• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: سبکهای بازی جنگهای فضایی

1. Top | #1

سبکهای بازی جنگهای فضایی

با سلام خدمت همه دوستان

با توجه به پیام جدیدی که از طرف مدیریت ارسال شده.
    مبنی براینکه کسانی بر سبک بازی بعضیا اعتراض دارند که احتمالا سبک (امتیاز منابع پایین وامتیاز جنگ بالا) هست.
    میخوام بگم که سبک هر کسی دست خودش هست واین نوع بازی کردن به تجربه فرد بستگی دارد
    کسانی که در راندهای قبل بازی کردن شاید منو بشناسند که با اسم flash back بازی میکردم والانم دارم بگی نگی بازی میکنم ولی نه مثل راندهای قبل!
    تو راندهای قبل من هم سبک (امتیاز منابع کم وامتیاز جنگ بالا) را داشتم وخیلی خوب جواب داد در عرض 1 ماه تونستم رینکینگ 1 رو در اختیار بگیرم ولی چون عید شد وبه مسافرت رفتم حدود 20 روز نبودم پس بعدشم دیگه به بازی ادامه ندادم چون دیگه حسش نبود
    خلاصه اینکه سرتونو درد نیارم شمایی که اعتراض دارید بدلیل این هست که تجربتون تو این بازی کمه وفقط دونبال ارتقاع منابع وتحقیق هستید ونمیدونید که چه چیزیو ارتقاع بدید چه چیزیو ندید.به همین دلیل امتیاز منابع شما زیاد میشه ودر اوایل بازی نمیتونید افراد زیادیو بزنید یا بهشون حمله کنید بعد حوصله شما سر میره هی منابعتونو ارتقاع میدید یا تحقیقاتونو میبرید بالا پس برید بازی کردن رو یاد بگیرید واز سبک بازی دیگران هم ایراد نگیرید اگر یه روزی منو جوو بازی بگیره منم به همین سبک بازی خواهم کرد.

با تشکر:

2. کاربر زیر از **#FLASH***BACK#** برای ارسال این پست تشکر کرده است:

xhorax (01-15-2014)

3. Top | #2

پیشروی سطح: %15 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 85
    فعالیت کل: %0.2
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    8 بار در 8 پست

دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز
    بیا
    یه نوب کش دیگه اضافه شد
    چقدرم ادعا دارن اینا
    اخه زدن یه مشت تازه کار و نوب اینقدر سخته یعنی ؟؟؟
    بگو از ستاره میترسیم منابع پایین بازی میکنیم دیگه چرا طفره میری
    اقا مدیریت محترم این درسته رنک 2 یا 3 بازی بیاد رتبه 100 رو بزنه
    و رتبه های بالا هم نتونن اتک ستاهر بدن به این بازیکنا ؟؟؟
    لااقل مثل قبلش کنید که اتک ستاره رنجش از روی امتیاز کل حساب شه
    تا این بازیکنا نشون بدن چند مرده حلاجن

4. کاربر زیر از blue rick برای ارسال این پست تشکر کرده است:

mr.mahdi (01-17-2014)

5. Top | #3

پیشروی سطح: %74 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 53
    فعالیت کل: %0
    سطح
    8
    تشکر دریافتی
    17 بار در 9 پست

دستاورد ها:
    یک سال ثبت نام1000 امتیاز
    سلام احتراما با این که جنابعالی رو میشناسم و تو همون راند شما هم منو میشناسید باید بگم عزیز دل صاف کردن بازیکن هایی که راند اولشونه و چیزی از بازی سر درنمیارن زیاد حرفه ای بودن نمی طلبه (ضمن اینکه 90 درصد تازه واردها رو از بازی میپرونید و دلیل اصلی خلوت بودن سرور ایران همینه) کشاورزی شاید حرفه ای بودن نخواد ولی بازی با یگان ویژه هنر میخواد اینکه چطور بزنی چطور دفاع کنی ، اسم نمی برم ولی همین آقایی که ادعا دارن تو نمکسیا در حد لالیگا تو همون راند مورد نظر شما امتیاز منابعشو آورد بالا منم تو شروع زیادی ازش عقب بودم ولی نهایتا ایشون با این همه ادعا دونه دونه سیاره هاشو در حالی که آنلاین بود زدم هیچ کاری نمیتونست بکنه از همون راند هم آقا زده تو کار امتیاز منابع پایین و داره تازه کارها رو جارو میکنه و بازم همچنان مدعی هست ، خوب یادمه دویل رو میزد با یگان ویژه همچین امتیازی بهش میداد که ما از خنده روده بر میشدیم و میگفتیم اینی که اینقدر ادعا داره همینه ! بله دوست بسیار گرامی من یادمه شما از 24 ساعت 25 ساعتش آنلاین بودین ولی خدا شاهده اگه اتک ستاره رو بزارن رو امتیاز کل کارتون زیادی سخت میشه ضمن اینکه اگه مزایده رو محدودش کنن خیلی بهتر میشه الان عملا تولید سفینه فقط کار مبتدی هاس و کسی که بازی سرش بشه عمرا دنبال ساخت نیست ، یا حق

6. 2 کاربر از mr.mahdi عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

blue rick (01-16-2014),YULAREN (02-14-2015)

7. Top | #4
    1:من مخالف اینم که مزایده برداشته بشه وبنظر من یکی از چیزایی که این بازیو مثتثنا کرده همین مزایده هست که کل کل توش خیلی حال میده مهدی جان. اگه اشتباه نکنم شما توی راندهای قبل با من هم اتحادی ورفیق بودی ؟
    2:ضمن خطاب به همه کسانی که پست گذاشتن به شما بزارید طور دیگه بگم اگه کسی نتونه تمام وقتشو بذاره واسه بازی وحداکثر از 24 ساعت 6 ساعت بازی کنه اونوقت اون فرد چه جوری باید با کسانی که 24 بازی میکنن به رقابت بپردازه؟
    خوب معلومه اونی که 24 بازی میکنه میزنه اون یکیو میتر کونه . خوب پس باید این طرف سبک بازیشو عوض کنه پس مجبور 10 نفر اول بازیو بذاره کنار وبا بقیه به رقابت بپردازه
    3:من کاری به بقیه ندارم ولی اگه من خودم بازی رو شروع کنم لازم ندارم که 24 انلاین باشم وحداکثر روزی 6 ساعت بیشتر نمی طلبه که بازی کنم
    ببین مشکلات این بازی خیلی هست :یکی اینکه شبها هم میشه بازی کنی واین خیلی بده چون مگه مردم خواب ندارن یا اونایی که شبا هم بازی میکنن رباط هستن که خسته نمیشن از صبح طرف میبینی انلاین تا 2الی3 شب این نشون میده که چند نفری دارن با یک اکانت بازی میکنن که خدا میدونه چندتا اکانت مولتی دارن.
    زیاد خودتونو خسته نکنید این سبک از هر لحاظ خوبه وبه همه ی دوستان وبازی کنانی که نمیتونن مثل اکبر بیکارها 24 پشت کامپیوتربشینن پیشنهاد میدم .........حرف نداره.......

با تشکر:flash*back

8. 2 کاربر از **#FLASH***BACK#** عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

thewildsocer (01-24-2014),xhorax (01-18-2014)

9. Top | #5

پیشروی سطح: %15 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 85
    فعالیت کل: %0.2
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    8 بار در 8 پست

دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز
    1. همین مزایده باعث شد این بازی اینقد خلوت بشه
    2. خب معلومه کسی که زیاد وقت بزاره اول میشه شما هم اگه وقتت کم امتیاز پایین بازی کن مشکلی نیست مشکلی اینه که باید مثل قبل بشه و ضریب اتک ستاره از روی امتیاز کل حساب بشه گرفتی چی میگم !!!
    3. چه ربطی داره شاید یکی شب کاره یا اصلا روزا میخوابه

کلا کسی با این سبک مشکلی نداره مشکل اینه شما بازیکانای تازه وارد و نوب رو میزنید و پلیر رو کم میکنید
    و از اتک ستاره هم بی نصیب می مونید
    فک میکنی اگه اتک ستاره از روی امتیاز کل بود الان این امانوئل و کات و خیلیای دیگه الان تک سیاره نبودن ؟

10. کاربر زیر از blue rick برای ارسال این پست تشکر کرده است:

YULAREN (02-14-2015)

11. Top | #6

پیشروی سطح: %74 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 53
    فعالیت کل: %0
    سطح
    8
    تشکر دریافتی
    17 بار در 9 پست

دستاورد ها:
    یک سال ثبت نام1000 امتیاز
    دقیقا منم موافق جناب blue rick هستم ، من خودمم خوره مزایده بودم تو راندهایی که بازی کردم فول تایم و کمتر کسی هم میتونست رو دست من بزنه اما این مزایده باعث میشه اولا ساخت ساز سفینه کاری عبث به نظر بیاد در حالی که جزو ویژگیهای بازی هست و اینکه دیگه کسی دنبال بالا بردن کارخونه و ... نباشه چون تمام سفینه ها رو از همین جا تامین میکنه ( در حالی که برای یه بازیکن آماتور تو راهنما نوشته برای ساخت سفینه فلان کن فلان کن در حالی که نمیدونه فقط کسایی که هیچی از بازی سر در نمیارن میرن سفینه میسازن و با سخت و ساز به هیچ جا نمی رسن ) ضمن اینکه چون ضریب ستاره به امتیاز پایین ها نمیرسه همینجوری راحت با زدن آماتورها امتیاز میگیرن در حالی که اون بالایی ها با امتیاز منابع بالا باید 24 ساعته مراقب باشن اتک ستاره روشون نیاد پس این یه رقابت نابرابر هست ضمن اینکه همنیجور که دوست بسیار گرامی بنده **#FLASH***BACK#** گفتن بله زیاد نیاز به ساعت بالای بازی هم ندارن بر خلاف اون چیزی که مدیر عزیز تصور میکنن خودم تو راند 9 بود فکر کنم تو یه هفته بالای 2 میل امتیاز نبرد گرفتم از همین پایینی ها اونم با روزی نهایتش 5 ساعت بازی در حالی که تو راند 11 پدرم در اومد مجبور بودم روزی بالای 14 ساعت باشم تا بتونم رتبه رو حفظ کنم ، پیشنهاد میکنم با قرار دادن اتک ستاره بر مبنای امتیاز کل یه مقدار به بازی جذابیت بیشتری اضافه کنید ضمن اینکه در مورد مزایده هم یه محدودیت درست و حسابی باید گذاشت تا یکمم به ساخت ساز توجه بشه

12. کاربر زیر از mr.mahdi برای ارسال این پست تشکر کرده است:

blue rick (01-19-2014)

13. Top | #7
    1.به هر حال من که با این سبک مشکلی ندارم اگه امتیاز جنگ هم مبنا تغیر بکنه باز به یه سبک دیگه بازی میکنم همیشه یه راه حل جدید وجود داره
    2.به هر حال وقتی کسی بدونه دعوت از سوی کسی دیگه به این بازی میاد وبخواد خودش این بازیو یاد بگیره موی سرش سفید میشه این بازیو کسی به من یاد داده واینکه شما به فکر خودتون باشید واماتورهارو بیخیال بشید چون بعد یه مدت که ببینن شما یا ماهایی که به سبک خودمون بازی میکنیم شتکشون میکنیم بازیو رها میکنن وعملا بازی بین 50 نفر اوله وبقیه ول معطلا از اینکه وقتتونو گذاشتین ممنونم!
    دوست همه ی شما: flash back

14. Top | #8
    نظرتون در مورد سبک الهه سطح 6 تو امتیاز 500 کیلو چیه؟