• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

صفحه 3 از 92 نخستنخست 123451353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 920

موضوع: ****اتفاقات و حواشی و خبر های جالب راند 30 دن5***

1. Top | #1

پیشروی سطح: %96 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 17
    فعالیت کل: %0
    سطح
    18
    تشکر دریافتی
    1,964 بار در 1,086 پست

دستاورد ها:
    دوستیدستآورد تگ - درجه 1اولین گروهبیش فعالسه ماه فعالیت

****اتفاقات و حواشی و خبر های جالب راند 30 دن5***

اتفاقات و حواشی و خبر های جالب راند 30 دن5
    بدون توهین و اهانت ممنون میشم

- - - - - - - - - -

اولین خبرم خودم بگم خیلی جالبه
    هادی عزیزیان دوست گلم از لول خارج شده و یه قبیله با همین اسم تاسیس کردن خخخخخخخخخخخخخخخخخ
    که اینم از وقایع جالبه این رانده حالا باید منتظر باشیم و عکس العمل بچه های لول رو ببینیم که چی میکنن
    این راند میلاد و هادی با هم کل انداختن ولی ببینید تقدیر چکارا میکنه

ویرایش شد

2. 11 کاربر از behzad2x عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

-lord-khanwars- (11-25-2013),AMB313 (11-30-2013),Bardia (12-01-2013),demonisious (11-27-2013),hadiazizian41 (11-20-2013),hichkas61 (11-23-2013),iran.az (11-30-2013),دریده1 (12-02-2013),payam110 (11-29-2013),sam_saed (11-20-2013),yekrangi2 (11-20-2013)

3. Top | #21

پیشروی سطح: %96 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 9
    فعالیت کل: %35.0
    سطح
    10
    تشکر دریافتی
    2,816 بار در 871 پست

دستاورد ها:
    اولین گروهسه ماه فعالیت1000 امتیاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط ch.amin2011 نمایش پست ها
    اتفاقا کی و چطوریش خیلی هم مهمه؛ یعنی مثلا 10 نفری بریزید سرش و تو آفلاینی قلعه ازش بگیرید خیلی فرق داره با اینکه تنهایی توی آنلاینی قلعه هاش رو بگیرید!

البته توی اینکه میلاد خیلی بازیش خوب نیست شکی نیست؛ بیشتر اهل حرف زدن هست تا عمل. واسه همین هم هست که هیچوقت 4 تا رفیق ثابت نداره و همیشه رنگ عوض میکنه
    امروز اسطورش میشه یه نفر یا یه شتر در صحرا، اما فردا دشمن خونی اون میشه؛ همون کاری که با اردلان هم کرد.
    کلا تکلیفش معلوم نیست
    داداش به اینم توجه کن بازی کجا استارت خورده ( دن 5 ) و کی کیو دعوت کرده.
    بنظر من وقتی کسی نمیتونه اکانتش رو انلاین نگه داره یا چهار نفر نداشته باشه که بهشون تکیه کنه بهتره تو کل کلا شرکت نکنه و ادعای الکیم نکنه.

- - - - - - - - - -

اتفاقا کی و چطوریش خیلی هم مهمه؛ یعنی مثلا 10 نفری بریزید سرش و تو آفلاینی قلعه ازش بگیرید خیلی فرق داره با اینکه تنهایی توی آنلاینی قلعه هاش رو بگیرید!

البته توی اینکه میلاد خیلی بازیش خوب نیست شکی نیست؛ بیشتر اهل حرف زدن هست تا عمل. واسه همین هم هست که هیچوقت 4 تا رفیق ثابت نداره و همیشه رنگ عوض میکنه
    امروز اسطورش میشه یه نفر یا یه شتر در صحرا، اما فردا دشمن خونی اون میشه؛ همون کاری که با اردلان هم کرد.
    کلا تکلیفش معلوم نیست
    بنظر من وقتی کسی نمیتونه اکانتش رو انلاین نگه داره یا چهار نفر نداشته باشه که بهشون تکیه کنه بهتره تو کل کلا شرکت نکنه و ادعای الکیم نکنه.

4. 3 کاربر از dani1421387 عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

*من دیگه مرده ام* (11-22-2013),ch.amin2011 (11-22-2013),شوالیه سیاه (11-22-2013)

5. Top | #22

پیشروی سطح: %42 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 176
    سطح
    11
    تشکر دریافتی
    1,385 بار در 763 پست
    دستاورد ها:
    دوستیمشاور1000 امتیازیک سال ثبت نام
    میبرید میدوزین !!!! اقا امین عزیز شما که به شخص چوب من رو خوردی!!!
    بعدشم ببینم اکانت من از 6صبح تا 14 ظهر افلاین بود فکر نمیکنم کار مهمی کرده باشید!!!تازه قلعه هایی که 1روز هم نبود تسخیر شده !!! بود ! یعنی وفاداریشون چند میشه !
    بعدشم اقا امین فقط صرفا جهت اطلاع میگم بهت !میلاد باکسی دروغ نگه هیچ وقت مشکل نخواهد داشت !
    بعدشم و بعدشم یه سوال چرا تایم هایی که خود من رو اک بودم مگس هم به من نمیزنن!!!
    راستی چرا واقعا چرا من که بازی بلد نیستم هروقت میخوام رنک میگیرم !
    راستی امین خان چرا با اینکه مهدی 2برابر من روز بازی ارتش داشت حتی به خودش ندید یه مارش بزار رو من ! چرا !
    وووووووو یه بار گفتم هرکی بازیکنه اندازه من تایم بندازه بیاد با من بازی کنه بسم الله !
    الانم باز میگم روح ا... فاز داره هرکی میگه بلدم یه اک در پیت هم به ما بده برسیم خدمتتتون !

6. کاربر زیر از miladapachii برای ارسال این پست تشکر کرده است:

yekrangi2 (11-22-2013)

7. Top | #23

سطح
    11
    تشکر دریافتی
    1,385 بار در 763 پست
    دستاورد ها:
    اینم بزار تهش اک من باید همزمان حواسش به اک مهدی بود به اک حمید اذری بود ! به اک نیما 25 بود به اک عادل ماموت بود! به اک سعید فلایت بود به هادی بود به اکهایی که از دن3 اومده بودن بود !!!! حالا روبه رو اک هادی فکر و ذکرش فقط اک میلاد اپاچی بود !!! حالا اینم بدون نصف دیگه اکانتهای مخفیه مهدی مسیح هم بود !!!! خوده امین بهتر میدونه !!!! مثل اک سعید اف ووووووووووو فکر کنم اسم این اسمها که نزدیک من بودن اک خودم اینا رو زد !!!! میتونی بپرسی !

8. Top | #24

سطح
    11
    تشکر دریافتی
    1,385 بار در 763 پست
    دستاورد ها:
    نقل قول نوشته اصلی توسط dani1421387 نمایش پست ها

- - - - - - - - - -

تو خارج حتی گداهاشونم خارجی حرف میزنن.....
    ما کجائیم و اونا کجا....:

9. 2 کاربر از miladapachii عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

tempter2000 (11-22-2013),yekrangi2 (11-22-2013)

10. Top | #25

پیشروی سطح: %21 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 237
    سطح
    12
    تشکر دریافتی
    1,228 بار در 791 پست

دستاورد ها:
    دوستی1000 امتیازیک سال ثبت نام
    نقل قول نوشته اصلی توسط miladapachii نمایش پست ها
    بعدشم ببینم اکانت من از 6صبح تا 14 ظهر افلاین بود فکر نمیکنم کار مهمی کرده باشید!!!تازه قلعه هایی که 1روز هم نبود تسخیر شده !!! بود ! یعنی وفاداریشون چند میشه !
    بعدشم اقا امین فقط صرفا جهت اطلاع میگم بهت !میلاد باکسی دروغ نگه هیچ وقت مشکل نخواهد داشت !
    راستی امین خان چرا با اینکه مهدی 2برابر من روز بازی ارتش داشت حتی به خودش ندید یه مارش بزار رو من ! چرا !
    وووووووو یه بار گفتم هرکی بازیکنه اندازه من تایم بندازه بیاد با من بازی کنه بسم الله !
    الانم باز میگم روح ا... فاز داره هرکی میگه بلدم یه اک در پیت هم به ما بده برسیم خدمتتتون !

میلاد روح الله رو نکش طرف خودت باید با من بازی کنه یه سه چهار روز سرم شلوغه اگر قلعه ازم بزنه هادی خودمو میکشم همشون با هم بیان در خدمت هستیم
    همین الانم بهشون پیام دادم که اماده درگیری باشن و کلا فاز میده توی انلاینی ملت رو اذیت کنی
    تازه هادی یه قلعه رو رها کرد دوباره گرفت شاید شاید برای اینه که پادگانش کنه
    من چشمه جوشانم و هرگز نزوداید شیرینی اوقات مرا شورش خرچنگ
    گیرم که باخته ام !!!

اما کسی جرات ندارد به من دست بزند

یا از صفحهء بازی بیرونم بیندازد

شوخی نیست من شاه شطرنجم ...
    !!!

11. Top | #26

پیشروی سطح: %51 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 98
    فعالیت کل: %1.0
    سطح
    8
    تشکر دریافتی
    894 بار در 323 پست

دستاورد ها:
    بیش فعالاولین گروهدستآورد تگ - درجه 11000 امتیازسه ماه فعالیت

چوب تو رو خوردم یعنی اینکه من 6 کیلو ارتش ناقابل حمایت گذاشته بودم روی یه قلعه غیر فعال و اونی که میخواست قلعه رو بگیره 2 روز جرأت نداشت مارش بزنه؛ از اونطرف هدف من بالا کشیدن شوالیه بود و قصد بازی نداشتم؛ اما تو میخواستی بازی کنی و اومدی اون 6 کیلو حمایت رو زدی؛ البته خودت هم کم تلفات ندادی
    حالا اگه 6 کیلوی ناقابل زدن میشه چوب خوردن؛ آره تو ما رو هم چوب زدی باز مردیم و قبول میکنیم که این 6 کیلو رو از دست دادیم

الان این قسمت که آبی کردم یعنی منظورت اینه با هرکسی که مشکل پیدا کردی، آدم دروغگویی بوده؟
    یعنی من و سروش و مهدی و اردلان و غیره همه دروغگوییم؛ فقط تو خوبی ؟

اگر قرار باشد بايستي و به طرف هر سگي که واق واق ميکند سنگ پرتاب کني، هرگز به مقصد نميرسي !!!

به بعضیا باید گفت :

عزیزم ، من کارگردان همون فیلمیم که تو داری واسم بازی میکنی … !!

12. کاربر زیر از ch.amin2011 برای ارسال این پست تشکر کرده است:

dani1421387 (11-22-2013)

13. Top | #27

سطح
    10
    تشکر دریافتی
    2,816 بار در 871 پست

دستاورد ها:
    تو خارج حتی گداهاشونم خارجی حرف میزنن.....
    ما کجائیم و اونا کجا....:
    پس این میدونی ک تو ایران پولدارو دست به دامان گداها هستن!!

14. کاربر زیر از dani1421387 برای ارسال این پست تشکر کرده است:

ch.amin2011 (11-22-2013)

15. Top | #28

سطح
    11
    تشکر دریافتی
    1,385 بار در 763 پست
    دستاورد ها:
    نقل قول نوشته اصلی توسط tempter2000 نمایش پست ها
    میلاد روح الله رو نکش طرف خودت باید با من بازی کنه یه سه چهار روز سرم شلوغه اگر قلعه ازم بزنه هادی خودمو میکشم همشون با هم بیان در خدمت هستیم
    همین الانم بهشون پیام دادم که اماده درگیری باشن و کلا فاز میده توی انلاینی ملت رو اذیت کنی
    تازه هادی یه قلعه رو رها کرد دوباره گرفت شاید شاید برای اینه که پادگانش کنه
    کسی که جنبه انتقاد نداره نباید از کسی انتقاد کنه این رو همیشه یادت باشه !
    بعدشم نه من نه روح ا... و نه امیر کراکن اک نداریم تو دن5 ×!!!! این رو یادت باشه !
    بعدشم امیر نتش دیروز وصل شده روح ا... فردا میره سنندج باز ! احتمالا من و امیر میرم رو یه اک بعد روح ا... هم اضافه میشه !
    اینا رو برا تو نگفتم ! برا اونایی گفتم که فکر میکنن ما داریم بازی میکنیم !
    نکته اخر ! یاد گرفتم هرکسی رو نیارم رو اک !امثال ملامین ! که حداقل تو افی بالا قلعه بدیم بهتر تا تر زدن کسی دیگه ای رو گردن بگیریم ! بشیم روح ا... !!!! هان ! ادما باید درس عبرت بگیرن یا نه !

- - - - - - - - - -

چوب تو رو خوردم یعنی اینکه من 6 کیلو ارتش ناقابل حمایت گذاشته بودم روی یه قلعه غیر فعال و اونی که میخواست قلعه رو بگیره 2 روز جرأت نداشت مارش بزنه؛ از اونطرف هدف من بالا کشیدن شوالیه بود و قصد بازی نداشتم؛ اما تو میخواستی بازی کنی و اومدی اون 6 کیلو حمایت رو زدی؛ البته خودت هم کم تلفات ندادی
    حالا اگه 6 کیلوی ناقابل زدن میشه چوب خوردن؛ آره تو ما رو هم چوب زدی باز مردیم و قبول میکنیم که این 6 کیلو رو از دست دادیم

الان این قسمت که آبی کردم یعنی منظورت اینه با هرکسی که مشکل پیدا کردی، آدم دروغگویی بوده؟
    یعنی من و سروش و مهدی و اردلان و غیره همه دروغگوییم؛ فقط تو خوبی ؟
    اول اینکه با تو یا سروش کلکل دارم !! البته بیشتر با سروش اگه رفیقت هستش هنوز !!!! میتونی ازش سوال کنی هرشب بعد از کلکل تو خصوصی کلی با هم میخندیدیم !
    چوب من رو وقتی خوردی که با اک شیطون90 تو ورزن 3.1 با قوم زاپن بازی میکردم !!!! یادته یا نه ! برزیلی !
    اردلان خودش بهتر میدونه نامه عملش رو !!! نیازی به بازگویش نیست !!!
    مهدی !!! میدونی چرا از مهدی دوری باید کرد ! نمونه اش رو برو تو تاپیک لول ببین اس ام اس بهش میزنی ! بجا اینکه تو اس ام اس ج بده تو انجمن ج میده ! این ادم ارزشش در حد همون رفتاری هست که باهاش میکردم ! هان !
    منم بدم ! ولی خوب حداقل ادا خوبا رو درنمیارم !!! خودم هستم !!!!

- - - - - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط dani1421387 نمایش پست ها
    پس این میدونی ک تو ایران پولدارو دست به دامان گداها هستن!!
    نه من نمیدونستم چون هیچ وقت پولدار نبودم و همین طور هیچ وقت گدا هم نبودم که از رابطه این 2تا قشر جامعه خبر داشته باشم ! ولی شما از کجا میدونی الله اعلم ؟!

16. Top | #29

سطح
    10
    تشکر دریافتی
    2,816 بار در 871 پست

دستاورد ها:
    اتفاقا ما گدا بودیم و دست رد تو صورت هیچ پولداری نزدیم حتی اونا ک شرم دارن بگن پولدارن.
    البته اینم بگم نصف اونا ک از گفتن پولداری شرم دارن دست ب دامان گداهای خارج شدن.
    بحث تموم خوش باشی.

17. Top | #30

پیشروی سطح: %51 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 98
    فعالیت کل: %1.0
    سطح
    8
    تشکر دریافتی
    894 بار در 323 پست

دستاورد ها:
    بیش فعالاولین گروهدستآورد تگ - درجه 11000 امتیازسه ماه فعالیت
    کسی که جنبه انتقاد نداره نباید از کسی انتقاد کنه این رو همیشه یادت باشه !
    بعدشم نه من نه روح ا... و نه امیر کراکن اک نداریم تو دن5 ×!!!! این رو یادت باشه !
    بعدشم امیر نتش دیروز وصل شده روح ا... فردا میره سنندج باز ! احتمالا من و امیر میرم رو یه اک بعد روح ا... هم اضافه میشه !
    اینا رو برا تو نگفتم ! برا اونایی گفتم که فکر میکنن ما داریم بازی میکنیم !
    نکته اخر ! یاد گرفتم هرکسی رو نیارم رو اک !امثال ملامین ! که حداقل تو افی بالا قلعه بدیم بهتر تا تر زدن کسی دیگه ای رو گردن بگیریم ! بشیم روح ا... !!!! هان ! ادما باید درس عبرت بگیرن یا نه !

- - - - - - - - - -

اول اینکه با تو یا سروش کلکل دارم !! البته بیشتر با سروش اگه رفیقت هستش هنوز !!!! میتونی ازش سوال کنی هرشب بعد از کلکل تو خصوصی کلی با هم میخندیدیم !
    چوب من رو وقتی خوردی که با اک شیطون90 تو ورزن 3.1 با قوم زاپن بازی میکردم !!!! یادته یا نه ! برزیلی !
    اردلان خودش بهتر میدونه نامه عملش رو !!! نیازی به بازگویش نیست !!!
    مهدی !!! میدونی چرا از مهدی دوری باید کرد ! نمونه اش رو برو تو تاپیک لول ببین اس ام اس بهش میزنی ! بجا اینکه تو اس ام اس ج بده تو انجمن ج میده ! این ادم ارزشش در حد همون رفتاری هست که باهاش میکردم ! هان !
    منم بدم ! ولی خوب حداقل ادا خوبا رو درنمیارم !!! خودم هستم !!!!

- - - - - - - - - -

نه من نمیدونستم چون هیچ وقت پولدار نبودم و همین طور هیچ وقت گدا هم نبودم که از رابطه این 2تا قشر جامعه خبر داشته باشم ! ولی شما از کجا میدونی الله اعلم ؟!
    هنوز رفیقمه ؟!!!! خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ خخخخخخخخخخخخخخخخ لوووووووووووووووووووووووو ووول
    بهترین رفیقمــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــه

شیطون 90؟ میشه بگی منظورت کدوم رانده تا درست جوابت رو بدم؟
    اگه راند 17 رو میگی که خوشبختانه رنک 1 شدم؛ 10 نفر هم نتونستن کاری کنن

در خصوص کل کل من با تو!
    من هم مثل تو عاشق کل کل هستم؛ اگه توی انجمن کل کل نباشه اصلا نمیام
    اما بحث مشکل!
    من با تو به مشکل خوردم و تو هم با من! چراش رو من نمیدونم؛ اما تا یه زمانی پیام میدادی داش امین، بعد یه دفعه داش امین تبدیل شد به یه چیز دیگه
    من هم بعدش یه مشکلی باهات پیدا کردم؛ اگه موافق باشی یه روز رو در روی هم و به همراه صمد همدیگه رو ببینیم و اون صحبتی که از جانب صمد مطرح کردی رو حل کنیم
    تو گفتی من تلفنی به صمد گفتم به شرطی میرم مشنگها که فرمانروایی رو بهم بدن؛ من به صمد زنگ زدم و صمد گفت اصلا همچین چیزی نبوده؛ حالا برای اینکه بفهمیم کدوم یکی از این 3 نفر دروغ میگن، من پایه ام رو در رو بشیم و هرکی که دروغگو در اومد، وسط همین انجمن از طرف مقابلش بابت دروغی که گفته عذرخواهی کنه
    این حل بشه، من هیچ مشکلی با تو ندارم و باهات خیلی هم حال میکنم
    کلا از کل کل با 3 نفر خیلی حال میکنم؛ روح الله و تو و امیر قربانی

اگر قرار باشد بايستي و به طرف هر سگي که واق واق ميکند سنگ پرتاب کني، هرگز به مقصد نميرسي !!!

به بعضیا باید گفت :

عزیزم ، من کارگردان همون فیلمیم که تو داری واسم بازی میکنی … !!

18. کاربر زیر از ch.amin2011 برای ارسال این پست تشکر کرده است:

amir_ghorbani_cloob (11-22-2013)

صفحه 3 از 92 نخستنخست 123451353 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع