• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 28

موضوع: نکته ی مهم درباره ی ارتقا بالستیک در حالت حمله

1. Top | #1

پیشروی سطح: %36 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 258
    فعالیت کل: %0
    سطح
    19
    تشکر دریافتی
    7,749 بار در 2,523 پست

دستاورد ها:
    1000 امتیازیک سال ثبت نام

نکته ی مهم درباره ی ارتقا بالستیک در حالت حمله

سلام به همه ی دوستان
    یه ایراد خیلی قدیمی و مهم در آهنگری برای ارتقای یگان بالستیک هستش که خیلی از دوستان این مورد رو نمیدونن و یا متوجه موضوع نشده اند. با تیم مدیریت طی فیدبکی صحبت کردم گویا مشکل از عکسی که باید بالای یگان بالستیک قرار میگرفته و الان نیستش بوده.

آموزش:
    یگان بالستیک در هر ارتقاش توی حالت حمله توی عکس اینجوری نشون داده شده:

که 5% به اضای هر سطح ارتقا در حالت دفاع میگیره و 15% به ازای هر ارتقا در حالت حمله، اتک به ساختمان رو زیاد میکنه (این حمله به ساختمان تاثیری در تخریب ساختمان ندارد) ، که این رو کم داره:

یعنی هم در ارتقای حمله علاوه بر 15% حمله به ساختمان ، هم 15% حمله به سواره نظام و هم پیاده نظام رو میده.

اینم عکس ارتقا یافته یگان بالستیک که در حالت حمله کهنه کار شده است:

تاثیر ها همه بر اعداد پیش فرض اعمال می شوند.
    که رنگ آبی 30% مهارت مدافع هستش که برای من استاده پس به هر قسمت 30% اضافه شده. برای مثال: سطح سلامت 300*30% = 90
    رنک جگری جایزه ی ارتقا یگان هستش که چون توی حالت حمله کهنه شده (11 سطح ارتقا) 11*15%= 165% به هر قسمت اضافه میکنه. برای مثال: قدرت در برابر پیاده نظام 150*165%= 247.5 که رند شده 248
    و اگر در حالت دفاع کهنه بشه فقط سطح سلامت رو زیاد میکنه : 300*55% = 156 . عدد 165 تنها به سطح سلامت پیش فرض اضافه میشه.

امیدوارم دوستان از این موضوع استفاده ی کافی برای کهنه کار کردن این یگان و توجه بیشتر نسبت به یگان های دیگه رو انجام بدهند

باشد که همگی رستگار شویم
    اردلان
    مشکل ما مغزهای تنگ و دهن های گشادن ... مغز هایی که به سختی چیزی توش میره و دهن هایی که به راحتی هر چیزی ازش بیرون میاد ...

تاریخ تولدت مهم نیست، تاریخ "تبلـــورت" مهم است ...!
    اهل کجا بودنت مهم نیست ،"اهــل و بـجـا" بودنت مهم است ...!
    منطقه زندگیت مهم نیست ، "منطــق زنـدگـیت" مهم است ...!
    و گذشته ی زندگیت مهم نیست ؛
    امــروزت مهم است که از چه گــذشتـه ای و چه چیزی برای فــرداهایت میسازی..

2. 17 کاربر از شوالیه سیاه عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

86471181 (12-11-2013),ARES-ERIS (12-17-2013),Bahman_1374 (01-04-2016),BalakhanLegend (04-20-2014),dani1421387 (12-10-2013),ha.sh (11-20-2015),khan-kocholo (12-10-2013),KING.1 (12-10-2013),m_joker (12-11-2013),mostafa1988 (12-10-2013),Nima_25 (12-11-2013),NORTH_ARMY (04-15-2016),سرباز-پارسی (12-10-2013),rezajoooon (09-23-2014),SaeedRelax (04-04-2016),saharj24 (12-10-2013),tempter2000 (12-10-2013)

3. Top | #2

پیشروی سطح: %58 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 85
    فعالیت کل: %5.0
    سطح
    8
    تشکر دریافتی
    557 بار در 347 پست
    دستاورد ها:
    دوستیسه ماه فعالیت1000 امتیاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط شوالیه سیاه نمایش پست ها
    سلام به همه ی دوستان
    یه ایراد خیلی قدیمی و مهم در آهنگری برای ارتقای یگان بالستیک هستش که خیلی از دوستان این مورد رو نمیدونن و یا متوجه موضوع نشده اند. با تیم مدیریت طی فیدبکی صحبت کردم گویا مشکل از عکسی که باید بالای یگان بالستیک قرار میگرفته و الان نیستش بوده.

آموزش:

که 5% به اضای هر سطح ارتقا در حالت دفاع میگیره و 15% به ازای هر ارتقا در حالت حمله، اتک به ساختمان رو زیاد میکنه (این حمله به ساختمان تاثیری در تخریب ساختمان ندارد) ، که این رو کم داره:

یعنی هم در ارتقای حمله علاوه بر 15% حمله به ساختمان ، هم 15% حمله به سواره نظام و هم پیاده نظام رو میده.

که رنگ آبی 30% مهارت مدافع هستش که برای من استاده پس به هر قسمت 30% اضافه شده. برای مثال: سطح سلامت 300*30% = 90
    رنک جگری جایزه ی ارتقا یگان هستش که چون توی حالت حمله کهنه شده (11 سطح ارتقا) 11*15%= 165% به هر قسمت اضافه میکنه. برای مثال: قدرت در برابر پیاده نظام 150*165%= 247.5 که رند شده 248
    و اگر در حالت دفاع کهنه بشه فقط سطح سلامت رو زیاد میکنه : 300*55% = 156 . عدد 165 تنها به سطح سلامت پیش فرض اضافه میشه.

امیدوارم دوستان از این موضوع استفاده ی کافی برای کهنه کار کردن این یگان و توجه بیشتر نسبت به یگان های دیگه رو انجام بدهند

باشد که همگی رستگار شویم
    اردلان
    از قبل اینو میدونستم

حالا 1 سوال

میگی قسمت ابی مهارت مدافع هست

مهارت مدافع به حمله هم اضافه میکنه ایا؟!

Your Recourse And Your Army Is Yours

Red Dots bye

bye khanwars

4. 2 کاربر از Lee-H.I.V عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

شوالیه سیاه (12-10-2013),tempter2000 (12-10-2013)

5. Top | #3

پیشروی سطح: %21 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 237
    سطح
    12
    تشکر دریافتی
    1,228 بار در 791 پست

دستاورد ها:
    دوستی1000 امتیازیک سال ثبت نام
    سلام به همه ی دوستان

آموزش:

باشد که همگی رستگار شویم
    اردلان
    پس مهارت محاصر تاثیرش فقط توی نبردی توی این اعدادی که دادی نیست؟؟؟؟؟
    من چشمه جوشانم و هرگز نزوداید شیرینی اوقات مرا شورش خرچنگ
    گیرم که باخته ام !!!

اما کسی جرات ندارد به من دست بزند

یا از صفحهء بازی بیرونم بیندازد

شوخی نیست من شاه شطرنجم ...
    !!!

6. Top | #4

سطح
    12
    تشکر دریافتی
    1,228 بار در 791 پست

دستاورد ها:
    یه نکته من توضیح بدم مهارت مدافعه فقط به سلامت امتیاز میده و بقیه اعداد ابی برای مهارت محاصره هست

- - - - - - - - - -

و یک نکته ای که خیلی از بازیکنها نمیدونن رو هم بگم
    کماندار سوار امتیازش رو از مهارت کماندار میگره
    گیرم که باخته ام !!!

!!!

7. Top | #5

سطح
    19
    تشکر دریافتی
    7,749 بار در 2,523 پست

دستاورد ها:
    نقل قول نوشته اصلی توسط Lee-H.I.V نمایش پست ها
    از قبل اینو میدونستم

حالا 1 سوال

میگی قسمت ابی مهارت مدافع هست

مهارت مدافع به حمله هم اضافه میکنه ایا؟!
    نه عزیز من دیگه وارد جزئیات نشدم. رنگ آبی برای هر قسمت فرق میکنه
    اینجا رنک آبی سطح سلامت فقط برای مهارت مدافع هستش. و رنگ آبی جلوی بقیه واسه 30% مهارت محاصره ی من هستش که 3 هستش
    مثلا پیاده نظام ها از مهارت جنگجو و مدافع امیتاز میگیرن
    سواره نظام ها از مهارت سواره نظام و مدافع میگیرن
    کماندارها از مهارت مدافع و کمانداری میگیرن
    محاصره ها از مهارت مدافع و محاصره میگیرن و ...

اردلان

- - - - - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط tempter2000 نمایش پست ها
    پس مهارت محاصر تاثیرش فقط توی نبردی توی این اعدادی که دادی نیست؟؟؟؟؟
    نه هست عزیز من خیلی دیگه رنگ آبی رو ریز نکردم صحبتم روی رنگ جگری و اتک یگان بالستیک توی ارتقا در حالت حمله بود
    تمام اتک ها از مهارت محاصره 3 من هستش که 30% رو گرفته و سطح سلامتی که من نوشتم مهارت مدافع من هستش که 30 % رو به سلامت داده

اردلان
    مشکل ما مغزهای تنگ و دهن های گشادن ... مغز هایی که به سختی چیزی توش میره و دهن هایی که به راحتی هر چیزی ازش بیرون میاد ...

8. 2 کاربر از شوالیه سیاه عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

Nima_25 (12-11-2013),SaeedRelax (04-04-2016)

9. Top | #6

سطح
    12
    تشکر دریافتی
    1,228 بار در 791 پست

دستاورد ها:
    سلام به همه ی دوستان

آموزش:

باشد که همگی رستگار شویم
    اردلان
    با توجه به تمام اعدادی که دادی خواستی نتیجه بگیری که کهنه حمله برای یگان بالستیک بهتره
    ولی من میتونم بگم اصلا اینطوری نیست به مهارتها و سبک هایی که میچینی بستگی داره اگر قومت روس هست بهتره که حمله رو کهنه کنی ولی قومی غیر روس بهتر اینه که دفاع کهنه بشه خواستین سرش بحث میکنم میدونم جمع کنی اعداد رو حمله بهتره ولی من به تفصیل میتونم بگم که دفاع کهنه بشه بهتره
    چون
    1- توی اکثر سبک های که توی خانوارز هست معمولا کماندار بلند و صلیبی و بالستیک خط4 هستن و اگر بالستیک دفاع کهنه بشه ضربه گیری خوبی داره و میتونه از کماندار های شما بهتر حمایت کنه
    2- اگر بخواییم همه رو کهنه حمله کنیم خوب جواب نمیده و معمولا دافعه هم باید بعضی یگانها کهنه بشن و بهترین یگانی که میتونه دافع کهنه بشه شاید همه فکر میکنن سنگین هست و منجنیق ها میتونم سر این هم بحث هایی بکنم ولی نظر من هم میگم دفاع کهنه بشن خوبه ولی اعداد و ارقام سنگین رو نگاه کنید خدایش اگر بخوایید تعداد بالا بزارید یعنی 2400تا2600 بهتره که حمله کهنه بشه برای سنگین پس به این دلیل هم میشه گفت بالستیک دافع کهنه بشه یه جورایی ضربه گیری خوبی میکنه و ضربه کمتری مارش شما میخوره
    3-به صورت تجربی هم بالستیک دفاع و حمله رو تست کردم و دفاع برای سبک های که من دیدم و چیدم بهتر جواب میده
    ولی اردلان و ارسلان از استادهای خانوارز هستن میتونم بحث کنم باهاشون تا شاید منم اشتباه خودم رو اصلاح کنم
    گیرم که باخته ام !!!

!!!

10. کاربر زیر از tempter2000 برای ارسال این پست تشکر کرده است:

yekrangi2 (12-11-2013)

11. Top | #7

سطح
    19
    تشکر دریافتی
    7,749 بار در 2,523 پست

دستاورد ها:
    با توجه به تمام اعدادی که دادی خواستی نتیجه بگیری که کهنه حمله برای یگان بالستیک بهتره
    ولی من میتونم بگم اصلا اینطوری نیست به مهارتها و سبک هایی که میچینی بستگی داره اگر قومت روس هست بهتره که حمله رو کهنه کنی ولی قومی غیر روس بهتر اینه که دفاع کهنه بشه خواستین سرش بحث میکنم میدونم جمع کنی اعداد رو حمله بهتره ولی من به تفصیل میتونم بگم که دفاع کهنه بشه بهتره
    چون
    1- توی اکثر سبک های که توی خانوارز هست معمولا کماندار بلند و صلیبی و بالستیک خط4 هستن و اگر بالستیک دفاع کهنه بشه ضربه گیری خوبی داره و میتونه از کماندار های شما بهتر حمایت کنه
    2- اگر بخواییم همه رو کهنه حمله کنیم خوب جواب نمیده و معمولا دافعه هم باید بعضی یگانها کهنه بشن و بهترین یگانی که میتونه دافع کهنه بشه شاید همه فکر میکنن سنگین هست و منجنیق ها میتونم سر این هم بحث هایی بکنم ولی نظر من هم میگم دفاع کهنه بشن خوبه ولی اعداد و ارقام سنگین رو نگاه کنید خدایش اگر بخوایید تعداد بالا بزارید یعنی 2400تا2600 بهتره که حمله کهنه بشه برای سنگین پس به این دلیل هم میشه گفت بالستیک دافع کهنه بشه یه جورایی ضربه گیری خوبی میکنه و ضربه کمتری مارش شما میخوره
    3-به صورت تجربی هم بالستیک دفاع و حمله رو تست کردم و دفاع برای سبک های که من دیدم و چیدم بهتر جواب میده
    ولی اردلان و ارسلان از استادهای خانوارز هستن میتونم بحث کنم باهاشون تا شاید منم اشتباه خودم رو اصلاح کنم
    بابت تعریفت از ما ، شما لطف داری. نه بابا ما کی باشیم بخواییم ایراد های بقیه رو بگیریم و یا چیزی رو به بقیه یاد بدیم ما هنوز داریم بازی رو یاد میگیریم. راجع به ارتقا ها و موارد دیگه نظرات کاملا شخصی هستش منم نظراتم رو در قبال نظرات شما میگم. البته ممکن هستش کلا من دیدگاه و نظراتم مشکل دار باشه ها ، فقط نظر هستن

1- کاملا مخالفم الان گذاشتن این 3 یگان در خط 4 بالای 70 درصد به شکست طرف منجر میشه. دفاع بالستیک برای جلوگیری از اتک روی کمان ها یعنی اتک اصلی دشمن افتاده روی خط 4 شما. پس یعنی خط 1 و 2 شما کاملا پودر شده درسته؟ حالا در نظر بگیر بالستیکی که خط 2 مهاجم هستش و کهنه در حالت حمله شده چه ضربه ای به یگان های تو میزنه
    2- ایده ها و طرح های جالبی میدی اما باز هم مخالفم. سنگین بیشتر ضرب میخوره تا بزنه عزیز. میدونی چرا کهنه ی سنگین توی حالت حمله بده ؟ چون 1 خط میزنه. تهش اتک به پیاده میده یا سنگین طرف اونم کی؟ بعد از اتک محاصره ها و کمان ها. این میشه کی؟ وقتی که کلی خط 1 تو ضربه خورده. به نظرت خیلی دیر و بیهوده نیست که بخواییم روی اتک سنگین حساب کنیم؟
    3- نه عزیز اتفاقا کهنه کردن یگان ها بسته به نظر شخص، قومی که داره و از همه مهمتر سبکی که باهاش بازی میکنه داره. بنده فقط جهت اطلاع این موضوع رو بیان کردم تا کسانی که نمیدونن مطلع بشن. همه مثل شما که بازی بلد نیستن خیلی ها فقط به اون عدد 15% حمله به ساختمان توجه کردن و میکنن.

راستی به ازای هر اختلاف سطح توی نبرد 5% مهارت مدافع برای کسی که سطحش پایین تر هستش اعمال میشه. این اعداد توی جنگ با محاسبه ی سطح سلامت یگان ها قابل رویت هستش

باشد که رستگار شویم
    اردلان
    ویرایش توسط شوالیه سیاه : 12-10-2013 در ساعت 04:39 PM

12. 5 کاربر از شوالیه سیاه عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

dani1421387 (12-10-2013),Nima_25 (12-11-2013),SaeedRelax (04-04-2016),tempter2000 (12-10-2013),yekrangi2 (12-11-2013)

13. Top | #8

فعالیت کل: %5.0
    سطح
    8
    تشکر دریافتی
    557 بار در 347 پست
    دستاورد ها:
    دوستیسه ماه فعالیت1000 امتیاز
    یه نکته من توضیح بدم مهارت مدافعه فقط به سلامت امتیاز میده و بقیه اعداد ابی برای مهارت محاصره هست

- - - - - - - - - -

و یک نکته ای که خیلی از بازیکنها نمیدونن رو هم بگم
    کماندار سوار امتیازش رو از مهارت کماندار میگره
    اینا رو یعنی میگی نمیدونن بازیکنا؟!

اگه اینجره پس اینم من بگم!

مهارت مدافع به سلامت یگانها اضافه میگنه![خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

اینایی که میگینو یکی که اماتوره اماتوره نمیدونه!نگین خیلیا

اگه اینایی که میان 2روز بازی میکنن میرنم حساب کردی اشتباه حساب کردی اونا جزو بازیکنا نیسن

اونایی که راندای زیادی دارن بازی میکننو باید حساب کنی که شاید 10% اینا ندونن بعضی از چیزا رو!

Your Recourse And Your Army Is Yours

Red Dots bye

bye khanwars

14. کاربر زیر از Lee-H.I.V برای ارسال این پست تشکر کرده است:

dani1421387 (12-10-2013)

15. Top | #9

سطح
    12
    تشکر دریافتی
    1,228 بار در 791 پست

دستاورد ها:
    بابت تعریفت از ما ، شما لطف داری. نه بابا ما کی باشیم بخواییم ایراد های بقیه رو بگیریم و یا چیزی رو به بقیه یاد بدیم ما هنوز داریم بازی رو یاد میگیریم. راجع به ارتقا ها و موارد دیگه نظرات کاملا شخصی هستش منم نظراتم رو در قبال نظرات شما میگم. البته ممکن هستش کلا من دیدگاه و نظراتم مشکل دار باشه ها ، فقط نظر هستن

1- کاملا مخالفم الان گذاشتن این 3 یگان در خط 4 بالای 70 درصد به شکست طرف منجر میشه. دفاع بالستیک برای جلوگیری از اتک روی کمان ها یعنی اتک اصلی دشمن افتاده روی خط 4 شما. پس یعنی خط 1 و 2 شما کاملا پودر شده درسته؟ حالا در نظر بگیر بالستیکی که خط 2 مهاجم هستش و کهنه در حالت حمله شده چه ضربه ای به یگان های تو میزنه
    2- ایده ها و طرح های جالبی میدی اما باز هم مخالفم. سنگین بیشتر ضرب میخوره تا بزنه عزیز. میدونی چرا کهنه ی سنگین توی حالت حمله بده ؟ چون 1 خط میزنه. تهش اتک به پیاده میده یا سنگین طرف اونم کی؟ بعد از اتک محاصره ها و کمان ها. این میشه کی؟ وقتی که کلی خط 1 تو ضربه خورده. به نظرت خیلی دیر و بیهوده نیست که بخواییم روی اتک سنگین حساب کنیم؟
    3- نه عزیز اتفاقا کهنه کردن یگان ها بسته به نظر شخص، قومی که داره و از همه مهمتر سبکی که باهاش بازی میکنه داره. بنده فقط جهت اطلاع این موضوع رو بیان کردم تا کسانی که نمیدونن مطلع بشن. همه مثل شما که بازی بلد نیستن خیلی ها فقط به اون عدد 15% حمله به ساختمان توجه کردن و میکنن.

راستی به ازای هر اختلاف سطح توی نبرد 5% مهارت مدافع برای کسی که سطحش پایین تر هستش اعمال میشه. این اعداد توی جنگ با محاسبه ی سطح سلامت یگان ها قابل رویت هستش

باشد که رستگار شویم
    اردلان
    با تمام حرفهات موافقم خودم هم اینا رو میدونم ولی فعلا کارت دارم خخخ
    یه جاسوسی از یکی از بچه های شما گرفتم دیدم دفاع صلیبی کهنه هست و مهارت سوار هم 1 اگر میشه توضیح بده دلایلشو برای این کار؟البته اگر چون طرف های مقابلش یکم مارش رو تنظیم میکردن که ببازن مقابلش دیگه نمیخواد توضیح بدی خودم میدونم ولی اگر واقعا فلسفه ای پشتش بود توضیح بدی ممنون میشم

ولی بحث خودمون فرض میگیرم که بالستیک و بلند خط4 باشن و صلیبی خط 3 یا 2 باشه اون موقعه ایا بهتر نیست که دفاع کهنه بشه؟
    اما اینکه خط4 باشن این سه یگان شکست میخوری به اختمال زیاد یا همون 70% خوب اصلا اینطوری نیست سبک های هستن که باید اینطوری باشه
    اگر قوم مقابلت عرب باشه بالستیک رو میزاری خط2 ایا بهتر نیست دفاع کهنه باشه که خط 1 و 2 شما بیشتر دوم بیاره ؟
    اگر قوم مقابلت بلغار باشه باز هم همین هست
    اگر قومت چیزی هست که باید از یگان ویژش به بهترین وجه ممکن حمایت کنی بهتر نیست که دفاع کهنه باشه ؟
    خوب اره اگر بخواییم فقط در مورد المان حرف بزنیم بهتر هست که حمله باشه و اگر قوم مقابلت المان هست بهتره که حمله باشه با توجه به ورژن های که هست و بیشتر المان بر میدان واقعا حرفت رو نمیتونم نقض کنم ولی در حالت کلی که برای همه قوم ها در نظر بگیری بهتره که اینطوری باشه یعنی دفاع کهنه باشه
    در مورد برد هم که گفتی واقعا من توجه نکرده بودم برای همین یکم سر بحثی که میخواستم باهات بکنم کمی دارم کوتاه میام چون برد واقعا تاثیر داره در نوع کهنه کردن
    مثلا توی پیاده ها همیشه دفاع رو کهنه میکنن جز نیزه دار که بعضی وقتا حمله رو کهنه میکنن

- - - - - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Lee-H.I.V نمایش پست ها
    اینا رو یعنی میگی نمیدونن بازیکنا؟!

اگه اینجره پس اینم من بگم!

مهارت مدافع به سلامت یگانها اضافه میگنه![خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

اینایی که میگینو یکی که اماتوره اماتوره نمیدونه!نگین خیلیا

اگه اینایی که میان 2روز بازی میکنن میرنم حساب کردی اشتباه حساب کردی اونا جزو بازیکنا نیسن

اونایی که راندای زیادی دارن بازی میکننو باید حساب کنی که شاید 10% اینا ندونن بعضی از چیزا رو!
    سپره داداشم به قران من با خیلی ها بحث کردم سر این اخرم قانع نشدن که مهارت کماندار به کماندار سوار امتیاز میده خخخخخخخخخخ
    تو برو توی خیلی از دنیا ها همین الان بیا دن5 این سوال رو از 50 نفر اول بپرس ببینم چندتاشون میدون خخخخخخخخخ
    یا بپرس اگر اردوگاتو میخواستن غارت کنن اردو رو بک بده نیروهاش بک میخوره ببینم کسی اینو میدونم نه که ندونن میدونن ولی تعدادشون نصف هم نمیشن
    یا بپرس اگر کسی وفاتو بیاره زیر 3000 چطوری میتونی جاخالی بدی ببینم کسی میدونه
    یا بپرس اگر وفات 1000 باشه تا چندساعتی میتونی مارش بدی ببینم کسی میدونه
    داداش من دارم میبینم و حرف میزنم الکی نگفتم خخخخخخخخ
    گیرم که باخته ام !!!

!!!

16. کاربر زیر از tempter2000 برای ارسال این پست تشکر کرده است:

yekrangi2 (12-11-2013)

17. Top | #10