• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 28

موضوع: نکته ی مهم درباره ی ارتقا بالستیک در حالت حمله

1. Top | #1

پیشروی سطح: %36 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 258
    فعالیت کل: %0
    سطح
    19
    تشکر دریافتی
    7,749 بار در 2,523 پست

دستاورد ها:
    1000 امتیازیک سال ثبت نام

نکته ی مهم درباره ی ارتقا بالستیک در حالت حمله

سلام به همه ی دوستان
    یه ایراد خیلی قدیمی و مهم در آهنگری برای ارتقای یگان بالستیک هستش که خیلی از دوستان این مورد رو نمیدونن و یا متوجه موضوع نشده اند. با تیم مدیریت طی فیدبکی صحبت کردم گویا مشکل از عکسی که باید بالای یگان بالستیک قرار میگرفته و الان نیستش بوده.

آموزش:
    یگان بالستیک در هر ارتقاش توی حالت حمله توی عکس اینجوری نشون داده شده:

که 5% به اضای هر سطح ارتقا در حالت دفاع میگیره و 15% به ازای هر ارتقا در حالت حمله، اتک به ساختمان رو زیاد میکنه (این حمله به ساختمان تاثیری در تخریب ساختمان ندارد) ، که این رو کم داره:

یعنی هم در ارتقای حمله علاوه بر 15% حمله به ساختمان ، هم 15% حمله به سواره نظام و هم پیاده نظام رو میده.

اینم عکس ارتقا یافته یگان بالستیک که در حالت حمله کهنه کار شده است:

تاثیر ها همه بر اعداد پیش فرض اعمال می شوند.
    که رنگ آبی 30% مهارت مدافع هستش که برای من استاده پس به هر قسمت 30% اضافه شده. برای مثال: سطح سلامت 300*30% = 90
    رنک جگری جایزه ی ارتقا یگان هستش که چون توی حالت حمله کهنه شده (11 سطح ارتقا) 11*15%= 165% به هر قسمت اضافه میکنه. برای مثال: قدرت در برابر پیاده نظام 150*165%= 247.5 که رند شده 248
    و اگر در حالت دفاع کهنه بشه فقط سطح سلامت رو زیاد میکنه : 300*55% = 156 . عدد 165 تنها به سطح سلامت پیش فرض اضافه میشه.

امیدوارم دوستان از این موضوع استفاده ی کافی برای کهنه کار کردن این یگان و توجه بیشتر نسبت به یگان های دیگه رو انجام بدهند

باشد که همگی رستگار شویم
    اردلان
    مشکل ما مغزهای تنگ و دهن های گشادن ... مغز هایی که به سختی چیزی توش میره و دهن هایی که به راحتی هر چیزی ازش بیرون میاد ...

تاریخ تولدت مهم نیست، تاریخ "تبلـــورت" مهم است ...!
    اهل کجا بودنت مهم نیست ،"اهــل و بـجـا" بودنت مهم است ...!
    منطقه زندگیت مهم نیست ، "منطــق زنـدگـیت" مهم است ...!
    و گذشته ی زندگیت مهم نیست ؛
    امــروزت مهم است که از چه گــذشتـه ای و چه چیزی برای فــرداهایت میسازی..

2. 17 کاربر از شوالیه سیاه عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

86471181 (12-11-2013),ARES-ERIS (12-17-2013),Bahman_1374 (01-04-2016),BalakhanLegend (04-20-2014),dani1421387 (12-10-2013),ha.sh (11-20-2015),khan-kocholo (12-10-2013),KING.1 (12-10-2013),m_joker (12-11-2013),mostafa1988 (12-10-2013),Nima_25 (12-11-2013),NORTH_ARMY (04-15-2016),سرباز-پارسی (12-10-2013),rezajoooon (09-23-2014),SaeedRelax (04-04-2016),saharj24 (12-10-2013),tempter2000 (12-10-2013)

3. Top | #11

پیشروی سطح: %40 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 121
    فعالیت کل: %1.0
    سطح
    7
    تشکر دریافتی
    120 بار در 75 پست

دستاورد ها:
    دوستیسه ماه فعالیت
    نقل قول نوشته اصلی توسط tempter2000 نمایش پست ها
    با توجه به تمام اعدادی که دادی خواستی نتیجه بگیری که کهنه حمله برای یگان بالستیک بهتره
    ولی من میتونم بگم اصلا اینطوری نیست به مهارتها و سبک هایی که میچینی بستگی داره اگر قومت روس هست بهتره که حمله رو کهنه کنی ولی قومی غیر روس بهتر اینه که دفاع کهنه بشه خواستین سرش بحث میکنم میدونم جمع کنی اعداد رو حمله بهتره ولی من به تفصیل میتونم بگم که دفاع کهنه بشه بهتره
    چون
    1- توی اکثر سبک های که توی خانوارز هست معمولا کماندار بلند و صلیبی و بالستیک خط4 هستن و اگر بالستیک دفاع کهنه بشه ضربه گیری خوبی داره و میتونه از کماندار های شما بهتر حمایت کنه
    2- اگر بخواییم همه رو کهنه حمله کنیم خوب جواب نمیده و معمولا دافعه هم باید بعضی یگانها کهنه بشن و بهترین یگانی که میتونه دافع کهنه بشه شاید همه فکر میکنن سنگین هست و منجنیق ها میتونم سر این هم بحث هایی بکنم ولی نظر من هم میگم دفاع کهنه بشن خوبه ولی اعداد و ارقام سنگین رو نگاه کنید خدایش اگر بخوایید تعداد بالا بزارید یعنی 2400تا2600 بهتره که حمله کهنه بشه برای سنگین پس به این دلیل هم میشه گفت بالستیک دافع کهنه بشه یه جورایی ضربه گیری خوبی میکنه و ضربه کمتری مارش شما میخوره
    3-به صورت تجربی هم بالستیک دفاع و حمله رو تست کردم و دفاع برای سبک های که من دیدم و چیدم بهتر جواب میده
    ولی اردلان و ارسلان از استادهای خانوارز هستن میتونم بحث کنم باهاشون تا شاید منم اشتباه خودم رو اصلاح کنم
    منم با اردلان موافقم خط يك ضربه گيره نه خط 4 پس بهتره بالستيك حملش كهنه كار باشه تا دفاعش
    عادت ندارم درد دلم را به هر کسی بگویم ..!

پس خاکش میکنم زیر چهره ی خندانم ،

تا همه فکر کنند ،

نه دردی دارم و نه قلبی ...

4. کاربر زیر از mostafa1988 برای ارسال این پست تشکر کرده است:

tempter2000 (12-10-2013)

5. Top | #12

پیشروی سطح: %36 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 258
    سطح
    19
    تشکر دریافتی
    7,749 بار در 2,523 پست

دستاورد ها:
    1000 امتیازیک سال ثبت نام
    با تمام حرفهات موافقم خودم هم اینا رو میدونم ولی فعلا کارت دارم خخخ
    یه جاسوسی از یکی از بچه های شما گرفتم دیدم دفاع صلیبی کهنه هست و مهارت سوار هم 1 اگر میشه توضیح بده دلایلشو برای این کار؟البته اگر چون طرف های مقابلش یکم مارش رو تنظیم میکردن که ببازن مقابلش دیگه نمیخواد توضیح بدی خودم میدونم ولی اگر واقعا فلسفه ای پشتش بود توضیح بدی ممنون میشم

ولی بحث خودمون فرض میگیرم که بالستیک و بلند خط4 باشن و صلیبی خط 3 یا 2 باشه اون موقعه ایا بهتر نیست که دفاع کهنه بشه؟
    اما اینکه خط4 باشن این سه یگان شکست میخوری به اختمال زیاد یا همون 70% خوب اصلا اینطوری نیست سبک های هستن که باید اینطوری باشه
    اگر قوم مقابلت عرب باشه بالستیک رو میزاری خط2 ایا بهتر نیست دفاع کهنه باشه که خط 1 و 2 شما بیشتر دوم بیاره ؟
    اگر قوم مقابلت بلغار باشه باز هم همین هست
    اگر قومت چیزی هست که باید از یگان ویژش به بهترین وجه ممکن حمایت کنی بهتر نیست که دفاع کهنه باشه ؟
    خوب اره اگر بخواییم فقط در مورد المان حرف بزنیم بهتر هست که حمله باشه و اگر قوم مقابلت المان هست بهتره که حمله باشه با توجه به ورژن های که هست و بیشتر المان بر میدان واقعا حرفت رو نمیتونم نقض کنم ولی در حالت کلی که برای همه قوم ها در نظر بگیری بهتره که اینطوری باشه یعنی دفاع کهنه باشه
    در مورد برد هم که گفتی واقعا من توجه نکرده بودم برای همین یکم سر بحثی که میخواستم باهات بکنم کمی دارم کوتاه میام چون برد واقعا تاثیر داره در نوع کهنه کردن
    مثلا توی پیاده ها همیشه دفاع رو کهنه میکنن جز نیزه دار که بعضی وقتا حمله رو کهنه میکنن
    نه دیگه من کارم تموم شد خخخخخ.
    خارج از شوخی ، عنوان این تاپیک فقط برای اطلاع رسانی بود، همین و بس. و چون من عکس رو از اکانت خودم در دن 3 گرفتم و ارتقا کهنه ام روی حالت حمله بود مجبور شدم که 165% رو بنویسم و گرنه کل بحث من اتک بالستیک به ازای هر یگان بود نه بحث سر کهنه در حالت حمله یا دفاع.
    ممنون که نظرات رو خوندی. این تقابل در نظرات بازیکنان هستش که باعث میشه جنگ ها و دوئل ها زیبا بشه اگر قرار بود همه یه سبک و یه تعداد و یه نوع ارتقا بزنن که دیگه بازی هیجانی نداشت. بنده دوباره اعلام میکنم که کهنه کردن یگان ها در حالت حمله، محل قرار دادنشون در سبک همه به قوم و نظر شخصی بازیکنان مربوط هستش و بحث در این مورد مطمئن باش جنبه ی آموزشی پیدا نمیکنه چون باید هر شخصی خودش اینارو یاد بگیره.
    راجع به یکی از دوستان من هم که درباره ی مهارت و کهنه هاش پرسیدی من شاید کاملا باهاش مخالف باشم دلیلی نمیشه کار هر شخصی هر چند یک بازیکن کاملا حرفه ای رو من قبول کنم که باید این موارد رو از خودش بپرسی تا دلایل خودش رو بشنوی

باشد که رستگار شویم
    اردلان
    ویرایش توسط شوالیه سیاه : 12-10-2013 در ساعت 05:09 PM
    مشکل ما مغزهای تنگ و دهن های گشادن ... مغز هایی که به سختی چیزی توش میره و دهن هایی که به راحتی هر چیزی ازش بیرون میاد ...

تاریخ تولدت مهم نیست، تاریخ "تبلـــورت" مهم است ...!
    اهل کجا بودنت مهم نیست ،"اهــل و بـجـا" بودنت مهم است ...!
    منطقه زندگیت مهم نیست ، "منطــق زنـدگـیت" مهم است ...!
    و گذشته ی زندگیت مهم نیست ؛
    امــروزت مهم است که از چه گــذشتـه ای و چه چیزی برای فــرداهایت میسازی..

6. 3 کاربر از شوالیه سیاه عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

dani1421387 (12-10-2013),tempter2000 (12-10-2013),yekrangi2 (12-11-2013)

7. Top | #13

پیشروی سطح: %21 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 237
    سطح
    12
    تشکر دریافتی
    1,228 بار در 791 پست

دستاورد ها:
    دوستی1000 امتیازیک سال ثبت نام
    نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa1988 نمایش پست ها
    منم با اردلان موافقم خط يك ضربه گيره نه خط 4 پس بهتره بالستيك حملش كهنه كار باشه تا دفاعش
    تعریفی که من از کلمه ضربه گیر دارم فرق میکنه با چیزی که شما برداشت میکنی چون بحث خطوط رو کردید مطمئنم که تعریفهامون با هم فرق داره ولی منظورم از ضربه گیر یعنی وقتی یگانی دارید که مهمه مثل کماندار ها که سطح سلامت پایینی داره اگر یگانی بهشون اتک بده تلفات زیادی میدی پس برای جلو گیری از این کار ضربه گیر برای یگان میزارن توی سبک همون طوری که میدونید ضربه گیر دو نوع هست یا جلو یگان هست یا در خطی که یگان هست پس وقتی کماندار ها خط 4 باشن و فرض که بالستیک دشمن خط2 باشه اگر شانس نیارید و بالستیک به خط 4 اتک بده دیگه کمانداری براتون نمیونه با توجه به اتک بالستیک و سلامت کماندار ها
    پس وقتی گفتم کماندار ها و بالستیک خط4 باشه برای این بود که بالستیک که سلامت300 داره جلو اتک دشمن مقاومت میکنه در حالی که کماندار ها 40 هست سلامتشون
    من چشمه جوشانم و هرگز نزوداید شیرینی اوقات مرا شورش خرچنگ
    گیرم که باخته ام !!!

اما کسی جرات ندارد به من دست بزند

یا از صفحهء بازی بیرونم بیندازد

شوخی نیست من شاه شطرنجم ...
    !!!

8. Top | #14

پیشروی سطح: %12 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 265
    سطح
    13
    تشکر دریافتی
    1,093 بار در 804 پست
    دستاورد ها:
    تعریفی که من از کلمه ضربه گیر دارم فرق میکنه با چیزی که شما برداشت میکنی چون بحث خطوط رو کردید مطمئنم که تعریفهامون با هم فرق داره ولی منظورم از ضربه گیر یعنی وقتی یگانی دارید که مهمه مثل کماندار ها که سطح سلامت پایینی داره اگر یگانی بهشون اتک بده تلفات زیادی میدی پس برای جلو گیری از این کار ضربه گیر برای یگان میزارن توی سبک همون طوری که میدونید ضربه گیر دو نوع هست یا جلو یگان هست یا در خطی که یگان هست پس وقتی کماندار ها خط 4 باشن و فرض که بالستیک دشمن خط2 باشه اگر شانس نیارید و بالستیک به خط 4 اتک بده دیگه کمانداری براتون نمیونه با توجه به اتک بالستیک و سلامت کماندار ها
    پس وقتی گفتم کماندار ها و بالستیک خط4 باشه برای این بود که بالستیک که سلامت300 داره جلو اتک دشمن مقاومت میکنه در حالی که کماندار ها 40 هست سلامتشون
    ادریس دادا هستی!!!!!!!
    باده فروش می *** بده باده فروش می بده
    باده فروش می *** بده باده فروش می بده
    باده ی نابم بده *** جرعه ی نابم بده

افتاب از اون گوشه ی ایون پرید *** عشق بهارو همه چی پرکشید
    خسته شدم از بد این سرگزشت *** غم نمیخام اشک من از حد گزشت
    باده فروش می بده *** باده فروش می بده
    دوس ندارم اینهمه وعده دادنو *** باز به حقیقت برسونید منو
    باده فروشان می و مستی میخام *** عمرمو با باده پرستی میخام
    عاشق عشقم منو باور کنید *** باز دوسه جرعه میو بیشتر کنید
    عاشقو دیونه بدونید منو*** باز به حقیقت برسونید منو
    دلممممممممممم
    از قصه به درد اومده * ** دنیام همش برسر جنگ اومده
    رحمی نداره دل صیاد من*** می بده تا غم بره از یاد من

باده فروش می بده*** باده فروش می بده
    باده فروش می بده*** باده فروش می بده

9. Top | #15

سطح
    12
    تشکر دریافتی
    1,228 بار در 791 پست

دستاورد ها:
    نقل قول نوشته اصلی توسط Lee-H.I.V نمایش پست ها
    من نمیپرسم فقط میزنمشون!خخخخخخ
    سپهر از این اکانت دن 5 بپرس اگر این چیزی رو که گفتم میدونست من تا اخرش دیگه حرفی نمیزنم
    the-best-stealerخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ خخخخخ

یه هفته پیش سینا گفت به نظرتون سپهر رو این اک بازی نمیکنه همه چیزش به سپهر میخوره خدایش سینا دیگه کیه که بازی ادمها رو هم میشناسه خخخخ
    گیرم که باخته ام !!!

!!!

10. کاربر زیر از tempter2000 برای ارسال این پست تشکر کرده است:

yekrangi2 (12-11-2013)

11. Top | #16

پیشروی سطح: %58 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 85
    فعالیت کل: %5.0
    سطح
    8
    تشکر دریافتی
    557 بار در 347 پست
    دستاورد ها:
    دوستیسه ماه فعالیت1000 امتیاز
    سپهر از این اکانت دن 5 بپرس اگر این چیزی رو که گفتم میدونست من تا اخرش دیگه حرفی نمیزنم
    the-best-stealerخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ خخخخخ

یه هفته پیش سینا گفت به نظرتون سپهر رو این اک بازی نمیکنه همه چیزش به سپهر میخوره خدایش سینا دیگه کیه که بازی ادمها رو هم میشناسه خخخخ
    !خخخخخخخخ

از اونجا فهمید که بهش مارش زدم!خخخخخ

البته من زیاد وقت ندارم بیشتر احسانه

Your Recourse And Your Army Is Yours

Red Dots bye

bye khanwars

12. 2 کاربر از Lee-H.I.V عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

tempter2000 (12-10-2013),yekrangi2 (12-11-2013)

13. Top | #17

سطح
    12
    تشکر دریافتی
    1,228 بار در 791 پست

دستاورد ها:
    نقل قول نوشته اصلی توسط moytay نمایش پست ها
    ادریس دادا هستی!!!!!!!
    اره داداش خودممم چه خبر فکر کنم امشب میخوام بازی کنم قلعه از یکی بدزدم ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    گیرم که باخته ام !!!

!!!

14. Top | #18

پیشروی سطح: %96 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 9
    فعالیت کل: %35.0
    سطح
    10
    تشکر دریافتی
    2,816 بار در 871 پست

دستاورد ها:
    اولین گروهسه ماه فعالیت1000 امتیاز
    داداش نمیدونم ورژن 5 به بالا بازی کردی یا نه چون اکثرا دن 5 هستی اینو میگم
    ولی به نظره من تو ورژن 5 به بالا بهترین ضربه گیر واسه کماندارا منجنیق و قلعه کوش هست که به نظر من اگر این دو تا یگان رو تا مرض 70 برسونی از بالستیکتم بهتر بهره میبری.
    چرا چون هم اتکشون فوقالعادست هم سلامتشون.
    تو ورژن 5 به بالا واقعا خلاقیت تو دوئل احتیاج هست و خیلی راحت میشه قومی مثل المان رو حتی با 3 کا توئنتی زد.
    چون تقریبا قوما خوب شدن مخصوصا ورژن 6 که همه قوما عالین واقعا دیگه نمیشه گفت فلان قوم به فلان قوم برتری داره همه چیز به خوده بازیکن بستگی داره.

ولی بازم با ارسلان موافقم ک میگه کاملا کهنه کردن سلیقه ایه.

15. 2 کاربر از dani1421387 عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

tempter2000 (12-10-2013),yekrangi2 (12-11-2013)

16. Top | #19

پیشروی سطح: %58 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 85
    فعالیت کل: %5.0
    سطح
    8
    تشکر دریافتی
    557 بار در 347 پست
    دستاورد ها:
    دوستیسه ماه فعالیت1000 امتیاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط dani1421387 نمایش پست ها
    داداش نمیدونم ورژن 5 به بالا بازی کردی یا نه چون اکثرا دن 5 هستی اینو میگم
    ولی به نظره من تو ورژن 5 به بالا بهترین ضربه گیر واسه کماندارا منجنیق و قلعه کوش هست که به نظر من اگر این دو تا یگان رو تا مرض 70 برسونی از بالستیکتم بهتر بهره میبری.
    چرا چون هم اتکشون فوقالعادست هم سلامتشون.
    تو ورژن 5 به بالا واقعا خلاقیت تو دوئل احتیاج هست و خیلی راحت میشه قومی مثل المان رو حتی با 3000 کا توئنتی زد.
    چون تقریبا قوما خوب شدن مخصوصا ورژن 6 که همه قوما عالین واقعا دیگه نمیشه گفت فلان قوم به فلان قوم برتری داره همه چیز به خوده بازیکن بستگی داره.

ولی بازم با ارسلان موافقم ک میگه کاملا کهنه کردن سلیقه ایه.

دادا میدونی این تعداد چقدر میشه؟!خخخخخ

این تعداد توتنی رو کجا جا میدی؟!

Your Recourse And Your Army Is Yours

Red Dots bye

bye khanwars

17. کاربر زیر از Lee-H.I.V برای ارسال این پست تشکر کرده است:

dani1421387 (12-10-2013)

18. Top | #20

پیشروی سطح: %96 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 9
    فعالیت کل: %35.0
    سطح
    10
    تشکر دریافتی
    2,816 بار در 871 پست

دستاورد ها:
    اولین گروهسه ماه فعالیت1000 امتیاز
    داداش درستش کردم میخواستم بنویسم 3000 تا شد کا ک بعد کردمش 3 کا شما بدل نگیر اشتباه تایپی بود

- - - - - - - - - -

خیلی سریع ویرایشش کردم تابلو نشه تو چطور گرفتیش نمیدونم.خخخخ

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع