• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 16

موضوع: افزایش

1. Top | #1

تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست

افزایش

با عرض سلام و خسته نباشید
    من تازه این بازی شروع کردم 2 تا سوال برام پیش اومده
    1-چه جوری باید سرعت درآمد منابع رو زیاد کنم مثلا چوب الان +120 در ساعت هست که میخام بیشتر بشه
    2-چه جوری گنجایش منابع رو ببرم بالا . الان حداکثر500 ولی با ارتقا سطح منابع نرفت بالا
    سپاس

2. Top | #2

پیشروی سطح: %75 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 51
    فعالیت کل: %0
    سطح
    6
    تشکر دریافتی
    11 بار در 9 پست

دستاورد ها:
    دوستیسه ماه فعالیت500 امتیاز
    خب فدات شم ظرفيت انبار و سطح توليد منابغ رو ببر بالا .امتياز مهارت كه گرفتي بده به مهارت سرمايه گذاري.مهمترين مطلب اينه كه نشيني پاي منابع كه پر شه بعد خرجش كني.بايد از همون اوايل بازي بزني قلعه هايي رو كه ديوار ندارن رو غارت كني.

3. Top | #3

پیشروی سطح: %99 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 3
    فعالیت کل: %2.0
    سطح
    9
    تشکر دریافتی
    1,315 بار در 718 پست

دستاورد ها:
    دوستی1000 امتیازسه ماه فعالیت
    نقل قول نوشته اصلی توسط mvmco نمایش پست ها
    1-چه جوری باید سرعت درآمد منابع رو زیاد کنم مثلا چوب الان +120 در ساعت هست که میخام بیشتر بشه
    2-چه جوری گنجایش منابع رو ببرم بالا . الان حداکثر500 ولی با ارتقا سطح منابع نرفت بالا
    سپاس
    http://help.khanwars.ir/ir_IR/khan-wars-5.0.html

بخون کمکت میکنه
    "دُنـیـایـــِ مـَجـازیــــ" شـلـوغ تـریـنــ سـرزمـیـنِ تـنـهـایـی استـــ...

بـا هـمـه کَســـ هستـی...

بـا هیــچــ کـَســـ نـیـسـتـیـــ !!!

4. Top | #4

پیشروی سطح: %14 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 173
    فعالیت کل: %1.7
    سطح
    6
    تشکر دریافتی
    757 بار در 326 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت500 امتیاز
    سپاس
    یه خرده صبر میکردی ، حداقل دو مین بازی میکردی بعد میومدی تو فروم تاپیک بزنی . اسمش رو هم گذاشتی افزایش خوشحال شدیم میخوان سکه رو گرون کنن . اخه این چه وضعیه !!!
    منابعت واسه من ، تک جاسوس خط یکم واسه تو

5. Top | #5

پیشروی سطح: %83 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 52
    سطح
    15
    تشکر دریافتی
    2,757 بار در 1,438 پست

دستاورد ها:
    دوستیبیش فعالدستآورد تگ - درجه 21000 امتیازیک سال ثبت نام
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeedviper نمایش پست ها
    یه خرده صبر میکردی ، حداقل دو مین بازی میکردی بعد میومدی تو فروم تاپیک بزنی . اسمش رو هم گذاشتی افزایش خوشحال شدیم میخوان سکه رو گرون کنن . اخه این چه وضعیه !!!
    منم مواافقم عمو سعید تو بازی مشاور دارن ازشون به پرسن چرا میان تایپک می زنن
    لطفا قوانین مربوط به امضا رو رعایت کنید
    ایرانسن استار عضو فعال نمی پذیرد با تشکر

6. Top | #6

پیشروی سطح: %51 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 98
    فعالیت کل: %1.0
    سطح
    8
    تشکر دریافتی
    894 بار در 323 پست

دستاورد ها:
    بیش فعالاولین گروهدستآورد تگ - درجه 11000 امتیازسه ماه فعالیت
    تو بازی کنار اسم بعضیها یه شکلک هستش؛ یعنی اونها راهنمای بازی هستند. میتونی سؤالاتت رو از اونها هم بپرسی
    یه چند روز بازی کن؛ روی ساختمونها کلیک کن و منابعت رو خرج کن؛ همه چیز خود به خود حل میشه
    تیم راهنمای بازی

اگر قرار باشد بايستي و به طرف هر سگي که واق واق ميکند سنگ پرتاب کني، هرگز به مقصد نميرسي !!!

به بعضیا باید گفت :

عزیزم ، من کارگردان همون فیلمیم که تو داری واسم بازی میکنی … !!

7. Top | #7

پیشروی سطح: %64 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 109
    سطح
    11
    تشکر دریافتی
    2,041 بار در 1,004 پست
    دستاورد ها:
    مشاور1000 امتیازسه ماه فعالیت
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeedviper نمایش پست ها
    انجمن مکان پرسیدنه سواله و هرکس هر سوالی می شه پرسید اگر نمیخواهیجواب بدی تایپیک رو باز نکن یا پست بیخود نده

8. Top | #8

پیشروی سطح: %64 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 109
    سطح
    11
    تشکر دریافتی
    2,041 بار در 1,004 پست
    دستاورد ها:
    مشاور1000 امتیازسه ماه فعالیت
    1-چه جوری باید سرعت درآمد منابع رو زیاد کنم مثلا چوب الان +120 در ساعت هست که میخام بیشتر بشه برای بالا بردن منابع در قلعه خود چند راه وجود داره1.بالا بردن سطح منابع به همراه با خانه و انبار تا منابع در وقت نبود تلف نشه باید دقت کنی انبار طوری باشه که در ساعت های نبودت یعنی 5 ساعت نیستی دست کم 6 برابر تولید منبع باشه و خانه بیشتر از جمعیتی که می خواهی در ساهخت منبع است باشدکه سطح ساخت منبعت با اکثریت جمعیت کار کنه 2. داشتن نیرو و غارت همسایگان ضعیف تر 3. خرید منابع ورای یکجا و نواموز
    سپاس
    با ساخت انبار می شود

- - - - - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط ch.amin2011 نمایش پست ها
    تو بازی کنار اسم بعضیها یه شکلک هستش؛ یعنی اونها راهنمای بازی هستند. میتونی سؤالاتت رو از اونها هم بپرسی
    یه چند روز بازی کن؛ روی ساختمونها کلیک کن و منابعت رو خرج کن؛ همه چیز خود به خود حل میشه
    تیم راهنمای بازی
    تو به عنوان مشاور در انجمن پس چه کاره هستی می شه بگی

9. Top | #9

پیشروی سطح: %58 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 171
    فعالیت کل: %5.0
    سطح
    16
    تشکر دریافتی
    3,490 بار در 2,163 پست

دستاورد ها:
    دوستیمشاوراولین گروه1000 امتیازبیش فعال
    سپاس
    دنیاها سرعت دارن
    تو هر دنیا سرعت تولید منابع متفاوت هست بنظررم شما از 1ایکس شروع کنی بهتر باشه البتا دنیای5 ورژن جالبی داره ولی سرعتش 10ایکس هست یعنی 10برابر سریع تر از دنیاهای معمولی منابع تولید میکنه و ساخت ارتش سریعتر هست شاید این خوب باشه ولی اگه بخوای بازی رو درست درک کنی بنظرم دنیاهای معمولی یا همون1ایکس رو نتخاب کن میتونی دنیای6 رو انتخاب کنی با سرعت معمولی یا دنیا5 با سرعت 10برابر
    برای تولید منابع شما باید معادن رو افزایش بدی اولبن معدن 100کارگر میخواد 4تا معادن سطح1 کردی
    400تا جمعیت پر میشه
    و باید یه سطح1 خونه بزنی
    اول بازی بیشتر به چوب و طلا و اهن نیاز داری برای ساخت انبار اهن زیادی میخوای سطح1 انبار برای قوم های غیر از روس و بریتانیا و گوت و عرب 1000تا از هر منابع جا داره برای این 4تا قوم انبار فضایی بیشتری داره 10درصد بیشتره
    شما چندتا مهارت داری هر کدوم یه کاری انجام میدن فرمانروایی روحیه ارتشت رو زیاد میکنه و باعث میشه اگر طرف مقابلت فرمانروایی داشته باشه در صورت در یک مرحله بودن نیرو هات از جنگ فرار نکنن و اگر بیشتر از اون مهارت فرمانرواییت باشه نیروهای اون از جنگ فرار میکنن البته یه تعدادی نه همشون بستگی به فرمانرواییت داره
    مهارت بعدی چنگجو هست به به پیاده نظام ها امتیاز میده
    مهارت بعدی کماندار هست که سطح سلامت و قدرت کماندار هاتو زیاد میکنه
    مهارت بعدی جنگجوی سواره هست که سلامت و قدرت سواره نظامتو افزایش میده
    مهارت مدافع به سلامت نیروهات اضافه میکنه و باعث میشه تلفات کمتری بدی در جنگ
    مهارت بعدی پیشاهنگ هست که سرعت ارتشت رو زیاد میکنه
    مهارت بعدی سرمایه گذاری هست که تولید منابع تو زیاد میکنه و توی خرید منابع خیلی مهم هست توی سطح بالا معادن تاثیر زیادی داره
    مهارت بعدی طبیب هست این مهارت توی هر راند از نبرد تعدادی از نیروهاتو درمان میکنه و باز به جنگ بر میگردن
    مهارت محاصره به نیروهای محاصره ات امتیاز میده باعث افزایش قدرت و سطح سلامتشون میشه
    مهارت بعدی بخت اقبال هست که به شانست توی پیروزی در جنگ ها اضافه میکنه که خیلی هم مهارت مهمی هست
    مهارت بعدی تحصیلات هست که در هر مرحله باعث ومیشه تجربه ی بیشتر از ساخت و ساز و نبردها به دست بیاری
    مهارت قلعه گشایی هست که توی ورژن های زیر5 هست که تعداد حمله های یک زمانتو زیاد میکنه(توی ورژن های 5به بالا این مهارت جایگزین شده با مهارت مباشر که سرعت نیرو ساخت رو افزایش میده)
    مهارت اردوگاهی با این مهارت میتونی اردوگاه های بیشتر هم زمان داشته باشی
    موفق باشی میدونم زیاد نوشتم ولی خوب بازی پیچیده ای هست ولی جالبه سوالی داشتی بپرس حتما جواب میدم
    ویرایش توسط *من دیگه مرده ام* : 10-03-2013 در ساعت 09:27 AM
    یادش بخیر میتینگا قدیم
    دوستون دارم رفقا

10. Top | #10

پیشروی سطح: %83 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 52
    سطح
    15
    تشکر دریافتی
    2,757 بار در 1,438 پست

دستاورد ها:
    دوستیبیش فعالدستآورد تگ - درجه 21000 امتیازیک سال ثبت نام
    نقل قول نوشته اصلی توسط ALIPLATIN نمایش پست ها
    دنیاها سرعت دارن
    تو هر دنیا سرعت تولید منابع متفاوت هست بنظررم شما از 1ایکس شروع کنی بهتر باشه البتا دنیای5 ورژن جالبی داره ولی سرعتش 10ایکس هست یعنی 10برابر سریع تر از دنیاهای معمولی منابع تولید میکنه و ساخت ارتش سریعتر هست شاید این خوب باشه ولی اگه بخوای بازی رو درست درک کنی بنظرم دنیاهای معمولی یا همون1ایکس رو نتخاب کن میتونی دنیای6 رو انتخاب کنی با سرعت معمولی یا دنیا5 با سرعت 10برابر
    برای تولید منابع شما باید معادن رو افزایش بدی اولبن معدن 100کارگر میخواد 4تا معادن سطح1 کردی
    400تا جمعیت پر میشه
    و باید یه سطح1 خونه بزنی
    اول بازی بیشتر به چوب و طلا و اهن نیاز داری برای ساخت انبار اهن زیادی میخوای سطح1 انبار برای قوم های غیر از روس و بریتانیا و گوت و عرب 1000تا از هر منابع جا داره برای این 4تا قوم انبار فضایی بیشتری داره 10درصد بیشتره
    شما چندتا مهارت داری هر کدوم یه کاری انجام میدن فرمانروایی روحیه ارتشت رو زیاد میکنه و باعث میشه اگر طرف مقابلت فرمانروایی داشته باشه در صورت در یک مرحله بودن نیرو هات از جنگ فرار نکنن و اگر بیشتر از اون مهارت فرمانرواییت باشه نیروهای اون از جنگ فرار میکنن البته یه تعدادی نه همشون بستگی به فرمانرواییت داره
    مهارت بعدی چنگجو هست به به پیاده نظام ها امتیاز میده
    مهارت بعدی کماندار هست که سطح سلامت و قدرت کماندار هاتو زیاد میکنه
    مهارت بعدی جنگجوی سواره هست که سلامت و قدرت سواره نظامتو افزایش میده
    مهارت مدافع به سلامت نیروهات اضافه میکنه و باعث میشه تلفات کمتری بدی در جنگ
    مهارت بعدی پیشاهنگ هست که سرعت ارتشت رو زیاد میکنه
    مهارت بعدی سرمایه گذاری هست که تولید منابع تو زیاد میکنه و توی خرید منابع خیلی مهم هست توی سطح بالا معادن تاثیر زیادی داره
    مهارت بعدی طبیب هست این مهارت توی هر راند از نبرد تعدادی از نیروهاتو درمان میکنه و باز به جنگ بر میگردن
    مهارت محاصره به نیروهای محاصره ات امتیاز میده باعث افزایش قدرت و سطح سلامتشون میشه
    مهارت بعدی بخت اقبال هست که به شانست توی پیروزی در جنگ ها اضافه میکنه که خیلی هم مهارت مهمی هست
    مهارت بعدی تحصیلات هست که در هر مرحله باعث ومیشه تجربه ی بیشتر از ساخت و ساز و نبردها به دست بیاری
    مهارت قلعه گشایی هست که توی ورژن های زیر5 هست که تعداد حمله های یک زمانتو زیاد میکنه(توی ورژن های 5به بالا این مهارت جایگزین شده با مهارت مباشر که سرعت نیرو ساخت رو افزایش میده)
    مهارت اردوگاهی با این مهارت میتونی اردوگاه های بیشتر هم زمان داشته باشی
    موفق باشی میدونم زیاد نوشتم ولی خوب بازی پیچیده ای هست ولی جالبه سوالی داشتی بپرس حتما جواب میدم
    خوب عزیز دلم با این جوابی که تو دادی ادم قاطی می کنه
    برای اموزش باید کم کم پیش بری جلو نه ه چی هست رو بگی
    در ضمن دوستان یه دوره راهنمای بازی رو بخونید بعد تایپک بزنید همه چی تو راهنمای بازی موجوده قدم به قدم به همه چی پرداخته
    لطفا قوانین مربوط به امضا رو رعایت کنید
    ایرانسن استار عضو فعال نمی پذیرد با تشکر

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین