• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

صفحه 78 از 644 نخستنخست ... 2868767778798088128178578 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 771 به 780 از 6431

موضوع: تاپیک کل کلِ خانوارزی

1. Top | #1

پیشروی سطح: %44 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 113
    فعالیت کل: %0
    سطح
    8
    تشکر دریافتی
    48 بار در 10 پست
    دستاورد ها:
    دوستیمشاوریک سال ثبت نام1000 امتیاز

تاپیک کل کلِ خانوارزی

دوستان عزیز
    با توجه به ماهیت بازی خانوارز کمبود یک تاپیک در زمینه رجز خوانی و کل کل در رابطه با موضوع خانوارز حس می شد این تاپیک با در خواست دوستان و با حسن نظری که نسبت به همه عزیزان وجود داشت ایجاد گردید اما قبل از هر موضوعی باید اعلام کنم که با کوچکترین توهین یا تمسخری که متوجه افراد , اقوام باشد ویا استفاده از کلمات رکیک و زننده بشدت برخورد خواهد شد .
    خوشحال میشوم که بازیکنان بزرگوار خانوارز با فرهنگ بالایی که دارند موجب باز ماندن این تاپیک و زیبا شدن جاذبه بازی شوند.
    بنده آنی که در بند آنی بله دیگه با شماست
    آنجا ده ماه زمستانست و دو ماه تابستان و در این دو ماه نیز آب و زمین و گیاههمه سردند.

2. 22 کاربر از 2bor!2b عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

-shahabcity- (03-20-2016),3arbaz-vatan (03-27-2016),amirhossein victor (06-19-2013),ardeshirkhan5 (04-01-2016),B.joker32 (05-18-2016),bahmankhan1 (10-16-2015),emadleechco (06-02-2018),hadi26 (05-16-2014),hoseinloto (06-20-2014),I--I (06-19-2015),KING.1 (09-26-2014),lida (06-25-2015),me_mkh (06-03-2013),Meysam.77 (06-03-2013),mostafa1988 (11-26-2013),paradais (07-03-2013),Parsa4412 (09-17-2014),r0ze_abi (12-17-2013),SaeedRelax (03-18-2016),soly89 (11-26-2013),SpiteOfSky (08-02-2015),یوکیمورا (09-21-2014)

3. Top | #771

پیشروی سطح: %72 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 29
    فعالیت کل: %0.2
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

پاسخ : تاپیک کل کلِ خانوارزی

نقل قول نوشته اصلی توسط Simon_sez256 نمایش پست ها
    خب عزیز دل اینجا هم بحث ارتش طلاییه نه اتحاد بعدشم تا اونجایی که من خبر دارم همیشه اتحاد طایی زیرمجموعه ارتش بوده
    خوب سوتفاهم بود حل شد
    ولی قسمت دوم صحبتتون صحیح نیست چون هیچوقت زیرمجموعه هم نبودند
    البته من احترام زیادی برای دوستان خوبم و بازیکنان خوب گلدن آرمی دارم و این صحبت من دلیل بر بی احترامی نیست¹8²

4. Top | #772

پیشروی سطح: %72 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 29
    فعالیت کل: %0.2
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

داداش وقتی شما اون راند بازی نکردی از کجا میدونی توهین ها ماله شما نبوده؟؟؟؟ من که خودم بودم بودم میدیدم که اعضای قبیله گلدن آرمی اون پیام هارو مینویسن و خودمم شخصا جوابشون رو دادم که با برخورد دانیال مواجه شدم که گفت لازم نیست باهاشون کل کنی و چند تا از دوستای دیگمم گفتن که ارزش کل کل ندارن اینا
    گفتم که من در قبیله گلدن آرمی(ارتش طلایی) نبودم!!!
    برداشت من از قبیله طلایی، اتحاد طلایی بود که اشتباه کردم

5. Top | #773

پیشروی سطح: %37 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 63
    فعالیت کل: %4.0
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    1,099 بار در 413 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

خوب ما هم اومدیم ، ببینم کی اینجا واسه بچه های گلدن آرمی شاخ شده ؟؟؟

داداش وقتی شما اون راند بازی نکردی از کجا میدونی توهین ها ماله شما نبوده؟؟؟؟ من که خودم بودم بودم میدیدم که اعضای قبیله گلدن آرمی اون پیام هارو مینویسن و خودمم شخصا جوابشون رو دادم که با برخورد دانیال مواجه شدم که گفت لازم نیست باهاشون کل کنی و چند تا از دوستای دیگمم گفتن که ارزش کل کل ندارن اینا
    داداش من شما آیدیت چی بود اون راند که اینقد گنده میای و برا خودت پپسی باز میکنی ؟!¹21²
    یه دو دوتا چهارتا برا خودت بکن ببین اون راند اصلا در حد و اندازه های فحش خوردن بودی یا نه ! بعد بیا به ما تهمت بزن که بچه های طلایی پیام توهین میفرستن و از این حرفای چرند و بی اساس
    من خودم اون راند تقریبا به همه مسایل از روح گیری گرفته تا سیاست ها و برنامه ریزی عملیات گروهی و ... اشراف کامل داشتم. همیشه هم یکی از پایه های اصلی جنگ روانی بین قبایل تو سرور بودم اما هیچ وقت یادم نمیاد که توهینی اون راند به بچه های یوتاب کرده باشیم.
    از طرف ارتش سفید ، فرهاور، یوتاب ... فحش و توهین زیاد شنیدیم چون با کل سرور در جنگ بودیم و همه رو میزدیم و تا آخرای راند هم اول بودیم پس دلیلی وجود نداره کسی که در قدرت هست به بقیه توهین کنه !
    شاید بخوای بگی که وقتی یوتاب اول شد ما فحش دادیم که باید خدمتت عرض کنم که من به عنوان وزیر دفاع قبیله اولین روزی که دوم شدیم به داش نوید با آیدی نوید شنگول پیام زدم و تبریک گفتم .باور نداری از خودش بپرس شاید یادش باشه .
    آخر راند هم پیام درون بازی زدم بعضی از بچه ها هم اگر شاکی بودن از کم کاری و غفلت خودمون ناراحت بودن که بازم ربطی به شما نداشت ¹21²

قصه اون راند قصه خرگوش و لاکپشت بود که آخرش لاکپشته بعد از اینکه یکم کراتین زد بر بدن شارژ شدو برنده شد. multi

6. Top | #774

پیشروی سطح: %37 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 63
    فعالیت کل: %4.0
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    1,099 بار در 413 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

فوضولی میخوای بفهمی چرا اسم عوض میکنیم شاید یه مسئله خصوصی باشه تو چیکار اسم قبیله ما داری؟؟؟ مهم اینه که هر موقع اومدیم هیچ قبیله نتونسته جلومون وایسه
    درباره ی مولتی هم نوید جوابتو داد
    تو چه جور یوتابی هستی که نمیدونی چرا اسم قبیلتون هر راند عوض میشه ؟¹21²

7. Top | #775

پیشروی سطح: %72 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 28
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    7 بار در 6 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط salamir نمایش پست ها

داداش من شما آیدیت چی بود اون راند که اینقد گنده میای و برا خودت پپسی باز میکنی ؟!¹21²
    یه دو دوتا چهارتا برا خودت بکن ببین اون راند اصلا در حد و اندازه های فحش خوردن بودی یا نه ! بعد بیا به ما تهمت بزن که بچه های طلایی پیام توهین میفرستن و از این حرفای چرند و بی اساس
    من خودم اون راند تقریبا به همه مسایل از روح گیری گرفته تا سیاست ها و برنامه ریزی عملیات گروهی و ... اشراف کامل داشتم. همیشه هم یکی از پایه های اصلی جنگ روانی بین قبایل تو سرور بودم اما هیچ وقت یادم نمیاد که توهینی اون راند به بچه های یوتاب کرده باشیم.
    از طرف ارتش سفید ، فرهاور، یوتاب ... فحش و توهین زیاد شنیدیم چون با کل سرور در جنگ بودیم و همه رو میزدیم و تا آخرای راند هم اول بودیم پس دلیلی وجود نداره کسی که در قدرت هست به بقیه توهین کنه !
    شاید بخوای بگی که وقتی یوتاب اول شد ما فحش دادیم که باید خدمتت عرض کنم که من به عنوان وزیر دفاع قبیله اولین روزی که دوم شدیم به داش نوید با آیدی نوید شنگول پیام زدم و تبریک گفتم .باور نداری از خودش بپرس شاید یادش باشه .
    آخر راند هم پیام درون بازی زدم بعضی از بچه ها هم اگر شاکی بودن از کم کاری و غفلت خودمون ناراحت بودن که بازم ربطی به شما نداشت ¹21²

قصه اون راند قصه خرگوش و لاکپشت بود که آخرش لاکپشته بعد از اینکه یکم کراتین زد بر بدن شارژ شدو برنده شد. multi
    به به ببین کی این جاست عرض ادب سروش جونم خوبی داداشی ؟

بــــله من کاملا تایید میکنم .( چه رسمی شدم ) کاملا هم یادمه .

اون راند من توهینی ندیدم یعنی کلا تو سرور 4 من خیلی خیلی کم توهینی از قبایل مقابل دیدم .فکرم نکنم کسی از یوتاب به کسی توهین کرده باشه . کلا راند خیلی جالبی بود . واسه من که خیلی اتفاقات عجیبی افتاد ))

سروش داداش اون قضیه کراتین هم بعدا برات توضیح میدم واقعا اون طوری نبود کراتین هم که غیر مجاز نیست باید یه مورد دارش میگفتی داداش )

همین آق سروش خودمون هم اخرین راندی که یوتاب تشکیل شد به یوتاب پیوست و کولاکی به پا کرد

Laugh for yesterday.Live for today.Pray for tomorrow.LOVE for always
    چیـــه بـــد نگـا میکنی

8. Top | #776

پیشروی سطح: %2 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 98
    سطح
    4
    تشکر دریافتی
    4 بار در 3 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط navid نمایش پست ها
    به به ببین کی این جاست عرض ادب سروش جونم خوبی داداشی ؟

بــــله من کاملا تایید میکنم .( چه رسمی شدم ) کاملا هم یادمه .

اون راند من توهینی ندیدم یعنی کلا تو سرور 4 من خیلی خیلی کم توهینی از قبایل مقابل دیدم .فکرم نکنم کسی از یوتاب به کسی توهین کرده باشه . کلا راند خیلی جالبی بود . واسه من که خیلی اتفاقات عجیبی افتاد ))

سروش داداش اون قضیه کراتین هم بعدا برات توضیح میدم واقعا اون طوری نبود کراتین هم که غیر مجاز نیست باید یه مورد دارش میگفتی داداش )

همین آق سروش خودمون هم اخرین راندی که یوتاب تشکیل شد به یوتاب پیوست و کولاکی به پا کرد

وقت گرفتم برات navid !!!

از ساعت 1:01 تا 1:26 شما تونستی رکورد 8 پست رو در 5 دقیقه بزنی واسه اولش بد نبود (;

wOlf heart

"حاضر اماده مثل گرز رستم"

9. Top | #777

پیشروی سطح: %34 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 133
    فعالیت کل: %2.0
    سطح
    6
    تشکر دریافتی
    17 بار در 12 پست
    دستاورد ها:
    دوستیسه ماه فعالیت500 امتیاز

اولندش من با اکانت ali_saadati بودم که اون راند 13 شدم
    دومندش شما همین مولتی که الان گفتی خودش یه نوع توهینه
    ببین داداش خوب نیست وقتی سابقه ی یه نفر رو نمیدونه دربارش حرف بزنی راستش رو بخوای من از اول بازیم همیشه با ارتش طلایی دشمن بودم البته دشمن درحد بازی ولی از تصادف روزگار من خودم یه راند امپراطور اتحاد طلایی شدم دن1 که هرکی از دوستام میشنیدن همچین چیزیرو شاخ در میووردن که من کجا امپراطوریه اتحاد طلایی کجا که یه عمر باهاشون دشمن بودم
    کلا بچه های گلی داشتن حتی با خیلی هاشون هم دوست شدم
    پس من با بچه های طلایی پدرکشتگی ندارم که
    اون راند شما چون فکر میکردید دیگه 100% اولید یکم مغرور شدید ما هم که درحال برنامه ریختن برای رنک بودیم و تونستیم آخرای راند بگیریمتون و شما بخاطر همین زورتون اومد و تو پیام عمومی مارو آماتور صدا میکردید و مولتی باز و این جور حرفا که من هیچکدومش رو قبول نداشتم و شما میخواستید قهرمانیمون رو بی ارزش کنید که هیچوقت موفق نشدید
    DON'T BE LOVE

10. Top | #778

پیشروی سطح: %34 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 133
    فعالیت کل: %2.0
    سطح
    6
    تشکر دریافتی
    17 بار در 12 پست
    دستاورد ها:
    دوستیسه ماه فعالیت500 امتیاز

تو چه جور یوتابی هستی که نمیدونی چرا اسم قبیلتون هر راند عوض میشه ؟¹21²
    ببین داداش این اسم عوض کردن ها در برابر بعضی کارهای شما هیـــــــــــــــــــــــ ــچه
    پس لطفا ساکت
    DON'T BE LOVE

11. Top | #779

پیشروی سطح: %75 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 25
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

سلام
    راند 3 دن 4 من يوتاب بودم و بيشتر از هركس ديگه با ارتش طلايي درگير بودم
    متفق.بهارك.شواليه.ترك اوه و بدو بازي همسايه هام بودن هميشه هم همديگه رو ميزديم
    اما يه بار نشد به هم توهين كنيم
    رابطه ي دوستيمون هميشه بود الانم همينطوره كلي چيز ازشون ياد گرفتم و همشون رو هم دوست دارم
    اما چرا به اين وضع شما داريد به هم ميتوپيد نميدونم
    يوتاب فرمانرواي سياستمداري داره
    بچه هاي حرفه اي رو هم خوب جمع كرده
    نامرديه آدم بخواد تهمت بزنه كه به نا حق يوتاب اول ميشده
    البته هميشه پشت كسي كه رنك بالا مياره همچين حرف هايي هست

(پي نوشت: فقط راجب راند 3 مصداق داره راند هاي بعدي رو نبودم)
    در ضمن يوتاب يا هرچيز ديگه...اسم رو چيكار داري؟ من هر دنيايي ميرم با يه اكانت جدا ميرم...فرقي كرد ؟
    من از تبار كوروشم...آزاده اي پر شورشم...پيكان تير آرشم...خون رگ سياوشم...من كاوه آهنگرم...تاب ستم نياورم...از چرم پرچم ساختم...تا بر ستمگر تاختم...ازغرب از ماد آمدم...از گلشن داد آمدم...ارژنگ پاك ماديم...من پارتم اشكانيم...من شير مرد پارسيم...موج خليج فارسي ام...اوج توان داورم...از شاه بيت خاورم...اعجاز نظم طوسي ام...شه نامه ي فردوسي ام...آن روز ايران را ببين...برتر ز روم و مصر و چين...بسر شود اين خواريم...زيرا كه آريايي ام

BeniM_ArkadashiM

12. Top | #780

پیشروی سطح: %72 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 28
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    7 بار در 6 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط KingMaster نمایش پست ها
    وقت گرفتم برات navid !!!

از ساعت 1:01 تا 1:26 شما تونستی رکورد 8 پست رو در 5 دقیقه بزنی واسه اولش بد نبود (;
    آفرین شمردن خوبه . یادم باشه یه کارت 100 آفرین بهت بدم
    Laugh for yesterday.Live for today.Pray for tomorrow.LOVE for always
    چیـــه بـــد نگـا میکنی

صفحه 78 از 644 نخستنخست ... 2868767778798088128178578 ... آخرینآخرین