• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

صفحه 3 از 6 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 58

موضوع: باز هم قبیله 20

1. Top | #1

پیشروی سطح: %28 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 145
    فعالیت کل: %0
    سطح
    8
    تشکر دریافتی
    100 بار در 43 پست
    دستاورد ها:
    دوستیسه ماه فعالیت1000 امتیاز

باز هم قبیله 20

باز هم قبیله 20 تونست پس از 5 راند با کمک همه دوستان رنک 1 قبایل رو بگیره

تو این راند از اول قصد جدی بودن رنک قبیله نبودم و فقط گفتیم تجدید خاطره بشه به یاد گذشته ولی در وسطهای راند دایه های عزیز تر از مادر که فکر کردن قبیله 20 ارث باباشونه شروع کردن به سم پاشی کردن که چرا قبیله رو راه انداختید کسانی که حتی رفتن قبیله کاسپین که نذارن این قبیله اول بشه ولی با کمک همه قدیمیها ما هم جدی گرفتیم و هم رنک انفرادی رو گرفتیم که در تاریخ دنیای دو رنک 1 تا 6 نشده 5 نفر از یک قبیله باشن

این راند با کمک دوستانی مثل جوکر که رنک 1 رو گرفت سیامک و علی گلادیاتور عزیز که رنک دو رو گرفتن مصطفی عزیز که خیلی کمکمون کرد

وحید و حسن و مرتضی که رو اکانت وحید بازی کردن و باعث شدن دو سه تا از کاسپینی ها برن هلند و برزیل حمید عزیز حمیت ارکاتاش خودمون که کلی هولش دادیم تا موتورش گرم شد کلی کل کل کرد با علی اهنی تا هر روز بخندیم و شاد بشیم صابر عزیز ریچارد خودمون که خیلی زحمت کشید ممدلره مهرداد کرمی و علی یوری درسته نبود ولی اکانتش کنار ما بود و باعث دلگرمی شد دو تا داداشهای گلمون امید و ارش و همچنین نیما و فهد عزیز و ارشیم همه و همه از نفر اول تا اخر کمک کردن تا بتونیم این قبیله رو اول بکنیم جا داره از سینا عزیز تشکر کنم که گذاشت من اینکار رو بکنم و نذاشت بعضی ها قبیله رو از بین ببرن
    هر چی بیشتر پشت سرت حرف بزنن معلومه بزرگتر شدی

2. 9 کاربر از aminoosh عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

.arkatash. (02-05-2014),adel.sadeghi (02-05-2014),Amasird (12-12-2018),AMB313 (02-05-2014),arazkuchulu (02-05-2014),dani1421387 (02-05-2014),Hamed-Tk (02-05-2014),mostafa1988 (02-05-2014),mr.black (02-18-2014)

3. Top | #21

پیشروی سطح: %28 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 218
    فعالیت کل: %2.0
    سطح
    12
    تشکر دریافتی
    1,284 بار در 587 پست

دستاورد ها:
    1000 امتیازسه ماه فعالیت
    نقل قول نوشته اصلی توسط farrhad نمایش پست ها
    داداشه من من 32 سالمه و به اندازه خودم مال و اموال و نفرات دارم و 3000 تا که هیچ 3 میلیاردشم برام مهم نیست.
    این حرکت زشته.
    بزرگواری کن تو پیام خصوصی شماره سینا رو برام بفرست.
    از گوشی موبایلم پاک شده
    عزیز دل ما هم به اندازه کافی سن داریم که بفهمیم شما از روی خصومت شخصیت داری این حرفارو میزنی.
    این حرفات توهین به من، امیر و شخص سینا پلایائه. 32 سال سنته ولی فک میکنم وقتی بخوای بچه بازی دربیاری از یه بچه 10 12 ساله هم بچه تر میشی. راند قبل دن 4 من با اک امینوش 25 کیلو سکه برای رنک قبایل خرج کردم و رنک 1 و 2 قبیله رو با هم گرفتیم و امیر هم فقط بهم گفت دمت گرم داداش. 3 کیلو سکه پولش میشه 60 70 هزارتومن. که پول خورد تو جیب من یا امیر هم نیست. امیر همین راند بیش 50 کیلو سکه خرج کرد رو اک سینا همش هم خرید. زبون آدمی زاد که میفهمید؟ فارسی هم دارم صحبت میکنم. اگه نمیفهمید بگید برم همینا رو تو گوگل ترنسلت به زبون مورد دلخواهتون تبدیل کنم بذارم اینجا. اگه فهمیدید هم لطف کنید تمومش کنید.
    ویرایش توسط Hamed-Tk : 02-19-2014 در ساعت 07:39 PM

بازنشستگی رو عشق است

4. Top | #22

پیشروی سطح: %22 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 78
    فعالیت کل: %0.8
    سطح
    4
    تشکر دریافتی
    11 بار در 10 پست
    دستاورد ها:
    200 امتیازسه ماه فعالیت
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamed-Tk نمایش پست ها
    عزیز دل ما هم به اندازه کافی سن داریم که بفهمیم شما از روی خصومت شخصیت داری این حرفارو میزنی.
    این حرفات توهین به من، امیر و شخص سینا پلایائه. 32 سال سنته ولی فک میکنم وقتی بخوای بچه بازی دربیاری از یه بچه 10 12 ساله هم بچه تر میشی. راند قبل دن 4 من با اک امینوش 25 کیلو سکه برای رنک قبایل خرج کردم و رنک 1 و 2 قبیله رو با هم گرفتیم و امیر هم فقط بهم گفت دمت گرم داداش. 3 کیلو سکه پولش میشه 60 70 هزارتومن. که پول خورد تو جیب من یا امیر هم نیست. امیر همین راند بیش از 50 کیلو سکه خرج کرد رو اک سینا همش هم خرید. زبون آدمی زاد که میفهمید؟ فارسی هم دارم صحبت میکنم. اگه نمیفهمید بگید برم همینا رو تو گوگل ترنسلت به زبون مورد دلخواهتون تبدیل کنم بذارم اینجا. اگه فهمیدید هم لطف کنید تمومش کنید.

حاج آقای گل گلاب.
    فکر کنم شما متوجه نمیشی.
    بحث 3000 تا سکه نیست.
    شما پولدار..
    شما سکه باز
    فرض کن ما هم فقیره به نان شب محتاج.

حرفم منطقیه

آقا این حرکت که هم بازیاتو لحظه آخر به هر دلیلی اخراج کنی که مثلا 3000 تا سکه ناقابل بمونه تو پرو فایلت و اینکه تو پروفایل اونا اثری از زحمت این راندشون نمونه
    خدایی زشت نیست؟؟؟؟

میخوای من ترجمشو بزارم ملتفت شی.

حاجی شماره سینا رو بفرست برام ببینم چی میگه اگه میخوای تموم شه.

سینایی که من میشناسم آقا تر از این حرفاست که این حرکت مورد تاییدش باشه.

این حرکت از هر کسی بر نمیاد.
    سر تو از زیر برف در بیار داداشه بزرگه من

5. Top | #23

سطح
    12
    تشکر دریافتی
    1,284 بار در 587 پست

دستاورد ها:
    1000 امتیازسه ماه فعالیت
    حاج آقای گل گلاب.
    فکر کنم شما متوجه نمیشی.
    بحث 3000 تا سکه نیست.
    شما پولدار..
    شما سکه باز
    فرض کن ما هم فقیره به نان شب محتاج.

حرفم منطقیه

آقا این حرکت که هم بازیاتو لحظه آخر به هر دلیلی اخراج کنی که مثلا 3000 تا سکه ناقابل بمونه تو پرو فایلت و اینکه تو پروفایل اونا اثری از زحمت این راندشون نمونه
    خدایی زشت نیست؟؟؟؟

میخوای من ترجمشو بزارم ملتفت شی.

حاجی شماره سینا رو بفرست برام ببینم چی میگه اگه میخوای تموم شه.

سینایی که من میشناسم آقا تر از این حرفاست که این حرکت مورد تاییدش باشه.

این حرکت از هر کسی بر نمیاد.
    سر تو از زیر برف در بیار داداشه بزرگه من
    تو شخصی هم بهتون گفتم. شمارتون رو دادید سینا لازم بدونه خودش بهتون زنگ میزنه.
    آهان. حالا شد. هرچند تناقض هنوز تو حرفات هست. یعنی یه جا یه چیزی میگی بعد خودتو نقض میکنی. اگه ما پولدار مایه داریم 3هزارتا سکه رو دقیقا بگو میخوایم چیکار؟ که سکه ی دو روزه اکانت من هم نیست. دوبار خرید و خرید اضافه بزن تمومه

قصدت از این حرفا دلسوزیت برای بازیکنای 20 نیست. اینو من میدونم خودت میدونی همه هم میدونن جیگر طلا. خصومت شخصی داری با امیر جور دیگه دنبالش بگرد. لطف کن توهین نکن. ختم کلام واقعا زشته از یه آدم 32 ساله چنین رفتارایی. خداییش فکر کردم 12 13 سالته با این حرفات. خوش باشی : X

بازنشستگی رو عشق است

6. Top | #24

سطح
    4
    تشکر دریافتی
    11 بار در 10 پست
    دستاورد ها:
    200 امتیازسه ماه فعالیت
    تو شخصی هم بهتون گفتم. شمارتون رو دادید سینا لازم بدونه خودش بهتون زنگ میزنه.
    آهان. حالا شد. هرچند تناقض هنوز تو حرفات هست. یعنی یه جا یه چیزی میگی بعد خودتو نقض میکنی. اگه ما پولدار مایه داریم 3هزارتا سکه رو دقیقا بگو میخوایم چیکار؟ که سکه ی دو روزه اکانت من هم نیست. دوبار خرید و خرید اضافه بزن تمومه

قصدت از این حرفا دلسوزیت برای بازیکنای 20 نیست. اینو من میدونم خودت میدونی همه هم میدونن جیگر طلا. خصومت شخصی داری با امیر جور دیگه دنبالش بگرد. لطف کن توهین نکن. ختم کلام واقعا زشته از یه آدم 32 ساله چنین رفتارایی. خداییش فکر کردم 12 13 سالته با این حرفات. خوش باشی : X
    آقا من خصومت شخصی دارم با کسی که همچین حرکاتی میکنه.
    دلم برا کسایی میسوزه که مثل پسر عمه م شب و روزشونو برا این قبیله میزارن بعد یکی این حرکت کثیف رو انجام میده.
    نمیتونستید بعد از ریست شدن قبیله رو منحل کنید؟؟؟
    والا امثال من خیلی خوب میدونیم این بازی ارزش یه لحظه فکر کردنم نداره اونم فقط بخاطر همینکارا و بخاطر نو رسیده هایی مثل شما.
    شما که زنگ که نمیزنید شماره هم نمیدید چون روتون سیاهه.

دیگه تموم میکنم.
    خواستید بزنگید
    هر کی باید هر چی بفهمه فهمید.

7. Top | #25

سطح
    8
    تشکر دریافتی
    100 بار در 43 پست
    دستاورد ها:
    دلم برا کسایی میسوزه که مثل پسر عمه م شب و روزشونو برا این قبیله میزارن بعد یکی این حرکت کثیف رو انجام میده.
    والا امثال من خیلی خوب میدونیم این بازی ارزش یه لحظه فکر کردنم نداره اونم فقط بخاطر همینکارا و بخاطر نو رسیده هایی مثل شما.

دیگه تموم میکنم.
    خواستید بزنگید

من خودم اومدم اولا کی گفته 3000 تا سکه میدن اگه مبدادن موقع ریست باید میدادن من درست 1 ساعت قبل از ریست راند یعنی زمانی که دنبا ریست میشه و همه سطح ها 0 میشه اینکار رو کردم چون راند جدید با اکانت خودم بازی میکنم و نمیتونستم با اک جدید ان لاین بشم چون بن میکنن شما هم چون اطلاع نداری حرف مفت نزن پسرخاله ات کی هست یگو شماره حساب بده 3000 تا سکه بریزم حسابش تازه یه دو دو تا 4 تا هست 18 نفر تو قبیله بودن گیریم حرف تو درست 3000 تا یکه دادن که ندادن ( اگه دادن هر کدوم از مدیر ها هستش بیاد اعلام کنه من بدونم چون اگه همچین چیزی هست الان باید 3000 تاسکه به حساب من اومده باشه و من طلب کار از خانوارز ) میشه نفری 166 تا سکه من تو قبیله مون زیر 300 تا به کسی سکه ندادم که با ارتش بسازه یا وفداری کم کنه منابع هم الی مااشالله اگه بدونم اون پسر خاله جانت کی هست اعلام میکنم تازه من به اکانت داش احمد تو قبیله کاسپین هم 230 تا سکه دادم که قیض اون رو به سیامک واحدی دادم که بهش بده عمو جون سوزش از جای دیگه است من اراده کنم قبیله اول میکنم حالا هر قبیله ایی که میخواد باشه پس لطفا اتش نشانی خبر کن

8. کاربر زیر از aminoosh برای ارسال این پست تشکر کرده است:

Hamed-Tk (02-19-2014)

9. Top | #26

سطح
    12
    تشکر دریافتی
    1,284 بار در 587 پست

دستاورد ها:
    1000 امتیازسه ماه فعالیت

دیگه تموم میکنم.
    خواستید بزنگید
    جوابتو گرفتی از امیر؟
    یعنی از ته دلم برات متاسفم که امیر به بازیکنای قبیله اش سکه هم داده و تو که همه جات داره میسوزه میای اینجوری حرف میزنی.
    اصلا یه سوال. تو سر پیازی ته پیازی چیکاره ای؟ پسر عمه ات تو قبیله بوده؟ دمش گرم. رنک گرفتیم به کوری چشم تو و امثال تو که تو 20 نبودین. تو چیکاره ای این وسط؟ چرا از اینو اون بالا میری؟
    من نو رسیده ام؟ بابا تو دیگه خیلی نوبی. برو یه نگاه به سوابق بنداز بعد قدقد کن خوشگل پسر.
    مشکل مالی داری نمیتونی سکه بخری بگو برات بگیریم. غصه نخور خیر زیاد داریم .
    و شرمنده من با بی ادبایی مثل تو حرف نمیزنم که بخوام بهت زنگ بزنم. کلا هم خودتو جدی نگیر یه شوخیی الان واسه ما داریم میخندیم بهت
    ویرایش توسط Hamed-Tk : 02-19-2014 در ساعت 08:43 PM

بازنشستگی رو عشق است

10. Top | #27

سطح
    8
    تشکر دریافتی
    100 بار در 43 پست
    دستاورد ها:
    تازه رفتم اونور خوندم دیدم صابر خوب حالا قشنگ شد پسر عمه ات اکانت صابر بالای 10 میلیون منابع از من گرفته و دو بار دو تا 300 تا سکه بهش دادم تا بتونه وفاداری کم کنه قلعه بگیره حتی قلعه ازش دزدیدن توسط اکانت ومپایر کل کاسپینو به خونخواهیش به خاک و خون کشیدم طوری که من از امریکا برگشته بودم رسیده بودم دوبی سر این موضوع حدود 1 ساعت با موبایل با داش محسن تلفنی صحبت کردم چرا ومپایر قلعه اونو دزدیده فکر کنم تلفن من 1 طرفه شد چون پول موبایل برای من حساب میشد حدود 175 هزار تومان تلفنم شد بعدش داش محسن گفت چون اون رفته محافظت تو کاری به بچه های ما نداشته باش کلی حرف زدیم حتی داش احمد و قرار شد تک قلعه کنیم مارشهامون هم روش بود تا اینکه جاش جود رشیدی رفت محافظت ما هم بیخیال شدیم گفتیم یر به یر شدیم داداش خجالت بکشی بد نیست دیگه کل سرور میدونن من به خاطر قبیله از رنک شخصی که 70 میلیون با نفر دوم اختلاف داشت گذشتم به خاطر یه قول شما بگو کجا میسوزه ما اونجا رو خاموش کنیم
    ویرایش توسط aminoosh : 02-19-2014 در ساعت 08:39 PM

11. کاربر زیر از aminoosh برای ارسال این پست تشکر کرده است:

Hamed-Tk (02-19-2014)

12. Top | #28

سطح
    8
    تشکر دریافتی
    100 بار در 43 پست
    دستاورد ها:
    جوابتو گرفتی از امیر؟
    یعنی از ته دلم برات متاسفم که امیر به بازیکنای قبیله اش سکه هم داده و تو که همه جات داره میسوزه میای اینجوری حرف میزنی.
    اصلا یه سوال. تو سر پیازی ته پیازی چیکاره ای؟ پسر عمه ات تو قبیله بوده؟ دمش گرم. رنک گرفتیم به کوری چشم تو و امثال تو که تو 20 نبودین. تو چیکاره ای این وسط؟ چرا از اینو اون بالا میری؟
    من نو رسیده ام؟ بابا تو دیگه خیلی نوبی. برو یه نگاه به سوابق بنداز بعد قدقد کن خوشگل پسر.
    و شرمنده من با بی ادبایی مثل تو حرف نمیزنم که بخوام بهت زنگ بزنم. کلا هم خودتو جدی نگیر یه شوخیی الان واسه ما داریم میخندیم بهت

حامد بیخیال کم مونده بود خرج کاسپین هم ما بدیم شاید از این ناراحته چرا به اون هم سکه ندادیم بهش بگو بره از داش احمد سهمشو بگیره تو قبیلشون بود 230 تا از ما قرض گرفت پس هم نداد نامرد

ابنم الان رو اکانت پسر عمه اش نوشته richard-lionheart و قبیله اش راند 4, 10 را در دنیای 2 در ir برد وقتی اینو مینویسه یعنی به اسمش رنک قبیله ثبت شده پس میتونه فید بک بزنه جایزه شو از مدیریت بگیره که من فکر نکنم اصلا همچین جایزه ایی وجود داشته باشه
    ویرایش توسط aminoosh : 02-19-2014 در ساعت 08:55 PM

13. کاربر زیر از aminoosh برای ارسال این پست تشکر کرده است:

Hamed-Tk (02-19-2014)

14. Top | #29

سطح
    4
    تشکر دریافتی
    11 بار در 10 پست
    دستاورد ها:
    200 امتیازسه ماه فعالیت
    جوابتو گرفتی از امیر؟
    و شرمنده من با ادبایی مثل تو حرف نمیزنم که بخوام بهت زنگ بزنم. کلا هم خودتو جدی نگیر یه شوخیی الان واسه ما داریم میخندیم بهت
    دیگه و قتی صاحبش اومد چاقال ماقالا باید بزنن خاکی بچه خوشکل.

حاجی چوناون صابر که میبینی این راند با قلعه هایی که اصلا توشون نیرو نساخت 8 تا ارگ 10 تحویل داد.

شما چقدر منابعشو دادی ؟؟؟
    ارگ به چه دردش میخورد جز برا قبیله بود.
    اون 17 سالشه 100 برابر امثال شما مرام داشت که تا آخر فقط و فقط برا قبیلش که بزرگایی توش بزرگی کردن وایساد و امتیاز برا قبیله آورد که شک نکنید اگه فقط اون یه نفر تو کاسپین میبود الان حاج امیری موشی نبود که الان ادعا کنه من قبیله اول میکنم.حالا شما با مثلا 300 کیلو منابعی که باهاش عوض کردی یا 300 تا سکه ای که دادی به یه 17 ساله که باهاش اهداف شما رو پیش ببره 8 تا ارگ 10 بدست میآوردی؟؟؟

ترسیدی ریست شه سکه ها تقسیم شه از 3000 تا 166 تا بهت برسه؟؟؟؟
    ترسیدی بعد از ریست دنیا اخراجشون کنی برا راند بعد بنت کنن برا یه ثانیه وارد شدن و منحل کردن قبیله.
    اینم شد مثل اون زمانا که یه دختر بخاطر همین کارات اومد رید به هیکلت.
    حاجی سکه مهم نیست شما امتحان پس داده ای.همه سست مسلکیاتو به یاد دارن.
    البته کسایی که تو دنیا 2 برا خودشون کسی بودن.
    حنای شما اینجا دیگه رنگی نداره.

حاج آقا توهین کنید مثل خودتون همینجوری که دیدید حرف میزنم و البته اگه لازم باشه عمل میکنم پس لطفا دهنتونو اندازه خودتون باز کنید.

15. Top | #30

سطح
    4
    تشکر دریافتی
    11 بار در 10 پست
    دستاورد ها:
    200 امتیازسه ماه فعالیت
    من خدا رو شکر 2 رانده اصلا و ابدا بازی نکردم و نمیکنم تا زمانی هم که بودم با سکه و بی سکه تو هر سطح و رنکی که بودم به هیشکی باج ندادم حتی یه نفر هم نیست که تو این بازیه مسخره
    بیاد ادعا کنه مثلا اکانته فرهاد یا هر اکانتی که من روش بودم زمان خودم سوتی خیانت نامردی فارم شدن و.. ازم دیده باشه.
    تقصیر امثال صابره که البته جان منه میاد برا 2 تا جوجه مرغ از وقت و درسش میزنه با امیر موش بازی میکنه.
    اونم تو راندی که رو هم 1000 تا نیرو نساخت.
    اونوقت اگه مثلا از همچین کسی قلعه بدزدن من باید بیام بگیرم یا تو که هم قبیله ایشی.

عیب نداره حاجی اخراج کن.
    هر کی رو خواستی اخراج کن 3000 تا سکه گرفتی تلافی کمکات بهشون

صفحه 3 از 6 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع