• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 456
نمایش نتایج: از 51 به 58 از 58

موضوع: باز هم قبیله 20

1. Top | #1

پیشروی سطح: %28 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 145
    فعالیت کل: %0
    سطح
    8
    تشکر دریافتی
    100 بار در 43 پست
    دستاورد ها:
    دوستیسه ماه فعالیت1000 امتیاز

باز هم قبیله 20

باز هم قبیله 20 تونست پس از 5 راند با کمک همه دوستان رنک 1 قبایل رو بگیره

تو این راند از اول قصد جدی بودن رنک قبیله نبودم و فقط گفتیم تجدید خاطره بشه به یاد گذشته ولی در وسطهای راند دایه های عزیز تر از مادر که فکر کردن قبیله 20 ارث باباشونه شروع کردن به سم پاشی کردن که چرا قبیله رو راه انداختید کسانی که حتی رفتن قبیله کاسپین که نذارن این قبیله اول بشه ولی با کمک همه قدیمیها ما هم جدی گرفتیم و هم رنک انفرادی رو گرفتیم که در تاریخ دنیای دو رنک 1 تا 6 نشده 5 نفر از یک قبیله باشن

این راند با کمک دوستانی مثل جوکر که رنک 1 رو گرفت سیامک و علی گلادیاتور عزیز که رنک دو رو گرفتن مصطفی عزیز که خیلی کمکمون کرد

وحید و حسن و مرتضی که رو اکانت وحید بازی کردن و باعث شدن دو سه تا از کاسپینی ها برن هلند و برزیل حمید عزیز حمیت ارکاتاش خودمون که کلی هولش دادیم تا موتورش گرم شد کلی کل کل کرد با علی اهنی تا هر روز بخندیم و شاد بشیم صابر عزیز ریچارد خودمون که خیلی زحمت کشید ممدلره مهرداد کرمی و علی یوری درسته نبود ولی اکانتش کنار ما بود و باعث دلگرمی شد دو تا داداشهای گلمون امید و ارش و همچنین نیما و فهد عزیز و ارشیم همه و همه از نفر اول تا اخر کمک کردن تا بتونیم این قبیله رو اول بکنیم جا داره از سینا عزیز تشکر کنم که گذاشت من اینکار رو بکنم و نذاشت بعضی ها قبیله رو از بین ببرن
    هر چی بیشتر پشت سرت حرف بزنن معلومه بزرگتر شدی

2. 9 کاربر از aminoosh عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

.arkatash. (02-05-2014),adel.sadeghi (02-05-2014),Amasird (12-12-2018),AMB313 (02-05-2014),arazkuchulu (02-05-2014),dani1421387 (02-05-2014),Hamed-Tk (02-05-2014),mostafa1988 (02-05-2014),mr.black (02-18-2014)

3. Top | #51

پیشروی سطح: %81 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 38
    سطح
    7
    تشکر دریافتی
    19 بار در 15 پست
    دستاورد ها:
    500 امتیازیک سال ثبت نام
    نقل قول نوشته اصلی توسط arvana63 نمایش پست ها
    سلام میکنم به داش فرها د گل و حیایی عزیز نمیدونم منو میشناسید یا نه ولی من شما هارو خوب میشناسم من داوودم رفیق مجتبی محسنی که با هم بازیو شروع کردیم با اکانتای arvana63 &arashk1363بازی میکردم اولا خیلی خوشحال شدم شماها رو دیدم یاد قدیما افتادم چه شبا و روزایی بود و اما بعد .... ببینم این امینوش همون امیر معروف نیست که قبلا تو کاسپین بود و بعدشم یه کارایی کرد که نباید میکرد همه شاکی بودن ازش؟
    به به اقا داوود .راه گم کردی.از اینورا

بله داود جان امیرخان خودمونه.

4. کاربر زیر از hayayi برای ارسال این پست تشکر کرده است:

Mojtaba Mohseni (03-14-2016)

5. Top | #52

پیشروی سطح: %28 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 363
    سطح
    23
    تشکر دریافتی
    6,468 بار در 3,378 پست
    دستاورد ها:
    دوستی5000 امتیازیک سال ثبت نام
    برای بعضیها باید یادآوری کرد که
    1 - یادته نیروهاتو روی مختصات قلعه های محسن نجفلو و میثم گشت زنی فرستادی و بعدش ناچار شدی التماس کنی کاری باهات نداشته باشند بقیه ماجرا بماند
    2 - اگه این بازی هلند و برزیل نداشت تا الان 100 بار این بازیو ترک کرده بودی
    3 - یادته زمانیکه فرانک بودی چه داد و هواری راه انداخته بودی چرا فلانی اره من نه ؟ یادته برای رنک قهر کردی زدی بیرون بعدش گفتی میخوام فلانی بزنم اما باز هم بین هلند و برزیل در رفت آمد بودی ؟
    4 - یادته مثل کولیها بین کوروش و کاسپین و پیرمردان ول میگشتی هیچ جا بند نمیشدی ؟ یادته هر جا می رفتی گند میزدی بعدش میزدی بیرون ؟ یادته چه بلایی سر آقای محسن حدودی آوردی کارش به بیمارستان کشید ؟

صرفأ جهت اطلاع مخاطب خاص : درسته قبیله 20 عشق و خاطره کسانی هستش که دور هم بودند اما همون افرادی که 20 بودن کاسپین ساختند
    اگه 20 عشق و خاطره خیلی از بچه ها هستش اما کاسپین برای همون افراد زندگی و نفس هستش
    20 فقط 1 راند اینجور خاطر انگیز بود اما کاسپین چندین راند هستش که در یادها باقی مونده

توهین به قبیله کاسپین و کسانی که کاسپین را ساختند و براش زحمت کشیدند توهین به قبیله 20 هستش
    ویرایش توسط saharj24 : 02-27-2014 در ساعت 08:13 AM
    خـیـام اگـر زبـاده مــسـتـی خـوش بــاش *** بـا ماه رخـی اگـر نـشسـتـی خـوش باش
    چـون عـاقـبـت کـار جـهـان نـیستی است ***
    انگار که نیستی؛ چو هستی خوش باش

خانوارز یک اعتیاد فاجعه بار بود که خوشبختانه برای من خیلی وقته دورانش تموم شده
    زنده باد زندگی

6. 4 کاربر از saharj24 عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

arvana63 (02-27-2014),farrhad (03-04-2014),hayayi (02-27-2014),Mojtaba Mohseni (03-14-2016)

7. Top | #53

پیشروی سطح: %72 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 29
    فعالیت کل: %0.5
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    3 بار در 2 پست
    دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز
    سلام داش علی خیلی مخلصیم چیکار کنیم هرز گاهی دوباره یاد قدیما میفتم یه سری میزنیم این بنده خدا اگه خودشه پس دیگه تا الان نباید خانوارز بازی میکرد خخخخخ

- - - - - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط hayayi نمایش پست ها
    به به اقا داوود .راه گم کردی.از اینورا

بله داود جان امیرخان خودمونه.
    سلام داش علی خیلی مخلصیم چیکار کنیم هرز گاهی دوباره یاد قدیما میفتم یه سری میزنیم این بنده خدا اگه خودشه پس دیگه تا الان نباید خانوارز بازی میکرد خخخخخ

- - - - - - - - - -

به به سحر خانوم سلام میبینم که هنوزم عصبانی هستی ریلکس باش خخخخ

- - - - - - - - - -

- - - - - - - - - -

8. 2 کاربر از arvana63 عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

farrhad (03-04-2014),Mojtaba Mohseni (03-14-2016)

9. Top | #54

پیشروی سطح: %28 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 218
    فعالیت کل: %2.0
    سطح
    12
    تشکر دریافتی
    1,284 بار در 587 پست

دستاورد ها:
    1000 امتیازسه ماه فعالیت
    نقل قول نوشته اصلی توسط saharj24 نمایش پست ها

صرفأ جهت اطلاع مخاطب خاص : درسته قبیله 20 عشق و خاطره کسانی هستش که دور هم بودند اما همون افرادی که 20 بودن کاسپین ساختند
    اگه 20 عشق و خاطره خیلی از بچه ها هستش اما کاسپین برای همون افراد زندگی و نفس هستش
    20 فقط 1 راند اینجور خاطر انگیز بود اما کاسپین چندین راند هستش که در یادها باقی مونده

توهین به قبیله کاسپین و کسانی که کاسپین را ساختند و براش زحمت کشیدند توهین به قبیله 20 هستش
    با سلام خدمت شما دوست عزیز
    جمله قرمزتون رو آبی کردم تا خوب ببنید. کسی به کاسپین یا بازیکنانش توهین نکرد. توهین هارو هم میتونم نشون بدم بهتون که چه کسی شروع کرد.
    من خودم 20یی هستم و توش بازی کردم
    و این راند هم برای رنکش. راندهای مختلف به سینا کمک کردم و اون هم همینطور. توهین به خود قبیله و فرمانرواش توهین به 20 نیست؟
    بحث ها از جایی شروع شد که فردی توهم برداشت که اکانت سینا پلایا برای 3هزارتا دونه سکه که پولش پول خورد بازیکنای اون اک هم نیست بازیکناش رو اخراج کرده.
    دوست عزیز تو دعوا حلوا پخش نمیکنن. یکی این طرف میگه یکی اون طرف میگه اما مهم شروع کننده توهین ها هستش که مشخصه کی بود.

واقعا دلیل این موضع گیری شماهارو نمیفهمم با اینکه میدونید تو این موضوع کی مقصر بود

و صد البته خودش هم پشیمون شد

بازنشستگی رو عشق است

10. Top | #55

سطح
    23
    تشکر دریافتی
    6,468 بار در 3,378 پست
    دستاورد ها:
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamed-Tk نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما دوست عزیز
    جمله قرمزتون رو آبی کردم تا خوب ببنید. کسی به کاسپین یا بازیکنانش توهین نکرد. توهین هارو هم میتونم نشون بدم بهتون که چه کسی شروع کرد.
    من خودم 20یی هستم و توش بازی کردم
    و این راند هم برای رنکش. راندهای مختلف به سینا کمک کردم و اون هم همینطور. توهین به خود قبیله و فرمانرواش توهین به 20 نیست؟
    بحث ها از جایی شروع شد که فردی توهم برداشت که اکانت سینا پلایا برای 3هزارتا دونه سکه که پولش پول خورد بازیکنای اون اک هم نیست بازیکناش رو اخراج کرده.
    دوست عزیز تو دعوا حلوا پخش نمیکنن. یکی این طرف میگه یکی اون طرف میگه اما مهم شروع کننده توهین ها هستش که مشخصه کی بود.

واقعا دلیل این موضع گیری شماهارو نمیفهمم با اینکه میدونید تو این موضوع کی مقصر بود

و صد البته خودش هم پشیمون شد

سلام آقا حامد
    خوبی ؟
    قصد توهین و بی احترامی به شما را ندارم و شرمنده که اینو میگم اما شما و سینای عزیز نه مخاطب خاص کامتت من بودید نه مخاطب عام
    طرف حساب من کسی هستش که اواخر راند 5 دنیای 2 بهش پیام دادم قلعه مختصات فلان که خاکستری شده و سطحش بالای 20 هستش را بگیر اما به ساعت نکشید اردوهای قبیله رقیب کاسپین اطراف اون قلعه سبز شد

زنده باد زندگی

11. کاربر زیر از saharj24 برای ارسال این پست تشکر کرده است:

12. Top | #56

پیشروی سطح: %28 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 218
    فعالیت کل: %2.0
    سطح
    12
    تشکر دریافتی
    1,284 بار در 587 پست

دستاورد ها:
    1000 امتیازسه ماه فعالیت
    نقل قول نوشته اصلی توسط saharj24 نمایش پست ها
    سلام آقا حامد
    خوبی ؟
    قصد توهین و بی احترامی به شما را ندارم و شرمنده که اینو میگم اما شما و سینای عزیز نه مخاطب خاص کامتت من بودید نه مخاطب عام
    طرف حساب من کسی هستش که اواخر راند 5 دنیای 2 بهش پیام دادم قلعه مختصات فلان که خاکستری شده و سطحش بالای 20 هستش را بگیر اما به ساعت نکشید اردوهای قبیله رقیب کاسپین اطراف اون قلعه سبز شد
    ممنون خوبم امیدوارم شما هم خوب باشید
    به هرحال تو اتفاقایی که چند روز پیش تو این تایپیک افتاد من هم دخیل بود و حس کردم که اون جمله شاید به من هم مربوط باشه.
    خواستم بگم که توهینی به کاسپین نکردم اما توهین نسبت به 20 دیدم.

موفق باشید : x

بازنشستگی رو عشق است

13. Top | #57

سطح
    23
    تشکر دریافتی
    6,468 بار در 3,378 پست
    دستاورد ها:
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamed-Tk نمایش پست ها
    ممنون خوبم امیدوارم شما هم خوب باشید
    به هرحال تو اتفاقایی که چند روز پیش تو این تایپیک افتاد من هم دخیل بود و حس کردم که اون جمله شاید به من هم مربوط باشه.
    خواستم بگم که توهینی به کاسپین نکردم اما توهین نسبت به 20 دیدم.

موفق باشید : x
    ممنون به لطف شما

1 نکته کلی برای همه از جمله خودم : همه چی سکه و رنک نیست ملاک آدم بودن هم پولداری نیست

ارزش دوستی و رفاقت خیلی بیشتر از چیزهای دیگه هستش

از قدیم گفتن :
    معرفت در گرانیست به هر کس ندهندش
    پر طاووس گران است به کرکس ندهندش

درضمن در همین رابطه میگن :
    روا مدار گدا معتبر شود
    گر معتبر شود ز خدا بی خبر شود

همچنین جدیدا میگن که : خدایا خودت راه راست به سمت ما کج کن حسش نیست فرمون به راست بچرخونیم

آدم بودن خیلی بهتر از پولدار بودن هستش

زنده باد زندگی

14. 3 کاربر از saharj24 عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

farrhad (03-04-2014),hayayi (02-28-2014),Mojtaba Mohseni (03-14-2016)

15. Top | #58

پیشروی سطح: %22 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 78
    فعالیت کل: %0.8
    سطح
    4
    تشکر دریافتی
    11 بار در 10 پست
    دستاورد ها:
    200 امتیازسه ماه فعالیت
    سلام میکنم به داش فرها د گل و حیایی عزیز نمیدونم منو میشناسید یا نه ولی من شما هارو خوب میشناسم من داوودم رفیق مجتبی محسنی که با هم بازیو شروع کردیم با اکانتای arvana63 &arashk1363بازی میکردم اولا خیلی خوشحال شدم شماها رو دیدم یاد قدیما افتادم چه شبا و روزایی بود و اما بعد .... ببینم این امینوش همون امیر معروف نیست که قبلا تو کاسپین بود و بعدشم یه کارایی کرد که نباید میکرد همه شاکی بودن ازش؟
    به به آقا داووده گل.
    تاج سری داداش مگه میشه یادمون نباشه شما رو.
    ما هم که ترک کن نیستیم.
    چند وقت بود انجمن سر نزدم تا امروز که پیامتو دیدم.
    یه هفته میشه اومدم رو اکانت حیایی به یاد قدیما.
    اما میبینم اونم انگیزه نداره.
    اطرافیامو کلا شخم زدم اما 99 درصد بیخیال ادامه بازی میشم.
    حسش دیگه نیست.

- - - - - - - - - -

به به آقا داووده گل.
    ما هم که ترک کن نیستیم.
    حسش دیگه نیست.

- - - - - - - - - -

به به آقا داووده گل.
    ما هم که ترک کن نیستیم.
    حسش دیگه نیست.

- - - - - - - - - -

به به آقا داووده گل. تاج سری داداش مگه میشه یادمون نباشه شما رو. ما هم که ترک کن نیستیم. چند وقت بود انجمن سر نزدم تا امروز که پیامتو دیدم. یه هفته میشه اومدم رو اکانت حیایی به یاد قدیما. اما میبینم اونم انگیزه نداره. اطرافیامو کلا شخم زدم اما 99 درصد بیخیال ادامه بازی میشم. حسش دیگه نیست.

- - - - - - - - - -

به به آقا داووده گل. تاج سری داداش مگه میشه یادمون نباشه شما رو. ما هم که ترک کن نیستیم. چند وقت بود انجمن سر نزدم تا امروز که پیامتو دیدم. یه هفته میشه اومدم رو اکانت حیایی به یاد قدیما. اما میبینم اونم انگیزه نداره. اطرافیامو کلا شخم زدم اما 99 درصد بیخیال ادامه بازی میشم. حسش دیگه نیست.

16. کاربر زیر از farrhad برای ارسال این پست تشکر کرده است:

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 456

کلمات کلیدی این موضوع