• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

صفحه 1 از 8 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 71

موضوع: خانواده بزرگ 20

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
  1. Top | #1

پیشروی سطح: %69 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 31
    فعالیت کل: %0
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

خانواده بزرگ 20

سلام به همه افتخار آفرینان خانواده بزرگ 20 و درودی بی پایان به همه بازیکنان

در ابتدا میگوییم 20 قبیله نیست یک خانوادست به وسعت قلب های همه عاشقان آن .....

با لطف خدا توانستیم خانواده ای را بسازیم که جز مردانگی رفاقت برابری برادری و شجاعت از آن در یاد همگان باقی نماند ....

خانواده بزرگ 20 در دنیا سه و دنیا دو توانست مقام های اول را در یک راند همزمان بدست آورد که رکوردی در تاریخ خانوارز میباشد قهرمانی در دو دنیا همزمان و در دنیا دو توانست زیر مجموعه خود را هم به مقام دومی برساند ....

خانوداه بزرگ 20 در دنیا دو :

خانواده 20 در دنیا دو با شکوه ترین و با اقتدار ترین قبیله تاریخ دنیا رر رقم زد با وجود 1 ماه مونده به پایان بازی قبیله 20 اول و قبیله 19 دوم میباشد با اختلافی عظیم ...
    مهمترین افتخار بچه های دنیا شکستن شاخ بازیکنانی از روسیه و بلغارستان بود که آمده بودن تا در سرور ما قدرت نمایی کنند ولی غافل از اینکه بچه ها 20 با دریات اقتدار کاری با دشمنان بیگانه کردن که از کرده خو پشیمان شن ...

اینجا میخوام از همه خانوادمون تو دنیا 2 تشکر کنم و بگم که گل کاشتن اسم ایران ایرانی رو و قدرت همه مارو به خارجی ها نشون دادن ....

خانواده بزرگ 20 در دنیا دو بعد از گذشت یک سوم بازی تشکیل شد

باید قدر دانی کنیم از این دلاوران که برای خانوارز ایرانی افتخار افرینی کردن بازیکنانی مانند :

آرش arash rafik عزیزمون .... مجتبی محسنی گل دلاور بزرگ قبیله .... سیامک عزیزمون .. مهدی مهربون عزیز که پیره مرد سروره .... اشکان آریا منش ....بچه های گل و با مرام ارتش کاسپین که عضوی از خانواده بزرگ 20 هستن .... مهرداد عزیز .... محمد عسکری گلمون .... و همه همه همه ......

با مدیریت مردانی همچون سینا (سینا پلیا ) پدیده بزرگ و الان سلطان دل ها و علی یوری بزرگ که جای حرف نداره که در دو دنیا میجنگید و بهروز همون هیبت خان بزرگ .....

خانواده بزرگ 20 در دنیا سه از هفته سوم و در دنیا دو بعد از دو ماه تشکیل شد .....

خانواده 20 دنیا سه :

در راند 6 دنیا سه ما با اقتدار وقهرمان دنیا شدیم که جا داره از همه تیم مدیریت و بازیکنان در اینجا قدر دانی کنیم ....

البته این راند نباید برادری و رفاقت بین ما و قبیله امپراطوران را فراموش کنیم که دوشادوش هم بازی کردیم ...

در اینجا میخوام از اعضای خانواده 20 در دنیا 3 قدر دانی کنم :

مرتضی رضایی پیرمرد بزرگ کسی که همیشه میشه ازش بازی آموخت ... بهروز بزرگ کسی که بابازیش میتونه آتیش بزنه سرور رو ...امین و افشین عزیز دو یار همیشگی .... علی یوری عزیز ناخدا بزرگ ما که سراسر تجربس .... ارسلان و اردلان عزیز دو برادر دو زحمت کش که همه کار کردن و بار قبیله رو بر دوش کشیدن ..... عرفا عزیز بازیکن بزرگی که هیچ وقت قبیله رو به رنک شخصی نفروخت .... شهرام برادر بزرگ خانواده ....مجید نارنج عزیز بی ادعا ولی بزرگ ... محمد و سارا زوج پر افتخار ما ....
    رضا جوهری عزیز سلطان اخلاق ..... علی رایش گلمون .... مهدی اذرنیا عزیزمون و داش محمد موها گلمون که واقعا استاد کار گروهی و همیشه فعال .. بنیامین عزیز .... مجتبی عزیز .... سینا تسه تسه هنرمندمون ..... آرین همیشه خوش اخلاق ... و شاهین / رضا/ عاطفه / رویا / سهیل/ سامان / سدریک همه همه همه ...

و در کل تمامی اعضا خانواده 20 از پایین ترین سطح تا با لا ترین بچه ها همتون زحمت کشیدین و این مهم رو رقم زدین .... همیشه این شعار ما بوده هست تو 20 ضعیف قوی بزرگ کوچیک لول بالا پایین نداریم ما اعضای یک خانواده ایم و همه برای خانواده میجنگیم ...

جا داره از همه اعضا خانواده در دو دنیا به عنوان کوچکترین عضو و خادمشون تشکر کنم که گل کاشتن .....

شما هم میتوانید عضوی از خانواده بزرگ 20 باشین ....

عاشق همتونم رضا

2. Top | #2

پاسخ : خانواده بزرگ 20

ViVa 20
    تبریک میگم

3. Top | #3

پیشروی سطح: %50 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 50
    فعالیت کل: %0.3
    سطح
    4
    تشکر دریافتی
    8 بار در 3 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیتدوستی200 امتیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط RezaShah نمایش پست ها
    سلام به همه افتخار آفرینان خانواده بزرگ 20 و درودی بی پایان به همه بازیکنان

در ابتدا میگوییم 20 قبیله نیست یک خانوادست به وسعت قلب های همه عاشقان آن .....

با لطف خدا توانستیم خانواده ای را بسازیم که جز مردانگی رفاقت برابری برادری و شجاعت از آن در یاد همگان باقی نماند ....

خانواده بزرگ 20 در دنیا سه و دنیا دو توانست مقام های اول را در یک راند همزمان بدست آورد که رکوردی در تاریخ خانوارز میباشد قهرمانی در دو دنیا همزمان و در دنیا دو توانست زیر مجموعه خود را هم به مقام دومی برساند ....

خانوداه بزرگ 20 در دنیا دو :

خانواده 20 در دنیا دو با شکوه ترین و با اقتدار ترین قبیله تاریخ دنیا رر رقم زد با وجود 1 ماه مونده به پایان بازی قبیله 20 اول و قبیله 19 دوم میباشد با اختلافی عظیم ...
    مهمترین افتخار بچه های دنیا شکستن شاخ بازیکنانی از روسیه و بلغارستان بود که آمده بودن تا در سرور ما قدرت نمایی کنند ولی غافل از اینکه بچه ها 20 با دریات اقتدار کاری با دشمنان بیگانه کردن که از کرده خو پشیمان شن ...

اینجا میخوام از همه خانوادمون تو دنیا 2 تشکر کنم و بگم که گل کاشتن اسم ایران ایرانی رو و قدرت همه مارو به خارجی ها نشون دادن ....

خانواده بزرگ 20 در دنیا دو بعد از گذشت یک سوم بازی تشکیل شد

باید قدر دانی کنیم از این دلاوران که برای خانوارز ایرانی افتخار افرینی کردن بازیکنانی مانند :

آرش arash rafik عزیزمون .... مجتبی محسنی گل دلاور بزرگ قبیله .... سیامک عزیزمون .. مهدی مهربون عزیز که پیره مرد سروره .... اشکان آریا منش ....بچه های گل و با مرام ارتش کاسپین که عضوی از خانواده بزرگ 20 هستن .... مهرداد عزیز .... محمد عسکری گلمون .... و همه همه همه ......

با مدیریت مردانی همچون سینا (سینا پلیا ) پدیده بزرگ و الان سلطان دل ها و علی یوری بزرگ که جای حرف نداره که در دو دنیا میجنگید و بهروز همون هیبت خان بزرگ .....

خانواده بزرگ 20 در دنیا سه از هفته سوم و در دنیا دو بعد از دو ماه تشکیل شد .....

خانواده 20 دنیا سه :

در راند 6 دنیا سه ما با اقتدار وقهرمان دنیا شدیم که جا داره از همه تیم مدیریت و بازیکنان در اینجا قدر دانی کنیم ....

البته این راند نباید برادری و رفاقت بین ما و قبیله امپراطوران را فراموش کنیم که دوشادوش هم بازی کردیم ...

در اینجا میخوام از اعضای خانواده 20 در دنیا 3 قدر دانی کنم :

مرتضی رضایی پیرمرد بزرگ کسی که همیشه میشه ازش بازی آموخت ... بهروز بزرگ کسی که بابازیش میتونه آتیش بزنه سرور رو ...امین و افشین عزیز دو یار همیشگی .... علی یوری عزیز ناخدا بزرگ ما که سراسر تجربس .... ارسلان و اردلان عزیز دو برادر دو زحمت کش که همه کار کردن و بار قبیله رو بر دوش کشیدن ..... عرفا عزیز بازیکن بزرگی که هیچ وقت قبیله رو به رنک شخصی نفروخت .... شهرام برادر بزرگ خانواده ....مجید نارنج عزیز بی ادعا ولی بزرگ ... محمد و سارا زوج پر افتخار ما ....
    رضا جوهری عزیز سلطان اخلاق ..... علی رایش گلمون .... مهدی اذرنیا عزیزمون و داش محمد موها گلمون که واقعا استاد کار گروهی و همیشه فعال .. بنیامین عزیز .... مجتبی عزیز .... سینا تسه تسه هنرمندمون ..... آرین همیشه خوش اخلاق ... و شاهین / رضا/ عاطفه / رویا / سهیل/ سامان / سدریک همه همه همه ...

و در کل تمامی اعضا خانواده 20 از پایین ترین سطح تا با لا ترین بچه ها همتون زحمت کشیدین و این مهم رو رقم زدین .... همیشه این شعار ما بوده هست تو 20 ضعیف قوی بزرگ کوچیک لول بالا پایین نداریم ما اعضای یک خانواده ایم و همه برای خانواده میجنگیم ...

جا داره از همه اعضا خانواده در دو دنیا به عنوان کوچکترین عضو و خادمشون تشکر کنم که گل کاشتن .....

شما هم میتوانید عضوی از خانواده بزرگ 20 باشین ....

عاشق همتونم رضا
    به بچه های سرور 2 بخصوص علی یوری که واقعا شاهد زحمت کشیدناش بودم هم تبریک میگم به سینا و بهروز هم خسته نباشی می گم واقعا گل کاشتین

4. Top | #4

پیام قبلی رو حذف کردم
    عادلانه ست که به اعضای 20 بخاطر موفقیتشون تبریک بگم .امیدوارم همه همیشه موفق باشن

5. Top | #5

پیشروی سطح: %53 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 94
    فعالیت کل: %1.0
    سطح
    9
    تشکر دریافتی
    193 بار در 112 پست

دستاورد ها:
    یک سال ثبت نام1000 امتیاز

با سلام به همه بچه های 20 اول از همه خسته نباشید بگم به قبیله 20 چون روسارو واقعا نابود کرد اما یه چیزی که هست واقعا قبیله 20 و متحدین رقابت دنیا 2 رو خراب کردن البته متحدین که پاشید اما 20 بزنم به تخته تر***د اما واقعا این قبیله ها حال بازی کردنو از ادم میگیرن همه کنده ها یه طرف و بقیه هیچ این که نشد البته اینم بگم قبیله 20 به قبیله ما زیاد کمک کرد و ممنونشونم اما اگه همیشه یه رقابت خوب بین قبایل باشه به نظرم بهتر میشه بازی کرد

6. Top | #6

پیشروی سطح: %7 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 93
    فعالیت کل: %8.0
    سطح
    4
    تشکر دریافتی
    6 بار در 5 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

خيلي خوشحال شدم وقتي شنيدم قبيله 20 اول شد ( البته اون موقع که داشتم از دنياي دو ميرفتم زير مجموعه اين قبيله دوم بود و اينجا از همه بچه هاي قبيله 20 و 19 تشکر مي کنم و بهشون تبريک مي گم و يه تبريک ويژه به سيناي عزيز )
    ولي چند نفر فراموش شدن و رضا جان يادشون رفت که اسمشون و بگه
    علي يوري ( باعث درست شدن قبيله 20 در دنياي 2 ) که خودم خيلي دوستش دارم اين راند کسي بود از زندگيش زد و قبيله 20 رو ساخت و عضو گيري کرد ( فکر کنم از
    زحمات علي جداگانه بايد تشکر بشه )
    ارش مربي ( قذافي در اوايل بازي ) اين بازي کن درسته نزديک به 4 ماه بازي کرد ولي کمک خيلي بزرگي بود براي کله قبيله 20 در دنياي دو ( و دوست خيلي بهتري براي خودم )
    احسان : که اولين عضو قبيله 20 بود عباس : که چند عليات انتحاري براي قبيله داشت افشين خان و تمام کساني که در بازي دشمن و در اخر دوست بوديم

در ضمن قبيله 20 در 3 ماه دوم بازي ساخته شد قبيله اي نبود که از اول قدرت داشته باشه و 2 عضو داشت و با قبايل
    پيک مکرز ( قبيله روس ها اکرايني ها )
    متحدين (که بزگترين قبيله ها و قدرتمند ترين بازيکنان سرور توش بودن )
    بازي سنتر ( يا همون شجاع دلان )
    ارتش طلايي ( البته اون ورژن اصلي نبود )
    کروش کبير ( البته اين قبيله زياد جديت نداشت )

جنگيد و پيروز شد

7. Top | #7

پیشروی سطح: %53 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 94
    فعالیت کل: %1.0
    سطح
    9
    تشکر دریافتی
    193 بار در 112 پست

دستاورد ها:
    یک سال ثبت نام1000 امتیاز

داداش همین قبیله کوروش کبیر که زیاد جدیت نداشت روح خان 4 بیشتر از 20 19 بود و ضمنا اگه با دوستان لظف میکردن و هی قبیله عوض نمیکرد برن بالا بیان پایین ما حئاقل 2 بودیم که با این کار قبیله 20 19 نزاشتن به حقمون برسیم

8. Top | #8

سطح
    4
    تشکر دریافتی
    6 بار در 5 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط fabregassoler نمایش پست ها
    داداش همین قبیله کوروش کبیر که زیاد جدیت نداشت روح خان 4 بیشتر از 20 19 بود و ضمنا اگه با دوستان لظف میکردن و هی قبیله عوض نمیکرد برن بالا بیان پایین ما حئاقل 2 بودیم که با این کار قبیله 20 19 نزاشتن به حقمون برسیم
    صدقه سر قبیله 20 و 19 و 18 و 17 .... این ماله روح خان هاتون در مورد قبیله هم باید بگم که من تا اون موقع که بودم بدون قبیله بازی کردم و فقط یه ماه اول قبیله که تاسیس شد بازی کردم و با روسا جنگیدم و به خاطره مشکلات شخصی نتونستم ادامه بدم ( راستی شما اگر ویرانگر ساسا باشید ( ریس قبیله کروش ) خودت هم خیلی مدوینه منی یادته که )))))))))))))))))))

9. Top | #9

پیشروی سطح: %9 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 183
    فعالیت کل: %4.0
    سطح
    6
    تشکر دریافتی
    13 بار در 7 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیتدوستی500 امتیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط fabregassoler نمایش پست ها
    بابا بیخیال پیاده شو با هم بریم
    خوبی هرچی روح داشتین حدود 90% روحاتونو ما زدیم، براتون هی روح میزدیم رنک 3 قبایل بشین و روس ها نتون رنک 3 بشن. اون روح های 4 که میگی رو که روسها براتون خالی کردن باباجون
    میشه بگی شما چه کار مثبتی انجام دادی
    عجب بابا
    Only Caspian don2
    Only Pars don3

در این دنیا که نامردی مرام است،
    مردی و مردانگی حرام است.

بردن همه چیز نیست، اما تلاش برای بردن چرا.

Mohseni63 , M.D.63 , Uri.21 , 卍RANGO卍 , TimeOver

10. Top | #10

سطح
    4
    تشکر دریافتی
    6 بار در 5 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

خیلی خوشحال شدم وقتی شنیدم قبیله 20 اول شد ( البته اون موقع که داشتم از دنیای دو میرفتم زیر مجموعه این قبیله دوم بود و اینجا از همه بچه های قبیله 20 و 19 تشکر می کنم و بهشون تبریک می گم و یه تبریک ویژه به سینای عزیز )
    ولی چند نفر فراموش شدن و رضا جان یادشون رفت که اسمشون و بگه
    علی یوری ( باعث درست شدن قبیله 20 در دنیای 2 ) که خودم خیلی دوستش دارم این راند کسی بود از زندگیش زد و قبیله 20 رو ساخت و عضو گیری کرد ( فکر کنم از
    زحمات علی جداگانه باید تشکر بشه )
    ارش مربی ( قذافی در اوایل بازی ) این بازی کن درسته نزدیک به 4 ماه بازی کرد ولی کمک خیلی بزرگی بود برای کله قبیله 20 در دنیای دو ( و دوست خیلی بهتری برای خودم )
    احسان : که اولین عضو قبیله 20 بود عباس : که چند علیات انتحاری برای قبیله داشت افشین خان و تمام کسانی که در بازی دشمن و در اخر دوست بودیم

در ضمن قبیله 20 در 3 ماه دوم بازی ساخته شد قبیله ای نبود که از اول قدرت داشته باشه و 2 عضو داشت و با قبایل
    پیک مکرز ( قبیله روس ها اکراینی ها )
    متحدین (که بزگترین قبیله ها و قدرتمند ترین بازیکنان سرور توش بودن )
    بازی سنتر ( یا همون شجاع دلان )
    ارتش طلایی ( البته اون ورژن اصلی نبود )
    کروش کبیر ( البته این قبیله زیاد جدیت نداشت )

جنگید و پیروز شد

صفحه 1 از 8 123 ... آخرینآخرین