• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 678
نمایش نتایج: از 71 به 80 از 80

موضوع: مسابقه تحلیل نبرد : نتایج نهایی مسابقات + معرفی برندگان

1. Top | #1

پیشروی سطح: %11 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 445
    فعالیت کل: %32.0
    سطح
    22
    تشکر دریافتی
    5,920 بار در 1,673 پست

دستاورد ها:
    سه ماه فعالیتمشاوردستآورد تگ - درجه 25000 امتیاز

مسابقه تحلیل نبرد : نتایج نهایی مسابقات + معرفی برندگان

درود دوستان
    چطور مطورید
    همانطرو که مستحضرید چندی پیش مسابقه ای با عنوان تحلیل نبرد رو توی انجمن داشتیم
    که با استقبال خوبی مواجه شد و امروز ظهر هم مهلت شرکت توی مسابقه به اتمام رسید
    این مسابقه 3 داور داشت که از این استادان گرامی بخاطر
    همکاری با تیم مدیریت بسیار سپاسگذاریم و انشالله که در آینده این همکاری بیشتر و بیشتر هم بشه
    نحوهامتیاز دهی به این صورت بود که داوران مسابقه با توجه به تحلیل های کاربران از نبرد یک امتیاز
    از 1 تا 10 به هر کدوم از عزیزانی که توی مسابقه شرکت کردند داده و امتیازهای 3 داور جمع و امتیاز نهایی
    از 30 نمره بدست اومد که نتایج نهایی مسابقات به شرح زیر هست :

جوایز دوستان برنده هم خودم پیگیری میکنم تا هرچه سریع تر بدست این عزیزان برسه
    پس میتونید از طریق بنده یا حسین جان پیگیر این قضیه باشید

نام برنده
    جایزه
    #
    persian.gulf.boy
    500 سکه + مشاوران اول
    hilton_lord
    1000 امتیاز دوم
    legoas_ir
    500 امتیاز سوم

همچنین جدول امتیازات کامل دوستانی که توی مسابقه شرکت کرده اند به شرح زیر هست اون دوستانی هم که نمره 1 یا 1.5 2 رو گرفتند
    به گفته داوران تنها فقط اشاره ای کوچیک در حد گفتن برد و باخت مهاجم یا مدافع داشتند .

امتیاز نام اکانت
    15 explorer2
    15 tempter2000
    21 hilton_lord
    15.5 dark_shadow
    1 kambojieh
    13 شوالیه سیاه
    5 amir_ghorbani_cloob
    9.5 shayan.PR.kabir
    23.5 persian.gulf.boy
    6.5 mashhadi_hosain
    17.5 legoas_ir
    2 hamidc110
    1.5 abdololahi1382
    6 A_anddna_A
    15 trova
    10 me_mkh
    ویرایش توسط khan1990 : 01-11-2014 در ساعت 10:57 PM
    My Name Is Khan

2. 16 کاربر از khan1990 عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

AKVAN_EK (01-11-2014),amir_ghorbani_cloob (01-11-2014),amir.pars (01-12-2014),amirhossein victor (01-12-2014),dark_shadows (01-11-2014),HamidHilton (01-11-2014),Hossein-saremi (01-13-2014),kug3000 (01-11-2014),lordwallas (01-11-2014),MASHHADI_HOSAIN (01-12-2014),me_mkh (01-12-2014),NuMbEr1MeYsAm (01-11-2014),persian.gulf.boy (01-11-2014),Roh_Ninja (01-12-2014),یوکیمورا (01-11-2014),yekrangi2 (01-13-2014)

3. Top | #71

پیشروی سطح: %87 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 133
    فعالیت کل: %0
    سطح
    49
    تشکر دریافتی
    5,703 بار در 2,956 پست

دستاورد ها:
    دوستیدستآورد تگ - درجه 1تگر حرفه ای!بیش فعالاولین گروه
    نشان ها:
    نشان  ارسال ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط kug3000 نمایش پست ها
    من تشکرام تموم شده وگرنه پست همه رو میخونم

فیل رفته بود تو اطاق تاریک مردم میرفتم دست بهش میزدن میومدن تعریف میکردن فیل ستون فیل پهن فیل فلان من قسمتی رو جهت مثال گفتم
    دقیقا ما هنوز به تحلیل نبرد نرسیدیم حرف شما متین ما باید ابتدا تفکرات نهفته دو بازیکنان رو بگیم شرایطشون رو بگیم داشته ها و نداشته هاشون رو بگیم
    بعد بیام مفصل بگین حالا بااین شرایط با توجه به اینکه میدونیم جنگ راندوم با توجه به خصوصیات یگانی باتوجه به تعداد خط به خط جنگ چطور پیش میره
    چی میشه چی نمیشه وچون راندوم با توجه به نتیجه ها و انالیزهای نبرد شبیه ساز هرچقدر این گفته ها بهتر و پخته تر باشه میشه گفت یه تحلیل خوب صورت گرفته
    اینجاست که مشخص میشه تجربه و انالیزوتحلیل نتیجه اش چند تا سکه میشه
    من که کلن بازی میکنم فرق میذارم بینه تحلیله سبک با تحلیله نبرد تحلیله نبردو این میدونم بگیم با همین سبک با همین مهارت چه اتفاقی میفته هیچ حقیم نداریم دست به سبک یا مهارت بزنیم بازم ازتون تشکر میکنم
    من از تبار كوروشم...آزاده اي پر شورشم...پيكان تير آرشم...خون رگ سياوشم...من كاوه آهنگرم...تاب ستم نياورم...از چرم پرچم ساختم...تا بر ستمگر تاختم...ازغرب از ماد آمدم...از گلشن داد آمدم...ارژنگ پاك ماديم...من پارتم اشكانيم...من شير مرد پارسيم...موج خليج فارسي ام...اوج توان داورم...از شاه بيت خاورم...اعجاز نظم طوسي ام...شه نامه ي فردوسي ام...آن روز ايران را ببين...برتر ز روم و مصر و چين...بسر
    شود اين خواريم...زيرا كه آريايي ام

4. کاربر زیر از dark_shadows برای ارسال این پست تشکر کرده است:

kug3000 (01-14-2014)

5. Top | #72

پیشروی سطح: %36 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 258
    سطح
    19
    تشکر دریافتی
    7,749 بار در 2,523 پست

دستاورد ها:
    1000 امتیازیک سال ثبت نام
    نقل قول نوشته اصلی توسط kug3000 نمایش پست ها
    ای خدا تو رو رستگار کنه که اینقدر من مریض اذیت نکن
    نگاه مرد بیا منطقی به موضوع نگاه کنیم برداشت از تفکر نهفته طراحان سوال (تحلیل جنگ )

جاسوس با محدوده یک رفته خط 3 طبق راهنمای بازی طبق اصل بازی طبق قانون و قوانین باید بیادش خط یک کارشم ضربه گیر
    بقول رفقا سبکها هم جوابم میدن

http://irforum.madmoo.com/showthread.php?t=18584&page=4

رو هم ببین من عکس از سبک روح خان گذاشتم دلیل اوردم که چون روح اینجوری میچینه ما هم اینجوری بچنیم
    توضیح و تفسیرشم نوشتم تا اینجا اکی

اینم قسمتی از تحلیل نفر برتر مسابقه اون مطابق با قوانین حرف زده من دلیل از روح خان اوردم سبکهایی که تو سوال هست جاسوس سه هست و جواب هم داده الان پرتغال فروش رو پیدا کنید
    من اگه بخوام مطابق با راهنمای بازی به کاربر اموزش بدم تجربه ای انتقال نمی پذیره اگه بیام بگم بابا تو این سبکها جواب داده روح خان هم اینجوری میچینه باز خلاف گفتم دچار تناقض میشه
    حالا خودم باز جاسوس خط یک رو بشرط فریب (برگرفته از تکنیک ارمین لو)قبول دارم
    حالا من به عنوان داور (پ.ن:نبودمااااااا) چطوری بیام این تناقضات رو بصورت جامع یکجا بذارم
    از اون طرف هم امیر قربانی میاد میگه دوئل جنگ یعنی شانس

من نمیخوام بگم نوشتن یک تحلیل جامع یک نتیجه گیری از این مسابقه یه امر محاله نه نیست اما شما کاربران انجمن همه در یک سطح هستن؟نه نیستن هر کدوم قسمتی از بازی رو تجربه کردن
    کاربر تازه وارد راهنما باید بخونه کاربر بالاتر وبالاتر سطوح متفاوت باتوج به اینکه امثال من نوعی طی چند سال هنوز دارم از رفقا نکته اموزشی یاد میگیرم
    برای این میگم خصوصی بپرسید مجهولات رو چون سطوح سوالات از سمت بازیکنان متفاوت تناقضات بوجود میاد
    چون مبحث مبحث وسیعی وکسی نمیتونه بگه من کامل ترینم لذا هدف اصلی ااز ایجاد اینگونه مسابقات رسیدن به تحلیلهای جامع است
    یعنی استفاده از اندوخته های تجربی بازیکنها اون شرکت کننده ای که 3 امتیاز گرفته یه حرف درست هم بین حرفهاش زده همش غلط نبوده که مرد خوب کم نوشته شاید

پس نتیجه:
    برای رسیدن به یک تحلیل جامع اصلاح میکنم نسبتا جامع باید مسابقات تحلیل سبک بسیاری برگزار شود کاربران بسیاری نظر دهند
    تجربیات نهفته وکسب شده سالیان سال بازیکنان در عرصه انتقاد قرار بگیره چند تا ادم قابل هم بشینند ریز به ریز نکته در بیارن یه تحلیل جامع در بیارند
    واما من بنا به حرف شما تایید میکنم خوبه در مسابقات بعد داوران وقتی میخوان به کاربران نمره بدند مجموعی از نکات مثبت رو در یک پست جمع بندی خلاصه کنند
    وبه عنوان نتیجه گیری ارائه بدند امیدوارم مدیریت این پیشنهاد رو قبول کنند و در مسابقات اتی لحاظ کنند

باشد که همه رستگار شویم
    پ.ن:
    مرد آن است که اتش زندگی خویش را از خاکستر تجربه ی دیگران بیفروزد
    برای این مورد: نظر منم همینه. یگان های کمان کوتاه و منجنیق و قلعه کش و نجیب و جاسوس و دژکوب توی هر خطی میتونن باشن بسته به سبک و چینش یگان ها میتونن برای ضربه گیری قرار بگیرن. سبک روح خان رو نمیشه دلیل گذاشت چون اونها چینده شده و اگر خوب بود با یه 50 کیلو فرانک خالی نمیشدن اما اگر کسی مخالف این مطلب هستش 4تا دلیل دیگه هم مثل اتک جاسوس، نوبت حمله کردنش و موارد دیگه هستش که میشه ثابت کرد ضربه گیر هست و همه جا میتونه باشه و اگر قانع هم نشدن میتونن بیان توی همون تاپیک تا در موردش بحث کنین

راجع به راهنما هم بگم که کلی مشکل داره و میگن که داره ویرایش میشه. خیلی ایرادها و غلط های زیادی داره که باعث زحمت خیلی ها شده.
    در روح خان ها 20 سبک وجود داره که نمیشه گفت بهترین سبک های بازی هستند اما خیلی چیزهارو یاد میدن اما در مورد تحلیل نبرد زیاد کارآمد نیستن و یه نصیحت برای شما امید خان. روح خان رو هیچوقت معیار قرار نده چون سبک هایی بوده که از 4 سال پیش چینده شده و البته کمی با تغییر روح خان ها تغییر کرد اما نمیشه گفت بهترین ها هستند چون کسانی که روح خان ها رو توی تلفات کم شکست دادن برتری سبک و تعداد نیرو داشتن

واما این مورد: من منظور چیز دیگه هستش که سحر خانم توی پست بالای شما دقیقا مورد من شفاف بیان کردن. همین که همه میدونیم جاسوس ضربه گیر هستش خودش میشه یک آموزش و منظور جامع بودن مطالب هستش
    اینکه رضا جان گفته چه مهارت هایی لزوم و چه مهارت هایی در اولویت آخر هستند میشه آموزش. من تمام حرفم همین هستش که خلی راحت میشد این موضوع رو جمع کرد.
    و حق کاملا با امیر قربانی هستش و هرکی میگه اشتباه میکنه کاملا خودش در اشتباه هستش. تکرار شبیه ساز نبرد و گرفتن نتایج مختلف اثبات این حرف هستش

و توی این مورد باهات مخالفم. وظیفه ی دور هم جمع شدن ما اینجا همینه. توی تفاوت سطح بازیکنان موافقم اما وظیفهمون به عنوان یک قدیمی اینه که سطح پایین هارو به سطح های بالاتر و آموزش های حرفه ای تر برسونیم نه با پیام خصوصی بلکه با آموزش همه جانبه الان نتیجه ی نبرد چی شد؟ چرا نباید اون کسانی که توی نظرسنجی اشتباه زدن بدونن که چرا این اتفاق اغتاده اصل مطلب من هم همینه بازم میگم شاید من منظورم رو بد میرسونم مطلب سحر خانم به نظر خیلی واضح مطلب من رو بیان کرده

قربونت برم منم از همون اول دردم همینه. انشالله که پیش به سوی آموزش بیشتر بریم. همین تاپیک باعث شد که من و ارسلان شروع به زدن شبیه ساز کنیم تا ببینیم ارسلانی که میگه لیتوانی میبره و منی که میگم پارس میبره تفاوت حرف هامون توی چیه چون نتونستیم همدیگه رو قانع کنیم خخخخخخخ اما اگر داوران نتیجه رو مینوشتن خودش میشد معیاری برای سنجش بهتر

ممنون بابت پیگیری ها و معذرت بابت دادن زحمت

باشد که همگی رستگار شویم
    اردلان
    مشکل ما مغزهای تنگ و دهن های گشادن ... مغز هایی که به سختی چیزی توش میره و دهن هایی که به راحتی هر چیزی ازش بیرون میاد ...

تاریخ تولدت مهم نیست، تاریخ "تبلـــورت" مهم است ...!
    اهل کجا بودنت مهم نیست ،"اهــل و بـجـا" بودنت مهم است ...!
    منطقه زندگیت مهم نیست ، "منطــق زنـدگـیت" مهم است ...!
    و گذشته ی زندگیت مهم نیست ؛
    امــروزت مهم است که از چه گــذشتـه ای و چه چیزی برای فــرداهایت میسازی..

6. 5 کاربر از شوالیه سیاه عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

dani1421387 (01-14-2014),kug3000 (01-14-2014),ریش سفید (01-15-2014),persian.gulf.boy (01-14-2014),یوکیمورا (01-14-2014)

7. Top | #73

پیشروی سطح: %11 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 445
    فعالیت کل: %32.0
    سطح
    22
    تشکر دریافتی
    5,920 بار در 1,673 پست

دستاورد ها:
    سه ماه فعالیتمشاوردستآورد تگ - درجه 25000 امتیاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط شوالیه سیاه نمایش پست ها
    داداش والا بلا من همه ی اینارو بلدم، تحلیل نبرد هم به خوبی بلدم. من و ارسلان هم مثل خودت حس و حال نوشتن مطالب نبود و همین نمره ی 13 هم خیلی حال دادن خداییش خخخخخخ.
    من از اصلا به داورها اعتراض ندارم به نمره و امتیازی هم نیاز ندارم هدفم از اولین پستی که راجع به این موضوع دادم آموزش بود
    الان یه بازیکن تازه وارد میاد این هارو میخونه باید بدونه روش وشیوه ی درست چیه یا نه؟ باید بدونه کی کجارو درست نوشته و چجوری باید خودش بتونه تحلیل کنه یا نه؟ ما با اینکار خودمون داریم جلوی آموزش رو میگیریم
    امیدوارم منظورم رو رسونده باشم

اردلان رستگاری
    خوب منم همین رو خواستم دیگه. جواب بنده به امید خان همینه
    که عزیز یه بازیکن آماتور یا تازه وارد یا متوسط باید از این مسابقه ی شما درس بگیره یا نه؟ الان شما آموزشتون از این تاپیک تحلیل نبرد بود درسته؟ خوب یه نفر که میخونه باید بدونه که کی کجا رو اشتباه گفته و کی درست که این خودش جنبه ی آموزش پیدا کنه یا نه
    من پیش خودم گفتم یکی بیاد همه ی تحلیل هارو بگه کجاش غلط هستش کجاش درست خیلی کار زیاد و زمان بری میشه. گفتم یه تحلیل داریم با نمره خوب مکملش کنین که بشه مطلب آموزشی که تاپیکتون به یه جایی برسه
    الان اگر مطلب و خواستم اضافی و یا حتی شدنی نیست بگین نمیشه. اگر هم شددنی هستش که واسه 4 تا تازه کار مثل ما این کار رو بکنین.

باشد که رستگار شویم
    اردلان
    برادر عزیز
    گرچه نتیجه ای که الان گرفتین با حرفای قبلیتون یکم فرق میکنه اما
    حرف شما کاملا متین
    حتی برای اینکه آماتورها بتونند یخورده توی مسابقه شرکت کنند هم
    یه سبک و نبرد نسبتا ساده تری گذاشته شد
    تا دوستان هم که اونقد حرفه ای نیستند بتونند توی مسابقه شرکت کنند و نظر بدن
    مطمئنا هم باید دوستان اماتور یه چیزی یاد بگیرند
    مسابقه هم صرفا امتیاز دادن و جایزه دادن نبود
    ما از این مسابقات و مسابقاتی که در اینده قراره اجرا بشه
    قصد داریم انجمن رو به سمت هرچه آموزشی شدن پیش ببریم
    بنده هم همین قصد رو داشتم
    با داوران هم هماهنگ می کنم که نقد نفرات برتر رو روی هم بگذارند و یه سری نقاط ضعف
    و قوت رو بهش اضافه کنند تا یه چیز کلی و آموزنده دربیاد
    که اگر کسی خواست نکته ای رو یاد بگیره

با سپاس
    My Name Is Khan

8. 7 کاربر از khan1990 عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

HamidHilton (01-14-2014),Hossein-saremi (01-14-2014),kug3000 (01-14-2014),شوالیه سیاه (01-14-2014),ریش سفید (01-15-2014),persian.gulf.boy (01-14-2014),یوکیمورا (01-14-2014)

9. Top | #74

پیشروی سطح: %5 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 286
    فعالیت کل: %1.0
    سطح
    14
    تشکر دریافتی
    1,432 بار در 604 پست

دستاورد ها:
    مشاوراولین گروه1000 امتیازیک سال ثبت نام
    اردلان جان کلا زدی تو فاز منفی گرایی
    داداش بعد از مدت ها یه کاری صورت گرفت یکم نشاط ایجاد کرد موج منفی نده داداش
    اگه خودت که هیچ اگرم نکته ای برات مبهمه خیلیی ها هستن مثل افشین که خودتم قبولش داری میتونی ازش بپرسی
    اما اگه برا تازه وارد ها میگی با خوندن همون تحلیل 3 نفر برتر خیلی چیزا یاد میگیرن و مطمئن باش همه چیز رو نمیشه 1 شبه یاد گرفت آروم آروم باید جلو رفت و تجربه کرد
    شاید شما از تحلیل رضا هم بهتر بلد باشی اما خودت برا همه یا گفتی یا نخواستی بگی
    در کل داداش کشش نده

10. 4 کاربر از Hossein-saremi عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

kug3000 (01-14-2014),شوالیه سیاه (01-15-2014),persian.gulf.boy (01-14-2014),یوکیمورا (01-14-2014)

11. Top | #75

پیشروی سطح: %69 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 124
    فعالیت کل: %4.0
    سطح
    16
    تشکر دریافتی
    2,758 بار در 1,439 پست

دستاورد ها:
    دوستیبیش فعالدستآورد تگ - درجه 21000 امتیازیک سال ثبت نام
    من به نتیجه نبرذ مخالفم
    لطفا قوانین مربوط به امضا رو رعایت کنید
    ایرانسن استار عضو فعال نمی پذیرد با تشکر

12. 2 کاربر از iran.az عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

86471181 (01-14-2014),r0ze_abi (01-14-2014)

13. Top | #76

سطح
    19
    تشکر دریافتی
    7,749 بار در 2,523 پست

دستاورد ها:
    نقل قول نوشته اصلی توسط hsaremi نمایش پست ها
    اردلان جان کلا زدی تو فاز منفی گرایی
    داداش بعد از مدت ها یه کاری صورت گرفت یکم نشاط ایجاد کرد موج منفی نده داداش
    اگه خودت که هیچ اگرم نکته ای برات مبهمه خیلیی ها هستن مثل افشین که خودتم قبولش داری میتونی ازش بپرسی
    اما اگه برا تازه وارد ها میگی با خوندن همون تحلیل 3 نفر برتر خیلی چیزا یاد میگیرن و مطمئن باش همه چیز رو نمیشه 1 شبه یاد گرفت آروم آروم باید جلو رفت و تجربه کرد
    شاید شما از تحلیل رضا هم بهتر بلد باشی اما خودت برا همه یا گفتی یا نخواستی بگی
    در کل داداش کشش نده
    من اصلا مال این حرف ها نیستم چه برسه به منفی گرایی خخخخخخ انشالله که همیشه شاد و سربلند و سرخوش باشن همه. والا ما خودمون به سوال های این و اون ج میدیم افشین هم سوال داشت میتونه بپرسه خخخخخخخخ
    اما من منظورم چیزز دیگه بود که خداروشکر مسئولش منظورمارو گرفت البته بعد از کلی تلاش من که بتونم درست و حسابی حرفم رو بزنم اگر خوشی رو از بقیه گرفتم عذر میخوام.

باشد که همگی رستگار شویم
    اردلان
    مشکل ما مغزهای تنگ و دهن های گشادن ... مغز هایی که به سختی چیزی توش میره و دهن هایی که به راحتی هر چیزی ازش بیرون میاد ...

14. 2 کاربر از شوالیه سیاه عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

Hossein-saremi (01-16-2014),kug3000 (01-14-2014)

15. Top | #77

پیشروی سطح: %34 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 266
    سطح
    18
    تشکر دریافتی
    1,181 بار در 650 پست
    دستاورد ها:
    اولین گروهپیشروسه ماه فعالیت
    نقل قول نوشته اصلی توسط شوالیه سیاه نمایش پست ها
    برای این مورد: نظر منم همینه. یگان های کمان کوتاه و منجنیق و قلعه کش و نجیب و جاسوس و دژکوب توی هر خطی میتونن باشن بسته به سبک و چینش یگان ها میتونن برای ضربه گیری قرار بگیرن. سبک روح خان رو نمیشه دلیل گذاشت چون اونها چینده شده و اگر خوب بود با یه 50 کیلو فرانک خالی نمیشدن اما اگر کسی مخالف این مطلب هستش 4تا دلیل دیگه هم مثل اتک جاسوس، نوبت حمله کردنش و موارد دیگه هستش که میشه ثابت کرد ضربه گیر هست و همه جا میتونه باشه و اگر قانع هم نشدن میتونن بیان توی همون تاپیک تا در موردش بحث کنین

راجع به راهنما هم بگم که کلی مشکل داره و میگن که داره ویرایش میشه. خیلی ایرادها و غلط های زیادی داره که باعث زحمت خیلی ها شده.
    در روح خان ها 20 سبک وجود داره که نمیشه گفت بهترین سبک های بازی هستند اما خیلی چیزهارو یاد میدن اما در مورد تحلیل نبرد زیاد کارآمد نیستن و یه نصیحت برای شما امید خان. روح خان رو هیچوقت معیار قرار نده چون سبک هایی بوده که از 4 سال پیش چینده شده و البته کمی با تغییر روح خان ها تغییر کرد اما نمیشه گفت بهترین ها هستند چون کسانی که روح خان ها رو توی تلفات کم شکست دادن برتری سبک و تعداد نیرو داشتن

واما این مورد: من منظور چیز دیگه هستش که سحر خانم توی پست بالای شما دقیقا مورد من شفاف بیان کردن. همین که همه میدونیم جاسوس ضربه گیر هستش خودش میشه یک آموزش و منظور جامع بودن مطالب هستش
    اینکه رضا جان گفته چه مهارت هایی لزوم و چه مهارت هایی در اولویت آخر هستند میشه آموزش. من تمام حرفم همین هستش که خلی راحت میشد این موضوع رو جمع کرد.
    و حق کاملا با امیر قربانی هستش و هرکی میگه اشتباه میکنه کاملا خودش در اشتباه هستش. تکرار شبیه ساز نبرد و گرفتن نتایج مختلف اثبات این حرف هستش

و توی این مورد باهات مخالفم. وظیفه ی دور هم جمع شدن ما اینجا همینه. توی تفاوت سطح بازیکنان موافقم اما وظیفهمون به عنوان یک قدیمی اینه که سطح پایین هارو به سطح های بالاتر و آموزش های حرفه ای تر برسونیم نه با پیام خصوصی بلکه با آموزش همه جانبه الان نتیجه ی نبرد چی شد؟ چرا نباید اون کسانی که توی نظرسنجی اشتباه زدن بدونن که چرا این اتفاق اغتاده اصل مطلب من هم همینه بازم میگم شاید من منظورم رو بد میرسونم مطلب سحر خانم به نظر خیلی واضح مطلب من رو بیان کرده

قربونت برم منم از همون اول دردم همینه. انشالله که پیش به سوی آموزش بیشتر بریم. همین تاپیک باعث شد که من و ارسلان شروع به زدن شبیه ساز کنیم تا ببینیم ارسلانی که میگه لیتوانی میبره و منی که میگم پارس میبره تفاوت حرف هامون توی چیه چون نتونستیم همدیگه رو قانع کنیم خخخخخخخ اما اگر داوران نتیجه رو مینوشتن خودش میشد معیاری برای سنجش بهتر

ممنون بابت پیگیری ها و معذرت بابت دادن زحمت

باشد که همگی رستگار شویم
    اردلان
    سلام اردلان
    درمورد اون جایی که آبی و سبز کردم باهات مخالفم .
    اونجایی که آبی کردم : درمورد دو یگان محاصره مذکور موافقم همه جایی میشه گذاشتشون . ولی درمورد جاسوس و کمان دار کوتاه مخالفم با ذکر دلیل.
    تعریف ما از ضربه گیر چی هست ؟ همه میدونیم که هر یگانی که سطح سلامت داشته باشه میتونه به عنوان ضربه گیر استفاده بشه . و همه یگان ها هم سطح سلامت دارن . حالا چی میشه که از بعضی یگان ها به عنوان ضربه گیر استفاده میشه ؟
    ما 5 یگان اصلی داریم. صلیبی ، سنگین ، بالستیک ، کماندار بلند و یگان خاص . حالا ما بسته به هدفی که از دوئل یا غافلگیر کردن دشمن داریم این یگانها رو در خطوط مورد نظرمون قرار میدیم .
    ضربه گیر به یگان هایی گفته میشه که در کنار این یگان ها در خطوط مختلف گذاشته بشه تا اتک دشمن منحرف بشه . یعنی اگر یگان خاص در خط 4 هست هرچی یگان دیگه تو اون خط باشن میشن ضربه گیر یگان خاص. حتی کماندار بلند هم اگه خط 4 باشه میشه ضربه گیر یگان خاص
    برای خط 1 و 2 و 3 هم همینگونه هست .
    ولی در سبک مدافع در مسابقه دقت کنید.

به نظر شما الان این 3 یگان خط 3 ضربه گیر هستند ؟
    من که فکر نمیکنم .
    راستی من در تحلیلم نوشته بودم استفاده از کماندار کوتاه در مکان نا مناسب . در حالی که جاش خیلی هم خوبه . من فکر میکردم تو خط 4 استفاده شده ولی الان میبینم خط 3 هست . من طوری که حساب کردم از دوتا داور 8 گرفتم از یکی 7 و نیم . فکر کنم این خیلی تاثیر داشته .
    و اما در مورد جاسوس و کماندار کوتاه و مکانشون . جاسوس اگر تو خط یک باشه امکان این که بتونه تعدادی از یگانهای دشمن رو بندازه وجود داره و میتونه ضربه گیری هم بکنه . ولی اگر خط دیگری غیر از 1 باشه فقط ضربه گیری میکنه و نمیتونه اتک بده . اگر 100 جاسوس داشته باشیم ، یعنی اینکه ما از اتک دادن 200 یگان خودمون جلوگیری کردیم(ضربه گیری کردیم برا دشمن به طور کاملا خودجوش) اتک خوردن هم که هرجا باشه اتک میخوره
    کماندار کوتاه هم به همین ترتیب. وقتی خط 4 باشه از اتک دادنش جلوگیری میشه یعنی به دشمن ضربه نمیزنه و ما برای دشمن ضربه گیری کردیم
    به این عکسا دقت کنید تا متوجه بشید از اتک هیچ یگانتون نباید بگذرید حتی جاسوس . در عکس زیر جاسوسای من 100 تا هستند .

و این عکس

به قول kug3000 دامنه خانوارز خیلی گسترده هست و هر کس بنا به تجربه ای که داره تحلیل هایی برای خودش میکنه . و بعضی مواقع هم اختلاف نظر پیش میاد . درمورد مسابقه اول من یه مطلبی بگم . کسی که این دو سبکو به این ترتیب در مقابل هم قرار داده ، هر نظری درمورد مسابقه بده من یکی بدون هیچ درنگی میپذیرم
    البته حرف اردلانم مسابقه نبود . خدایی منم وقتی دیدم 6 نمره و نیم کم گرفتم خیلی بهم برخورد حالا اردلان و ارسلان و چند نفر دیگه تحلیلاشونو فقط سطحی نوشتن اما من که کامل از نظر خودم نوشتم منتظر 6 و نیم نمره کسری نبودم ولی حالا که میبینم سوتی دادم در مورد کمان کوتاه میبینم واقعا شانس آوردم که اول شدم

16. 4 کاربر از persian.gulf.boy عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

Hossein-saremi (01-16-2014),kug3000 (01-14-2014),شوالیه سیاه (01-15-2014),یوکیمورا (01-14-2014)

17. Top | #78

پیشروی سطح: %98 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 14
    سطح
    23
    تشکر دریافتی
    1,714 بار در 897 پست

دستاورد ها:
    دوستیاولین گروهپیشرودستآورد تگ - درجه 1تگر حرفه ای!
    چی شده ؟

18. Top | #79

سطح
    19
    تشکر دریافتی
    7,749 بار در 2,523 پست

دستاورد ها:
    نقل قول نوشته اصلی توسط persian.gulf.boy نمایش پست ها
    سلام اردلان
    اونجایی که آبی کردم : درمورد دو یگان محاصره مذکور موافقم همه جایی میشه گذاشتشون . ولی درمورد جاسوس و کمان دار کوتاه مخالفم با ذکر دلیل.
    تعریف ما از ضربه گیر چی هست ؟ همه میدونیم که هر یگانی که سطح سلامت داشته باشه میتونه به عنوان ضربه گیر استفاده بشه . و همه یگان ها هم سطح سلامت دارن . حالا چی میشه که از بعضی یگان ها به عنوان ضربه گیر استفاده میشه ؟
    ما 5 یگان اصلی داریم. صلیبی ، سنگین ، بالستیک ، کماندار بلند و یگان خاص . حالا ما بسته به هدفی که از دوئل یا غافلگیر کردن دشمن داریم این یگانها رو در خطوط مورد نظرمون قرار میدیم .
    ضربه گیر به یگان هایی گفته میشه که در کنار این یگان ها در خطوط مختلف گذاشته بشه تا اتک دشمن منحرف بشه . یعنی اگر یگان خاص در خط 4 هست هرچی یگان دیگه تو اون خط باشن میشن ضربه گیر یگان خاص. حتی کماندار بلند هم اگه خط 4 باشه میشه ضربه گیر یگان خاص

من که فکر نمیکنم .
    راستی من در تحلیلم نوشته بودم استفاده از کماندار کوتاه در مکان نا مناسب . در حالی که جاش خیلی هم خوبه . من فکر میکردم تو خط 4 استفاده شده ولی الان میبینم خط 3 هست . من طوری که حساب کردم از دوتا داور 8 گرفتم از یکی 7 و نیم . فکر کنم این خیلی تاثیر داشته .
    و اما در مورد جاسوس و کماندار کوتاه و مکانشون . جاسوس اگر تو خط یک باشه امکان این که بتونه تعدادی از یگانهای دشمن رو بندازه وجود داره و میتونه ضربه گیری هم بکنه . ولی اگر خط دیگری غیر از 1 باشه فقط ضربه گیری میکنه و نمیتونه اتک بده . اگر 100 جاسوس داشته باشیم ، یعنی اینکه ما از اتک دادن 200 یگان خودمون جلوگیری کردیم(ضربه گیری کردیم برا دشمن به طور کاملا خودجوش) اتک خوردن هم که هرجا باشه اتک میخوره
    کماندار کوتاه هم به همین ترتیب. وقتی خط 4 باشه از اتک دادنش جلوگیری میشه یعنی به دشمن ضربه نمیزنه و ما برای دشمن ضربه گیری کردیم
    به این عکسا دقت کنید تا متوجه بشید از اتک هیچ یگانتون نباید بگذرید حتی جاسوس . در عکس زیر جاسوسای من 100 تا هستند .

و این عکس

به قول kug3000 دامنه خانوارز خیلی گسترده هست و هر کس بنا به تجربه ای که داره تحلیل هایی برای خودش میکنه . و بعضی مواقع هم اختلاف نظر پیش میاد . درمورد مسابقه اول من یه مطلبی بگم . کسی که این دو سبکو به این ترتیب در مقابل هم قرار داده ، هر نظری درمورد مسابقه بده من یکی بدون هیچ درنگی میپذیرم
    البته حرف اردلانم مسابقه نبود . خدایی منم وقتی دیدم 6 نمره و نیم کم گرفتم خیلی بهم برخورد حالا اردلان و ارسلان و چند نفر دیگه تحلیلاشونو فقط سطحی نوشتن اما من که کامل از نظر خودم نوشتم منتظر 6 و نیم نمره کسری نبودم ولی حالا که میبینم سوتی دادم در مورد کمان کوتاه میبینم واقعا شانس آوردم که اول شدم
    منم با حرفت مخالف هستم
    توی ضربه گیر بودنش که حرفی نیست
    اما اینم بدون در صورتی اتک رو رد میدن که از اون یگان دیگه نداشته باشی و توی بردش نباشه
    مثلا اگر جاسوس خط 2 بود و بجاش منجنیق خط 1 بود توی عکس بالای منجنیق ضربه میخورد و مطمئنا خیلی کمتر کشته میشد و توی عکس دوم چون جاسوس خط 2 بود و نمیتونست اتک بده سواره های دیگه که بودن و قبلش حسابی از خجالت خط 1 حریف در میومدن. غیر از اینه؟ واقعا الان جاسوس واقعا 4تا اتک رو حیف کرده نه اینکه بخواییم به حمله کردنش افتخار کرد

مورد دیگه اینه که نبردها کاملا تصادفی هستش
    همینقدر میشه با دیدن آنالیز دوره های زیاد فهمید که اول محاصره ها و بعدش کمان ها و سواره ها و پیاده ها در صورت موندن اتک میدن
    اینکه چند راند میدن و چند راند میخورن همه بسته به تعدادشون و شانس بازیکن داره
    برای امتحان شما بالستیک رو 300 تا بزار توی راند اول میبینی 2 تا اتک میده تعداد رو بکن 1300 4 تا میده که این هم بازم تصادفی و شانسی هستش.

در کل حرف بسیاره هیچکس نمیتونه 30 نمره رو کامل بگیره اما میشه بهترین تحلیل هارو انتخاب کرد البته اونم نسبت به تحلیل بقیه

باشد که همگی رستگار شویم
    اردلان

19. کاربر زیر از شوالیه سیاه برای ارسال این پست تشکر کرده است:

persian.gulf.boy (01-15-2014)

20. Top | #80

پیشروی سطح: %65 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 35
    سطح
    5
    تشکر دریافتی
    104 بار در 58 پست

دستاورد ها:
    دوستیسه ماه فعالیت500 امتیاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط persian.gulf.boy نمایش پست ها
    سلام اردلان

من که فکر نمیکنم .

و این عکس

سلام من ریش سفید که ازابتدای دن7 بازی میکنم و خیلی از بنوبه خود از شما و آقا اردلان تشکر میکنم.
    بنظر بنده حقیر سراپاتقصیر از بحث شما دونفراستفاده زیادی بردم و از اینکه هردوشما قصد آموزش را دنبال میکنید و منظور خدای ناکرده مطرح کردن خودرا ندارید بربنده ثابت شده!
    از وقتی که برای انجام رسالت خودتون (آموزش آنچه که میدانید)گذاشتید تشکرو قدردانی میکنم.خیلی هارو دیدم که در دادن آموزش خساست ورزیده و از روی تکبر حتی سئوال کننده را عمدا گمراه کردند درحالیکه شما خالصانه اطلاعات خودتون رو برای همه در طبق اخلاص گذاشتید.سپاسگذارو دعاگوی شما هستم ومنتظر دیدن مناظره های آموزشی ازاین دست هستم.

21. 3 کاربر از ریش سفید عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

HamidHilton (01-15-2014),شوالیه سیاه (01-15-2014),persian.gulf.boy (01-15-2014)

صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 678

کلمات کلیدی این موضوع