• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: شروع ماه پيروزي خون بر شمشير، ماه محرم و ارائه متدهايي براي حفظ حريم و امنيت دنياي 5

1. Top | #1

پیشروی سطح: %28 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 72
    فعالیت کل: %1.3
    سطح
    5
    تشکر دریافتی
    133 بار در 87 پست
    دستاورد ها:
    دوستیسه ماه فعالیت200 امتیاز

شروع ماه پيروزي خون بر شمشير، ماه محرم و ارائه متدهايي براي حفظ حريم و امنيت دنياي 5

سلام دوستان عزيز

اميدوارم كه حالتون خوب باشه و آماده باشين كه فردا 13 آبان روز (تعطيليه) دانش آموز بريزين تو خيابون براي برائت از مشركين...

همچنين فرا رسيدن ماه پيروزي خوه بر شمشير رو از طرف خودم و همه بچه هاي آپاچي به همتون تسليت و تهنيت عرض ميكنم...

اميدوارم كه هر قطره اشكي كه براي سيد الشهدا و يارانش از چشمان گوهربارتون ريخته ميشه به زمين برسه و به حرمت خون سيدالشهدا اين خاك رو بيش از پيش براي حفظ و رشد نسل هاي آينده استوار و بارور كنه

خب از مقدمات بگذريم بريم سراغ اصل مطلب يني متدهاي حفط حريم و امنيت دن 5

همون طور كه ميدونيد تو اين شبا خيلي ها به تكيه ها و هيئت هاي عذاداري ميرن و طبق فرهنگي كه جا افتاده از اول شب تا پاسي از نيمه شب ادامه داره ( اميدوارم كه حداقل شامشون رو زودتر بدن )

امشب يهو به سرم زد و تصميم گرفتم بيام اينجا اعلام كنم

عزيزاني كه اين راند بازي ميكنن و همينطور اين شباي اول ماهو مي خوان عذاداري كنن نگران اكانتاشون نباشن چون هيچ گونه مارشي بهشون نميخوره و درگيري هم نخواهيم داشت

در مورد اين بازيكنان هم بايد بگم لطفا تو اطلاعاتشون بزنن بيمه امام حسين

حالا اين مطلب رو تو قبيله هم اعلام ميكنم كه اگه همچين جمله رو رو اكانتي ديدن از اول شب تا حدود نيمه شب مارشي بهشون نزنن

حالا قصد ندارم بيام ادعا كنم و بگم ما زورمون زياده و همه رو ميزنيم

من اين پيشنهاد رو به كليه بازيكناي سرور ميدم و به نظرم حركت خوبيه كه حتي 1% هم احتمال نداشته باشه كسي به خاطر يه بازي آنلاين از عذاداري شهادت امام خودش بگذره

ايشالا كه ما هم تو ثواب سينه زنا و اشك ريزان هاش شريك باشيم

اين پيشنهاد رو بيشتر به هواي خودم دادم چون به خاطر برخي مسائل و عكس العملاي جديدي كه تو مجالس ديدم تصميم گرفتم كه اينجور جاها نرم

خيلي وقتا هم شده يه چيزايي ديدم و دلم لرزيده شايد خيلي نا محسوس باشه و به نظر كوچك شمرده بشه و حتي كار مسخره اي به نظر بياد ولي من اين چيزا رو بيشتر امتحان ميدونم و اعتقاد دارم... بي خيالش فقط يه مقالي ازش بزنم و رد بشم

همين 2-3 سال پيش بود فكر كنم روز عاشورا بود و واسه عذاداري مسجد شهرك جم شده بوديم و وقتي عذاداري تموم شد غذايي دادن و شكر بد نبود، از قضا جزو اخرين نفرات بم غذا رسيده بود و به خاطر اينكه تقسيم قضيه طول ميكشه و بيشتر مردم هم غذا رو به عنوان تبرك خونه ميبرن تقيريبا مسجد خالي شده بود و منم جزو اخرين نفرات داشتم خراج ميشدم كه اتفاقا يه صداي بچه گربه اي شدم كه با تمام زورش پشت پنچريه مسحد داشت ميو ميو ميكرد، يه خورده دور و برم و نگاه كردم ديدم نه مث اينكه انگار فقط خودم هستم اين صدا رو ميشنوم، خلاصه از مسجد رفتم بيرون و رفتم سراغ بچه گربه و هرچي گوشت و سيب زميني سرخ كرده تو قيمه بود رو دادم خورد و نصفه نيمه شكمش سير شد
    كاري ندارم كه حدود چند 100 نفري از مسجد خارج شدن، به هر حال مشكلات مردم زياده

به شخصه توصيه ميكنم اين روزا خيلي بيش از پيش حواستون به دور و برتون باشه
    مطمئنم اگه كوچكترين كار خيري كه تو اين ماه ميكنين ثوابش چند برابر خيراتيه كه تو ماه رمضان ميدين فقط به خاطر اينكه پرچم سيدالشهدا و شيعيانش رو بالا ميبريد

يه مرد ديگه هم عرض كنم خدمت اون دوستاني كه احتمالا اين روزا مسئوليت هايي دارنتو تكايا و مساجد
    اونم اينه كه ازتون خواهش ميكنم پيشنهاد بدين شام يا ناهار يا هر نذري دارن و مي خوان بدن بابتش ملت رو منتظر نذارن هستن كساني مسلمون نيستن و يا حتي مسلمون هستن و شيعه رو قبول ندارن ولي به اين يه لقمه نذر اباعبدالله اعتقاد دارن و براي يه لقمه بيشتر گرفتنشم خودشون و به آب و آتيش ميزنن، بازم اينو ميذارم به عهده خودتون كه تصميم بگيرين پرچم سبز قمر بني هاشم رو تا كجا مي خوايين بالا ببرين

ببخشيد سرتون رو درد آوردم
    ايشالا كه با اين همه مشكلات اقتصادي اگه نذري دارين خدا ياري كنه و بتونين اداش كنين اگرم مشكل و گرفتاري دارين سيدالشهدا پيش خدا وساطت كنه و مشكلتون حل بشه
    التماس دعا

2. 8 کاربر از mahdi_pershi عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

.hamid. (11-04-2013),86471181 (11-04-2013),AMB313 (11-04-2013),Andrial (11-04-2013),arazkuchulu (11-04-2013),iran.az (11-04-2013),mehdi61 (11-04-2013),mostafa1988 (11-18-2013)

3. Top | #2

پیشروی سطح: %43 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 231
    فعالیت کل: %0
    سطح
    18
    تشکر دریافتی
    1,043 بار در 421 پست
    دستاورد ها:
    مشاوراولین گروهیک سال ثبت نام
    ساغول داش مهدی خیلی عالی بود اجرت با امام حسین خیلی حرکت خوبی هست .ایشالله که هر چه زودتر برات کربلا روزی بشه .

آدم های بزرگ عظمت دیگران را می بینند
    آدم های متوسط به دنبال عظمت خود هستند
    آدم های کوچک عظمت خود را درتحقیر دیگران می بینند

لینک قبیله
    http://irforum.madmoo.com/showthread...19997&page=446

4. 3 کاربر از arazkuchulu عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

86471181 (11-04-2013),AMB313 (11-04-2013),mahdi_pershi (11-04-2013)

5. Top | #3

پیشروی سطح: %11 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 448
    فعالیت کل: %2.0
    سطح
    22
    تشکر دریافتی
    2,300 بار در 1,232 پست

دستاورد ها:
    دوستیدستآورد تگ - درجه 1تگر حرفه ای!بیش فعالاولین گروه
    نشان ها:
    نشان تقویم
    خداییش دمتون گرم ایوووووول
    به جهنم !!!! نمردیم و معنی اعتدال را از زبان جناب سرهنگ شنیدیم خون دادین جون دادین به جهنم !!!

6. 3 کاربر از AMB313 عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

86471181 (11-04-2013),arazkuchulu (11-04-2013),sina_lord75 (12-14-2013)

7. Top | #4

پیشروی سطح: %28 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 218
    فعالیت کل: %2.0
    سطح
    12
    تشکر دریافتی
    1,284 بار در 587 پست

دستاورد ها:
    1000 امتیازسه ماه فعالیت
    سلام. تو نگاه اول واقعا برنامه خوبی هستش. اینکه تو ایام محرم کسی به کسی مارش نزنه و صلح باشه و این چیزا
    ولی متاسفانه این موضوع پارسال با همکاری مدیریت انجام شد و مارش ها بسته شد و تنها نتیجه ای که داشت این بود که مولتی بازها کیف کردن و بچه هایی که به غارت متکی بودن حسابی عقب موندن. اون موقع هم اوایل دن 4 بود مثل الان و از همچین پیشنهاد هایی شروع شد و به اونجا ختم شد. امیدوارم حداقل از گذشته درس گرفته باشیم. این یه بازیه. یکی وقت داره واسه بازی یکی نداره. شخص خودم شاید اکانتم تو دهه محرم آنلاینیش 4 5 ساعت در روز برسه ولی با این حال موافق بسته شدن مارش ها نیستم چون واقعا جز ضرر چیزی نداره.

موفق باشید.

بازنشستگی رو عشق است

8. کاربر زیر از Hamed-Tk برای ارسال این پست تشکر کرده است:

AMB313 (11-04-2013)

کلمات کلیدی این موضوع