• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

صفحه 2 از 10 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 93

موضوع: توضیحات مربوط به امتیاز کاربری

1. Top | #1

تشکر دریافتی
    1,268 بار در 375 پست

دستاورد ها:
    دوستیمشاوریک سال ثبت نام

توضیحات مربوط به امتیاز کاربری

سلام

از اونجایی که قراره به زودی گروه های کاربر براساس امتیاز و سطح کاربران تعیین بشه، لازم دونستم به صورت کامل و با جزییات در مورد امتیاز و نحوه به دست آوردن و یا از دست دادن اون توضیح بدم که دوستان در جریان باشن!

اون بالای انجمن یه لینکی هست به اسم تجربه که روش کلیک کنین ، یه سری اطلاعات به شما نشون می ده مثلا امتیاز شما و دستآوردهاتونو. ولی این امتیاز چه جوری بدست میاد؟
    در همون صفحه اگه روی جمع آوری امتیاز کلیک کنین، تمامی موارد به امتیازی به اونها تعلق می گیره به اضافه مقدار امتیاز و میانگین امتیاز سایت در اون بخش نشون داده شده. با این اوضاع همه موارد رو یکی یکی توضیح می دم:

1- امتیاز برای موضوعات: برای هر تاپیکی که ایجاد کنین، 2 امتیاز به شما اهدا میشه. مثلا با این این تاپیک به من 2 امتیاز داده میشه. البته اینو در نظر داشته باشین که یه سری از انجمن ها هیچ امتیازی نخواهند داشت.
    2- امتیاز برای گروه ها: گروه ها هنوز فعال نیستند و به زودی فعال مشین که می تونین با ایجاد گروه و دعوت دوستانتون در اونها فعالیت کنین. به ازای هر پیامی که در گروه ارسال می کنین ، امتیازی به شما داده میشه.
    3- امتیاز برای تگ: اگر پایین هر تاپیک رو یه نگاهی بندازین، یه قسمت وجود داره که می تونین عباراتی وارد کنین. به هر کدوم از عبارت هایی که وارد می کنین تگ می گن. تگ ها عبارت هایی هستند که مرتبط با موضوع تاپیک هستند و باعث میشن مطالب انجمن دسته بندی بشه!
    4- امتیاز برای رای در تاپیک های خود: فرض کنین شما یه پیشنهادی در مورد یه موضوعی دارین و یک نظرسنجی ایجاد می کنن، به ازای هر نفری که در نظرسنجی شما شرکت می کنه، امتیازی به شما اهدا میشه!
    5- امتیاز برای استفاده از امتیازدهی به موضوعات: بالای تمامی تاپیک ها، یه منو وجود داره که اسم یکی شون "امتیاز به این موضوع" هست. از طریق اون منو می تونین به تاپیک ها امتیاز بدین. به ازای هر باری که به یک تاپیک امتیاز بدین، در سیستم تجربه امتیازی به شما تعلق می گیره.
    6- امتیاز برای پاسخ ها به تاپیک ها ایجاد شده: فرض کنین شما یه تاپیک ایجاد کردین مثل تغییرات جدید انجمن. به ازای هر پستی که در تاپیک شما ارسال میشه ، امتیاز دریافت می کنین. مثلا در این تاپیک 167 پاسخ ارسال شده که به خاطر همین موضوع هم 50 امتیاز به من تعلق گرفته!
    7- امتیاز بازدیدکننده تاپیک: به ازای هر بازدید تاپیک شما، شما امتیاز دریاف می کنین. مثلا تاپیکی که گفتم 1700 بار خونده شده، این یعنی 136 امتیاز از این طریق بدست آوردم
    8- امتیاز برای تاپیک های مهم: شما اگر تاپیکی ایجاد کنین که مدیریت اونو برای انجمن مفید تشخیص بده و اونو مهم کنه، امتیاز دریافت می کنین.
    می رسیم به بخش مهم برای اسپمرها

1- امتیاز پست ها: این همون امتیازی هست که برای تعداد پست های شما در انجمن به شما تعلق می گیره
    2- امتیاز برای پیام های گروه ها: هر پیامی که در گروه ها داده میشه، مثل پست های معمولی امتیاز داره. البته هنوز گروه ها فعال نشدن!
    3- امتیاز برای نمایش هر فایل ضمیمه : این قسمت مخصوص مدیرهاست چون کاربرها به قسمت فایل های ضمیمه دسترسی ندارن!

و قسمت آخر:

1- امتیاز اخطارها: هر اخطاری که دریافت می کنین امتیازی داره. منظورم خود اخطار هست. مثلا اخطاری که به خاطر اسپم باشه، 2 امتیاز داره. ضریب هر اخطار 100- هست. یعنی شما یک اخطار 2 امتیازی که دریافت می کنین، 200 امتیاز از امتیازتون در سیستم تجربه کم میشه. این 200 امتیاز برابر با 400 پست یا 140 پیغام بازدید کننده یا 2500 بازدید از تاپیکتون هست.

2- امتیاز برای reputation ، امتیاز برای استفاده از reputation ، امتیاز البوم تصاویر ، امتیاز برای هر ارسال در CMS، امتیاز برای بلاگ: این موارد در انجمن غیرفعال هستند و برنامه ای برای فعال کردنشون نیست.

3- امتیاز برای روزهای آنلاین : اینو نمی تونین کاریش کنین، به ازای هر روزی که از ثبت نامتون بگذره، یه مقدار امتیاز به شما داده میشه
    4- امتیاز برای اعضای گروه: هر گروهی که ایجاد می کنین، تعدادی عضو داره، هر نفری که وارد گروه شما بشه، به شما امتیاز داده میشه
    5- امتیاز دوستان: این همون دوستان داخل پروفایلتونه. شما به یکی درخواست دوستی می دین، اون تایید می کنه و هر دو طرف امتیاز کسی می کنن!
    6- امتیاز برای هر پیغام بازدید کننده: هر پیغام بازدیدکننده ای که ارسال کنین، 1.5 امتیاز به شما داده میشه. ممکنه مقدارش در اینده تغییر کنه و کم و زیاد بشه!
    7- امتیاز معرفی: موقع ثبت نام، فیلدی وجود داره که کاربر می تونه کسی که انجمن رو بهش معرفی کرده رو بنویسه. مثلا یک نفر اسم من رو وارد کرده و من 25 امتیاز دریافت کردم. این مورد بیشتر به درد روسای قبایل یا گروه ها در بازی ها یا افرادی در بازی ها دوست زیاد دارند می خوره که با دعوت دوستانشون به انجمن ، امتیاز کسب کنن.
    8- امتیاز تکمیل پروفایل این مورد هم تقریبا بی اهمیت ترین مورد هست. در پروفایلتون چندتا فیلد مثل محل زندگی و شغل و .. وجود داره که با پر کردن هر کدوم، 2 امتیاز به شما تعلق می گیره
    ویرایش توسط JRG : 11-08-2013 در ساعت 11:32 AM

2. 27 کاربر از Death عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

☯ O_r_@_b_o_n_i ☯ (11-04-2013),AMB313 (11-04-2013),amir.pars (11-04-2013),dani1421387 (11-04-2013),haniy (11-04-2013),hoseinloto (08-13-2014),JRG (11-08-2013),kambiz26 (01-03-2015),khan1990 (11-04-2013),KingNataeil (09-13-2014),Knight_killer (11-08-2013),lordwallas (11-04-2013),m_joker (11-22-2013),mehdi61 (11-04-2013),MEHRAN_EK (11-07-2013),mn(assassins1377) (08-13-2014),شوالیه سیاه (08-13-2014),حدیث (09-12-2014),سرباز-پارسی (11-07-2013),rehosta (11-22-2013),SaeedRelax (12-19-2014),Senior (07-08-2015),tayfun (09-01-2014),turkam (11-09-2013),هیچکس (08-11-2014),یوکیمورا (11-23-2013),X.E.N.O.N (08-02-2014)

3. Top | #11

پیشروی سطح: %38 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 251
    فعالیت کل: %2.0
    سطح
    16
    تشکر دریافتی
    280 بار در 145 پست

دستاورد ها:
    اولین گروهدستآورد تگ - درجه 11000 امتیازتگر حرفه ای!سه ماه فعالیت
    نقل قول نوشته اصلی توسط Death نمایش پست ها
    نه امتیازی ندارهف فقط باید مواظب باشین که یه وقت تو گروه اسپمرها نرین که خیلی از دسترسی هاتون قطع میشه
    ممنون از بابت راهنمایی
    پس لازم نیست کاربرا خود کشی کنن به خاطر این چیزا
    چون یه عده هستن که فقط به خاطر کسب امتیاز دارن به کل کاربرا پیام ارسال میکنن یا درخواست دوستی میدن
    در حالی که هیچ مزیتی براشون نداره
    مشکل دنیا اینست که احمق ها کاملا به خود یقین دارند!

در حالی که دانایان سرشار از شک و تردیدند...

4. Top | #12

پیشروی سطح: %43 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 231
    فعالیت کل: %0
    سطح
    18
    تشکر دریافتی
    1,043 بار در 421 پست
    دستاورد ها:
    مشاوراولین گروهیک سال ثبت نام
    رنگ کاربران جدید خیلی بد شده اصلا اینجوری انجمن جذابیت نداره

آدم های بزرگ عظمت دیگران را می بینند
    آدم های متوسط به دنبال عظمت خود هستند
    آدم های کوچک عظمت خود را درتحقیر دیگران می بینند

لینک قبیله
    http://irforum.madmoo.com/showthread...19997&page=446

5. Top | #13

پیشروی سطح: %69 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 124
    فعالیت کل: %4.0
    سطح
    16
    تشکر دریافتی
    2,758 بار در 1,439 پست

دستاورد ها:
    دوستیبیش فعالدستآورد تگ - درجه 21000 امتیازیک سال ثبت نام
    نقل قول نوشته اصلی توسط Death نمایش پست ها
    نه امتیازی ندارهف فقط باید مواظب باشین که یه وقت تو گروه اسپمرها نرین که خیلی از دسترسی هاتون قطع میشه
    هوش سیستم خیلی بالاست یدونه پست دادم میگه دریافت نشان اسپم
    اسپمم نبود نظر بود
    لطفا قوانین مربوط به امضا رو رعایت کنید
    ایرانسن استار عضو فعال نمی پذیرد با تشکر

6. Top | #14

پیشروی سطح: %36 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 258
    سطح
    19
    تشکر دریافتی
    1,350 بار در 644 پست
    دستاورد ها:
    دوستیدستآورد تگ - درجه 1اولین گروهتگر حرفه ای!سه ماه فعالیت
    نشان ها:
    استاد تگ
    سلام من دوروز پیش نشان فعالیت گرفتم بعدم دوتا دستاورد که واسم پیامش تو پروفایل اومد ولی الان نیستن نه نشان نه دستاورد؟
    نازنین محبوبم

یا تو چون من همه تن خاکی شو

یا چونان ابری باش
    و چو نم بارش بارانی نرم

بر من و خشکی تنهایی من نازل شو.

7. Top | #15

پیشروی سطح: %87 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 133
    سطح
    49
    تشکر دریافتی
    5,703 بار در 2,956 پست

دستاورد ها:
    دوستیدستآورد تگ - درجه 1تگر حرفه ای!بیش فعالاولین گروه
    نشان ها:
    نشان  ارسال ها
    من اگه یک نشان داشته باشم یک نشان دیگم بگیرم اوله را ازم میگیره چرا این شکلی هست؟
    من از تبار كوروشم...آزاده اي پر شورشم...پيكان تير آرشم...خون رگ سياوشم...من كاوه آهنگرم...تاب ستم نياورم...از چرم پرچم ساختم...تا بر ستمگر تاختم...ازغرب از ماد آمدم...از گلشن داد آمدم...ارژنگ پاك ماديم...من پارتم اشكانيم...من شير مرد پارسيم...موج خليج فارسي ام...اوج توان داورم...از شاه بيت خاورم...اعجاز نظم طوسي ام...شه نامه ي فردوسي ام...آن روز ايران را ببين...برتر ز روم و مصر و چين...بسر
    شود اين خواريم...زيرا كه آريايي ام

8. Top | #16

پیشروی سطح: %64 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 109
    سطح
    11
    تشکر دریافتی
    2,041 بار در 1,004 پست
    دستاورد ها:
    مشاور1000 امتیازسه ماه فعالیت
    نقل قول نوشته اصلی توسط dark_shadows نمایش پست ها
    من اگه یک نشان داشته باشم یک نشان دیگم بگیرم اوله را ازم میگیره چرا این شکلی هست؟
    نشان بالتر جایگزین نشان پایین تر میشه

9. Top | #17

پیشروی سطح: %36 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 258
    سطح
    19
    تشکر دریافتی
    1,350 بار در 644 پست
    دستاورد ها:
    دوستیدستآورد تگ - درجه 1اولین گروهتگر حرفه ای!سه ماه فعالیت
    نشان ها:
    استاد تگ
    نقل قول نوشته اصلی توسط .farshid. نمایش پست ها
    نشان بالتر جایگزین نشان پایین تر میشه
    جایگزین شدن وبالارفتن آره ولی مثل نشان فعالیت من کلا غیب شد!
    نازنین محبوبم

یا تو چون من همه تن خاکی شو

یا چونان ابری باش
    و چو نم بارش بارانی نرم

بر من و خشکی تنهایی من نازل شو.

10. Top | #18

پیشروی سطح: %70 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 60
    فعالیت کل: %1.0
    سطح
    6
    تشکر دریافتی
    661 بار در 381 پست

دستاورد ها:
    اولین گروهسه ماه فعالیت
    واقعا که با اینکارتون دیگه کسی فعالیت نمیکنه نگین نگفتم! نمونش خودم دیگه تاپیکی نمیزنم.تا دو روز پیش سطحم 6 بود الان شده 3 هیچ کس هم توضیحی نمیده واسه سطحمون هم تاریخ نرخ میدن والا . اصلا راضی نیستم خیلی بدسلیقه این با اون لوگوی کاربرها خیلی خوشگله

- - - - - - - - - -

من تووی سایت تک ترانه عضوم چند ساله اونجا با توجه به تاریخی که ثبت نام کردیم یوزرهاشونو میچینن .خوب شما هم اینکارو بکنین. واقعا جای تاسف داره طرف دو ساله شایدم بیشتر عضو این انجمنه سطحش یکه.

خدایا عاقبتمون رو به خیر کن. آمین

بای بای

11. Top | #19

پیشروی سطح: %70 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 60
    فعالیت کل: %1.0
    سطح
    6
    تشکر دریافتی
    661 بار در 381 پست

دستاورد ها:
    اولین گروهسه ماه فعالیت
    شما اول باید یه لوگوی مخصوص بزارین واسه انجمنتون تا با اون لوگو شناخته بشین یعنی هر کی لوگوتو دید بفهمه ماله انجمن مادمو هستش نمیدونم اون عکس گاو نماد مادمو هستش؟ حالا نمیدونم به هر حال باید همه ی کاربرها اون لوگو که مخصوص انجمن مادمو هست رو روی نام کاربریشون داشته باشن. اینطوری همه چی منظم درستش کنین .شکلشم خدایی خیلی زشته بی کیفیته . ماشاالله قالب که نگو خیلی ساده است من یه قالب دادم هیچ که هیچ توجهم نکردین. ممنون
    ویرایش توسط r0ze_abi : 11-08-2013 در ساعت 12:03 PM

خدایا عاقبتمون رو به خیر کن. آمین

بای بای

12. Top | #20

پیشروی سطح: %38 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 251
    فعالیت کل: %2.0
    سطح
    16
    تشکر دریافتی
    280 بار در 145 پست

دستاورد ها:
    اولین گروهدستآورد تگ - درجه 11000 امتیازتگر حرفه ای!سه ماه فعالیت
    اگه میشه یکی از مدیرا بیان و در مورد رتبه های جدید کاربران که تازگیا اعمال شده یکمی توضیح بدن.
    مشکل دنیا اینست که احمق ها کاملا به خود یقین دارند!

در حالی که دانایان سرشار از شک و تردیدند...

صفحه 2 از 10 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع