• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه نبرد چیست

رأی دهندگان
24. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • برد مهاجم

15 62.50%
  • برد مدافع

8 33.33%
  • تساوی

1 4.17%
صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 36

موضوع: مسابقه تحلیل گزارش جنگ (02) همراه با جایزه!

1. Top | #1

پیشروی سطح: %78 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 67
    فعالیت کل: %4.0
    سطح
    14
    تشکر دریافتی
    3,436 بار در 1,253 پست

دستاورد ها:
    دستآورد تگ - درجه 2مشاورسه ماه فعالیت

مسابقه تحلیل گزارش جنگ (02) همراه با جایزه!

سلام

خوب سری دوم مسابقات و میذارم امیدوارم باعث بشه رفقا تحلیلهای بهتری داشته باشند

یه جنگ بین قوم های عرب و آلمان.ورزن 5
    مدت مسابقه 5 روز
    برنده مسابقه کسیه که بهترین تحلیل رو واسه این جنگ داشته باشه.
    3 داور در این مسابقه رای می دن که مجموع اراشون با هم جمع و بالاترین امتیاز به عنوان برنده اعلام می شه!
    تحلیل هایی ارزشمند هستن که شامل ضعف های موجود در سبک هر یک از طرفین و تعدا یگان ها و توصیه هایی برای بهتر شدن سبک ها و آرایش قوم های موجود باشه.

عکس وتعداد سبک پیشنهادی هم بذارید
    انتقادات وپییشنهادات و پیام خصوصی کنید ممنون
    جایزه300 سکه

توضیحات:

1-هر دو طرف در سطح
    36
    هستند.

2-تعداد دژکوب برای رد شدن از دیوار
    کافیست
    .

3-جنگ واقعی است

شوالیه نداریم

4-آهنگری:

مدافع
    : شمشیر گرز تبرزن جاسوس سبک دزکوب کهنه در دفاع ....سوار سنگین نیزه دار کمان کوتاه صلیبی بلند بالستیک سوار کماندار کهنه در حمله منجنیق و قلعه کش ابدیت 10.10 اهنگری و یگان خاص عرب ابدیت 3 اهنگری
    مهاجم
    : شمشیرزن گرزدار تبرزن سوار سنگین صلیبی بالستیک کماندار بلند نیزه دار کهنه در حمله و دزکوب کهنه در دفاع مابقی یگانها ابدیت 10.10 اهنگری یگان خاص المان ابدیت 3 اهنگری

مهاجم:

مدافع:

مهارتها:

لینک عکسها

http://buspic.com/img/file13754710571.jpg

http://buspic.com/img/file13754710691.jpg

http://buspic.com/img/file13754720831.jpg

سلامتی اون پسری که وقتی ده سالش بود باباش زد تو گوشش چیزی نگفت
    وقتی بیست سالش شد باباش زد تو گوشش چیزی نگفت
    وقتی سی سالش شد باباش زد تو گوشش گریه کرد
    باباش گفت چرا گریه میکنی
    گفت :
    آخه اون وقت ها دست هات نمی لرزید

2. Top | #2

پیشروی سطح: %56 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 89
    فعالیت کل: %5.0
    سطح
    10
    تشکر دریافتی
    1,327 بار در 664 پست

دستاورد ها:
    دوستی1000 امتیازسه ماه فعالیت
    سلام . تفصير بنده
    مدافع
    1_سبك
    به نظر بنده سبك مادف زياد با عرب جور در نمياد.عرب بايد از براكندگي استفاده كني توي سبكت.دليلش هم اينه كه قوم عرب بخت و اقبال بيشتر از اقوام ديگه ميده به همين خاطر توي دورهاي بالا هم ميتونين شاهد زنده شدن بعضي يگان ها باشين و اگه طبيب هم 3 باشه كه چه بهتر . اون موقع اگه از هر بياده 3 كيلو بزاري زدن اون همه بياده با بخت و طبيب 3 كار زياد ساده اي نيست مصوصا اگر شواليه هم ارتشبد باشه.
    در كل سبك مدافع ميتونه با چند جا به جاي بهتر بشه.براي ايجاد براكندگي بيشتر ميشه همين سبك رو يه خط كشيد عقب و خط 1 رو جاخالي داد.(در لينك ابلود شده سبك تصحيح شده رو قرار دادم)
    2-مهارت ها
    مهارت هاي مدافع براي قوم عرب خوبه.البته چون يگان ويزه زياد گذاشته و ميتوه از زنده بودنش تا اواخر نبرد اطمينان داشته باشه بخت رو ميتونه 0 كنه.
    البته ميتونه تو بالانسش مقدار بياده رو بيشتر كنه محاصره رو كم كنه .جنگجو رو 2 كنه و محاصره رو 1
    3-بالانس
    بالانس مدافع ضعف زياد داره.اولين مشكلش از نظر من مقدار سواره سبك بدون محافظته.وقتي ميخواي يه يگان رو تاثيير گزار كني و مقدارش رو زياد ميكني بايد توي سبكت يه جاي خوب براش در نظر داشته باشي.تو اين سبك به علت نداشتن محافظت از خط قبلي سواره سبك تو دور اول ناك اوت ميشه
    مقدار زياد منجنيق.ميشد جاي بهتري براي منجنيق انتخاب كرد.تو اين مكانش اين مقدار زياده براش و 40 تا كافيه.چون از گارد مناسبي برخوردار نيست.
    در كل بالانس مدافع از كمبود شديد بياده رنج ميبره.حداقل مقدار بياده براي اين سبك 1500 تا براي هر كدومه.
    دزكوب هم 80 تا براي دفاع كفايت ميكنه . مگر سبك حاص به دليل خاص
    كماندار كوتاه رو بيشتر ميزاشت خيلي بهتر بود.چون تو ورزن جديد قدرت ماندار كوتاه اختلاف چنداني با بلند و صليبي نداره.من 300 يا 400 رو بينهد ميكنم.چون وقتي اتك بلند زده ميشه يا اتك صليبي به هر حال يه مقدار از نيروهاي محاجم رو ميزنه.حالا چه بهتر كه يكم از مقدار بلند و صليبي كم بشه و هم سطح سلامت بخش بشه و هم براكندگي ايجاد بشه و هم اتك كماندار كوتاه رو نيز داشته باشيم.شايد دركش سخت باشه ولي وقتي تعداد اتك ها بيشتر ميشه (با افزايش يگان هاي كه به نيت اتك بالانسشون ميكنيم)ضربه به حريف بيشتر ميشه و مهم تر اينكه براكندگي اتك بيشتر ميشه و اينجوري احتمال زنده موندن و كشته نشدن يه يگان خاص از حريف كاسته ميشه.
    4-نكات ويزه سبك
    استفاده از يه تركيب خاص.تركيب 3 سواره نظام در كنار هم.سنگين.سبك.جاسوس.به نظر كن زياد جالب نيست اين كار و براكنده كردن ساره نظام بهترين كاره.چون مقداري از اين يگان تو دوره هاي 4 5 باقي ميمونه كه اگه فاصله داشته باشن از هم باعث ميشه سطح سلامت براكنده بشه و اتك رو يه يگان خاص نباشه
    چون برد توتوني 2 هست و تو خط 2 ازش اسفاده ميشه بس دست توتوني به خط 2 مدافع نميرسه تا دورهاي باياني.اتك اصلي توتوني روي بياده نظامه.و چون نيزه تو خط 2 هست ميتونيم مقدار بيشتري بزاريم .ولي توي اين سبك از نظر بنده سازنده سبك توي اين فكر بوده كه خط 2 نوعي جاخالي ايجاد بشه.يعني خط 2 بي ارش هست و بايد مقادير كمي از اون يگان ها رو قرار بديم چون قرار نيست نقطه قوت ما باشه و فقط قراره تو دورهاب اول گارد خط عقب بعضي يگان هاي خط 1 باشه.بس مقدار نيزه رو براي اين سبك 1500 تا بيشنهاد ميكنم.مقدار منجنيق 40 مقدار كوش 100 تا(چون گارد سنگينه و سنيگن بيشتر از بقيه يگان ها زنده ميمونه بايد بيشتر به كار گرفت تو اين سبك)
    براي خط 1 هم مقدار گرز رو حداقل 1000 مقدار شمشير حداقل 1100 مقدار تبرزن حداقل 1800 بينهاد ميكنم.
    بالانس خط 3 حوبه فقط اگر از يه يان ضربه گير تو خط 3 استفاده بشه خيلي ميتونه به استحام خط 3 كمك كنه.
    خط 4 يك مقدار مشكل داره.چون مقدار بالستيك زيادي گزاشته شده و ضربه گير عقب بالستيك ويزه است مقدار ويزه به تور باور نكردني تو دورهاي 5 به بعد كم ميشه و 0 ميشه.اين فقط به خاطر مقدار زياد بالستيكه.من بينهاد ميكنم بالستيك 1200 تا بشه.و مقدار ويزه هم چون تو خط اخر ازش استفاده شده 250 تا 350 كافيه

هنوز كامل نشده اين بست رو دادم ما بقي در بست بعد به زودي

3. Top | #3

پیشروی سطح: %59 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 83
    فعالیت کل: %0
    سطح
    9
    تشکر دریافتی
    822 بار در 467 پست
    دستاورد ها:
    دوستییک سال ثبت نام1000 امتیاز
    کاملا کاملا سرکاری !!!
    امید جان خودت بهتر هرکس میدونی که اتک یگانها رندوم هستش و این اتک که رندوم هستش میتونی دقیقا تو هر نبرد نتیجه نبرد رو عوض کنه برا مثال اتک سوار سنگین مهاجم بی افته رو سنگین مدافع ولی اتک سنگین مدافع بی افته رو جاسوس !!!! نتیجه نبرد همینجا بسته میشه !!!!
    با سپاس
    گوش اگر گوش تو و ناله اگر ناله من ...
    آنچه البته به جایی نرسد فریاد است
    میخ آهنی نرود در سنگ فرو .... آره براد من
    ِ®Demonic.4.eve
    ذات بــد نـیــکــو نـگـردد آن کـه بـنـیـادش بـد اســت تـربـیـت نـا اهـل را چــون گـردکــان بــر گـنـبـد اسـت

4. Top | #4

سطح
    10
    تشکر دریافتی
    1,327 بار در 664 پست

دستاورد ها:
    اين چيزي كه ميگي داش براي نبردهاي كه نتيجه تقريبا 50 50 باشه
    وگرنه اگه اينجور باشه كه شما ميگي نه سبك مهمه نه بالانس
    من با يه كهنه يك راند دوئل زدم بدون باخت از رنك 1 هم زدم تا 20 . اگر قرار بر اين باشه كه شانسي باشه و يا سبك و بالانس بي ارزش باشه بايد همه رو ميباختم.نه داش يه سري اصول داره ولي وقتي 50 50 ميشه شانس دخييل ميشه .لي كلا نبايد بزاري به شانس برسه

5. Top | #5

سطح
    10
    تشکر دریافتی
    1,327 بار در 664 پست

دستاورد ها:
    اين هم سبك مدافع كه با اجازه كتبي از سارنده سبك تغغيرش دادم
    http://www.8pic.ir/images/31766951542971153416.jpg

6. Top | #6

پیشروی سطح: %9 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 182
    سطح
    7
    تشکر دریافتی
    223 بار در 153 پست
    دستاورد ها:
    دوستی500 امتیازسه ماه فعالیت
    من برد مدافع رو پیش بینی میکنم به علت های زیر
    تحلیل مهاجم
    کمانداران مهاجم در خط 1 ضربه پذیر میباشند
    منجیق در خط یک هیچ حامی ندارد پس به راحتی شکست میخورد
    همینین دزکوب ها و ماشین های محاصره ککنده به جز ددژکوب محلی بسیار بدی قرار دارند و به راحتی شکست میخوردند
    سربازان شمشیر زن و نیزه دار در خط دوم هستند اگه خط 1 از بین بره خط 2 پر ثدرت حاضر میشه اما به دلیل اینکه هیچ حمایتی ازش نمیشه شکست میخوره
    تحلیل مدافع
    کمانداران در مکان مناسب قرار دارند
    خط 1 مدفع از خط 2 مهاجم ضعیف تره ولی به دلیل همون حمایت که گفتم باز هم خط 1 مدافع پیروز است
    مدافع دارای ارایشی زیبا تر و حرفه ای تر می باشد و دارای تله های بسیاری در سبک خود هست

تحلیل اخر پیروزی مدافع در برابر مهاجم
    زود تر از اون چیزی که فکر کنی زمان زود میگذره طوری که تا چشم باز میکنی میبنی از اول بچگی تا الان

تنها چند روز فاصله دارن

ارزوی موفقیت همه رو دارم

7. Top | #7

پیشروی سطح: %63 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 75
    فعالیت کل: %1.0
    سطح
    6
    تشکر دریافتی
    145 بار در 92 پست

دستاورد ها:
    دوستیسه ماه فعالیت500 امتیاز
    بالانس مدافع بهتره سبک مهاجم بهتره|:
    فقط دیوار سطح چنده؟

قرار نیست همیشه خوشحال باشم
    گاهی هم افسرده ام

8. Top | #8

پیشروی سطح: %3 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 195
    سطح
    10
    تشکر دریافتی
    228 بار در 82 پست

دستاورد ها:
    درود
    خیلی خلوته اینجا دوستان اگه ممکنه نظراتونو بگین تا استفاده کنیم
    ========================================

اول یه نگاه اجمالی به سبک دو طرف:

مهاجم:
    سبکش که دوخطیه اینروزا همه استفاده میکنن تا حدودی گندش در اومده.توضیح خاصی نداره همه رو ریخته تو دو خط دیگه ایراداشو جلوتر میگیرم

مدافع:
    تو خط یک تعداد بالای سبک استفاده کرده حالا نمیشه گفت ایراده بیشتر یه جور نو اوریه.خط 2 مدافع خوبه تو حمله و دفاع محکمه.خط 3 هم سه تا یگان گذاشته اگه بالستیک و میذاشت خط 4 هم تمام یگانهای حریف تو اتیشش بود اما بیشتر واسه محکم شدن خط اینکارو کرده یا اینکه اصلا سبک مهاجم و نمیدونسته..خط 4 هم از تعداد یگان کم استفاده کرده تقریبا میشه گفت مجاهد عرب تو خط تنهاست به خاطر همین تعدادشو برده بالا

نگاهی به نبرد:
    دقیق نمیشه گفت اکثر یگانهای مهاجم تو برد یگانهای مدافع هستن و اکثر یگانهای مدافع تو برد مهاجم..به قول دوستمون بستگی داره کی به کی بزنه.کلا سبک دوخطی تو دفاع قویه. یعنی خطوط شلوغه مثلا یکی که میخواد توتنی مهاجم رو بزنه حتی اگه تعداد بالا صلیبی بزاره خط 3 بازم احتمال زدن توتنی یک به16 هست
    تو حمله سبک دوخطی زیاد قوی نیست یعنی اتیش سربازای برد بلندش متمرکز نیست یعنی سه یا 4 خط مهاجم و میتونن بزنن. معلوم نیس بزنن به کی.. البته قدرتش تو دفاع ضعفش تو حمله رو جبران میکنه.عقلم میگه مهاجم میزنه اما دلم همیشه با عربه .60 به 40 مدافع میزنه

تغییرات مدافع:
    اول بگم چطوری میشه دوخطی رو زد(البته اگه خوش شانس باشی)
    به نظر من همه اتیش باید رو خط یک باشه.بالا هم گفتم اگه اتیش رو با صلیبی رووو هر دو خط متمرکز کنی احتمال زدن توتنی خیلی پایینه . اگه میخوایم از اما و اگر زدنش کم کنیم .باید اول خط یک رو بزنیم.از سربازایی که تمرکز اتیش ندارن (نمیشه باهاشون فقط خط یکو زد) مثل بالستیک و منجنیقا کم میکنیم و کماندارارو میریزیم خط اخر
    اگه خط یکش زودتر از خط یک شما بیاد پاینن شانس پیروزی زیاده. (پ ن پ)
    پس تمرکز اتیش رو خط یک حریف و خط یک و دو شما شلوغ باشه.
    بالستیک مدافع زیاده دژکوبش زیاده .این همه جمعیشتو خرج مجاهد کرده خوب 200 تا میذاشتی روش میاوردی خط 2. بهتره تعدادشو کم کنه در عوض دوروبرشو شلوغ کنه.کهنه کاراشو خوب زده به نظرم سنگینم دفاع میشد بد نبود.این سبک پیشناهادی من واسه عرب عزیز.جلوی سوار کماندار نجیبه (این سبکو باره سومه اپلود میکنم)

تغییرات مهاجم : خوب مهاجمو من یه سری تغیرات توبالانسش دادم. خط یک ضعیف بود. همون دوخطی هست از طرفی جای هیچ یگانی رو عوض نکردم چون معتقدم که فقط مهمه از چه یگانی چه تعدادی تو چه خطی میزاری دیگه کناره کیو پشت کی مهم نیس..چرا شمشیر حمله؟ ببین شمشیر زن چه خصوصیتی داره اونو قوی کن نه اینکه بگی چون شمشیر سطح سلامت داره من حمله میکنم که تو هر دوتا قوی شه.بالانس پیشناهادی واسه مهاجم.

مهارتها:

مهاجم: تحصیلات پاییینه.به درد رنک نمیخوره
    35 تا مهارت داده بقیشو چیکار کرده؟؟؟؟؟
    مهارت پیشنهادی واسه المان
    بر فرض که پیشاهنگ استاد و مباشر یک

مدافع (عرب): :خوبه. بخت و اقبالو باید یک میکرد.مهارت پیشناهادی واسه عرب بر فرض که پیشاهنگ استادو مباشر یک

به نظر من تو مسابقه باید عدالت رعایت شه اگه عرب 40 تا به مهارت نظامی میده واسه المانم باید همین تعداد میذاشتین.

ممنون

9. Top | #9

پیشروی سطح: %79 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 43
    سطح
    8
    تشکر دریافتی
    185 بار در 70 پست
    دستاورد ها:
    دوستییک سال ثبت نام1000 امتیاز
    ان شاء الله مهاجم ببره
    نکته یک مهاجم از لحاظ تناسب نیروها بهتر عمل کرده ولی سنگینش کمه ولی همین که بالستیک خط 2 هست یگاه عرب رو میزنه همین خیلی جلو میندازتش
    مدافع :
    خط 1 قویه ولی بازم میگم 620 تا سبک؟ جمعیت مدافع رو خورده .

خط 2 3444 نیزه دار زیاده منجنیق و قلعه کش کی هیچی

خط 3 4137 تا بلند کمه 7ک تا 7500 بالستیک 1200 تا بیشتراعتقاد ندارم و صلیبی 10 ک که اونم 8509 کمه .

خط 4 کاوری به اون صورت نداره یگان عرب در واقع خطی که اون توش هست خالیه .

در مورد این سبک باید بگم اگر دژکوب و سنگین جاش عوش بشه و یه سری تغیرات دیگه که بتونه یگان عرب رو نگه داره احتمال پیروزی هست تو مهارت هاش هم باید بگم اگر بجای تحصیلات محاصره 3 بشه خیلی تاثیر داره.

مهاجم :

بر خلاف مدافع یگان ها خوب بر انداز شدن ندیده میگم تا راند 4 یگان عرب میخوره مدافع سنگین بیشتری داره ولی از طرفی قاتل سنگین بلند هست که می خوره 2500 تا توتنی ایده آل هست پیاده ها تعدادشون بجز گرز دار خوبه که میشد کمش کرد و به دژکوب داد سبک و جاسوس خوبه تعدادشون کوتاه خوبه صلیبی 10100 کمتر میشد بهتر بود و به سیک 50 تا اضافه میشد و همچنین به بلند .

نکات ضروری : تو دوئل ها مهاجم اول حمله میکنه برای همین میگم احتمالا یگان عرب می خوره تو اکثر نبرد ها که دیدم نیروهای پشت دژکوب دیرتر میخورن و یگان های پشت سنگین سریعتر

یه نکته پیشنهادی : بهترین جا برای بالستیک به نظرم وسط هست ولی باز هم بستگی به سبک داره یگان ها طوری که میزنن ابتدا به جلوشون بعد به اطراف زوم اتک به روبروشونه هر نیرو یه تعداد داره که بستگی به سبکتون تغییرش میدین ولی تا یه حدی کاربرد دارن و جواب میدن
    ویرایش توسط ☣Black.Vampire☣ : 08-04-2013 در ساعت 07:47 AM
    بلک نمیمیرد
    ما با رفیقا رفیقیم با مرامیم ولی بی مرامیو نمی بحشیم با همه دوستیم ولی گدای دوست نیستیم.
    بودن یا نبودن مسئله این نیست مسئله اینه بودنت با نبودنت فرقی نداره

10. Top | #10

پیشروی سطح: %63 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 75
    فعالیت کل: %1.0
    سطح
    6
    تشکر دریافتی
    145 بار در 92 پست

دستاورد ها:
    دوستیسه ماه فعالیت500 امتیاز
    بالانس مهاجم یکم بهتره
    هر دو به بالستیک بیشتری احتیاج داشتن تا راند ها خفن تر بشه
    آلمان سبکش 2خطه هست هم خوبه هم بد
    اول اینکه خوبیش اینه سربازای حریف سر در گم میشن و نمیتونن آتیششون رو متمرکز کنن
    بدیش اینه آتیش بلند و صلیبی کمتر میریزه رو مدافع
    آتیش کماندارای مدافع کمتره فقط عیبش همینه چون اگه یه 3یا4 کیلو کماندار اضافه میداشت بهتر بود
    کماندارای مهاجم بالانسشون خوبه میتونن خط 1 رو بترکونن
    اما نباید از کماندارای مدافع غافل شد چون اونا هم ممکنه بتونن خط 1 یا نصفش رو بریزن پایین
    نیزه دار مهاجم خوب جایی هست چون اگه سوار سنگین مهاجم جلوش هست و نیزه دار بردش 2 باعث میشه سوار کار سنگین کمتری نابود بشه علاوه بر این سوار سنگین مدافع جلوی نیزه دار مهاجم میفته و کارش تموم میشه
    خط 2مداع هم شاخ ترینشون نیزه دار هست که با آتیش بالستیک میخوابه
    اما بالستیک مدافع میتونه خط 1 مهاجم رو بشکنه اما هیچ عیبی نداره چون فک کنم توتونی هاکافی باشن تا بتونن خط 3 رو هم بشکنن
    حالا هم فقط مونده یگان ویژه عرب و کماندار سواره که اونا،هم از کماندارا میخورن هم از سربازای دیگه که فک نکنم بتونن تحمل کنن
    با اینکه عرب رو دوست دارم اما من میگم:
    60 درصد آلمان
    40درصد عرب
    تحلیلم خوب نبود اما چه کنیم وقت نداشتیم

آنالیز مهاجم:
    مهاجم سبکش دو خطی هست...
    من زیاد آلما نبر نمیدارم ولی میگم سبکش به بالانسش میخوره
    خط اول که خط خیلی قوی هست و عرب نمیتونه به همین سادگی ها بزنه
    خط دوم هم یه خوبی داره نیزه داره پشت سوار سنگین و جلوی سوار سنگین مدافع هست که قاتل سوار سنگین نیزه دار هست
    کماندارا جای خوبی انتخاب شدن و به راحتی خط 1 مدافع رو میزنن
    آنالیز مدافع:
    مدافع خط یکش پایدار هست ولی فک نکنم بتونه خیلی دووم بیاره
    فک کنم اگه خط دو رو یگان ویژه میزاشت بهتر بود خط 3 خوبه فقط اگه بالستیک میومد خط 4 به نظرم بتر بود برا زدن حریف
    امتیاز مهارت:
    اگر مدافع بخت و اقبالش رو 3 میکرد عالی میشد اما متاسفانه همچین نشد
    مهاجم هم اگر جنگجو رو 1یا حداکثر 2 میکرد بهتر میشد
    بالانس مدافع:
    بالانسش خوبه اما اگه 20تا یگان از نیزه دار رو به منجنیق قلعه کوش بده فک کنم بهتر بشه
    1کیلو از صلیبی بده به بلند
    500تا هم از نیزه دار بده به بالستیک فک کنم بهتر بشه
    بالانس مهاجم:
    بالانس مهاجم خوبه اما اگه 1کیلو از صلیبی به بلند بده و
    1کیلو هم به بالستیک
    درست میشه
    تمام شد
    با تشکر
    فقط اگه سوار سنگین کهنه مدافع میشد بهتر بود
    ویرایش توسط ☣Black.Vampire☣ : 08-04-2013 در ساعت 07:31 AM

قرار نیست همیشه خوشحال باشم
    گاهی هم افسرده ام