با قصر 3 روز 5 بازی دردنیای 10 ایکس 8 قلعه میشم به نظرتون این هیچ جاش مشکل نداره نه؟

الان به یکی توهین می کنید طرف 5 روزه بعد گزارش رومیزنه و مدیریت طبق وظیفه بررسی میکنه و شما مجازات میشید
    بعد شما بیاید بگید اون 5 روزپیش بود نباید الان بن بشم؟

خدایی خودتون به کارایی که می کنید یکم فکر کنید ببینید این قوانین به نفع بازیکنانی که سالم بازی میکنن و دارن زحمت میکشن هست یا نه؟
    یکی ازدوستام الان توی یاهو یه چیز جالب بهم گفت
    گفت من ارتش یه بازیکن رو زدم ، دقیقا 48 ساعت بعد ارتشش دوبرابره من بود. کاشف به عمل اومد این 2 روز از اعضای قبیلش منابع گرفته
    الانم ارتش این بازیکن فعال و سالم رو زده و این بازیکن سالم ازبازی میره چون به ناحق ارتشش خورده ، میگه بازم بچسبم به بازی و بزنمش دوباره همون آشه و همون کاسه . این کجاش منطقی و درسته؟

بازیکنان یه قبیله میرن ارتش میسازن صبح تا شب میرن غارت میکنن که منابع یه سطح ارگ رو جورکنن بعد ما منابع بدیم به هم قبیله ای هامون یهو 5 تا سطح ارگ بسازن
    این انصافه!!!!!؟

ارسلان
    مشکل ما مغزهای تنگ و دهن های گشادن ... مغز هایی که به سختی چیزی توش میره و دهن هایی که به راحتی هر چیزی ازش بیرون میاد ...

تاریخ تولدت مهم نیست، تاریخ "تبلـــورت" مهم است ...!
    اهل کجا بودنت مهم نیست ،"اهــل و بـجـا" بودنت مهم است ...!
    منطقه زندگیت مهم نیست ، "منطــق زنـدگـیت" مهم است ...!
    و گذشته ی زندگیت مهم نیست ؛
    امــروزت مهم است که از چه گــذشتـه ای و چه چیزی برای فــرداهایت میسازی..

11. 9 کاربر از شوالیه سیاه عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

*من دیگه مرده ام* (07-12-2013),amir.pars (07-12-2013),bateni (07-12-2013),hadiazizian41 (07-12-2013),Loyal.Till.The.End (03-25-2014),mehdi61 (07-16-2013),miladgang (07-12-2013),mn(assassins1377) (07-13-2013),PoWeR_Of_Us (07-12-2013)

12. Top | #18

پیشروی سطح: %85 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 30
    سطح
    6
    تشکر دریافتی
    24 بار در 17 پست

دستاورد ها:
    چقدر اعصابش خورده که ارسلان)
    خخخخخخخخخخخخخخخخخخ
    خدایی قوانین بسیار جالبی وضع شده من که موافقم
    ارسلان حرص نخورد دادا سکته میزنی ها زبون روزه

just zedbazi

just tanbe10

DDDDDD

13. کاربر زیر از bateni برای ارسال این پست تشکر کرده است:

شوالیه سیاه (07-12-2013)

14. Top | #19

پیشروی سطح: %50 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 100
    سطح
    7
    تشکر دریافتی
    805 بار در 342 پست

دستاورد ها:
    شرط میبندم این ارسلان نبود . تا جای که من یادمه اردی خشن بووود .

به هر حال حرص نخور بعضی دوستان انتظار دارن به هر روشی تو بازی خودشونو بکشن بالا بعدشم از میدیریت پیام تحسینن و تبریک بگیرن تا هم بن میشن از زمین و زمان عیب میگرن . فکر نمیکنن با این بازیشون حق اون بابایی که از پول عشق و حالش زده داره واسه اینکه جلو همینا کم نیاره هزینه میکنه و سکه میزنه ضایع میشه . یا سکه نمیزنه داره وقت میزاره و با غارت و راه های سالم ادامه میده . تو دنیای 3 ذارن چپ و راست بن میکنن هیچکی هم صداش در نمیاد چون میدونن تخلف کردن . شاید دنیاهای دیگه عادت ندارن چند راند این بلا سرشون بیاد دیگه خودشون از بازی ناسالم قراری میشن :d

فکر کردن به گذشته ,مانند دویدن به دنبال باد است . . .

