• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 678
نمایش نتایج: از 71 به 71 از 71

موضوع: خانواده بزرگ 20

1. Top | #1

پیشروی سطح: %69 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 31
    فعالیت کل: %0
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

خانواده بزرگ 20

سلام به همه افتخار آفرینان خانواده بزرگ 20 و درودی بی پایان به همه بازیکنان

در ابتدا میگوییم 20 قبیله نیست یک خانوادست به وسعت قلب های همه عاشقان آن .....

با لطف خدا توانستیم خانواده ای را بسازیم که جز مردانگی رفاقت برابری برادری و شجاعت از آن در یاد همگان باقی نماند ....

خانواده بزرگ 20 در دنیا سه و دنیا دو توانست مقام های اول را در یک راند همزمان بدست آورد که رکوردی در تاریخ خانوارز میباشد قهرمانی در دو دنیا همزمان و در دنیا دو توانست زیر مجموعه خود را هم به مقام دومی برساند ....

خانوداه بزرگ 20 در دنیا دو :

خانواده 20 در دنیا دو با شکوه ترین و با اقتدار ترین قبیله تاریخ دنیا رر رقم زد با وجود 1 ماه مونده به پایان بازی قبیله 20 اول و قبیله 19 دوم میباشد با اختلافی عظیم ...
    مهمترین افتخار بچه های دنیا شکستن شاخ بازیکنانی از روسیه و بلغارستان بود که آمده بودن تا در سرور ما قدرت نمایی کنند ولی غافل از اینکه بچه ها 20 با دریات اقتدار کاری با دشمنان بیگانه کردن که از کرده خو پشیمان شن ...

اینجا میخوام از همه خانوادمون تو دنیا 2 تشکر کنم و بگم که گل کاشتن اسم ایران ایرانی رو و قدرت همه مارو به خارجی ها نشون دادن ....

خانواده بزرگ 20 در دنیا دو بعد از گذشت یک سوم بازی تشکیل شد

باید قدر دانی کنیم از این دلاوران که برای خانوارز ایرانی افتخار افرینی کردن بازیکنانی مانند :

آرش arash rafik عزیزمون .... مجتبی محسنی گل دلاور بزرگ قبیله .... سیامک عزیزمون .. مهدی مهربون عزیز که پیره مرد سروره .... اشکان آریا منش ....بچه های گل و با مرام ارتش کاسپین که عضوی از خانواده بزرگ 20 هستن .... مهرداد عزیز .... محمد عسکری گلمون .... و همه همه همه ......

با مدیریت مردانی همچون سینا (سینا پلیا ) پدیده بزرگ و الان سلطان دل ها و علی یوری بزرگ که جای حرف نداره که در دو دنیا میجنگید و بهروز همون هیبت خان بزرگ .....

خانواده بزرگ 20 در دنیا سه از هفته سوم و در دنیا دو بعد از دو ماه تشکیل شد .....

خانواده 20 دنیا سه :

در راند 6 دنیا سه ما با اقتدار وقهرمان دنیا شدیم که جا داره از همه تیم مدیریت و بازیکنان در اینجا قدر دانی کنیم ....

البته این راند نباید برادری و رفاقت بین ما و قبیله امپراطوران را فراموش کنیم که دوشادوش هم بازی کردیم ...

در اینجا میخوام از اعضای خانواده 20 در دنیا 3 قدر دانی کنم :

مرتضی رضایی پیرمرد بزرگ کسی که همیشه میشه ازش بازی آموخت ... بهروز بزرگ کسی که بابازیش میتونه آتیش بزنه سرور رو ...امین و افشین عزیز دو یار همیشگی .... علی یوری عزیز ناخدا بزرگ ما که سراسر تجربس .... ارسلان و اردلان عزیز دو برادر دو زحمت کش که همه کار کردن و بار قبیله رو بر دوش کشیدن ..... عرفا عزیز بازیکن بزرگی که هیچ وقت قبیله رو به رنک شخصی نفروخت .... شهرام برادر بزرگ خانواده ....مجید نارنج عزیز بی ادعا ولی بزرگ ... محمد و سارا زوج پر افتخار ما ....
    رضا جوهری عزیز سلطان اخلاق ..... علی رایش گلمون .... مهدی اذرنیا عزیزمون و داش محمد موها گلمون که واقعا استاد کار گروهی و همیشه فعال .. بنیامین عزیز .... مجتبی عزیز .... سینا تسه تسه هنرمندمون ..... آرین همیشه خوش اخلاق ... و شاهین / رضا/ عاطفه / رویا / سهیل/ سامان / سدریک همه همه همه ...

و در کل تمامی اعضا خانواده 20 از پایین ترین سطح تا با لا ترین بچه ها همتون زحمت کشیدین و این مهم رو رقم زدین .... همیشه این شعار ما بوده هست تو 20 ضعیف قوی بزرگ کوچیک لول بالا پایین نداریم ما اعضای یک خانواده ایم و همه برای خانواده میجنگیم ...

جا داره از همه اعضا خانواده در دو دنیا به عنوان کوچکترین عضو و خادمشون تشکر کنم که گل کاشتن .....

شما هم میتوانید عضوی از خانواده بزرگ 20 باشین ....

عاشق همتونم رضا

2. Top | #71

پیشروی سطح: %7 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 93
    فعالیت کل: %8.0
    سطح
    4
    تشکر دریافتی
    6 بار در 5 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

پاسخ : خانواده بزرگ 20

نقل قول نوشته اصلی توسط siamak6145 نمایش پست ها
    عه بالاخره اسم منم برده شد تو این تایپیک 7 صفحه دارم میخونم اسمم رو ندیدم با معرفتا منم بازی بودما انگار
    بازم دم آرش و محمد گرم گفتنی زیاده تو بازی ولی مهم اینه اخر بازی کدورت بره کنار منم خودم یه مدت از 20 رفتم و تنهایی بازی میکردم و تنها خاطره خوش اون راند این بود که اولین نفری بودم که روح 4 گرفتم به لطف کمک سینا و مجتبی و قذافی بقیش بمونه خاطره بشهواسه آدم 4 ماه اکانت آرش (carlos_gt) دستم امانت بود خیلی حرفا شنیدم بی حرمتی دیدم اما آخرش همرو سپردم به باد هوا ببره با خودش تنها چیزی که یادم مونده داشتن دوستانی مثل علی آرش سینا بهزاد احسان مجتبی و... بوده که بعد یکسال که اومدم دوباره دارم با علی بازی میکنم (uri.21) هنوز منو یادشون نرفته بقیه حرفارو بی خیال بابا

داداش سیامک می گفتی گاوی گوسفندی چیزی قربونی کنیم ( بابا شما باید می یومدی اسم مارو می بردی نه ما اسم شما رو که )

صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 678