• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

صفحه 2 از 7 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 70

موضوع: رنک های دن 4 راند 21

1. Top | #1

پیشروی سطح: %46 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 54
    فعالیت کل: %0.8
    سطح
    4
    تشکر دریافتی
    36 بار در 19 پست
    دستاورد ها:
    دوستیسه ماه فعالیت200 امتیاز

رنک های دن 4 راند 21

سلام به همگی
    راند 21 دن 4 هم تمام شد.جا داره رنک 1 و 2 قبایل رو به بچه های فرهاور ورنک 3 رو به گرگها ورنک 1 شخصی رو به احسان 9080 و رنک 3 رو به mehdi cnc تبریک میگم چون اونی که رنک 3 شد لیاقت نداشته و ندارد منظورم ali200316 هست.دلیلش هم اینه که با تقلب امده بود بالا رنک 2 بود و دیشب که داشتم میگرفتمش یه مشت دریوری به ما گفت که معکوس میزنی و از این حرفا.چند نفری هم طرفش رو گرفتن ولی امروز معلوم شد که خودش معکوس میزده که باعث شد هم تجربش رو کم کنه مدیریت محترم،هم بن بشه.و امروز کاری کرد که واقعا به شعورش شک کردم و با فحش های رکیک از من پذیرایی کرد و آخرش هم با افتخار نوشته بود علی بالزامیک که ما جوابش رو ندادیم ولی پدر تازه فوت شدش رو آباد کردیم.از مدیریت محترم میخوام که با همچین افرادی برخوردی کنه که نتونن دیگه بیان تو بازی چون جای افراد بی شعور نیست اینجا.
    فدای همتون

2. Top | #11

پیشروی سطح: %28 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 218
    فعالیت کل: %2.0
    سطح
    12
    تشکر دریافتی
    1,284 بار در 587 پست

دستاورد ها:
    1000 امتیازسه ماه فعالیت
    رنک 1 شخصی رو به احسان عزیز تبریک میگم. اما خب خیلی خودشو زحمت انداخت. من بهش گفتم که نمیخواد زیاد خودتو خسته کنی. چون من که وقت یه هفته ای بازی ندارم و دارم میرم مسافرت. از اول راند هم تنهایی رو اکانت بودم. هم بازی پیدا کردیم هم که اون بلا سرمون اومد. هفته آخر هم شل گرفته بودم بقیه اکانتا هم که واقعا درست بازی کردن برای رنک رو به نظر من بلد نبودن. البته توهین نشه به کسی ولی خب احسان زببا بازی کرد. هرچند مطمئنم تنها نبود. خسته نباشی احسان جان
    رنک 2 رو به فرهاد و علیرضا تبریک میگم. قربونشون برم تهمت باگ رو روی اکانتشون به من زدن. دستتون درد نکنه بعد اون همه رفاقت. موفق باشید داداشای گلم
    رنک 3 مبارک علی200
    رنک قبایل رو باز به احسان و فرهاور تبریک میگم. در راندی که هیچ قبیله ای برای رنک نیومده بود این رنکارو گرفتید ولی خب عالی بازی کردید. یعنی اگه قبیله ای هم برای رنک میومد به سختی میتونست جلوتون وایسه. قبیله اصلی رو 1 کردن و زیر مجموعه رو 2 کردن آسون نیست.
    رنک 3 قبایل رو هم به حسام عزیز تبریک میگم. تمام تلاش های این راند وولف رو حسام کشید. حقت بیشتر از این حرفا بود ولی خودمم میدونم با 4 5 نفر قبیله زدن و رنک گرفتن مردونگی میخواد داداشی که تو داشتی
    و در آخر رنک مردونگی رو به امیر عزیز هم اکانتی خودم تبریک میگم. با وجود اشتباه من و دزدیده شدن اکانت در رنک 1 تنها یک هفته باقی مانده به انتهای راند توسط گربه نره و روباه مکار دن4 تنها چیزی که بهم گفت این بود که فدای یه تار موت با اینکه الله وکیلی اشک بود که از چشمام میریخت : | . به هرحال. مهم نیست این چیزا ایشالله که بعد این راند سرمون پیش خودمون بالا بوده باشه که 1- سالم بازی کردیم صد در صد 2- به کسی تهمت نزدیم 3- ایشالله که با دزدی کارامون رو پیش نبردیم. اگه این سه تا خصلت رو داشتید این راند هرچی که به دست آوردید نوش جونتون اگه نه که مطمئن باشید راندهای بعد من خرابم سرتون
    فدایی همه هم هستیم. یا علی

بازنشستگی رو عشق است

3. Top | #12

پیشروی سطح: %30 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 70
    فعالیت کل: %0.3
    سطح
    5
    تشکر دریافتی
    35 بار در 24 پست

دستاورد ها:
    دوستی200 امتیازسه ماه فعالیت
    با سلام
    جا داره از تک تک دوستان که با مردونگی این راند را به پایان بردن تشکر کنم از تمام کسانی که با خوشی ها ناراحتی ها توی بازی کنار ما باقی موندن و غم ها و شادی هاشون را با ما تقسیم کردم تشکر کنم.
    رنک یک را به داش احسان و دومی و سومی را به دیگر دوستانمون تبریک میگم البته بین اون ها جای داش حامد هم خالی بود که به دلایلی که توضیح داد با مشکل روبرو شده بود .
    رنک یک و دو را به همه برادران و همراهان در قبیله فرهاور تبریک ، از دوستان خوبمون در دیگر قبایل هم از جمله ولف که با بازی خودشون باعث جذاب تر شدن این راند شدن تشکر ویژه ای دارم .
    همگی در سایه ایزد منان پیروز و سربلند باشید .
    یا علی داش علی
    ای که شادی یا اسیر غصه ای گوش کن امشب تو از من قصه ای

قصۀ وقتی که من خوابیده ام قصه خوابی که دیشب دیده ام

قصه ای شیرین تر از این قصه نیست دوستان، تعبیر خواب بنده چیست ؟

خواب دیدم سوسک هالتر می زند ! کاکلش را یک کچل فر می زند !

یک شتر گردن درازی می کند ! با رفیقش برف بازی می کند!

نیمۀ شب روی شا خه یک الاغ جاز می خواند به شادی توی باغ!

4. Top | #13
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamed-Tk نمایش پست ها
    رنک 1 شخصی رو به احسان عزیز تبریک میگم. اما خب خیلی خودشو زحمت انداخت. من بهش گفتم که نمیخواد زیاد خودتو خسته کنی. چون من که وقت یه هفته ای بازی ندارم و دارم میرم مسافرت. از اول راند هم تنهایی رو اکانت بودم. هم بازی پیدا کردیم هم که اون بلا سرمون اومد. هفته آخر هم شل گرفته بودم بقیه اکانتا هم که واقعا درست بازی کردن برای رنک رو به نظر من بلد نبودن. البته توهین نشه به کسی ولی خب احسان زببا بازی کرد. هرچند مطمئنم تنها نبود. خسته نباشی احسان جان
    رنک 2 رو به فرهاد و علیرضا تبریک میگم. قربونشون برم تهمت باگ رو روی اکانتشون به من زدن. دستتون درد نکنه بعد اون همه رفاقت. موفق باشید داداشای گلم
    رنک 3 مبارک علی200
    رنک قبایل رو باز به احسان و فرهاور تبریک میگم. در راندی که هیچ قبیله ای برای رنک نیومده بود این رنکارو گرفتید ولی خب عالی بازی کردید. یعنی اگه قبیله ای هم برای رنک میومد به سختی میتونست جلوتون وایسه. قبیله اصلی رو 1 کردن و زیر مجموعه رو 2 کردن آسون نیست.
    رنک 3 قبایل رو هم به حسام عزیز تبریک میگم. تمام تلاش های این راند وولف رو حسام کشید. حقت بیشتر از این حرفا بود ولی خودمم میدونم با 4 5 نفر قبیله زدن و رنک گرفتن مردونگی میخواد داداشی که تو داشتی
    و در آخر رنک مردونگی رو به امیر عزیز هم اکانتی خودم تبریک میگم. با وجود اشتباه من و دزدیده شدن اکانت در رنک 1 تنها یک هفته باقی مانده به انتهای راند توسط گربه نره و روباه مکار دن4 تنها چیزی که بهم گفت این بود که فدای یه تار موت با اینکه الله وکیلی اشک بود که از چشمام میریخت : | . به هرحال. مهم نیست این چیزا ایشالله که بعد این راند سرمون پیش خودمون بالا بوده باشه که 1- سالم بازی کردیم صد در صد 2- به کسی تهمت نزدیم 3- ایشالله که با دزدی کارامون رو پیش نبردیم. اگه این سه تا خصلت رو داشتید این راند هرچی که به دست آوردید نوش جونتون اگه نه که مطمئن باشید راندهای بعد من خرابم سرتون
    سلام فارمک خبری نیست ازت اکانتت رو دزدین خودت رو که ندزدین افتابی شو یکم بهت بخندیم خوب چی میشه مگه \!
    به یزدان که گر ما خرد داشتیم
    کجا این سرانجام بد داشتیم.

5. Top | #14

پیشروی سطح: %28 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 218
    سطح
    12
    تشکر دریافتی
    1,284 بار در 587 پست

دستاورد ها:
    1000 امتیازسه ماه فعالیت
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirsajjad7 نمایش پست ها
    سلام فارمک خبری نیست ازت اکانتت رو دزدین خودت رو که ندزدین افتابی شو یکم بهت بخندیم خوب چی میشه مگه \!
    کجا این سرانجام بد داشتیم.
    کجا این سرانجام بد داشتیم

مسافرت بودم. حالمم خوش نبود. من آفتابی نبودم تو شماره نداری زنگ بزنی ببینی زنده ام یا مرده

بازنشستگی رو عشق است

6. Top | #15

پیشروی سطح: %91 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 9
    فعالیت کل: %0
    سطح
    5
    تشکر دریافتی
    156 بار در 88 پست

دستاورد ها:
    دوستیسه ماه فعالیت500 امتیاز
    خب منم رنک ها رو تبریک بگم
    رنک شخصی رو به آقای 9080، دوست خوبم فرهاد و علی آقا تبریک میگم، جا داره به داداشم حامد تی کی هم تبریک بگم که تا هفته های آخر رنک 1 بود، ولی خب این کارا پیش میاد!

رنک 1و2 قبایل رو هم به فرهاور و همه بچه هاش تبریک میگم، بلاخره بعد سالها بدون اینکه ادغام بشن رنک گرفتن! ولی انصافا این راند عالی بودن، رقابت ما با فرهاور درسته عادلانه نبود چون از نظر تعداد بازیکن قابل مقایسه نبودیم ولی خب رقابت سالم و جذابی از آب در اومد!

و اما قبیله گرگها، هدف ما از تشکیل دادن قبیله رنک نبود فقط میخواستیم بعد 2 سال قبیله رو برگردونیم، حیف بود این قبیله قدیمی در بین قبایل نباشه ، ولی بعدا رو کمک بعضیا حساب باز کردم که تصمیم گرفتیم تلاشمونو واسه رنک قبایل بذاریم که همین دوستان درست وقتی که روح گیری ها شروع میشد به دلایلی پشت منو خالی کردن و کم کم بیشتر بازیکن هایی که به قبیله آورده بودن به بهوونه های مختلف دیگه بازی نکردن، من موندم و یه قبیله با 10 تا بازیکن فعال که از اینا هم 5 نفرش دلسوزانه واسه قبیله بازی میکردن، دست تک تک این عزیزان قبیله رو میبوسم، خیلی زحمت کشیدن ولی از این 5 نفر میخوام تشکر ویژه بکنم واقعا گل کاشتن:
    Altay7(حسن آلتای-عماد-عرفان) Xx-c2c-xX (مشنگ قبیلمون آرام جان) --kanimanga--(مهرداد گل) Pezhmoolak(داداشم پژمان) و street.player(پیمان و علیرضا)
    از بچه های آیرون آرمی و مرگ هم بابت کمکاشون از بیرون قبیله سپاس گذارم
    به امید بازگشت همه قبایل ریشه دار و قدیمی دنیا 4

فدای همه رفیقا، حسام

7. Top | #16

پیشروی سطح: %11 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 448
    سطح
    22
    تشکر دریافتی
    2,300 بار در 1,232 پست

دستاورد ها:
    دوستیدستآورد تگ - درجه 1تگر حرفه ای!بیش فعالاولین گروه
    نشان ها:
    نشان تقویم
    نقل قول نوشته اصلی توسط HESI_Sting نمایش پست ها
    خب منم رنک ها رو تبریک بگم
    رنک شخصی رو به آقای 9080، دوست خوبم فرهاد و علی آقا تبریک میگم، جا داره به داداشم حامد تی کی هم تبریک بگم که تا هفته های آخر رنک 1 بود، ولی خب این کارا پیش میاد!

رنک 1و2 قبایل رو هم به فرهاور و همه بچه هاش تبریک میگم، بلاخره بعد سالها بدون اینکه ادغام بشن رنک گرفتن! ولی انصافا این راند عالی بودن، رقابت ما با فرهاور درسته عادلانه نبود چون از نظر تعداد بازیکن قابل مقایسه نبودیم ولی خب رقابت سالم و جذابی از آب در اومد!

و اما قبیله گرگها، هدف ما از تشکیل دادن قبیله رنک نبود فقط میخواستیم بعد 2 سال قبیله رو برگردونیم، حیف بود این قبیله قدیمی در بین قبایل نباشه ، ولی بعدا رو کمک بعضیا حساب باز کردم که تصمیم گرفتیم تلاشمونو واسه رنک قبایل بذاریم که همین دوستان درست وقتی که روح گیری ها شروع میشد به دلایلی پشت منو خالی کردن و کم کم بیشتر بازیکن هایی که به قبیله آورده بودن به بهوونه های مختلف دیگه بازی نکردن، من موندم و یه قبیله با 10 تا بازیکن فعال که از اینا هم 5 نفرش دلسوزانه واسه قبیله بازی میکردن، دست تک تک این عزیزان قبیله رو میبوسم، خیلی زحمت کشیدن ولی از این 5 نفر میخوام تشکر ویژه بکنم واقعا گل کاشتن:
    Altay7(حسن آلتای-عماد-عرفان) Xx-c2c-xX (مشنگ قبیلمون آرام جان) --kanimanga--(مهرداد گل) Pezhmoolak(داداشم پژمان) و street.player(پیمان و علیرضا)
    از بچه های آیرون آرمی و مرگ هم بابت کمکاشون از بیرون قبیله سپاس گذارم
    به امید بازگشت همه قبایل ریشه دار و قدیمی دنیا 4

فدای همه رفیقا، حسام
    خسته نباشید میگم بهتون حسام جان سلام ویژه ما رو به ممد ترک برسون
    به جهنم !!!! نمردیم و معنی اعتدال را از زبان جناب سرهنگ شنیدیم خون دادین جون دادین به جهنم !!!

8. Top | #17

سطح
    22
    تشکر دریافتی
    2,300 بار در 1,232 پست

دستاورد ها:
    نشان ها:
    نشان تقویم
    رنک 3 مبارک علی200
    حامد جون داداش خسته نباشی یدونه باشی
    به جهنم !!!! نمردیم و معنی اعتدال را از زبان جناب سرهنگ شنیدیم خون دادین جون دادین به جهنم !!!

9. Top | #18
    کجا این سرانجام بد داشتیم

مسافرت بودم. حالمم خوش نبود. من آفتابی نبودم تو شماره نداری زنگ بزنی ببینی زنده ام یا مرده
    اصلا برا همین من دن4 رو خیلی دوست دارم اکثرا حرف هم رو خوب میفهمیم مخصوصا تکیه های خیلی ریز رو !!!!!!
    نه که بدتر از من همیشه انته گوشیت پر هست !!! به قران حامد گوشیم دوباره قاط زده فقط صدا شما رو میشنم صدا من نمیره اونطرف !!!*جیگری

10. Top | #19

پیشروی سطح: %91 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 9
    فعالیت کل: %0
    سطح
    5
    تشکر دریافتی
    156 بار در 88 پست

دستاورد ها:
    دوستیسه ماه فعالیت500 امتیاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط AMB313 نمایش پست ها
    خسته نباشید میگم بهتون حسام جان سلام ویژه ما رو به ممد ترک برسون
    مرسی داداش
    کار من شده سلام رسوندن به ممد دیگه
    چشم، حتما میرسونم

11. Top | #20

سطح
    22
    تشکر دریافتی
    2,300 بار در 1,232 پست

دستاورد ها:
    نشان ها:
    نشان تقویم
    نقل قول نوشته اصلی توسط HESI_Sting نمایش پست ها
    مرسی داداش
    کار من شده سلام رسوندن به ممد دیگه
    چشم، حتما میرسونم
    فدای تو کلا ستاره سهیل شده تو بازی کم میاد بهش سلام هم میدی تحویل نمیگیره خخخخخخخخخخخ

صفحه 2 از 7 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین