• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

صفحه 16 از 16 نخستنخست ... 6141516
نمایش نتایج: از 151 به 159 از 159

موضوع: بحث و بررسی - پیشنهادات -

1. Top | #1

پیشروی سطح: %53 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 94
    فعالیت کل: %1.0
    سطح
    8
    تشکر دریافتی
    72 بار در 39 پست

دستاورد ها:
    1000 امتیازسه ماه فعالیت

بحث و بررسی - پیشنهادات -

سلام فرماندهان جنگ های فضایی

این تاپیک با هدف بحث، گفتگو و بررسی نظرات و پیشنهادات جهت تغییر نگارش های آینده بازی ایجاد شده است

در اینجا قبل از ارسال نظرا به تاپیک مربوطه به آدرس زیر ابتدا نظرات بررسی شده و پس از تایید تیم مدیریت نظر به بخش اصلی انتقال پیدا می کند.

تاپیک نظرات و پیشنهادات جهت نگارش های آینده بازی

با آرزوی موفقیت روزافزون
    تیم مدیریت جنگهای فضایی
    ویرایش توسط xhorax : 02-09-2014 در ساعت 10:16 PM

2. 9 کاربر از xhorax عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

ALI66 (09-03-2014),mahanmmi (02-10-2014),masih (02-10-2014),mr.mahdi (02-10-2014),omega (07-06-2015),SaeedRelax (05-05-2015),ShahAbbas (09-13-2014),yekrangi2 (05-29-2014),YULAREN (09-20-2014)

3. Top | #151

پیشروی سطح: %60 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 160
    فعالیت کل: %0
    سطح
    16
    تشکر دریافتی
    589 بار در 419 پست

دستاورد ها:
    دوستییک سال ثبت نام
    ی هم اکانت خوب گیر من بیاد هر راند میام بازی از تیم مدیریت میخوام ی هم اکانت بهم بده

هم اکانتی من خارجه شماره دقیقی نداره و دختره
    MARSHAL_PRSHIAN

4. Top | #152

پیشروی سطح: %23 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 77
    فعالیت کل: %0.7
    سطح
    2
    تشکر دریافتی
    16 بار در 11 پست

دستاورد ها:
    31 روز فعالیت100 امتیاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط dante21 نمایش پست ها
    خیلی جالبه با این تغییرات جدید بازی اون چن کاربری رو هم که داشت از دست داد

واقعا برام جای تعجبه با چه منطقی دفاعی رو اینطور شاخ کردن
    دفاعی که ساختش فقط سفینه سازی سطح 12 میخواد
    اونوقت ستاره مرگ که باید جون بکنی موازی تحقیق کنی
    میلیارد ها منابع خرج ساخت و ارتقاش کنی
    میلیون ها منابع ارتقا براش صرف کنی تا سطح 10 بشه اونوقت در عین ناباوری بیاد از دفاعی بخوره
    یه نگاه به بازی بندازین کلا 6 7 نفر هستن اینا هم نه به هم اتک میدن نه اتک سان میزنن منتظر خود مدیریت بازی رو تموم کنه

بابا شما اگه واقعا مدیر این بازی هستید یه کاری بکنید خب دفاعی مثل قبل نرمال شه
    چیه اخه این ورژن مسخره
    حرف دل مارو زدی
    دفاعی خالی زدنش دو تا آشیانه فول ستاره میخواد که نصفش هم میپره... تازه اگه فقط دفاعی باشه

5. Top | #153

پیشروی سطح: %74 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 53
    فعالیت کل: %0
    سطح
    8
    تشکر دریافتی
    17 بار در 9 پست

دستاورد ها:
    یک سال ثبت نام1000 امتیاز
    با هیچی بازی مشکل نداریم اصلا دفاعی هم بزار قوی بمونه با ترکیدن 3 تا یگانم شده میزنیم ولی فقط تخلفات رو از بازی جم کنید ، از فروش منابع گرفته تا تبانی که تابلو هست و نمیدونم چطور مدیریت ادعا میکنه مدرک نداره ، طرف میاد یک دقیقه بعد از حمله خورشید جمعیت رو تا خرخره پر میکنه بعد میگن این تبانی نیست ما مدرک نداریم

6. Top | #154

تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست

سلام بازی نمکسیا احتیاج به یه رویداد بزرگ داره مثلا حمله خائنان به کاربران مثلا یه زمان خاص به اسم آخرزمان یا هرچیز دیگه ای در نظر گرفته بشه بعد در این زمان خاص نوعی خاصی از خائنان شروع به حمله به بازیکانن کنه البته با در نظر گرفتن امتیاز منابع مثلا 10000 امتیاز منابع 20 یورش بر یا هرطوری که خودتون انتخاب میکنید. بعد همین اتفاق هم با پایان راند همراه باشه هر کسی که شکست خورد راند رو ببازه و هرکسی که پیروز شد 50 اعتبار برای راند بعدی کسب کنه

7. Top | #155

تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست

سلام راستش من league of angels رو زیاد بازی کردم و فکر میکنم یکی از مهم ترین راز های موفقیتش داشتن تصاویر زیباست شما هم میتونید مثلا تصاویر عجب و غریب و حیرت انگیز از کهکشانها و سیارات درست کنید و بزارید اینطوری فکر کنم بازی جالب تر میشه

8. Top | #156

تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست

چه فایده ای داره اینهمه پیشنهاد وقتی هر بیست روز یک بارهم توسط مدیر بهشون پاسخ داده نشه. راستی چند روزه جنگ های فضایی رو باز نمیکنه

9. Top | #157

تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست

خب اگه بازهم بازی باز شد این تغیرات رو بهش بدید.
    اول: جوایز مهم تر برای دست آورد ها بر علاوه امتیاز دستاورد ها مثلا اعتبار یا کپسول
    دوم: تصاویر زیباتر مثلا تصویر کهکشان ادمیرال و سیاره
    سوم: تغیر شکل منظومه ها و شکل قرار گیریشون در کهکشان

10. Top | #158
    ساخت سریع نیرو ها که زحمت رو کم کنه یا رفتن به سمت بازی اعتباری یا برگردوندن سیاره با اعتبار فایده ایی نداره
    صبر کنید و فکر به دو سال پیش
    به اون موقعی که دفاعیا مکمل هجومیا بودن و نه هجومیا مکمل دفاعیا
    چقدر از بازی در اون موقع لذت میبردین تا الان
    باید یه فکری برای قدرت و جون دفاعیا کرد تا بتونیم یه بازی بهتر داشته باشیم
    تنها راهش همینهوگرنه این همه پیشنهادات به درد نمیخورن
    باید یه سری از همون مشخصه های راندای قبلو برگردونیم
    مثلا قدرت دفاعیا و هجومیا و قدرت ستاره مرگ که میشد با یه ارتش سطح 9 ازش یه سیاره رو همراه با هجومی و دفاعیایی داخلش ناکار کرد
    و شانس نابودی سیاره هم برای ستاره و تیتان و الهه باید از سطح 7 به بعد دوبرابر بشه
    اینطور لذت بازی کردن بیشتر میشه

11. Top | #159
    نقل قول نوشته اصلی توسط masih نمایش پست ها
    من خودم تو بازی هستم و درد دوستان درد منم هست!
    از همین جهت خواستم مشکل کسانی که از جانشینی استفاده میکنن رو مطرح کنم:
    1.باید یک منو ایجاد بشه تا بتونیم میزان دسترسی جانشین هامون رو تعیین کنیم.
    2.یک مشکل اساسی و خیلی مهم در جانشینی این هست که وقتی به عنوان جانشین وارد حساب میشیم اگه زیر اتک باشه جانشین نمیتونه اون اتک رو ببینه! و در این موارد برای خودم خیلی پیش اومده که وسط بازی کردن یهو میبینی سفینه های این بنده خدا پر پر شده و تو روحتم خبر نداشته
    3.دسترسی به قسمت مرکز تجارت داشته باشیم تا نیاز های اکانت این بنده خدا رو رفع کنیم!
    *ضریب تجارت باید به میزان 1=1.2 باشه تا تخلف تزریق منابع بصورت کلی از بین بره! ضریب 1=1.5 خودش اینقدر سود داره که وقتی تجارت های زیادی بین دو نفر صورت بگیره یه نوع تزریق منابع به حساب بیاد!
    4.دسترسی به مزایده
    5.دسترسی برای فرستادن منابع یا سفینه به سیاره تیمی ، حمله و یا راهزنی از بازیکنان فعال
    مدیریت میتونست به جای چند کاربره کردن اکانت ها منو جانشینی رو گسترده تر کنه یعنی چند تا گذینه بزاره که مثلا من به جانشینم اعتماد دارم بتونه اتک بده
    تو مزائده بتونه چیز بخره یا کارای دیگه بکنه
    در ضمن بزرگترین مشکل بازی اینه که هر کسی میخواد یه بار رنک یک بشه و بعد از گرفتن کل کریستالا صبر میکنن تا رتبه یک بشن
    که اینم باید مدیریت حلش کنه و یه هفته فرصت بده تا کسی که 10 کریسو میگیره راندو تموم کنه وگرنه 10 تا کریس نابود یا به 5 کریس کاهش پیدا کنن
    اینطور یه عده مردم رو اسکل نمیکنن

صفحه 16 از 16 نخستنخست ... 6141516

کلمات کلیدی این موضوع