• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: آموزشهای مرتبط با باشگاهها

1. Top | #1

پیشروی سطح: %22 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 156
    فعالیت کل: %0
    سطح
    10
    تشکر دریافتی
    793 بار در 280 پست

دستاورد ها:
    1000 امتیازسه ماه فعالیت

Lightbulb آموزشهای مرتبط با باشگاهها

با توجه به سوالاتی که دوستان درباره کلاب داشتن, بهتر دیدیم که یه تاپیک آموزشی داشته باشیم
    هر سوالی در این مورد داشتین هم میتونید در این تاپیک بپرسین

با پیوستن به کلاب میتونید:
    درآمد بیشتری از شغلتون داشته باشین
    زمردهای بیشتری به دست بیارین
    محبوبیت رو افزایش بدین

اولین مرحله پیوستن به کلاب مورد نظرتون هست
    برای این کار کافیه روی گزینه lady clubs کلیک کنید

میتونید خودتون یک کلاب داشته باشید که در این صورت باید یک اسم براش در نظر بگیرید و میزان 30 الماس یا 300 زمرد هم هزینه کنید

اگر مایلید به کلاب دیگه ای بپیوندین, باید اسم کلاب مورد نظر رو وارد کنید و یک توضیح مختصر هم درباره خودتون بدین و apply رو بزنید و صبر کنید تا تایید بشید

خب حالا شما عضو هستین و یک سری مسئولیت دارین که معمولن بعد از پذیرفته شدن بهتون توضیح میدن که معمولن شامل:

*شرکت در حمله و دفاع که برای این کار کافیه روی participate (چشمک میزنه) کلیک کنید
    دقت کنید که وقتی این گزینه رو در صفحه کلاب دیدن, اول به بخش پیامها برید و مطمئن بشید که مدیر کلاب ازتون خواسته که شرکت کنید

*اهدا روزانه دلار, زمرد یا الماس که میزانش برای هر کلاب متفاوت هست
    برای این کار روی + در قسمت club cash box کلیک کنید

میزان دلار, زمرد یا الماس مورد نظرتون رو وارد کنید و donate رو بزنید

*شرکت در فشن شو؛ برای این کار کافیه پس از ورود به صفحه فشن شو و لود شدن کاملش یکی از چراغها رو روشن کنید

دقت کنید که هر 2ساعت یکبار میتونید چراغ روشن کنید و کلابها در این موارد قوانین دارین
    برای مثال تا ساعت 15 فقط میتونید 1 چراغ روشن کنید.
    سهمیه روزانه هر کلاب 50 عدد هست که بعد از تموم شدن به شرکت کننده ها 10تجربه و 1000دلار داده میشه

*این قسمت غنایم هست که در صورت برنده شدن در مبارزات کلاب به دست میاد و تاثیرات مختلفی از جمله:
    استفاده بیشتر از کارتهای شانسی
    زیاد شدن ظرفیت انرژی
    دلار بدست اوردن بیشتر
    دسترسی به فروشگاه فشن تی وی
    و....

ویرایش توسط haniy : 12-15-2013 در ساعت 07:40 PM
    بی حسی هم برای خودش حس قشنگی است . . .

درست مثل بی مزه گی ساده ی آب . . .

که از خيلی مزه ها بهتـــــــره ! ! !

2. 9 کاربر از haniy عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

(maryam(xandx (12-15-2013),0oOASSASSINOo0 (12-15-2013),amir.pars (12-15-2013),dark_shadows (12-15-2013),khan1990 (12-15-2013),Mahsa.X (12-19-2013),mahsa1 (12-15-2013),mahsa1490 (12-15-2013),یوکیمورا (12-15-2013)

3. Top | #2

پیشروی سطح: %94 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 6
    فعالیت کل: %0.3
    سطح
    5
    تشکر دریافتی
    224 بار در 137 پست
    دستاورد ها:
    دوستیسه ماه فعالیت500 امتیاز
    سلام خانم مدیره ( دوستای قدیمیمون مدیر میشن دیگه تحویل نمی گیرن . واقعا این پست مدیریت چه می کنه با جوونای مملکت )

حالا با اینش کار نداریم . فقط خواستم بگم هرجور حالا صلاح می دونین مرتبت مرطبت مورتبط مرتب منظم بنویسین ولی در اخر مرتبط درسته

خدافظ
    ...
    I Have A Thousand Reasons To Die
    And Many Millions Of Tears To Cry... In Silence
    !
    Shall I Die... Shall I Die To Be Free
    When I Cry... When I Cry In Silence

So Please Let Me Die In Silence
    Oh My God, Let Me Die In Silence
    ...

4. کاربر زیر از 0oOASSASSINOo0 برای ارسال این پست تشکر کرده است:

haniy (12-15-2013)

5. Top | #3

پیشروی سطح: %50 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 100
    فعالیت کل: %0.5
    سطح
    4
    تشکر دریافتی
    86 بار در 15 پست
    دستاورد ها:
    200 امتیازسه ماه فعالیت
    حانیه جون ممنون ار تاپیک خیلی خوبت من خیلی از سوالامو تو پیام خصوصی ازت پرسیدم و شما خیلی خوب و با حوصله جوابمو دادی فقط اینجا یه چند تا نکته دیگه برام مبهم باقی مونده که با اجازه ت دوباره سوال میکنم

اول اینکه این قسمت که گفتی مربوط به شرکت در حمله و دفاع هست برای من از نظر ظاهری با عکس شما فرق داره یعنی عکس من دو قسمتو نشون میده این جریانش چیه؟ یعنی هنوز حمله شروع نشده؟ وقتی زمان حمله رسید باز همون قسمت فشن آرنا باید برم و از همونجا چلنج کنم یا به
    گروه خاصی باید حمله کنم؟

مورد دوم اینکه من فقط همون دفعه اول باید به کلاب زمرد و پول اهدا کنم یا هرروز؟

ساعت قسمت فشن شو برای من زمان زیادی رو نشون میده مثلا الان زده 9 ساعت ولی شما گفتی که هر دو ساعت میشه چراغها رو روشن کرد
    یعنی کلابی که من توش عضوم قانونش بیش از دو ساعتیه که شما گفتی؟

از غنائم چطوری باید استفاده کنم؟ منظورم اینه که بعد از بدست اومدن خود بخود قابل استفاده میشن؟

ا
    ین گوجه و تخم مرغ چی میگن؟ چطوری میشه خریدشون و به چه دردی میخورن؟

حانیه جون بازم بابت تاپیک خوبت ازت تشکر میکنم لطف کردی با این همه زحمت این تاپیک آموزشی رو زدی

6. 3 کاربر از (maryam(xandx عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

haniy (12-15-2013),mahsa1 (12-15-2013),mahsa1490 (12-15-2013)

7. Top | #4

پیشروی سطح: %22 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 156
    فعالیت کل: %0
    سطح
    10
    تشکر دریافتی
    793 بار در 280 پست

دستاورد ها:
    1000 امتیازسه ماه فعالیت
    نقل قول نوشته اصلی توسط (maryam(xandx نمایش پست ها
    حانیه جون ممنون ار تاپیک خیلی خوبت من خیلی از سوالامو تو پیام خصوصی ازت پرسیدم و شما خیلی خوب و با حوصله جوابمو دادی فقط اینجا یه چند تا نکته دیگه برام مبهم باقی مونده که با اجازه ت دوباره سوال میکنم

اول اینکه این قسمت که گفتی مربوط به شرکت در حمله و دفاع هست برای من از نظر ظاهری با عکس شما فرق داره یعنی عکس من دو قسمتو نشون میده این جریانش چیه؟ یعنی هنوز حمله شروع نشده؟ وقتی زمان حمله رسید باز همون قسمت فشن آرنا باید برم و از همونجا چلنج کنم یا به
    گروه خاصی باید حمله کنم؟

مورد دوم اینکه من فقط همون دفعه اول باید به کلاب زمرد و پول اهدا کنم یا هرروز؟

ساعت قسمت فشن شو برای من زمان زیادی رو نشون میده مثلا الان زده 9 ساعت ولی شما گفتی که هر دو ساعت میشه چراغها رو روشن کرد
    یعنی کلابی که من توش عضوم قانونش بیش از دو ساعتیه که شما گفتی؟

از غنائم چطوری باید استفاده کنم؟ منظورم اینه که بعد از بدست اومدن خود بخود قابل استفاده میشن؟

ا
    ین گوجه و تخم مرغ چی میگن؟ چطوری میشه خریدشون و به چه دردی میخورن؟

حانیه جون بازم بابت تاپیک خوبت ازت تشکر میکنم لطف کردی با این همه زحمت این تاپیک آموزشی رو زدی

خواهش میشه گلم, وظیفه ام بود

اول اینکه فقط کافیه روی قسمتی که علامت گذاشتم کلیک کنید. هیچ چلنجی در کار نیست
    وقتی اون زمانی که نشون میده 0 بشه هیچ اتفاقی نمیوفته و فقط تغیراتی در غنائم و FAME نشون داده میشه

بعدش اینکه اهدا زمرد و دلار روزانه هست. تا جایی که دیدم همه کلابها اهدا زمرد و دلار رو اجباری کردن و الماس اختیاری هست

مورد سوم اینکه اون زمانی که زده 9ساعت تا ریست شدن فشن شو هست.
    وقتی 50تا ایتم موجود در فشن شو اکتیو بشه, برای 12 ساعت امکان دسترسی بهش نیست.

غنائم هم تا جایی که دیدم به صورت خودکار لحاظ میشن و نیازی نیست کار خاصی انجام بدین

گوجه و تخم مرغ فقط توسط رئیس و نائب رییس کلاب قابل خریداری هست و برای کاهش محبوبیت بازیکن رقیب در طول مبارزه استفاده میشه
    بی حسی هم برای خودش حس قشنگی است . . .

درست مثل بی مزه گی ساده ی آب . . .

که از خيلی مزه ها بهتـــــــره ! ! !

8. 3 کاربر از haniy عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

(maryam(xandx (12-16-2013),Mahsa.X (12-19-2013),mahsa1490 (12-16-2013)

کلمات کلیدی این موضوع