• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 28 از 28

موضوع: نکته ی مهم درباره ی ارتقا بالستیک در حالت حمله

1. Top | #1

پیشروی سطح: %36 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 258
    فعالیت کل: %0
    سطح
    19
    تشکر دریافتی
    7,749 بار در 2,523 پست

دستاورد ها:
    1000 امتیازیک سال ثبت نام

نکته ی مهم درباره ی ارتقا بالستیک در حالت حمله

سلام به همه ی دوستان
    یه ایراد خیلی قدیمی و مهم در آهنگری برای ارتقای یگان بالستیک هستش که خیلی از دوستان این مورد رو نمیدونن و یا متوجه موضوع نشده اند. با تیم مدیریت طی فیدبکی صحبت کردم گویا مشکل از عکسی که باید بالای یگان بالستیک قرار میگرفته و الان نیستش بوده.

آموزش:
    یگان بالستیک در هر ارتقاش توی حالت حمله توی عکس اینجوری نشون داده شده:

که 5% به اضای هر سطح ارتقا در حالت دفاع میگیره و 15% به ازای هر ارتقا در حالت حمله، اتک به ساختمان رو زیاد میکنه (این حمله به ساختمان تاثیری در تخریب ساختمان ندارد) ، که این رو کم داره:

یعنی هم در ارتقای حمله علاوه بر 15% حمله به ساختمان ، هم 15% حمله به سواره نظام و هم پیاده نظام رو میده.

اینم عکس ارتقا یافته یگان بالستیک که در حالت حمله کهنه کار شده است:

تاثیر ها همه بر اعداد پیش فرض اعمال می شوند.
    که رنگ آبی 30% مهارت مدافع هستش که برای من استاده پس به هر قسمت 30% اضافه شده. برای مثال: سطح سلامت 300*30% = 90
    رنک جگری جایزه ی ارتقا یگان هستش که چون توی حالت حمله کهنه شده (11 سطح ارتقا) 11*15%= 165% به هر قسمت اضافه میکنه. برای مثال: قدرت در برابر پیاده نظام 150*165%= 247.5 که رند شده 248
    و اگر در حالت دفاع کهنه بشه فقط سطح سلامت رو زیاد میکنه : 300*55% = 156 . عدد 165 تنها به سطح سلامت پیش فرض اضافه میشه.

امیدوارم دوستان از این موضوع استفاده ی کافی برای کهنه کار کردن این یگان و توجه بیشتر نسبت به یگان های دیگه رو انجام بدهند

باشد که همگی رستگار شویم
    اردلان
    مشکل ما مغزهای تنگ و دهن های گشادن ... مغز هایی که به سختی چیزی توش میره و دهن هایی که به راحتی هر چیزی ازش بیرون میاد ...

تاریخ تولدت مهم نیست، تاریخ "تبلـــورت" مهم است ...!
    اهل کجا بودنت مهم نیست ،"اهــل و بـجـا" بودنت مهم است ...!
    منطقه زندگیت مهم نیست ، "منطــق زنـدگـیت" مهم است ...!
    و گذشته ی زندگیت مهم نیست ؛
    امــروزت مهم است که از چه گــذشتـه ای و چه چیزی برای فــرداهایت میسازی..

2. 17 کاربر از شوالیه سیاه عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

86471181 (12-11-2013),ARES-ERIS (12-17-2013),Bahman_1374 (01-04-2016),BalakhanLegend (04-20-2014),dani1421387 (12-10-2013),ha.sh (11-20-2015),khan-kocholo (12-10-2013),KING.1 (12-10-2013),m_joker (12-11-2013),mostafa1988 (12-10-2013),Nima_25 (12-11-2013),NORTH_ARMY (04-15-2016),سرباز-پارسی (12-10-2013),rezajoooon (09-23-2014),SaeedRelax (04-04-2016),saharj24 (12-10-2013),tempter2000 (12-10-2013)

3. Top | #21

پیشروی سطح: %21 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 237
    سطح
    12
    تشکر دریافتی
    1,228 بار در 791 پست

دستاورد ها:
    دوستی1000 امتیازیک سال ثبت نام
    نقل قول نوشته اصلی توسط dani1421387 نمایش پست ها
    داداش نمیدونم ورژن 5 به بالا بازی کردی یا نه چون اکثرا دن 5 هستی اینو میگم
    ولی به نظره من تو ورژن 5 به بالا بهترین ضربه گیر واسه کماندارا منجنیق و قلعه کوش هست که به نظر من اگر این دو تا یگان رو تا مرض 70 برسونی از بالستیکتم بهتر بهره میبری.
    چرا چون هم اتکشون فوقالعادست هم سلامتشون.
    تو ورژن 5 به بالا واقعا خلاقیت تو دوئل احتیاج هست و خیلی راحت میشه قومی مثل المان رو حتی با 3 کا توئنتی زد.
    چون تقریبا قوما خوب شدن مخصوصا ورژن 6 که همه قوما عالین واقعا دیگه نمیشه گفت فلان قوم به فلان قوم برتری داره همه چیز به خوده بازیکن بستگی داره.

ولی بازم با ارسلان موافقم ک میگه کاملا کهنه کردن سلیقه ایه.
    داداش ما ورژن بالاتر از 4.5 نتم نمیکشه سرعت نتم اونقد کمه که برای لود یه صفحه توی همین دن 5 نیاز دارم دو دقیقه صبر کنم که کامل بشه و فقط شب از ساعت 1 به بعد نقشه رو میتونم باز کنم خخخخخخخخخخ
    ممنون از نظرات منم فقط یه نظر دادم. کلا برای عرض مخالفت بود نه چیز دیگه ای. چون کلا کهنه کار کردن15% و 5% هست و اهنگر رو 10 10 هم که بکنی 150% میده و این اختلاف خیلی ناچیز هست
    در ورژن های بالاتر چون سطح سلامت رو بردن بالا (اتک رو نمیدونم بردن بالا یا نه)پس دفاع کهنه بشه بهتره خخخخخخخ
    کلا سر حرفم هستم ولی یادم نمیاد خودم حتی یه دفعه هم کهنه دفاع کرده باشم البته کلا دو بار کهنه زدم توی کل ادوار بازیم چون پول بابت این بازی نمیدم وقت که میزارم پولمو دیگه نمیزارم خخخخخخخخخخ
    من چشمه جوشانم و هرگز نزوداید شیرینی اوقات مرا شورش خرچنگ
    گیرم که باخته ام !!!

اما کسی جرات ندارد به من دست بزند

یا از صفحهء بازی بیرونم بیندازد

شوخی نیست من شاه شطرنجم ...
    !!!

4. کاربر زیر از tempter2000 برای ارسال این پست تشکر کرده است:

dani1421387 (12-10-2013)

5. Top | #22

پیشروی سطح: %96 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 9
    فعالیت کل: %35.0
    سطح
    10
    تشکر دریافتی
    2,816 بار در 871 پست

دستاورد ها:
    اولین گروهسه ماه فعالیت1000 امتیاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط tempter2000 نمایش پست ها
    داداش ما ورژن بالاتر از 4.5 نتم نمیکشه سرعت نتم اونقد کمه که برای لود یه صفحه توی همین دن 5 نیاز دارم دو دقیقه صبر کنم که کامل بشه و فقط شب از ساعت 1 به بعد نقشه رو میتونم باز کنم خخخخخخخخخخ
    ممنون از نظرات منم فقط یه نظر دادم. کلا برای عرض مخالفت بود نه چیز دیگه ای. چون کلا کهنه کار کردن15% و 5% هست و اهنگر رو 10 10 هم که بکنی 150% میده و این اختلاف خیلی ناچیز هست
    در ورژن های بالاتر چون سطح سلامت رو بردن بالا (اتک رو نمیدونم بردن بالا یا نه)پس دفاع کهنه بشه بهتره خخخخخخخ
    کلا سر حرفم هستم ولی یادم نمیاد خودم حتی یه دفعه هم کهنه دفاع کرده باشم البته کلا دو بار کهنه زدم توی کل ادوار بازیم چون پول بابت این بازی نمیدم وقت که میزارم پولمو دیگه نمیزارم خخخخخخخخخخ
    اتفاقا ماهم چون سرور 3 ایکس بازی میکنم به غیر از سنگین و دوتا کماندارا بقیه رو با منابع کهنه میکنیم.خخخ
    تو ورژن 5 اتک اکثر یگاناارو بردن بالا.
    تو 6 سبک و کمان کوتاه و کماندار سواره خدا شدن.
    در مقابل صلیبی و پیاده ها بد طور افت کردن.
    واقعا تو ورژن 6 دوئل حال میده چون خیلی دستت بازه برا سبک ساختن.

6. 2 کاربر از dani1421387 عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

m_joker (12-11-2013),tempter2000 (12-10-2013)

7. Top | #23

پیشروی سطح: %12 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 355
    سطح
    18
    تشکر دریافتی
    3,348 بار در 1,976 پست
    دستاورد ها:
    دوستی1000 امتیازمشاوریک سال ثبت نام
    خخخخ ادريس عزيزم ميشه خواهش كنيم ازت زياد درباره سبك و اتك تو اين محافل حرف نزني ؟!
    ادريس براي بار هزارم ! توي نبرد يگان ها خط ب خط ميان جلو !!!!پس جانه جدت ديگه نگو اين ميزاريم جلو اون وووووووو اتك بگيره !!!!!ولش كن اين رو كلا!
    نكته بعد درباره اتك خوردن تو هر خط! ربطي به سطح سلامت يگان ها نداره كه يگاني كه سطح سلامتشون بالاتر باشه اول اتك ميخورن ! نه عزيزم !
    طبق گفته هاي بازي اولين اتك كه مهاجم به مدافع ميزنه به يگان سوار نظام هست ! البته بعد از ديوار !يعني تو هر خطي كه سوار نظام باشه اولين اتك به سوار ميخوره !
    بله اينجا ميتوني سوار نظام رو وسط اون خط بزاري ! چرا برا اينكه ميگن دوره نبرد از چپ راست شروع ميشه !!!!
    خوب بعد از سوار گارد شماست كه تو هر خطي باشه اولين اتك ميخوره !!!
    نكته بعد بالستيك هم مثل برج روس عمل ميكنه !!!يعني تا وقتي خوب اتك ميزنه كه دوره نبرد رو خطش نياد ! بله مثل برج پياده نميشه ! ولي ٩٠٪ اتكش هرز ميشه!
    اخرشم اين بهت بگم تو دوىل زدن وقتي ميتوني هميشه برنده باشي كه ٢تا نكته هميشه در نظر بگيري ! كسي روىل رو ميبره كه زودتر سوار سنگين رو به رو بزنه !حتي قوم روبه رو المان باشه ٥ كيت هم تتوني برات رو كنه !!!!سوارسنگين بي افته يعني امار تو ٢دوره تتوني ها خداحافظي ميكنه !!
    نكته بعد تنوع يگان تا دوره هاي پاياني!! يعني كماندار كوتاه بجا ٢٠٠تا ٤٠٠ بزار سوارسبك به جا ٢٠٠تا ٤٠٠ بزار ووووووواينم بدون ! بخت اقبال مثل طيب عمل ميكنه !! اولرند هميشه بخت ٣كن ٣! بعد مدافع ٣ رو كن :دي
    قوم كاپشن رو هم ميزني !!!!!!
    ویرایش توسط a2lf_king : 12-10-2013 در ساعت 07:47 PM

مادرم می گفت که از بازی کردنت عاصی ام
    بهش میگفتم " مـــــــــن " پدر رنک فارسی ام

دستهای تو تصمیم بود
    باید می گرفتم و دور می شدم

8. کاربر زیر از a2lf_king برای ارسال این پست تشکر کرده است:

moytay (12-10-2013)

9. Top | #24

پیشروی سطح: %21 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 237
    سطح
    12
    تشکر دریافتی
    1,228 بار در 791 پست

دستاورد ها:
    دوستی1000 امتیازیک سال ثبت نام
    نقل قول نوشته اصلی توسط a2lf_king نمایش پست ها
    خخخخ ادريس عزيزم ميشه خواهش كنيم ازت زياد درباره سبك و اتك تو اين محافل حرف نزني ؟!
    ادريس براي بار هزارم ! توي نبرد يگان ها خط ب خط ميان جلو !!!!پس جانه جدت ديگه نگو اين ميزاريم جلو اون وووووووو اتك بگيره !!!!!ولش كن اين رو كلا!
    نكته بعد درباره اتك خوردن تو هر خط! ربطي به سطح سلامت يگان ها نداره كه يگاني كه سطح سلامتشون بالاتر باشه اول اتك ميخورن ! نه عزيزم !
    طبق گفته هاي بازي اولين اتك كه مهاجم به مدافع ميزنه به يگان سوار نظام هست ! البته بعد از ديوار !يعني تو هر خطي كه سوار نظام باشه اولين اتك به سوار ميخوره !
    بله اينجا ميتوني سوار نظام رو وسط اون خط بزاري ! چرا برا اينكه ميگن دوره نبرد از چپ راست شروع ميشه !!!!
    خوب بعد از سوار گارد شماست كه تو هر خطي باشه اولين اتك ميخوره !!!
    نكته بعد بالستيك هم مثل برج روس عمل ميكنه !!!يعني تا وقتي خوب اتك ميزنه كه دوره نبرد رو خطش نياد ! بله مثل برج پياده نميشه ! ولي ٩٠٪ اتكش هرز ميشه!
    اخرشم اين بهت بگم تو دوىل زدن وقتي ميتوني هميشه برنده باشي كه ٢تا نكته هميشه در نظر بگيري ! كسي روىل رو ميبره كه زودتر سوار سنگين رو به رو بزنه !حتي قوم روبه رو المان باشه ٥ كيت هم تتوني برات رو كنه !!!!سوارسنگين بي افته يعني امار تو ٢دوره تتوني ها خداحافظي ميكنه !!
    نكته بعد تنوع يگان تا دوره هاي پاياني!! يعني كماندار كوتاه بجا ٢٠٠تا ٤٠٠ بزار سوارسبك به جا ٢٠٠تا ٤٠٠ بزار ووووووواينم بدون ! بخت اقبال مثل طيب عمل ميكنه !! اولرند هميشه بخت ٣كن ٣! بعد مدافع ٣ رو كن :دي
    قوم كاپشن رو هم ميزني !!!!!!
    جواب قرمز ها
    یگانها خط به خط میرن جلو من نگفتم که کماندار ها بال در میارن از بالا اتک میدن خخخخخخخخخخخخخخخخخ
    ولی این رو هم بهت بگم وقتی خط به خط میرن جلو دقیقا منظورت رو باید برسون مثلا کابرد تله گزاری اینجا معلوم میشه ولی عزیز یعنی تو میگی کلا همه به خط1 اتک میدن تا برسن به خط4!!!!!اگر این رو گفتی کاملا اشتباه گفتی چون اینطوری نیست بسته به محدود یگان ها خط های مختلف رو میزننن
    در مورد این که این رو میزاری جلو اون که اتک رو بگیره میتونی بری امتحان کنی همه سبک های که چیده میشن همه اینها توشون رعایت میشه و اگر یگانی ضربه گیز نداشته باشه زود میمیره من حرفی نمیزنم بگو دوستان بیان در این مورد حرف بزنن که بدونی جد ما هم خانوارز بازی میکردخخخخخخخخخخخخ
    من هیچ حرفی که مبنی بر این باشه که یگانی که سطح سلامت بیشتری داره اتک روی اون متمرکز میشه رو نگفتم ولی وقتی سطح سلامت بالا باشه وقتی اتک یه یگانی بیفته رو اون خط سطح سلامت خیلی مهم میشه و بیشتر اتکی که میدن رو میگیره با کمترین تلفات برو ریز گزارش ها رو بخودن !!!!!!!
    اینکه میگی کسی دوئل رو میبره که سنگین رو بزنه موافقم ولی اگر جمله رو اینطوری بگی بهتره کسی دوئل رو میبره که زودتر خط1 دشمن رو بشکنه البته البته خط 1 اصلی منظورمه نه خط های که تله هستن
    داداش ما دوتا پیراهن از شما بیشتر پاره کردیم و به جرات میتونم بگم که بیش از 1000تا گزارش نبرد رو نشستم با تحلیلشون رو نگاه کردم و درضمن با کسایی هم بای کردم که 10000تا پیرهن از خودم بیشتر پاره کردن زمانی که همه سنگین و صلیبی و بلند میزاشتن اونی که من باهاش بازی کردم سبک چینی بلد بود از همه یگانها استفاده میکرد خخخخخخخ
    من چشمه جوشانم و هرگز نزوداید شیرینی اوقات مرا شورش خرچنگ
    گیرم که باخته ام !!!

اما کسی جرات ندارد به من دست بزند

یا از صفحهء بازی بیرونم بیندازد

شوخی نیست من شاه شطرنجم ...
    !!!

10. 2 کاربر از tempter2000 عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

moytay (12-10-2013),yekrangi2 (12-11-2013)

11. Top | #25

پیشروی سطح: %45 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 275
    سطح
    23
    تشکر دریافتی
    6,472 بار در 3,380 پست
    دستاورد ها:
    دوستی5000 امتیازیک سال ثبت نام
    کاربرد اصلی بالستیک ضربه زنی هستش وقتی کسی با خودش بالستیک میبره یعنی میخواد از قدرتش استفاده کنه پس منطقی هستش حمله را کهنه کنیم تا بیشترین ضربه را به یگانهای دشمن بزنه و ضربه گیرهای طرف را زودتر از دور خارج کند تا تمرکز کلیه یگانهای ما به یگانهای اصلی دشمن که بدون محافظ هستند متمرکز بشه
    خـیـام اگـر زبـاده مــسـتـی خـوش بــاش *** بـا ماه رخـی اگـر نـشسـتـی خـوش باش
    چـون عـاقـبـت کـار جـهـان نـیستی است ***
    انگار که نیستی؛ چو هستی خوش باش

خانوارز یک اعتیاد فاجعه بار بود که خوشبختانه برای من خیلی وقته دورانش تموم شده
    زنده باد زندگی

12. کاربر زیر از saharj24 برای ارسال این پست تشکر کرده است:

Bahman_1374 (01-04-2016)

13. Top | #26

پیشروی سطح: %52 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 97
    فعالیت کل: %0.8
    سطح
    7
    تشکر دریافتی
    350 بار در 236 پست
    دستاورد ها:
    دوستی500 امتیازسه ماه فعالیت
    بنظرم بالستیک رو باید محاجم کهنه کرد مطابق با سبک هایی که استفاده میکنم و بنظر من مدافع یا محاجم کهنه کردن بستگی به سبکی که طرف استفاده میکنه داره و یه جا باید مدافع کرد یه جا هم باید محاجم اما درکل برای بیشتر سبک هایی که تا الان دیدم چه روح زنی چه دوءل محاجم کاربرد بیشتری داره
    يارب اين قافله را لطف ازل بدرقه باد كه ازو خصم به دام آمد و معشوقه به كام
    ماجراى من و معشوق مرا پايان نيست هر چه آغاز ندارد نپذيرد انجام
    گل ز حد برد تنعم نفسى رخ بنما سرو مى نازد و خوش نيست خدا را بخرام
    زلف دلدار چو زنار همى فرمايد برو اى شيخ كه شد بر تن ما خرقه حرام

14. 2 کاربر از yekrangi2 عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

Bahman_1374 (01-04-2016),m_joker (12-11-2013)

15. Top | #27

پیشروی سطح: %48 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 52
    فعالیت کل: %0.2
    سطح
    1
    تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست

دستاورد ها:
    31 روز فعالیت
    ممنون عالی بود

16. Top | #28

پیشروی سطح: %15 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 42
    سطح
    1
    تشکر دریافتی
    12 بار در 5 پست
    با توجه به تمام اعدادی که دادی خواستی نتیجه بگیری که کهنه حمله برای یگان بالستیک بهتره
    ولی من میتونم بگم اصلا اینطوری نیست به مهارتها و سبک هایی که میچینی بستگی داره اگر قومت روس هست بهتره که حمله رو کهنه کنی ولی قومی غیر روس بهتر اینه که دفاع کهنه بشه خواستین سرش بحث میکنم میدونم جمع کنی اعداد رو حمله بهتره ولی من به تفصیل میتونم بگم که دفاع کهنه بشه بهتره
    چون
    1- توی اکثر سبک های که توی خانوارز هست معمولا کماندار بلند و صلیبی و بالستیک خط4 هستن و اگر بالستیک دفاع کهنه بشه ضربه گیری خوبی داره و میتونه از کماندار های شما بهتر حمایت کنه
    2- اگر بخواییم همه رو کهنه حمله کنیم خوب جواب نمیده و معمولا دافعه هم باید بعضی یگانها کهنه بشن و بهترین یگانی که میتونه دافع کهنه بشه شاید همه فکر میکنن سنگین هست و منجنیق ها میتونم سر این هم بحث هایی بکنم ولی نظر من هم میگم دفاع کهنه بشن خوبه ولی اعداد و ارقام سنگین رو نگاه کنید خدایش اگر بخوایید تعداد بالا بزارید یعنی 2400تا2600 بهتره که حمله کهنه بشه برای سنگین پس به این دلیل هم میشه گفت بالستیک دافع کهنه بشه یه جورایی ضربه گیری خوبی میکنه و ضربه کمتری مارش شما میخوره
    3-به صورت تجربی هم بالستیک دفاع و حمله رو تست کردم و دفاع برای سبک های که من دیدم و چیدم بهتر جواب میده
    ولی اردلان و ارسلان از استادهای خانوارز هستن میتونم بحث کنم باهاشون تا شاید منم اشتباه خودم رو اصلاح کنم

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

کلمات کلیدی این موضوع