• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

صفحه 2 از 31 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 303

موضوع: به روز رسانی قوانین بازی - حتما مطالعه شود

1. Top | #1

پیشروی سطح: %8 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 277
    فعالیت کل: %0
    سطح
    11
    تشکر دریافتی
    1,272 بار در 271 پست
    دستاورد ها:
    1000 امتیازسه ماه فعالیتپیشرو

به روز رسانی قوانین بازی - حتما مطالعه شود

درود به تمامی بازیکنان و خان های عزیز

لطفا برای کمک به بازی و کم شدن تخلفات به موارد زیر توجه کنید:

الف: مارش های تزریق تجربه

مارش هایی که تیم مدیریت ممکن است برای آن ها مجازات تعیین نماید را حتما گزارش دهید حتی زمانی که این گونه مارش ها به صورت اتفاقی و عدم هماهنگی طرفین باشد. موارد این چنینی را حتما از طریق فیدبک گزارش دهید:

1. اختلاف زیاد بین تجربه های طرفین
    2. اختلاف زیاد بین نیروهای از دست رفته طرفین
    3. تفاوت بین نیروهای شرکت کننده در جنگ طرفین
    4. جنگ هایی که در دفعات تکراری با یک بازیکن و با سبک های یکسان انجام می گیرد.

تمامی موارد بالا جزء مارش هایی تزریق تجربه محسوب می شوند. برای جلوگیری از این حالت ها با رعایت موارد زیر از مجازات های این گونه مارش ها دور شوید:

1. در جنگ های خود نیروهای برابر از لحاظ جمعیت کل مارش قرار دهید و سعی کنید از تمامی یگان ها در نبرد استفاده شود.
    2. هر دو طرف در جنگ های خود شوالیه را ببرید یا از آن استفاده نکنید.سعی کنید در این مورد شبیه یکدیگر عمل نمایید.
    3. از مارش های هماهنگ شده با یک نفر که به صورت تعداد و سبک یکسان استفاده می شود خودداری نمایید.

تذکر: گزارش این گونه مارش ها مانع از کسر تجربه شما نخواهد شد، فقط باعث خواهد شد در صورت غیر عمد شناخته شدن توسط تیم مدیریت توقیف نشوید و همچنین کسر تجربه بیشتری که به عنوان جریمه برای این قبیل مارش اعمال می شود برای شما در نظر گرفته نشود.
    بازیکنان در صورت آنلاین شدن باید این گونه موارد را گزارش دهند و در صورتی که این کار را دیرتر انجام دهند باعث توقیف بازیکن و کسر تجربه بیشتر خواهد شد. ضمنا همانطور که در گذشته گفتیم استفاده از مارش های با سبک نامتعارف ( سنگین ، معکوس و ... ) در صورت تشخیص تعمدی بودن از جانب تیم پشتیبانی باعث مجازات 2 طرف نبرد خواهد شد پس در نبردها ، تعداد نیرو ها و چینش سبک ها دقت بیشتری داشته باشید.

توضیحات بیشتر: بازیکنایی که تو رنکینگ جز 10 نفر اول بازی هستن مخصوصا اون 5 نفر بالا که احتمال کاپ گرفتن دارن تمام دویل هایی که این شرایط رو توش دیدن فیدبک بزنن حتی اگه این جنگ ها بدون هماهنگی باشه:

1. اختلاف زیاد بین تجربه های طرفین
    2. اختلاف زیاد بین نیروهای از دست رفته طرفین
    3. تفاوت بین نیروهای شرکت کننده در جنگ طرفین

این مارش ها هر 2 روز یک بار و همچنین در روز پایانی هر 6 ساعت یک بار بررسی می شن.در صورتی که بیش از یکی دو لینک گزارش نشده دیده بشه، بسته به تعدادش توقیف می شید که معمولا بار اول 4-6 ساعت در سرورهای پرسرعت و 12-18 ساعت در سرورهای نرمال هستش.کسر تجربه هم بالای 50-60 % مقدار دویل خواهد بود.از بارهای بعدی این توقیف و کسر تجربه ها دو برابر خواهد شد.
    اما زمانی که گزارش بدین توقیف نخواهید شد و فقط کسر تجربه که بین 25-35% مقدار تجربه گرفته شده خواهد بود.

ب: ارسال منابع و توضیحات آن

هر گونه ارسال منابع در بازی به حدی که اخلال در روند بازی ایجاد کند خلاف قوانین بازی بوده و باعث خواهد شد هر دو طرف توقیف شوند. در صورتی که کسی به عمد برای شما منابع فرستاد آن را گزارش دهید تا رسیدگی شود.
    هفته ی اول دردنیاهای سرعت بالا و دو هفته ی اول در دنیاهای سرعت پایین ارسال منابع بصورت یک طرفه مجازات خواهد داشت وبازیکنان باید از طریق پیشنهادات بازار در صورت نیاز به تبادل منابع اقدام کنند.
    ارسال منابع بازیکنان در روز های اولیه ی راند به دلیل ایجاد اختلال در روند بازی موجب مجازات 2 طرف درگیر مارش خواهد شد.ارسال منابع بعد از روزهای آغازین نیز با اهداف مختلف ( ساخت ساختمان هایی از قبیل قصر یا قلعه ، ساخت نیرو و ... ) در صورتی که از جانب تیم پشتیبانی اختلال درروند بازی تلقی شود تخلف محسوب خواهد شد اما این بدان معنا نیست که هیچ ارسال منابعی صورت نگیرد. ارسال منابع به تعداد و حجم محدود بین بازیکنان در طول راند بلامانع است و نیکوست که این کار درحد امکان 2 جانبه انجام شود.ارسال منابع از بازیکنان ضعیف به بازیکنان قوی تر همواره تخلف محسوب خواهد شد زیرا بازیکنان قوی تر نیازی به کمک بازیکنان ضعیف تر از خود ندارند و این کار تنها به معنی سواستفاده از اکانت های ضعیف ترو اخلال در روند بازی خواهد شود. (منظور از ضعیف به قوی کمک به بازیکنانی است که در رنکینگ بازیکنان می باشند)
    بهترین راه برای تبادل منابع استفاده از بخش پشنهادات در ساختمان بازار است

ج:مارش اسکان یا تغییر پایتخت و اعطای آن به بازیکن دیگر

این ویژگی ( مارش اسکان ) از ورژن 5 به بعد به بازی اضافه شده است اما بعضی از دوستان از این مارش همچون مارش سنگین و معکوس که از قبل ممنوعیت آنان به دلیل اخلال در روند بازی و تزریق تجربه مصنوعی اعلام شده است استفاده کرده و باعث برهم زدن نظم بازی شده اند. با توجه به این که این مارش به بازیکنان یه قلعه در مختصات دلخواه اعلامی می دهد بازیکنان با تبانی این قلعه ها را به دوستان خود واگذار میکردند که این کار باعث اخلال در بازی شده و هر 2 بازیکن بصورت دائم مجازات خواهند شد. این بدان معنا نیست که بازیکنان نمی توانند از هم قبیله ای یا بازیکنان دیگر قلعه ای تسخیر کنند اما در صورت اعتراض بازیکنان دیگر به قلعه گیری آن بازیکنان تیم مدیریت با توجه به بررسی های خود اعمال قانون خواهد کرد.
    دادن قلعه به بازیکنان دیگر با توافق در نیمه ی اول راند مجازات دائم برای 2 طرف دارد.

توضیحات بیشتر:
    علاوه بر انتقال منابع در روزهای ابتدایی که سخت گیرانه بررسی خواهد شد در پایان راند یا میانه های آن نیز در صورتی که باعث اخلال در روند بازی و همچنین تغییر محسوس رنک ها بشه قطعا با اعمال مجازات خواهد بود اما نسبت به اوایل راند سخت گیری کمتر خواهد بود و تا حدی از کمک های قبیله ای چشم پوشی خواهد شد.این مورد رو فیدبکر تصمیم گیری خواهد کرد که اخلالی ایجاد شده یا نه.