15. 2 کاربر از PoWeR_Of_Us عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

EMPIRE (07-12-2013),Loyal.Till.The.End (03-25-2014)

16. Top | #20

پیشروی سطح: %63 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 113
    سطح
    11
    تشکر دریافتی
    526 بار در 256 پست
    دستاورد ها:
    دوستی1000 امتیازیک سال ثبت نام
    نقل قول نوشته اصلی توسط شوالیه سیاه نمایش پست ها
    دوستان منظور مدیریت این نبوده که اصلا ارسال منابع نباشه
    همیشه هم گفتن در میزان و دفعات محدود موردی نداره
    البته شرمنده من از زبان مدیریت صحبت کردم اما این موضوع رو چون در دنیای خودم اتفاق افتاد و همچین جوابی گرفتم گفتم
    ارسال منابع جرم نیست
    مگر اینکه در چند روز اول بازی باشه و یا از بازیکنان ضعیف تر به قوی تر صورت بگیره ، یا آنقدر در دفعات زیاد باشه که روند سالم بازی رو مختل کنه

بزارید با مثال بگم:

الان من 11 تا قلعه یمنابع 30 دارم و منابع فول
    توی رنک هم نیستم،میام هر روز به یک بازیکن از 11 تا قلعه هام منابع میدم ، اون با منابع من میتونه روزی 10 تانجیب بسازه ، بعد 3 روز میره بازیکن های یه بازیکن سطح پایین مثل خودش که کنارشه رو میدزده؟ الان شما به این میگید کار گروهی؟

یا من میام و چند روز اول راند به شدت منابع میگیرم بعد از چند روز که میگذره بن میشم بعد شاکی میشم که چرا الان بن شدم!!!!؟ دیگه تخلف تخلفه دیگه . امروز و دیروز نداره که
    میگید برای اسکان زدن موردی نداره!!! اصلا میدونید این یعنی چی؟ من7 تا از دوستام کنارم استارت میزنن واسم 7 تا قلعه اسکان میزنن من با قصر 3 روز 5 بازی دردنیای 10 ایکس 8 قلعه میشم به نظرتون این هیچ جاش مشکل نداره نه؟

الان به یکی توهین می کنید طرف 5 روزه بعد گزارش رومیزنه و مدیریت طبق وظیفه بررسی میکنه و شما مجازات میشید
    بعد شما بیاید بگید اون 5 روزپیش بود نباید الان بن بشم؟

خدایی خودتون به کارایی که می کنید یکم فکر کنید ببینید این قوانین به نفع بازیکنانی که سالم بازی میکنن و دارن زحمت میکشن هست یا نه؟
    یکی ازدوستام الان توی یاهو یه چیز جالب بهم گفت
    گفت من ارتش یه بازیکن رو زدم ، دقیقا 48 ساعت بعد ارتشش دوبرابره من بود. کاشف به عمل اومد این 2 روز از اعضای قبیلش منابع گرفته
    الانم ارتش این بازیکن فعال و سالم رو زده و این بازیکن سالم ازبازی میره چون به ناحق ارتشش خورده ، میگه بازم بچسبم به بازی و بزنمش دوباره همون آشه و همون کاسه . این کجاش منطقی و درسته؟

بازیکنان یه قبیله میرن ارتش میسازن صبح تا شب میرن غارت میکنن که منابع یه سطح ارگ رو جورکنن بعد ما منابع بدیم به هم قبیله ای هامون یهو 5 تا سطح ارگ بسازن
    این انصافه!!!!!؟

ارسلان
    ارسلان یه اک از قبیله بن شد بعد دوتا اک که 2 3 روز نیومده بودن هم بن شده به نظرت اوناچی کار کردن؟
    ha_taech

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12