• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بهترین فرمانروای دنیای 4 کدام است؟!

رأی دهندگان
118. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • آریوتاب: معین مددی

47 39.83%
  • جاودانگان سرخ: امین آبادان

52 44.07%
  • مشنگها: معز علیزاده

18 15.25%
  • ارتش آریایی: مهران زوپیروس

10 8.47%
  • آریایی: اکراد آریایی

16 13.56%
  • فرهاور: احسان9080

11 9.32%
  • مرگ: نیما اسپارتاکوس

10 8.47%
  • نسل سوخته & وولف : مهدی آی آر کوروش

6 5.08%
  • آیرون ارامی: فرهاد نایس بوی

9 7.63%
  • افعی: بهروز جمشید گرجی

7 5.93%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 55 از 55 نخستنخست ... 545535455
نمایش نتایج: از 541 به 548 از 548

موضوع: بهترین فرمانروای دنیای 4.نظرسنجی اولیه

1. Top | #1

پیشروی سطح: %66 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 102
    فعالیت کل: %0
    سطح
    15
    تشکر دریافتی
    2,070 بار در 901 پست

دستاورد ها:
    دوستیبیش فعالیک سال ثبت نام

بهترین فرمانروای دنیای 4.نظرسنجی اولیه

سلام . دوستان همونطوری که مستحضر هستید توی یک تاپیک جداگانه یک نظرسنجی عمومی گذاشته شد مبنی بر اینکه بهترین فرمانروای سرور ایران رو انتخاب کنیم و عزیزان موافقت خودشونو اعلام کردن ؛ این کار در آغاز مستلزم اینه که بهترین و محبوب ترین فرمانرواهای دنیاهای 7گانه سرور ایران رو انتخاب کنیم . شیوه کار به این صورت هستش که اسم 10 فرمانروا یا حداقل برترین فرمانرواهای دنیاها رو توی یک تاپیک جداگانه برای هر دنیا میذاریم و عزیزان برای شرکت در نظرسنجی میان و اسم فرمانروای محبوبشونو اونجا می نویسن . بعد از اتمام مهلت نظرسنجی تعداد آرای فرمانرواها جمع زده میشه و چند فرمانروای برتر به دور نهایی یعنی نظرسنجی انتخاب برترین فرمانروای سرور ایران راه پیدا میکنن . در نهایت سعی میشه با رایزنی با مدیریت یک لقب مخصوص یا یک سطح کاربری ویژه به سه نفر برتر داده بشه . اگر هم مدیریت موافقت نکرد ( که احتمالا میکنه ) جوایزی از طرف بعضی بچه های انجمن برای اونها در نظر می گیریم .

قوانین :

1 . اون قبیله حتما باید دارای کاپ و سوابق درخشان توی سرور خودش باشه

2 . آخرین فرمانروای قبیله ملاک نظرسنجی هستش

3 . تعداد 10 نفر از برترین رای آوردنگان به نظرسنجی نهایی راه پیدا میکنن
    پس ممکنه با توجه به تعداد آرا بعضی دنیاهای کم تعداد اصلا گزینه ای برای نظرسنجی نهایی نداشته باشن

4 . عزیزانی که رای میدن حداقل یک راند توی اون دنیا بازی کرده باشن،مجدان رو زیر پا نذارید و با تبانی به کسی رای ندید

5 . هر نفر فقط یک بار میتونه رای بده و در صورتی که بیش از یک بار شرکت کنه فقط همون رای اولش ملاک رای گیریه

================================================== ============

عزیزان توجه کنن که شرکت بیشتر توی نظرسنجی تعداد خروجی های هر دنیا به سمت انتخاب نهایی بهترین بهترین ها رو افزایش میده پس تلاش کنید دوستان و هم قبیله ای های خودتونو ترغیب کنید توی نظرسنجی شرکت کنن تا هم فرمانرواتون بیشتر رای بیاره هم دنیاتون توی گزینه های نهایی تعداد بیشتری گزینه داشته باشه

پاینده و پیروز باشید

================================================== =============

بهترین فرمانرواهای دنیای 4 :

آریوتاب: معین مددی

جاودانگان سرخ: امین آبادان

مشنگها: معز علیزاده

ارتش آریایی: مهران زوپیروس

آریایی: اکراد آریایی

فرهاور: احسان9080

حرفه ای ها: حمید زبرخان

مرگ: نیما اسپارتاکوس

نسل سوخته & وولف : مهدی آی آر کوروش

آیرون ارامی: فرهاد نایس بوی

افعی: بهروز جمشید گرجی

یه روز به حساب همه رسیدگی میشه
    پس

حاسبوا قبل ان تحاسبوا
    [/CENTER]

2. 12 کاربر از RevengeR عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

AMB313 (11-16-2013),ch.amin2011 (11-14-2013),Hamed-Tk (11-15-2013),kingtheking... (11-15-2013),mahmoudz (11-16-2013),miladapachii (11-15-2013),سردارجنگل (11-16-2013),سرباز-پارسی (11-15-2013),sharisonz (11-14-2013),Sir MammAli (11-19-2013),منصور_پادشاه صلح (11-17-2013),yekrangi2 (11-16-2013)

3. Top | #541

پیشروی سطح: %51 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 98
    فعالیت کل: %1.0
    سطح
    8
    تشکر دریافتی
    894 بار در 323 پست

دستاورد ها:
    بیش فعالاولین گروهدستآورد تگ - درجه 11000 امتیازسه ماه فعالیت
    نقل قول نوشته اصلی توسط Unknown نمایش پست ها
    من سابقه کمی دن 4 دارم حامد جان. نظری هم نمیدم
    دوستان خودم از جمله خودت، بهترین ملاک برای انتخاب هستن
    اگه شما یه نفرو معرفی کنید از دن 4، فرمانروای جاودانگان یا هر کس دیگه ای، اگه بخوام به دن 4 رای بدم، حتما اون شخصو انتخاب می کنم. چون دوستامو قبول دارم
    همین الانشم میگم اصلا واسه شخص خودم فرقی نداره معین بیاد یا نه. هر کسی بیاد عشقه.
    اون فقط یه جمله بود که دیدم می خورد به موضوع. و اینکه قرار نیست همینطوری بر اساس نظر بقیه یه نفرو انتخاب کرد. این موضوع برای خیلیا مهمه. چون اصلا مسئله دن 4 نیست. مسئله انتخاب شخصه
    واسه من فرقی نداره. ولی میدونی خیلیا اینجا هستن که واسشون مهمه اسم کی میره تو نظر سنجی
    من حتی راند 21 یه عکس گروهی کردم که احسان به من پیام داد و گفت موقع استفاده از این عکس مواظب باش. چون فقط معین از این عکس استفاده می کرد. فکر کنم دیگه تکلیف احسان مشخص باشه. اعتقادات هر کسی واسه خودش محترمه

اگه از حرف من ناراحت شدی (با اینکه گفتم اصلا منظورم شخص خاصی نیست) من همینجا بی طرفی خودمو اعلام می کنم (با اینکه می دونم بی طرفی من هیچ تاثیری نداره ) ولی به خاطر یه اسم و لقب ناراحتی به وجود نیارید

- - - - - - - - - -

منم همینو می گم دیگه. الان یه عده از یه عده دیگه می خوان که رای خودشونو بیخیال بشن و برن به شخص دیگه رای بدن. در حالی که قانون می گه اسم دو نفر باید بره برای رای گیری. قانونی که به طور واضح از چند روز پیش ذکر شده بود
    الان اینکه به حامد بگن تو برو به معین رای بده یا به احسان بگن به امین رای بده، میشه دموکراسی؟ اون ازاده به هر کسی می خواد رای بده یا اصلا رای نده. اون حرف تو وقتی درست بود که یه نفر انتخاب شده باشه و بقیه اعتراض کنن. ولی اینجا 2 نفر انتخاب شده و قرارم بود 2 نفر انتخاب بشن
    در خصوص دموکراسی؛ ما قائل به دموکراسی و آزادی رأی افراد هستیم؛ در ابتدا هم گفتیم ائتلاف تشکیل بدیم
    ائتلاف رو هم توضیح بدم؟ ائتلاف یعنی 2 حزب، گروه، تیم و ... که دارای اهداف مشترک و یا نقطه اشتراکی هستند، جهت پیروزی بر سایر رقبا با هم یکی میشوند
    در اینجا هم هدف مشترکمون جهت ائتلاف روشنه؛ پیروزی دنیای 4

اگر قرار باشد بايستي و به طرف هر سگي که واق واق ميکند سنگ پرتاب کني، هرگز به مقصد نميرسي !!!

به بعضیا باید گفت :

عزیزم ، من کارگردان همون فیلمیم که تو داری واسم بازی میکنی … !!

4. 2 کاربر از ch.amin2011 عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

salamir (11-21-2013),Unknown (11-21-2013)

5. Top | #542

پیشروی سطح: %28 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 218
    فعالیت کل: %2.0
    سطح
    12
    تشکر دریافتی
    1,284 بار در 587 پست

دستاورد ها:
    1000 امتیازسه ماه فعالیت
    نقل قول نوشته اصلی توسط Unknown نمایش پست ها
    من سابقه کمی دن 4 دارم حامد جان. نظری هم نمیدم
    دوستان خودم از جمله خودت، بهترین ملاک برای انتخاب هستن
    اگه شما یه نفرو معرفی کنید از دن 4، فرمانروای جاودانگان یا هر کس دیگه ای، اگه بخوام به دن 4 رای بدم، حتما اون شخصو انتخاب می کنم. چون دوستامو قبول دارم
    همین الانشم میگم اصلا واسه شخص خودم فرقی نداره معین بیاد یا نه. هر کسی بیاد عشقه.
    اون فقط یه جمله بود که دیدم می خورد به موضوع. و اینکه قرار نیست همینطوری بر اساس نظر بقیه یه نفرو انتخاب کرد. این موضوع برای خیلیا مهمه. چون اصلا مسئله دن 4 نیست. مسئله انتخاب شخصه
    واسه من فرقی نداره. ولی میدونی خیلیا اینجا هستن که واسشون مهمه اسم کی میره تو نظر سنجی
    من حتی راند 21 یه عکس گروهی کردم که احسان به من پیام داد و گفت موقع استفاده از این عکس مواظب باش. چون فقط معین از این عکس استفاده می کرد. فکر کنم دیگه تکلیف احسان مشخص باشه. اعتقادات هر کسی واسه خودش محترمه

اگه از حرف من ناراحت شدی (با اینکه گفتم اصلا منظورم شخص خاصی نیست) من همینجا بی طرفی خودمو اعلام می کنم (با اینکه می دونم بی طرفی من هیچ تاثیری نداره ) ولی به خاطر یه اسم و لقب ناراحتی به وجود نیارید

- - - - - - - - - -

منم همینو می گم دیگه. الان یه عده از یه عده دیگه می خوان که رای خودشونو بیخیال بشن و برن به شخص دیگه رای بدن. در حالی که قانون می گه اسم دو نفر باید بره برای رای گیری. قانونی که به طور واضح از چند روز پیش ذکر شده بود
    الان اینکه به حامد بگن تو برو به معین رای بده یا به احسان بگن به امین رای بده، میشه دموکراسی؟ اون ازاده به هر کسی می خواد رای بده یا اصلا رای نده. اون حرف تو وقتی درست بود که یه نفر انتخاب شده باشه و بقیه اعتراض کنن. ولی اینجا 2 نفر انتخاب شده و قرارم بود 2 نفر انتخاب بشن
    بحث بحث اعتلافه. وگرنه بله هرکس آزاده رای خودش رو بده. بری صفحه های اول من به معین رای دادم به خاطر دن 4. ولی الان میبینم امین بیشتر رای آورده پس بحث اعتلاف باشه بهتره به امین رای بدیم تا دن 4 اول بشه. وگرنه که هرطور خودتون میدونید و صلاح میدونید.
    ما مردش بودیم به موقعش به معین رای دادیم اما آیا الان شما مرد عمل خواهید بود؟

- - - - - - - - - -

امین اعتلاف من درسته یا ائتلاف تو؟ بگو از این به بعد از یکیش استفاده کنیم

بازنشستگی رو عشق است

6. کاربر زیر از Hamed-Tk برای ارسال این پست تشکر کرده است:

Unknown (11-21-2013)

7. Top | #543

پیشروی سطح: %60 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 120
    سطح
    15
    تشکر دریافتی
    2,743 بار در 1,360 پست
    دستاورد ها:
    1000 امتیازیک سال ثبت نام
    نقل قول نوشته اصلی توسط ch.amin2011 نمایش پست ها
    در خصوص دموکراسی؛ ما قائل به دموکراسی و آزادی رأی افراد هستیم؛ در ابتدا هم گفتیم ائتلاف تشکیل بدیم
    ائتلاف رو هم توضیح بدم؟ ائتلاف یعنی 2 حزب، گروه، تیم و ... که دارای اهداف مشترک و یا نقطه اشتراکی هستند، جهت پیروزی بر سایر رقبا با هم یکی میشوند
    در اینجا هم هدف مشترکمون جهت ائتلاف روشنه؛ پیروزی دنیای 4
    دقیقا مسئله همینه
    اینجا اصلا صحبت دنیا نیست. اینجا صحبت یک شخصه. اون شخصم کاملا مشخصه و طرفدار و حامیان خودشو داره. مطمئنا هیچ کدوم از رای خودشن کنار نمی کشن
    خب یه تاپیک بزنن در مورد بهترین، حرفه ای ترین، قویترین و ... دنیای سرور ایران. اون موقع حرف شما درسته

اگه می خوایین نه سیخ بسوزه و نه کباب، هم اسم معین رو خط بزنید و هم اسم امین رو
    مگه نمی گید هدف فقط دن 4 بوده. اسم یه نفرو به عنوان نماینده دن 4 بفرستین با توافق که هیچ کدوم از این 2تا نباشن

بازم در ادامه بگم، من دن 4 زیاد نبودم و همه رو به یه اندازه دوست دارم. ولی می دونم اینجا دوستانی هستن که رو فرمارواهای خودشون تعصب دارن و به راحتی هم کوتاه نمیان
    یاد همه دوستان قدیمی بخیر
    یاد امیر adhil به صورت کاملا ویژه بخیر

بهترین و خاطره انگیزترین راند حضورم با امیر adhil

8. کاربر زیر از Unknown برای ارسال این پست تشکر کرده است:

ch.amin2011 (11-21-2013)

9. Top | #544

پیشروی سطح: %28 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 218
    فعالیت کل: %2.0
    سطح
    12
    تشکر دریافتی
    1,284 بار در 587 پست

دستاورد ها:
    1000 امتیازسه ماه فعالیت
    واسه تو درسته

بازنشستگی رو عشق است

10. Top | #545

پیشروی سطح: %75 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 75
    سطح
    12
    تشکر دریافتی
    883 بار در 444 پست
    دستاورد ها:
    1000 امتیازیک سال ثبت نام
    پخخخخخخخخخخ
    تمام

Retired Commander of north

11. Top | #546

پیشروی سطح: %4 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 192
    سطح
    8
    تشکر دریافتی
    209 بار در 83 پست
    دستاورد ها:
    دستآورد تگ - درجه 2سه ماه فعالیت500 امتیاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط ch.amin2011 نمایش پست ها
    داداشی خیلی گلی؛ واسه همین جوابت رو میدم
    اون بزرگی که این حرف رو زده، از نظر اکثریت قریب به اتفاق جامعه شناسان، شکر اضافی خورده؛ الان با رسم شکل هم واست توضیح میدم که متوجه بشی

از منظر جامعه شناسی، رفتار بد، کار بد، رفتار خلاف، ناهنجاری یا حتی جرم به چی گفته میشه ؟ رفتاری که خلاف ارزشهای جامعه (در اینجا جامعه به معنی اکثریت هست) است.
    یه مثال میزنم: تو ایران مشروب خوردن بده؛ چرا؟ چون اکثریت جامعه ما مسلمون هستن و خوردن مشروب رو بنا به دستور اسلام بد میدونن؛ اما تو امریکا خوردن مشروب بد نیست، چون اکثریت جامعه اون رو بد نمیدونن

پس وقتی اینجا هم توی نظرسنجی اکثریت جامعه مجازی، به امین آبادان رأی دادن به این معنی هست که اقلیت که به معین مددی رأی دادند کارشون بد و اشتباهه
    البته قصد اهانت و کل کل بیخود ندارم؛ اما با تئوری جنابعالی این نتیجه حاصل میشه
    من نمیدونم شما تو چه دینی هستین ولی خوب این حرفتون چه از نظر دینی و مذهبی و چه از نظر فلسفی قابل بحث هست

و خوب نیست یه نظریه جامعه شناسی رو گسترش بدین به اکثر جامعه شناسا

از نظر دین اسلام هم این نظریه درست نیست با این که مربوط به بحث نیست!ولی زمان امام حسین هم یاران امام حسین 72 نفر بودن و لشکر یزید چندین هزار نفر!بازم واقعا از نظر شما این حرفتون درسته؟!

بعضی وقتا چیزایی مطرح میکنین که غیر منطقی هست و من نمیتونم واقعا نظر ندم!با این که مربوط به بحث نبود!

12. 2 کاربر از mahsa عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

jingiliiiii_bala (11-21-2013),Unknown (11-21-2013)

13. Top | #547

پیشروی سطح: %5 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 190
    سطح
    9
    تشکر دریافتی
    438 بار در 129 پست

دستاورد ها:
    یک سال ثبت نام1000 امتیاز
    الحمدلله تاپیک الان بسته میشه
    من زنم بی هیچ آلایشی حتی بی هیچ آرایشی ! او خواست که من زن باشم
    که بدوش بکشم
    ، بار تو را که مردی و برویت نیاورم که از تو قویترم ... من زنم ... او خواست که من زن باشم ...
    همچنان به تو اعتماد خواهم کرد
    ... عشق خواهم ورزید ... به مردانگی ات خواهم بالید ... با تمام وجود از تو دفاع خواهم کرد ...
    پشتیبانت خواهم بود
    ... و تو ... مرد بمان ! این راز را که من مرد ترم ، به هیچ کس نخواهم گفت !!!

14. کاربر زیر از jingiliiiii_bala برای ارسال این پست تشکر کرده است:

Unknown (11-21-2013)

15. Top | #548

پیشروی سطح: %59 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 165
    سطح
    17
    تشکر دریافتی
    2,338 بار در 870 پست
    دستاورد ها:
    دوستی1000 امتیازپیشرویک سال ثبت نام
    نشان ها:
    تمام کننده بحث
    خب همونطور که میدونین نظر سنجی به اتمام رسیده و به مرحله ی بعد رفت.
    برای دور نهایی نظرسنجی بهترین فرمانروا به این تاپیک مراجعه کنین:
    http://irforum.madmoo.com/showthread...197#post404197
    بسته شد

ممنونم

گرگ یه نماده که برای رسیدن به اهدافش دست به هرکاری میزنه! پس دوروبرم نچرخ که مثله گرگ تیکه پارت میکنم!

هیچکس تنها نیست ، او در همه حال کنار ماست !
    *بی همتای اول*

مهم بودن خوبه ولی خوب بودن خیلی مهم تره . . .

16. 2 کاربر از amir.pars عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

jingiliiiii_bala (11-21-2013),Unknown (11-21-2013)

صفحه 55 از 55 نخستنخست ... 545535455

کلمات کلیدی این موضوع