د. زدن اردوگاه به دور بازیکنان دیگر:

ارسال اردوگاه از اکانت های فعال و غیر مولتی به هر تعداد بلا مانع است اما چنانچه بازیکن یا بازیکنانی اعتراضی به اردوگاه ها کنند چنانچه اردوگاه ها از هم قبیله ای یا قبیله های با سیاست صلح زده باشد ایرادی در بازی ایجاد نخواهد کرد اما هر اردوگاه چنانچه بیشتر از 24 ساعت باقی بمانند بازیکن مشکوک شناخته شده و در صورت تکرار این عامل در روز های آینده مجازات خواهد شد. ضمنا سطح بازیکنان اردوگاه زده باید به سطح بازیکن که دورش اردو ارسال شده بخورد ( منظور 7 سطح اختلاف سطح است ) در صورت مغایرت با این 7 سطح بازیکن ارسال کننده به دلیل ایجاد اخلال در بازی مجارات خواهد شد. بررسی های این موارد و تصمیم گیری و مجازات های بعدی کاملا به عهده ی تیم پشتیبانی بازی خواهد بود

توضیحات بیشتر:
    در مورد اردوگاه، بحث بر سر یک یا دو یا 5 اردو نیست. اردوهایی که دیده می شه گهگاهی بیش از 200 اردو هستش که مانع جذابیت بازی می شه.این رو با توجه به شرایط بازی می توان گفت تخلف است یا نه اما سخت گیری در این مورد زیاد نخواهد بود مگر زمانی که تاثیر به سزایی داشته باشه و یا تخلف خیلی بزرگ بشه.

ویرایش توسط Afshin Shakeri : 08-16-2013 در ساعت 03:10 PM
    ﺩﯾﮕﻪ ﺩﻟﻢ ﻧﻪ ﭘﻮﻝ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ ﻧﻪ ﺁﻏﻮﺵ ﻧﻪ ﻣﻬﻤﻮﻧﯽ ﻧﻪ ﺣﺘﯽ ﺁﯾـــــــــــﻨﺪﻩ .... ﺩﻟﻢ ..... . . . . . . . . . . ﺑﭽـــــــــــــــــــﮕﯿ ﻤﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ! ﺧﻮﻧﻪ ﺳﺎﺣﻠﯽ ﺑﺎ ﺁﺗﯿﺶ ! ﭘﺎﻫﺎﯼ ﺷﻨــــــــــــﯽ ﺩﺳﺘﺎﯼ ﮐﺎﮐﺎﺋﻮﯾﯽ! ﺩﻟﻢ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ ﻭﻗﺘﯽ ﺑﻼﻝ ﻣﯿﺨﻮﺭﻡ ﮐـــــــﻞ ﺻﻮﺭﺗﻢ ﺯﻏﺎﻟﯽ ﺷﻪ ! 100 ﺑﺎﺭ ﯾﻪ ﺳﺮﺳﺮﻩ ﯼ 1 ﻣﺘﺮﯼ ﺭﻭ ﺑﺮﻡ ﺑﺎﺯﻡ ﺧﺴﺘﻪ ﻧﺸﻢ ! ﭼﺎﯾﯽ ﺭﻭ ﺑﺎ 10 ﺗﺎ ﻗﻨﺪ ﺑﺨﻮﺭﻡ ! ﺑﺴﺘﻨﯽ ﻭ ﭘﻔﮏ ﻭ ﻟﻮﺍﺷﮑﻮ ﺑﺎﻫﻢ ﺑﺨﻮﺭﻡ ! ﺳﺮﭼﯿﺰﺍﯼ ﻣﺴﺨﺮﻩ ﺍﻧﻘﺪ ﺑـــــــــــــــﺨﻨﺪﻡ ﺑﯿﺎﻓﺘﻢ ﮐﻒ ﺍﺗﺎﻕ ! ﺑﺎ ﺧﻂ ﻟﺐ ﻣﺎﻣﺎﻧﻢ ﺑﺮﺍ ﺧﻮﺩﻡ ﺳﯿﺒﯿﻞ ﺑﮑﺸﻢ! ﺩﻟﻢ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ ﻣﺚ ﺑﭽﮕﯿﺎ ﺑﻮﯼ ﺳﯿﮕﺎﺭ ﺣﺎﻟﻤﻮ ﺑﺪ ﮐﻨﻪ ... ﺁﺩﺍﻣﺲ ﺑﭽﺴﺒﻮﻧﻢ ﺯﯾﺮ ﻣﯿﺰ ﮐﻼﺳﺎ ! ﻋﯿﺪﯾﺎﻣﻮ ﺑﺮﯾﺰﻡ ﺗﻮ ﺍﻭﻥ ﻗﻠﮏ ﭼﻮﺑـــــﯿﻪ !ﻣﻮﺭﭼﻪ ﻫﺎﺭﻭ ﺑﮑﺸﻢ !ﻏﺮﻭﺑﺎﯼ ﺟــــــــــــــــــﻤﻌﻪ ﻓﻘﻂ ﻣﻨﺘﻈﺮ "ﻓﻮﺗﺒﺎﻟﯿﺴﺘﺎ" ﺑﺎﺷﻢ ﻭ ﺗﺎ ﺷﺐ ﺧﻮﺩﻣﻮ ﺑﺎ ﭘﻠﯽ ﺍﺳﺘﯿﺸﻨﻢ ﺑﮑﺸﻢ !ﻣﺎﺩﺭﻡ ﮐﻪ نماز ﻣﯿﺨﻮﻧﻪ ﺑﺮﻡ ﺟﻠﻮﺵ ﺍﻧــــــﻘﺪ ﺍﺩﺍ ﺩﺭﺑﯿﺎﺭﻡ ﺗﺎ ﺑﺨﻨﺪﻩ ﻧﻤﺎﺯﺷﻮ ﺑﺸﮑﻨﻪ ﻭ ﺑﻌﺪﺵ ﻓـــــﺮﺍﺭ ﮐﻨﻢ ... ^_^ . . . ﺑﺰﺭﮔﺘﺮﯾﻦ ﺍﺷﺘﺒﺎﻫﻢ ﺍﯾﻦ ﺑﻮﺩ ﮐﻪ ﺁﺭﺯﻭ ﮐﺮﺩﻡ ﺑﺰﺭﮒ ﺷﻢ! ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺁﺩﻡ ﺑﺰﺭﮔﺎ ﺧﯿـــــــــــــــﻠﯽ ﺳﺮﺩ ﻭ ﺗﻨﻬﺎﺱ ! ﺩﺭﮔﯿﺮ ﻗﻠﺐ ﻭ !.... ﺍﻩ!

2. 52 کاربر از Afshin Shakeri عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

-lord-khanwars- (12-24-2013),3arbaz-vatan (08-18-2015),afkhin (05-25-2014),alireza_abb2012 (03-03-2014),amin ahmadi (10-30-2014),amir.basiry5008 (05-30-2014),amir.pars (12-24-2013),AngryBirdsStarWarsII (08-10-2014),ardeshirkhan5 (01-14-2014),ariae-des (12-04-2016),ashoghi20 (02-03-2015),♛Red Knight♛ (01-01-2015),avisa-delsa (10-03-2015),civic-hmc (05-28-2014),dani1421387 (12-30-2013),dark_shadows (12-24-2013),ehsan_ir_ehsan (07-21-2014),emadleechco (10-24-2018),gharibion (07-08-2014),h3fun (12-02-2014),hadizadeh (08-27-2016),hamid_azari (11-10-2013),hasan_2400 (02-20-2015),hassan2120 (09-03-2014),hoseinloto (02-28-2014),I__ALI__KHAN__I (06-16-2014),I--I (05-31-2016),khan-kocholo (12-24-2013),khan1990 (05-10-2014),last.fighter (02-13-2014),lordlone (01-31-2015),madam.m (10-27-2014),mahdyar_bd (10-02-2014),mehransh197 (02-09-2015),mn(assassins1377) (08-07-2014),MOEZ.IR (06-02-2015),Mohammad_Naghipoor (08-25-2019),Mojtaba Mohseni (04-06-2016),MoOorteza (12-24-2013),mostafa1988 (01-04-2014),nikelord (12-15-2014),شوالیه سیاه (11-02-2013),ریش سفید (05-02-2014),S.H.L (04-05-2014),SaeedRelax (07-20-2014),sezar_imi (04-22-2015),shahin..khan (06-17-2015),SPARTACUS_IR (05-05-2014),منصور_پادشاه صلح (06-07-2014),هفت.خاج (11-13-2013),wody.tanha (08-07-2014),z-m-25 (06-23-2015)

3. Top | #11

پیشروی سطح: %74 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 26
    فعالیت کل: %0.3
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    7 بار در 5 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز
    بابا این چه وضعیه شورشو در آوردین هر روز یه چیز میگین یه دفعه لینک نو آموزو بذارین بگین تا آخر راند هر چی این گفت انجام بدین خانوارزم بچه بازی شدهههههههههههه

4. Top | #12

پیشروی سطح: %80 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 20
    سطح
    4
    تشکر دریافتی
    142 بار در 61 پست

دستاورد ها:
    200 امتیازسه ماه فعالیت
    با تشکر از این همه نظارت اما بیشتر به نظر میاد صورت مسئله ها پاک شده تا کار میدیرت سبکتر بشه به نظرم به پاک کردن صورت مسئله باید نضارت بیشتری انجام بشه مثلا مورد دوئل زمانی که تجربه بازنده خیلی کم بشه من 1 بار بن شدم 5 ساعت بخاطر این موضوع اونم بخاطر تجربه حرف که زیر 4 میل بوده من دوئل رو اول راند زدم و هیچ شانختی نه از طرف و نه از سبکش داشتم! به نظرم باید یه تیم بازرسی واقعا بیطرف!!! که به کار خود فیدبکر نظارت کنه تشکیل بشهو این از کسانی باشه که تجربه خیلی بالایی داشته باشن... بازم تشکر میکنم.

5. کاربر زیر از Apathetic_Boy برای ارسال این پست تشکر کرده است:

شوالیه سیاه (08-02-2017)

6. Top | #13

پیشروی سطح: %58 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 171
    فعالیت کل: %5.0
    سطح
    16
    تشکر دریافتی
    3,490 بار در 2,163 پست

دستاورد ها:
    دوستیمشاوراولین گروه1000 امتیازبیش فعال
    سلام الان من سطح 31 هستم میتونم برای هم قبیله ایم که سطح 24 هست منابع بفرستم؟؟؟؟
    یادش بخیر میتینگا قدیم
    دوستون دارم رفقا

7. کاربر زیر از *من دیگه مرده ام* برای ارسال این پست تشکر کرده است:

شوالیه سیاه (08-02-2017)

8. Top | #14

پیشروی سطح: %30 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 70
    سطح
    5
    تشکر دریافتی
    35 بار در 24 پست

دستاورد ها:
    دوستی200 امتیازسه ماه فعالیت
    سلام افشین جون
    سوال شد برام میگی قلعه نمیشه به یکی داد طرف میبینه 11 تا قلعش پرهست میخواد بده به یکی رفیقاش یا با مختصات قلعه اش حال نمیکنه نمیخواد قلعه ای که زحمت کشیده براش رها کنه سطح ساختمونهاش پایین بکشه یا میخواد روح بگیره نمیشه که!!
    میگی نمیشه زیاد به یکی زد پس غارت چی میشه ؟؟
    اختلاف زیاد بین بازیکن ها هم با محدودیتی که 7 سطح هست کنترل میشه پس بیشترش برای چی ؟
    و....

ای که شادی یا اسیر غصه ای گوش کن امشب تو از من قصه ای

قصۀ وقتی که من خوابیده ام قصه خوابی که دیشب دیده ام

قصه ای شیرین تر از این قصه نیست دوستان، تعبیر خواب بنده چیست ؟

خواب دیدم سوسک هالتر می زند ! کاکلش را یک کچل فر می زند !

یک شتر گردن درازی می کند ! با رفیقش برف بازی می کند!

نیمۀ شب روی شا خه یک الاغ جاز می خواند به شادی توی باغ!

9. کاربر زیر از oskarfish برای ارسال این پست تشکر کرده است:

شوالیه سیاه (08-02-2017)

10. Top | #15

پیشروی سطح: %36 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 258
    سطح
    19
    تشکر دریافتی
    7,749 بار در 2,523 پست

دستاورد ها:
    1000 امتیازیک سال ثبت نام
    نقل قول نوشته اصلی توسط armin_looo نمایش پست ها
    اقا افشين به نظر ميرسه هر كس بخواد اردوي بزنه و يكي رو بزنه بيشتر 24 ساعت اين كارش طول نميكشه.بهتر نيست اردو ها بيشتر از 24 ساعت يا 48 ساعت در يه مكان زده شده خود به خود از طريق سيستم بك بشه؟
    سلام عزیز
    پیشنهاد 20 تا 24 ساعت شدن اردوگاه رو اعلام کردیم
    امیدواریم اعمال بشه

شما قسمت اردوگاه رو تند خوندید انگار
    بازیکنان اردو زده همگی از هر لحاظ چک میشن در صورتی تعدد یا مولتی بودن بن میشن ، این باعث میشه کسایی که اردو میدن خودشون رو در معرض بررسی شدن توسط مدیر قرار میدن
    بازیکنانی که اردو میدن باید سطحشون به اون بازیکن که کنارش اردو دارن بخوره
    اگه در دنیاهای ورژ« 5 باشه وو نیت جلوگیری از زدن اسکان باشه میشه اخلال در روند بازی
    خلاصه مجموعش میشه این:
    الکی دور بازیکنی اردوگاه ندیم که هیجان بازی گرفته بشه و اخلالی در روند بازی بشه

ارسلان
    مشکل ما مغزهای تنگ و دهن های گشادن ... مغز هایی که به سختی چیزی توش میره و دهن هایی که به راحتی هر چیزی ازش بیرون میاد ...

تاریخ تولدت مهم نیست، تاریخ "تبلـــورت" مهم است ...!
    اهل کجا بودنت مهم نیست ،"اهــل و بـجـا" بودنت مهم است ...!
    منطقه زندگیت مهم نیست ، "منطــق زنـدگـیت" مهم است ...!
    و گذشته ی زندگیت مهم نیست ؛
    امــروزت مهم است که از چه گــذشتـه ای و چه چیزی برای فــرداهایت میسازی..

11. Top | #16

پیشروی سطح: %96 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 9
    فعالیت کل: %35.0
    سطح
    10
    تشکر دریافتی
    2,816 بار در 871 پست

دستاورد ها:
    اولین گروهسه ماه فعالیت1000 امتیاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط armin_looo نمایش پست ها
    اقا افشين به نظر ميرسه هر كس بخواد اردوي بزنه و يكي رو بزنه بيشتر 24 ساعت اين كارش طول نميكشه.بهتر نيست اردو ها بيشتر از 24 ساعت يا 48 ساعت در يه مكان زده شده خود به خود از طريق سيستم بك بشه؟
    من با نظر این دوستمون موافقم
    بهتره که اردو بعد از 24 ساعت یا 48 ساعت از طرف سیستم بک بشه نه اینکه بازیکن بن بشه
    البته با نظر شما هم که برای اسکان نزدن طرف و از حمله خارج کردن اون اردو میزنن هم موافقم
    ولی بهتره سیستم اردو رو بک کنه

12. Top | #17
    با سلام الان چند روزه یه نفر تو دیای 25 به من هی داره حمله میزنی ارتش اون نزدیک 30هزار نفره اما ارتش من از بین رفته الانم با نجیب زاده داره حمله میکنه میخواد قلعه ایی که من گرفتمو بگیره الانشم داره حمله میکنه

13. Top | #18

پیشروی سطح: %36 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 258
    سطح
    19
    تشکر دریافتی
    7,749 بار در 2,523 پست

دستاورد ها:
    1000 امتیازیک سال ثبت نام
    نقل قول نوشته اصلی توسط ALIPLATIN نمایش پست ها
    سلام الان من سطح 31 هستم میتونم برای هم قبیله ایم که سطح 24 هست منابع بفرستم؟؟؟؟
    علی اگه توی یک هفته 3 4 بار باشه قابل پذیرشه اما بیشترش میشه سو استفاده

ارسلان
    مشکل ما مغزهای تنگ و دهن های گشادن ... مغز هایی که به سختی چیزی توش میره و دهن هایی که به راحتی هر چیزی ازش بیرون میاد ...

تاریخ تولدت مهم نیست، تاریخ "تبلـــورت" مهم است ...!
    اهل کجا بودنت مهم نیست ،"اهــل و بـجـا" بودنت مهم است ...!
    منطقه زندگیت مهم نیست ، "منطــق زنـدگـیت" مهم است ...!
    و گذشته ی زندگیت مهم نیست ؛
    امــروزت مهم است که از چه گــذشتـه ای و چه چیزی برای فــرداهایت میسازی..

14. Top | #19

پیشروی سطح: %20 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 161
    فعالیت کل: %5.0
    سطح
    8
    تشکر دریافتی
    171 بار در 87 پست
    دستاورد ها:
    دوستی500 امتیازیک سال ثبت نام
    با سلام و احترام
    خیلی مسخره شده قوانینی که وضع کردین امید وارم باعث دلسردی نشه من راند اولی که بازی کردم خودم اصلا از بازی هیچی بارم نبود خوب برای همه این موضوع وجود داره با یک نفر به اسم فرهاد که رییس قبیله گرگها بود 22 بار دوئل زدم همشم باختم البته باختها مهم نبود ولی من چیدمان و مهارت دادن بلد نبودم.
    حالا شما فرض کن رنک 1 حالا هر کی با منی که بار اولمه و میخواهم دوئل بزنم تا یاد بگیرم شروع میکنم به دوئل خوب اختلاف خیلی خواهد بود و بنده خدا رنک 1 که داره نون چند راند بازی و تجربه و سکشو میخوره باید بن بشه چون من چیدمان بلد نیستم یا مهارتها و اهنگریم ضعیفه .
    کلا مسخره شده .
    راند قبل اسم میبرم آشنام2 با من دوئل زد و شوالیه گذاشت من نذاشته بودم و خوب باختم اصلا ایرادی نداشت چون من باخته بودم حالا من مارش زدم با شوالیه و اون شوالیه نذاشت من توقیف میشم و علت اون تزریق تجربه هستش.
    البته این موضوع سر درازی داره و جای بحث بسیاره یکم مسخره هست یعنی هم قبیله ای نمیتونه به همقبیلش منابع برسونه پس معنای رفاقت و هم قبیله ای چی میشه بهتر نیست قبایلو حذف کنیم.
    تا بازیکنان به جای رفاقت و کمک بهم همدیگه رو بخورند.
    تو دنیایی مثل 5 غالبا اینجوره که قویترها روح خالی کنند ضعیفترها بگیرند اگر مدیریت دن 7 بره دن 5 فکر کنم همشونو بن کنند چرا؟
    اینجا هم همینه شما به همقبیلت منابع یا سکه میرسونی تا قوی بشه و کمک قبیلت باشه ولی به جاش توقیفت میکنند.
    مسخره هستش

15. Top | #20

پیشروی سطح: %96 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 17
    سطح
    18
    تشکر دریافتی
    1,964 بار در 1,086 پست

دستاورد ها:
    دوستیدستآورد تگ - درجه 1اولین گروهبیش فعالسه ماه فعالیت
    نقل قول نوشته اصلی توسط oskarfish نمایش پست ها
    سلام افشین جون
    سوال شد برام میگی قلعه نمیشه به یکی داد طرف میبینه 11 تا قلعش پرهست میخواد بده به یکی رفیقاش یا با مختصات قلعه اش حال نمیکنه نمیخواد قلعه ای که زحمت کشیده براش رها کنه سطح ساختمونهاش پایین بکشه یا میخواد روح بگیره نمیشه که!!
    میگی نمیشه زیاد به یکی زد پس غارت چی میشه ؟؟
    اختلاف زیاد بین بازیکن ها هم با محدودیتی که 7 سطح هست کنترل میشه پس بیشترش برای چی ؟
    و....

عزیزم مطمئن باشین مدیران بازی و فیدبکرا نمیخوان بازی رو برای شما سخت کنن من یه جمله میگم اگه درست نبود اقا افشین بگن درست نیست

شما اگه تو بازی هرکاری بکنی فقط بقصد مولتی و تزریق و کلا تخلف برای خودتون و رفاقاتو نباشه مطمئن باشین بن نمیشین
    مثلا 1بار همون هفته اول روز 2منابع میخوای میگی دوستت برات بفرسته ولی وقتی اینکار تکرار بشه اینطور استنباط میشه که شما دارین از مولتی هاتون استفاده میکنین
    تو دودلا شما یک دوئل میزنی 25کیلو ازت میمونه وتجربه خوب میگیری ولی دیگه با اون سبک و اون نفر نزن بن نمیشی
    امیدوارم تونسته باشم منظور حرفام رو برسونم
    من میگم ما بیایم مثل همه دنیا به این بازی بعنوان وقت گذرونی نگاه کنیم و حداقل تو بازی زرنگ بازی نکنیم اول خودم دوم خودم تا اخر برای خودم گفتم

ویرایش شد

صفحه 2 از 31 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع