• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

صفحه 2 از 6 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 58

موضوع: ضعیف شدن قوم فرانک

1. Top | #1

پیشروی سطح: %82 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 36
    فعالیت کل: %0
    سطح
    6
    تشکر دریافتی
    89 بار در 38 پست
    دستاورد ها:
    دوستیسه ماه فعالیت500 امتیاز

ضعیف شدن قوم فرانک

با سلام خدمت دوستان گلم

بازیکنان سرور ایران
    همین طور که متوجه شاید شده باشید
    بهترین قوم بازی که همون قوم فرانک باشه طبق نظرسنجی و مزایا هایی که داشت یکی دوراند هست ضعیف شده خود به خود در جنگ ها و در جنگ قابلیت ندارند مثلا باید یان قوم به پیاده ها که مهارت جنگجو هست3امتیاز بده اما مشاهده شده در حد 1امتیاز هم بزور میده یا اینکه چرا قوم عرب به تمام یگان ها امتیاز میده درسته بخت و اقبال داره اما این قوم جدا از اینکه به مهارت خود امتیاز میده مشاهده شده در نبرد ها کار هایی فوق العاده دیگه هم میکنه
    یعنی شده بهترین و قوی ترزین قوم بازی هیچ قومی قدرت مقابله با این قوم رو نداره

بحث من قوم عرب یا قوی بودنش نیست

قوم فرانک
    ضعیف شده
    دلایلم رو نمی گم چرا ضعیف شده اول از مدیریت بازیث میخوام بررسی کنه چرا این قوم در جنگ ها خیلی بد میجنگه دوم شاید من با یان قوم مشکل دارم اخه هر چند بار این قوم رو گرفتم خوب نبوده اما دو راند قبل این قوم حریفی نداشت تو سرور هایی ایران

اما الان قدرتی نداره

خود مدیرت تونست نگاهی کنه واقعا اینجور شده
    اگه خواستند من دلایل و شواهد رو هم
    میدم بهشون شخصی
    بعدشم
    هدف از این پست این بود ببینم که دوستانی که از این قوم استفاده میکنند با این مشکل مواجه شدند یا نه

2. Top | #11

پیشروی سطح: %33 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 134
    سطح
    7
    تشکر دریافتی
    6 بار در 4 پست
    دستاورد ها:
    500 امتیازیک سال ثبت نام

پاسخ : ضعیف شدن قوم فرانک

کار قوم فرانک قوی تر کردن حمله ی پیاده نظام هاست همین .. تو گزار ش جنگا نگاه کنید ببینید حملشون 50-55% بیشتر شده یا نه ..اگر نشده بود یه عکس بگیر بذار اینجا همه ببینند

3. Top | #12

پیشروی سطح: %8 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 277
    سطح
    11
    تشکر دریافتی
    1,272 بار در 271 پست
    دستاورد ها:
    1000 امتیازسه ماه فعالیتپیشرو

من تو شبیه سازی انجام دادم نشد!!!!!

فرانک با یگان ویژه
    http://www.pic.iran-forum.ir/images/...c5kiftbxk5.jpg

فرانک بی یگان ویژه
    http://www.pic.iran-forum.ir/images/...4nxdjz4bns.jpg
    ﺩﯾﮕﻪ ﺩﻟﻢ ﻧﻪ ﭘﻮﻝ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ ﻧﻪ ﺁﻏﻮﺵ ﻧﻪ ﻣﻬﻤﻮﻧﯽ ﻧﻪ ﺣﺘﯽ ﺁﯾـــــــــــﻨﺪﻩ .... ﺩﻟﻢ ..... . . . . . . . . . . ﺑﭽـــــــــــــــــــﮕﯿ ﻤﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ! ﺧﻮﻧﻪ ﺳﺎﺣﻠﯽ ﺑﺎ ﺁﺗﯿﺶ ! ﭘﺎﻫﺎﯼ ﺷﻨــــــــــــﯽ ﺩﺳﺘﺎﯼ ﮐﺎﮐﺎﺋﻮﯾﯽ! ﺩﻟﻢ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ ﻭﻗﺘﯽ ﺑﻼﻝ ﻣﯿﺨﻮﺭﻡ ﮐـــــــﻞ ﺻﻮﺭﺗﻢ ﺯﻏﺎﻟﯽ ﺷﻪ ! 100 ﺑﺎﺭ ﯾﻪ ﺳﺮﺳﺮﻩ ﯼ 1 ﻣﺘﺮﯼ ﺭﻭ ﺑﺮﻡ ﺑﺎﺯﻡ ﺧﺴﺘﻪ ﻧﺸﻢ ! ﭼﺎﯾﯽ ﺭﻭ ﺑﺎ 10 ﺗﺎ ﻗﻨﺪ ﺑﺨﻮﺭﻡ ! ﺑﺴﺘﻨﯽ ﻭ ﭘﻔﮏ ﻭ ﻟﻮﺍﺷﮑﻮ ﺑﺎﻫﻢ ﺑﺨﻮﺭﻡ ! ﺳﺮﭼﯿﺰﺍﯼ ﻣﺴﺨﺮﻩ ﺍﻧﻘﺪ ﺑـــــــــــــــﺨﻨﺪﻡ ﺑﯿﺎﻓﺘﻢ ﮐﻒ ﺍﺗﺎﻕ ! ﺑﺎ ﺧﻂ ﻟﺐ ﻣﺎﻣﺎﻧﻢ ﺑﺮﺍ ﺧﻮﺩﻡ ﺳﯿﺒﯿﻞ ﺑﮑﺸﻢ! ﺩﻟﻢ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ ﻣﺚ ﺑﭽﮕﯿﺎ ﺑﻮﯼ ﺳﯿﮕﺎﺭ ﺣﺎﻟﻤﻮ ﺑﺪ ﮐﻨﻪ ... ﺁﺩﺍﻣﺲ ﺑﭽﺴﺒﻮﻧﻢ ﺯﯾﺮ ﻣﯿﺰ ﮐﻼﺳﺎ ! ﻋﯿﺪﯾﺎﻣﻮ ﺑﺮﯾﺰﻡ ﺗﻮ ﺍﻭﻥ ﻗﻠﮏ ﭼﻮﺑـــــﯿﻪ !ﻣﻮﺭﭼﻪ ﻫﺎﺭﻭ ﺑﮑﺸﻢ !ﻏﺮﻭﺑﺎﯼ ﺟــــــــــــــــــﻤﻌﻪ ﻓﻘﻂ ﻣﻨﺘﻈﺮ "ﻓﻮﺗﺒﺎﻟﯿﺴﺘﺎ" ﺑﺎﺷﻢ ﻭ ﺗﺎ ﺷﺐ ﺧﻮﺩﻣﻮ ﺑﺎ ﭘﻠﯽ ﺍﺳﺘﯿﺸﻨﻢ ﺑﮑﺸﻢ !ﻣﺎﺩﺭﻡ ﮐﻪ نماز ﻣﯿﺨﻮﻧﻪ ﺑﺮﻡ ﺟﻠﻮﺵ ﺍﻧــــــﻘﺪ ﺍﺩﺍ ﺩﺭﺑﯿﺎﺭﻡ ﺗﺎ ﺑﺨﻨﺪﻩ ﻧﻤﺎﺯﺷﻮ ﺑﺸﮑﻨﻪ ﻭ ﺑﻌﺪﺵ ﻓـــــﺮﺍﺭ ﮐﻨﻢ ... ^_^ . . . ﺑﺰﺭﮔﺘﺮﯾﻦ ﺍﺷﺘﺒﺎﻫﻢ ﺍﯾﻦ ﺑﻮﺩ ﮐﻪ ﺁﺭﺯﻭ ﮐﺮﺩﻡ ﺑﺰﺭﮒ ﺷﻢ! ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺁﺩﻡ ﺑﺰﺭﮔﺎ ﺧﯿـــــــــــــــﻠﯽ ﺳﺮﺩ ﻭ ﺗﻨﻬﺎﺱ ! ﺩﺭﮔﯿﺮ ﻗﻠﺐ ﻭ !.... ﺍﻩ!

4. Top | #13

پیاده نظام برای ارتش عین آشغال ضروریه (آشغاله ولی ضروریه چون ضربه گیره)
    1نکته که خیلی ها برای فرانک رعایت نمی کنن :وقتی فرانکی یعنی قدرت پیاده نظامت هرچی باشه با یگان ویژه قدرت حمله اش 50%-55% اضافه میشه
    برای همین باید تمامی پیاده نظامتون حمله اش کهنه بشه که قدرت بالاش رو نشون بده

نظر شخصی خود منم اینه که فرانک ضعیف شد از روزی که قدرت یگانهای ویژه رفت بالا چون یگان تبر زن با توجه به کاربردش از بقیه تغییر کمتری کرد

5. Top | #14

سطح
    6
    تشکر دریافتی
    89 بار در 38 پست
    دستاورد ها:

نقل قول نوشته اصلی توسط Refigh687 نمایش پست ها
    کار قوم فرانک قوی تر کردن حمله ی پیاده نظام هاست همین .. تو گزار ش جنگا نگاه کنید ببینید حملشون 50-55% بیشتر شده یا نه ..اگر نشده بود یه عکس بگیر بذار اینجا همه ببینند
    سلام دوست من کار اصلی قوم فرانک امتیاز دادن به پیاده نظام هست پیاده هم تنها شامل شمشیر و نیزه دار و گرزدار وتبر زن میشه

امتیازی هم اگه بده سوریه
    میدونی منظور من چیه ادم کار نداشته باشه چی کجا چیکار میکنند باید تو گزارش هایی نبرد کار خودشون کنه مثلا قوم فرانک وقتی که با اون مهارتی که میده باید پیاده ماتو جنگ زیاد ببریمپیاده ها عملا در دوره اول تا خیلی 3ام تو جنگ کاربرد دارند اوج کاربردشون در دوره 2ام هست
    باید تقریبا دوره دوم با مهارتی که داره خط1 دشمن رو بتر***ه به راحتی
    چون فرانک راند هایی قبل اینجور بوده
    اما این کارو نیم کنه
    اون امتیاز هم بعضی وقت میئده بعضی وقت ها نمی ده من کاری به اون امتیاز ندارم

الان قوم فرانک
    قدرت مقابله دربرابر هیچ قومی رو نداره

و با تلفات بسیار بالا

بسیار بالبار اگه بتونه یه نفر بزنه اونم طرف سبکش یا مهارت داغون باشه یا کهنه کار نکرده باشه

دوست من بروید امتحان کیند معلوم میشه

مطمئنم همه
    افردای که قوم فرانک رو بر می دارند دریکی دوراند اخیر ضعیف بودن و پر تلفات بودن این قوم رو براشون ثابت شده

6. Top | #15

سطح
    11
    تشکر دریافتی
    1,272 بار در 271 پست
    دستاورد ها:

نقل قول نوشته اصلی توسط Spite_Of_Sky نمایش پست ها
    1نکته که خیلی ها برای فرانک رعایت نمی کنن :وقتی فرانکی یعنی قدرت پیاده نظامت هرچی باشه با یگان ویژه قدرت حمله اش 50%-55% اضافه میشه

نظر شخصی خود منم اینه که فرانک ضعیف شد از روزی که قدرت یگانهای ویژه رفت بالا چون یگان تبر زن با توجه به کاربردش از بقیه تغییر کمتری کرد
    محمد جان شما به عکسایی که من گذاشتم یه نگاه بنداز قدرتشون رو با هم مقایسه کن هیچ تغییری نکرده.تا حالا بهش توجه نکرده بودم اما اگه واقعا اثر نکرده خودم مدیریت رو می کشم چون باعث شد من از فرانک که خیلی دوسش داشتم ب خاطر رنک برم طرف عرب!!!!!!!!
    ﺩﯾﮕﻪ ﺩﻟﻢ ﻧﻪ ﭘﻮﻝ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ ﻧﻪ ﺁﻏﻮﺵ ﻧﻪ ﻣﻬﻤﻮﻧﯽ ﻧﻪ ﺣﺘﯽ ﺁﯾـــــــــــﻨﺪﻩ .... ﺩﻟﻢ ..... . . . . . . . . . . ﺑﭽـــــــــــــــــــﮕﯿ ﻤﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ! ﺧﻮﻧﻪ ﺳﺎﺣﻠﯽ ﺑﺎ ﺁﺗﯿﺶ ! ﭘﺎﻫﺎﯼ ﺷﻨــــــــــــﯽ ﺩﺳﺘﺎﯼ ﮐﺎﮐﺎﺋﻮﯾﯽ! ﺩﻟﻢ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ ﻭﻗﺘﯽ ﺑﻼﻝ ﻣﯿﺨﻮﺭﻡ ﮐـــــــﻞ ﺻﻮﺭﺗﻢ ﺯﻏﺎﻟﯽ ﺷﻪ ! 100 ﺑﺎﺭ ﯾﻪ ﺳﺮﺳﺮﻩ ﯼ 1 ﻣﺘﺮﯼ ﺭﻭ ﺑﺮﻡ ﺑﺎﺯﻡ ﺧﺴﺘﻪ ﻧﺸﻢ ! ﭼﺎﯾﯽ ﺭﻭ ﺑﺎ 10 ﺗﺎ ﻗﻨﺪ ﺑﺨﻮﺭﻡ ! ﺑﺴﺘﻨﯽ ﻭ ﭘﻔﮏ ﻭ ﻟﻮﺍﺷﮑﻮ ﺑﺎﻫﻢ ﺑﺨﻮﺭﻡ ! ﺳﺮﭼﯿﺰﺍﯼ ﻣﺴﺨﺮﻩ ﺍﻧﻘﺪ ﺑـــــــــــــــﺨﻨﺪﻡ ﺑﯿﺎﻓﺘﻢ ﮐﻒ ﺍﺗﺎﻕ ! ﺑﺎ ﺧﻂ ﻟﺐ ﻣﺎﻣﺎﻧﻢ ﺑﺮﺍ ﺧﻮﺩﻡ ﺳﯿﺒﯿﻞ ﺑﮑﺸﻢ! ﺩﻟﻢ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ ﻣﺚ ﺑﭽﮕﯿﺎ ﺑﻮﯼ ﺳﯿﮕﺎﺭ ﺣﺎﻟﻤﻮ ﺑﺪ ﮐﻨﻪ ... ﺁﺩﺍﻣﺲ ﺑﭽﺴﺒﻮﻧﻢ ﺯﯾﺮ ﻣﯿﺰ ﮐﻼﺳﺎ ! ﻋﯿﺪﯾﺎﻣﻮ ﺑﺮﯾﺰﻡ ﺗﻮ ﺍﻭﻥ ﻗﻠﮏ ﭼﻮﺑـــــﯿﻪ !ﻣﻮﺭﭼﻪ ﻫﺎﺭﻭ ﺑﮑﺸﻢ !ﻏﺮﻭﺑﺎﯼ ﺟــــــــــــــــــﻤﻌﻪ ﻓﻘﻂ ﻣﻨﺘﻈﺮ "ﻓﻮﺗﺒﺎﻟﯿﺴﺘﺎ" ﺑﺎﺷﻢ ﻭ ﺗﺎ ﺷﺐ ﺧﻮﺩﻣﻮ ﺑﺎ ﭘﻠﯽ ﺍﺳﺘﯿﺸﻨﻢ ﺑﮑﺸﻢ !ﻣﺎﺩﺭﻡ ﮐﻪ نماز ﻣﯿﺨﻮﻧﻪ ﺑﺮﻡ ﺟﻠﻮﺵ ﺍﻧــــــﻘﺪ ﺍﺩﺍ ﺩﺭﺑﯿﺎﺭﻡ ﺗﺎ ﺑﺨﻨﺪﻩ ﻧﻤﺎﺯﺷﻮ ﺑﺸﮑﻨﻪ ﻭ ﺑﻌﺪﺵ ﻓـــــﺮﺍﺭ ﮐﻨﻢ ... ^_^ . . . ﺑﺰﺭﮔﺘﺮﯾﻦ ﺍﺷﺘﺒﺎﻫﻢ ﺍﯾﻦ ﺑﻮﺩ ﮐﻪ ﺁﺭﺯﻭ ﮐﺮﺩﻡ ﺑﺰﺭﮒ ﺷﻢ! ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺁﺩﻡ ﺑﺰﺭﮔﺎ ﺧﯿـــــــــــــــﻠﯽ ﺳﺮﺩ ﻭ ﺗﻨﻬﺎﺱ ! ﺩﺭﮔﯿﺮ ﻗﻠﺐ ﻭ !.... ﺍﻩ!

7. Top | #16

نقل قول نوشته اصلی توسط Afshin Shakeri نمایش پست ها
    محمد جان شما به عکسایی که من گذاشتم یه نگاه بنداز قدرتشون رو با هم مقایسه کن هیچ تغییری نکرده.تا حالا بهش توجه نکرده بودم اما اگه واقعا اثر نکرده خودم مدیریت رو می کشم چون باعث شد من از فرانک که خیلی دوسش داشتم ب خاطر رنک برم طرف عرب!!!!!!!!
    من قبلا هم دیده بودم ولی یادمه از ورژن 3.1 اینجوری شده
    ولی فکر می کنم قدرت حمله رو جدا حساب میکنه

8. Top | #17

سطح
    11
    تشکر دریافتی
    1,272 بار در 271 پست
    دستاورد ها:

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan9080 نمایش پست ها
    سلام دوست من کار اصلی قوم فرانک امتیاز دادن به پیاده نظام هست پیاده هم تنها شامل شمشیر و نیزه دار و گرزدار وتبر زن میشه

امتیازی هم اگه بده سوریه
    میدونی منظور من چیه ادم کار نداشته باشه چی کجا چیکار میکنند باید تو گزارش هایی نبرد کار خودشون کنه مثلا قوم فرانک وقتی که با اون مهارتی که میده باید پیاده ماتو جنگ زیاد ببریمپیاده ها عملا در دوره اول تا خیلی 3ام تو جنگ کاربرد دارند اوج کاربردشون در دوره 2ام هست
    باید تقریبا دوره دوم با مهارتی که داره خط1 دشمن رو بتر***ه به راحتی
    چون فرانک راند هایی قبل اینجور بوده
    اما این کارو نیم کنه
    اون امتیاز هم بعضی وقت میئده بعضی وقت ها نمی ده من کاری به اون امتیاز ندارم

الان قوم فرانک
    قدرت مقابله دربرابر هیچ قومی رو نداره

و با تلفات بسیار بالا

بسیار بالبار اگه بتونه یه نفر بزنه اونم طرف سبکش یا مهارت داغون باشه یا کهنه کار نکرده باشه

دوست من بروید امتحان کیند معلوم میشه

مطمئنم همه
    افردای که قوم فرانک رو بر می دارند دریکی دوراند اخیر ضعیف بودن و پر تلفات بودن این قوم رو براشون ثابت شده
    آره داداش،موافقم باهات.الان اون عکسایی ک گذاشتم باعث تعجب خودم شده.شما هم اگه عکسی داری بذار تا بقیه ببینن این دیگه نیازی ب پنهان کاری نداره!!

9. Top | #18

سطح
    11
    تشکر دریافتی
    1,272 بار در 271 پست
    دستاورد ها:

من قبلا هم دیده بودم ولی یادمه از ورژن 3.1 اینجوری شده
    ولی فکر می کنم قدرت حمله رو جدا حساب میکنه
    خوب کجا حساب می کنه تا من بررسی کنم ببینم چه شکلیه؟!!

10. Top | #19

سطح
    6
    تشکر دریافتی
    89 بار در 38 پست
    دستاورد ها:

نقل قول نوشته اصلی توسط matias نمایش پست ها
    خب اره این قوم دفاع ضعیفی داره و اگه بزاریدش خط 1 و نیروی ویژه اش رو از دست بده قدرت اصلی فرانک به چشم نمیاد ولی خوب اگه یک خط دیگه میزارید من نمیدونم من یک بار با فرانک رفتم نیروی ویژه اش رو گذشتم 1 فکر کنم با المانی ها بود هم سطح بودیم اما اختلاف 5 هزار نفر بود راند دوم نیرو ویژه ام کشته شد دیدم و هر راند خیلی تلفات میدم درسته فرانک ضعیف شده اما بازم قوم عالی هست ولی تنها فرقش با یگان ویژه المان سطح سلامتی هست که المان بیشتر هست
    نقل قول نوشته اصلی توسط Rommel_R نمایش پست ها
    قوم فرانک به نظر من هم ضعیف شده البته بحث یک ماه و دو ماه نیست مربوط به قبل تر میشه.یک سال قبل بکی از بهترین اقوام بود اما الان خیلی معمولی شده به شکلی که خوذدم دیگه یا عرب برمیدارم یا مغول به جای فرانک.منم کنجکاوم بدونم چی به سر این قوم اومده.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Refigh687 نمایش پست ها

دوستان من این پست رو گذاشتم چون دلایلی داشتم
    من مشکل سبک ندارم که بگید سبکم خراب بوده یا بگید
    یگان ویژه جاش خراب بوده یا

هر هیچ دیگه
    والا این قوم کلا ضعیف شده کاربردی که قبلا داشت دیگه نداره

تنها قومی که میتونست دربرابر عرب وایسه همین قوم فرانک

همه میدونند الان دیگه نه

من مبتدی نیستم دوتا حرف الکی بزنم 3سال دارم بازی میکنم
    این قوم ضعیفش ده
    خواهشا میکنم مدیریت یه کاری که من دارم وقتمون می سوزنم برای این بازی
    نمی خوام با اشتباه کسی که باعث تغییرات در این قوم شده یه سیستمیبهم خورده
    متحمل ضرر شم
    خواهش اینکه خود بروبچ مدیریت و علما و اونایی که از بازی چیزایی یادگرفتند این مدت که بازیگرند

کمک کنند به من بتونم
    این راند با فرانک به پایان برسانم اخه
    واقعا نمیشه کاریش کرد
    با بلغار با زاپنی با مغول و عرب اول شدم یا دوم

اولین بارمه که این قوم برای رنک برمیدارم قبلا برای تقریحی و دیدن قابلیت که داره ازش بهره می بردم اما الان واقعا

میتوانم بگم یکی از ضعیف ترین قوم ها در حمله و دفاع هست

جدا از مزایا بازاری که داره تنها همین مزایاش ارزش داره بیرام بقیه
    همهش الکیه

11. Top | #20

سطح
    6
    تشکر دریافتی
    89 بار در 38 پست
    دستاورد ها:

نقل قول نوشته اصلی توسط Afshin Shakeri نمایش پست ها
    آره داداش،موافقم باهات.الان اون عکسایی ک گذاشتم باعث تعجب خودم شده.شما هم اگه عکسی داری بذار تا بقیه ببینن این دیگه نیازی ب پنهان کاری نداره!!

شما همین الان تو شبیه سازی دیدید که یان قوم به
    پیاده امتیاز بده نیست
    اما بعضی وقت ها هم میده جالب اینه اما در حد5%
    نه بیشتر این قوم جدا نمی ده دوست من امتیاز

مکلا من حوصله عکس گذاشتن نیست یا گزارش نبرد
    خودت مدیریت باید یه بررسی کوچولو کنه همه چی دستگیرش میشه من تو فیدبک
    4روز منتظر موندم جوابی ندادند مجبور شدم اینجا
    بیان کنم
    مطمئنم این قوم هم مثل قوم
    روس شده
    5راند پیش بود که مدیریت فهمید مشکل داره دوباره اومد ترمیمش کرد

صفحه 2 از 6 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین