• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

صفحه 3 از 8 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 71

موضوع: خانواده بزرگ 20

1. Top | #1

پیشروی سطح: %69 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 31
    فعالیت کل: %0
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

خانواده بزرگ 20

سلام به همه افتخار آفرینان خانواده بزرگ 20 و درودی بی پایان به همه بازیکنان

در ابتدا میگوییم 20 قبیله نیست یک خانوادست به وسعت قلب های همه عاشقان آن .....

با لطف خدا توانستیم خانواده ای را بسازیم که جز مردانگی رفاقت برابری برادری و شجاعت از آن در یاد همگان باقی نماند ....

خانواده بزرگ 20 در دنیا سه و دنیا دو توانست مقام های اول را در یک راند همزمان بدست آورد که رکوردی در تاریخ خانوارز میباشد قهرمانی در دو دنیا همزمان و در دنیا دو توانست زیر مجموعه خود را هم به مقام دومی برساند ....

خانوداه بزرگ 20 در دنیا دو :

خانواده 20 در دنیا دو با شکوه ترین و با اقتدار ترین قبیله تاریخ دنیا رر رقم زد با وجود 1 ماه مونده به پایان بازی قبیله 20 اول و قبیله 19 دوم میباشد با اختلافی عظیم ...
    مهمترین افتخار بچه های دنیا شکستن شاخ بازیکنانی از روسیه و بلغارستان بود که آمده بودن تا در سرور ما قدرت نمایی کنند ولی غافل از اینکه بچه ها 20 با دریات اقتدار کاری با دشمنان بیگانه کردن که از کرده خو پشیمان شن ...

اینجا میخوام از همه خانوادمون تو دنیا 2 تشکر کنم و بگم که گل کاشتن اسم ایران ایرانی رو و قدرت همه مارو به خارجی ها نشون دادن ....

خانواده بزرگ 20 در دنیا دو بعد از گذشت یک سوم بازی تشکیل شد

باید قدر دانی کنیم از این دلاوران که برای خانوارز ایرانی افتخار افرینی کردن بازیکنانی مانند :

آرش arash rafik عزیزمون .... مجتبی محسنی گل دلاور بزرگ قبیله .... سیامک عزیزمون .. مهدی مهربون عزیز که پیره مرد سروره .... اشکان آریا منش ....بچه های گل و با مرام ارتش کاسپین که عضوی از خانواده بزرگ 20 هستن .... مهرداد عزیز .... محمد عسکری گلمون .... و همه همه همه ......

با مدیریت مردانی همچون سینا (سینا پلیا ) پدیده بزرگ و الان سلطان دل ها و علی یوری بزرگ که جای حرف نداره که در دو دنیا میجنگید و بهروز همون هیبت خان بزرگ .....

خانواده بزرگ 20 در دنیا سه از هفته سوم و در دنیا دو بعد از دو ماه تشکیل شد .....

خانواده 20 دنیا سه :

در راند 6 دنیا سه ما با اقتدار وقهرمان دنیا شدیم که جا داره از همه تیم مدیریت و بازیکنان در اینجا قدر دانی کنیم ....

البته این راند نباید برادری و رفاقت بین ما و قبیله امپراطوران را فراموش کنیم که دوشادوش هم بازی کردیم ...

در اینجا میخوام از اعضای خانواده 20 در دنیا 3 قدر دانی کنم :

مرتضی رضایی پیرمرد بزرگ کسی که همیشه میشه ازش بازی آموخت ... بهروز بزرگ کسی که بابازیش میتونه آتیش بزنه سرور رو ...امین و افشین عزیز دو یار همیشگی .... علی یوری عزیز ناخدا بزرگ ما که سراسر تجربس .... ارسلان و اردلان عزیز دو برادر دو زحمت کش که همه کار کردن و بار قبیله رو بر دوش کشیدن ..... عرفا عزیز بازیکن بزرگی که هیچ وقت قبیله رو به رنک شخصی نفروخت .... شهرام برادر بزرگ خانواده ....مجید نارنج عزیز بی ادعا ولی بزرگ ... محمد و سارا زوج پر افتخار ما ....
    رضا جوهری عزیز سلطان اخلاق ..... علی رایش گلمون .... مهدی اذرنیا عزیزمون و داش محمد موها گلمون که واقعا استاد کار گروهی و همیشه فعال .. بنیامین عزیز .... مجتبی عزیز .... سینا تسه تسه هنرمندمون ..... آرین همیشه خوش اخلاق ... و شاهین / رضا/ عاطفه / رویا / سهیل/ سامان / سدریک همه همه همه ...

و در کل تمامی اعضا خانواده 20 از پایین ترین سطح تا با لا ترین بچه ها همتون زحمت کشیدین و این مهم رو رقم زدین .... همیشه این شعار ما بوده هست تو 20 ضعیف قوی بزرگ کوچیک لول بالا پایین نداریم ما اعضای یک خانواده ایم و همه برای خانواده میجنگیم ...

جا داره از همه اعضا خانواده در دو دنیا به عنوان کوچکترین عضو و خادمشون تشکر کنم که گل کاشتن .....

شما هم میتوانید عضوی از خانواده بزرگ 20 باشین ....

عاشق همتونم رضا

2. Top | #21

پاسخ : خانواده بزرگ 20

باباب سینا میام لهت میکنما با اون اکانت b_u_z_z که راه انداختیتو هنوز تو کف رنک 1 موندی...بابا بیخیالتو تیله بازی میکردی من خانوارز بازی میکردم...عجب

3. Top | #22

پیشروی سطح: %59 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 41
    فعالیت کل: %1.0
    سطح
    5
    تشکر دریافتی
    56 بار در 25 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیتدوستی500 امتیاز

از خدا میخوام یکم ادب و شعور بهت یاد بده عزیز دل و البته معلومه ادما اگه اول جوابی داشته باشن میدن نداشته باشن لیچار میگن اقای بازیکن قدیمی من بازکن دن 3 میشناسم هنوز سبک درستی بلد نیست
    در ضمن وقتی تو کارای قبیله 20 دخالت میکنی بایدم اینجوری زد تو پرت علی یوری استاد من ولی وقتی نباشه جانشین مانشین نداریم خلاصه که اینو بهت بگم تو شاید بتونی در مورد قبییله نیکتا که راند 4 چند ماهه توش بودی نظر بدی ولی تو 20 نمی تونی همون طور که تا بازی دست خودم بود اختیاراتت رو بسته بودم
    ثالثا اکانت باز اکانت یکی از بچه های دن 2 که فقط راند 1 دن 2 بوده و من روزی 2 3 ساعت اگه بتونم سر می زنم و اکانتت اصلا مال من نیست ولی اگه خواستی می تونی تشریف بیاری اینوری داری جنگ خانها بازی میکنی
    خوب شد علی صدات کرد یه رنکی بیاری ناکام از دنیا نریمنظورم دنیا خانوارز بود نه واقعی

4. Top | #23

پیشروی سطح: %9 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 183
    فعالیت کل: %4.0
    سطح
    6
    تشکر دریافتی
    13 بار در 7 پست
    دستاورد ها:

نمیدونم چی بگم
    دوتا از بهترین دوستام به هم اینجوری بگن
    که با همم دوستن
    کاشکی یکم آدم صبور باشه
    بعد تصمیم بگیره
    دنیا زیبا تر میشد.

فکر کنم بچه ها خودشونو با دشمن اشتباه گرفتن

دوستی = دشمنی
    Only Caspian don2
    Only Pars don3

در این دنیا که نامردی مرام است،
    مردی و مردانگی حرام است.

بردن همه چیز نیست، اما تلاش برای بردن چرا.

Mohseni63 , M.D.63 , Uri.21 , 卍RANGO卍 , TimeOver

5. Top | #24

پیشروی سطح: %72 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 29
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    1 بار در 1 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

یه جوری دارید به هم میتازید هر کی ندونه فکر م ک ن د شما از اول با هم دشمن بودید.یادتون نره قبیله بیست رو همتون با هم اول کردید.همتون با هم بیست رو اول کردید

6. Top | #25

پیشروی سطح: %22 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 78
    فعالیت کل: %0.8
    سطح
    4
    تشکر دریافتی
    11 بار در 10 پست
    دستاورد ها:
    200 امتیازسه ماه فعالیت

وااقعا حالم گرفت از این نوع پیام دادنه بهترین دوستام تو این بازی به هم.
    اما یه نکته.:
    البته نظر شخصیه منه.:
    هر چقدر سینا آقا منش با تجربه و ماهر بود تو بازیه خانوارز دوستش که اواخرراند رو اکانتش بود شاید بخاطر عدم آشنایی با جو این راند و این سرور بسیار نسنجیده پیام میداد و به نظر من با اعتبار سینا بازی میکرد با وجودی که تو بازی مهارت داشت اما همه چی مهارت نیست..میدونم داش سینا هم چون دوستشه ازش دفاع خواهد کرد اما داش بهزاد شما هم سعی کن تحت هیچ شرایطی به یه کسی که بهر حال خودش پسره بسیار دوست داشتنی وکار درستیه مثل خودت اینطوری پیام ندی.

هر دو بزرگوارید اما از کو چیکتون این نصیحته پدر بزگ گونه رو قبول کنید.

7. Top | #26

والا بلا من اصلا صحبتی با ایشون ندارم...اصلا نمی شناسم و نمی خواهم بشناسمشون!!!
    خدا شاهده اگر من یه بار رفته باشم جایی بگم فلانی تو اینطوری هستی!!

اما ایشون مثه اینکه زیادی علاقه به حاشیه داره..نمونش اول راند که پیام داد و یه سری حرف هایی زد که اصلا واسم مهم نیست!!!
    آقا جان اینقد که شما واسه رنک 1 جوش میزنی هیچ کس نمیزنه!!!آخه از یه بابایی شنیدم فلانی گفته میخوام رنکو از بهزاد خان بگیرم!!!
    آقا بیا مال شما..ارزونی شما...lol
    من شخصا علاقه ای ندارم دیگه اسمی از شما بشنوم...امیدوارم هر جا هستی موفق باشی

8. Top | #27

پیشروی سطح: %75 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 25
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط farrhad نمایش پست ها
    اما یه نکته.:
    البته نظر شخصیه منه.:
    هر چقدر سینا آقا منش با تجربه و ماهر بود تو بازیه خانوارز دوستش که اواخرراند رو اکانتش بود شاید بخاطر عدم آشنایی با جو این راند و این سرور بسیار نسنجیده پیام میداد و به نظر من با اعتبار سینا بازی میکرد با وجودی که تو بازی مهارت داشت اما همه چی مهارت نیست..میدونم داش سینا هم چون دوستشه ازش دفاع خواهد کرد اما داش بهزاد شما هم سعی کن تحت هیچ شرایطی به یه کسی که بهر حال خودش پسره بسیار دوست داشتنی وکار درستیه مثل خودت اینطوری پیام ندی.

نقل قول نوشته اصلی توسط Жبهزادخانж نمایش پست ها
    والا بلا من اصلا صحبتی با ایشون ندارم...اصلا نمی شناسم و نمی خواهم بشناسمشون!!!
    خدا شاهده اگر من یه بار رفته باشم جایی بگم فلانی تو اینطوری هستی!!

اما ایشون مثه اینکه زیادی علاقه به حاشیه داره..نمونش اول راند که پیام داد و یه سری حرف هایی زد که اصلا واسم مهم نیست!!!
    آقا جان اینقد که شما واسه رنک 1 جوش میزنی هیچ کس نمیزنه!!!آخه از یه بابایی شنیدم فلانی گفته میخوام رنکو از بهزاد خان بگیرم!!!
    آقا بیا مال شما..ارزونی شما...lol
    من شخصا علاقه ای ندارم دیگه اسمی از شما بشنوم...امیدوارم هر جا هستی موفق باشی

سينا بنده خدا وقتي اكانت رو به من سپرد منم جو قبيله رو اونجوري ديدم واقعا تعجب كردم
    موندم كه چطور با اين وضعيت سر پا مونده قبيله
    كسي كه اعتبار يه قبيله است اونيه كه نزاره قبيله از هم بپاشه
    همين سينايي كه كلي با من دعوا كرد كه چراهمچين حرفي ميزني جو حساسه و .....
    بعد الان آقاي قذافي كه تو اون مدت كم صلاحيت هاشو ديديم مياد اينجوري ميگه
    باز خوشا به غيرت و مردونگي علي يوري حد اقل دو دوزه بازي در نمي آورد
    عزيزي كه به رنك 1 شدنت مينازي اين چيزي رو ثابت نميكنه
    اگه تو وقتي سينا تيله ميزد خان بازي ميكردي در برابر تجربه ي من شير موز هم نبودي
    ديگه جايي نشين اينجوري بگو
    يه نيگا بنداز به ليگ هاي ماهانه
    خودش معلوم ميكنه اكانت سينا كجا بود و كجا رسيد
    چه نامردي و چه كار شكني ها كه نكرديد در حقش اما بازم به حقش رسيد كه دهن همه بسته شه
    من از تبار كوروشم...آزاده اي پر شورشم...پيكان تير آرشم...خون رگ سياوشم...من كاوه آهنگرم...تاب ستم نياورم...از چرم پرچم ساختم...تا بر ستمگر تاختم...ازغرب از ماد آمدم...از گلشن داد آمدم...ارژنگ پاك ماديم...من پارتم اشكانيم...من شير مرد پارسيم...موج خليج فارسي ام...اوج توان داورم...از شاه بيت خاورم...اعجاز نظم طوسي ام...شه نامه ي فردوسي ام...آن روز ايران را ببين...برتر ز روم و مصر و چين...بسر شود اين خواريم...زيرا كه آريايي ام

BeniM_ArkadashiM

9. Top | #28

سطح
    5
    تشکر دریافتی
    56 بار در 25 پست
    دستاورد ها:

اگه ما رنک می خواستیم تحصیلات میگرفتیم انگار این شمایی که می ترسی رنک ازت بگیرن بارها به مجتبی گفتم اصلا باسه رنک نیومدیم جالب اینجاست که تو از کی شنیدی تو توهمی اقا جان اگه کاری نداشتی پسته یکی مونده به اخرت رو ببین بعد بگو کاریت نداشتم

10. Top | #29

سطح
    5
    تشکر دریافتی
    56 بار در 25 پست
    دستاورد ها:

نقل قول نوشته اصلی توسط abmaster نمایش پست ها
    یه جوری دارید به هم میتازید هر کی ندونه فکر م ک ن د شما از اول با هم دشمن بودید.یادتون نره قبیله بیست رو همتون با هم اول کردید.همتون با هم بیست رو اول کردید

نقل قول نوشته اصلی توسط farrhad نمایش پست ها
    اما یه نکته.:
    البته نظر شخصیه منه.:

ببینید دوستان من پست اولی که دادم مربوط به حق اب گل قبیله بود وبس روز اول تاسیس قبیله 20 من علی یوری بهروز( که با من بازی می کرد) ارش قبیلرو تشکیل دادیم
    بعد از بزرگ هایی که وارد قبیله شدن مجتبی و مهرداد بودن که به نظر من تا اینجا همه با هم برابر بودیم
    حتی علی یوری تا اخرین روز میگفت اختیارات قذافی رو باز نکن و من چند بار باز کردم و اون بست
    اینو می خوام بگم و قتی یه تاپیک بازه و از این 6 نفر 3 نفر حضور دارن چه دلیل داره کسی که 1ماه اخر تو قبیله بوده نظر بده
    در ضمن اقا بهزاد اگه راند پیش ساناز میلان نوشت 3 هفته اول بازی نبودم وقتی اومد اکانت سطح 16 گرفت بازی کرد ولی من بعد از 13 روز با اکانت سطح 0 شروع کردم جوری که کسی باورش نشد چی شد برا اینکه مارش زیر 6ساعت نداشتم اگه به اکانتم افتخار میکنم چون همه چیز رو از سطح صفر خودم ساختم ولی همون اکانت اقا بهزاد وقتی علی رفت روش همه معدنا 30 بود 300ک ارتش داشت پس این که مینازی بهش افتخار نیست

11. Top | #30

آقای محترم مجض اطلاعت میگم که همه مناتبع 30 نبود...
    در ثانی مگه به منابع هست بازی؟!!
    جایی اینو نکو که آدم خندش میگیره...lol
    شما اگه 13 روز بعد بازی اومدی من 4 ماه بعد بازی اومدم و از سطح 0 هم شروع کردم و اگه تا اخر می موندم رو اکانت خودم تک رقمیش میکردم..اکانت iceboy_ jangjoo رو میگم...
    در ضمن آقای شیر موز من موندم شما که اینقدر با تجربه هستید و قبیله واستون مهم بود تو یه جنگ ساده با بهروز وارد نشدید اما من وارد شدم و 2 روز وقت صرفش کردم...پس همینجا مشخص میشه که رنک واسم مهم نبود و قبیله ی شما واسم اهمیت داشت...اگه میگم قبیله 20 رو علی یوری راه انداخت اصلا مربوط به راند پیش نیست..راند 2 منظورمه که قبیله بزرگان که از هم پاشید علی قبیله رو راه انداخت...آقای شیر مو و با تجربه شما اون موقع کجا بودی؟؟؟؟؟!!!

صفحه 3 از 8 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین