• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

صفحه 1 از 16 12311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 159

موضوع: بحث و بررسی - پیشنهادات -

1. Top | #1

پیشروی سطح: %53 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 94
    فعالیت کل: %1.0
    سطح
    8
    تشکر دریافتی
    72 بار در 39 پست

دستاورد ها:
    1000 امتیازسه ماه فعالیت

بحث و بررسی - پیشنهادات -

سلام فرماندهان جنگ های فضایی

این تاپیک با هدف بحث، گفتگو و بررسی نظرات و پیشنهادات جهت تغییر نگارش های آینده بازی ایجاد شده است

در اینجا قبل از ارسال نظرا به تاپیک مربوطه به آدرس زیر ابتدا نظرات بررسی شده و پس از تایید تیم مدیریت نظر به بخش اصلی انتقال پیدا می کند.

تاپیک نظرات و پیشنهادات جهت نگارش های آینده بازی

با آرزوی موفقیت روزافزون
    تیم مدیریت جنگهای فضایی
    ویرایش توسط xhorax : 02-09-2014 در ساعت 09:16 PM

2. 9 کاربر از xhorax عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

ALI66 (09-03-2014),mahanmmi (02-10-2014),masih (02-10-2014),mr.mahdi (02-10-2014),omega (07-06-2015),SaeedRelax (05-05-2015),ShahAbbas (09-13-2014),yekrangi2 (05-29-2014),YULAREN (09-20-2014)

3. Top | #2

پاسخ

بهتر است در بازی گزینه وجود داشته باشد که با اعتبار قابل خرید باشد و با استفاده از آن بتوان تا سقف یک درصدی از سیاره نابود شده را برگرداند مثلا شما یک سیاره داشتید که در آن همه منابع را تا سطح 20 ارتقا داده و 20000 جمعیت نیرو داشتید و این سیاره از بین رفته بعد شما گزینه را فعال میکنید مثلا با درصد 50 و سیاره شما با منابع سطح 10 و 10000 جمعیت باز میگردد

4. Top | #3

پیشروی سطح: %9 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 91
    فعالیت کل: %0
    سطح
    5
    تشکر دریافتی
    23 بار در 16 پست

دستاورد ها:
    دوستی200 امتیازسه ماه فعالیت
    سلام
    یه نظر من اگه یه چت روم برای اتحاد ها بزارید خوب میشه!
    یا این که :
    اضافه کردن امتیازی برای بازیکنان مثل قدرت که مثلا هر اتکی که بیش تر از 100هزار امتیاز جنگ بده ( به جز اتک خورشید ) 1سطح به قدرت اضافه کنه و کل قدرت 10 سطح باشه
    که هر سطحی بالا میره دانش اضافه شه یا شانس ترکیدن سیاره کم تر شه یا ...
    همین رو میشه روی تیمی هم اجرا کرد ولی به جای 100هزار 500هزار 1سطح به قدرت اضافه کنه (به جز اتک خورشید )

5. کاربر زیر از aj0098 برای ارسال این پست تشکر کرده است:

ALI66 (05-29-2014)

6. Top | #4

پیشروی سطح: %9 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 91
    سطح
    5
    تشکر دریافتی
    23 بار در 16 پست

دستاورد ها:
    دوستی200 امتیازسه ماه فعالیت
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahanmmi نمایش پست ها
    بهتر است در بازی گزینه وجود داشته باشد که با اعتبار قابل خرید باشد و با استفاده از آن بتوان تا سقف یک درصدی از سیاره نابود شده را برگرداند مثلا شما یک سیاره داشتید که در آن همه منابع را تا سطح 20 ارتقا داده و 20000 جمعیت نیرو داشتید و این سیاره از بین رفته بعد شما گزینه را فعال میکنید مثلا با درصد 50 و سیاره شما با منابع سطح 10 و 10000 جمعیت باز میگردد
    من با این حرکت مخالفم اینطوری فقط به نفع کسانی که اعتباری کار میکنند هست

7. 3 کاربر از aj0098 عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

ALI66 (05-29-2014),masih (02-10-2014),ShahAbbas (09-07-2014)

8. Top | #5

پیشروی سطح: %74 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 53
    سطح
    8
    تشکر دریافتی
    17 بار در 9 پست

دستاورد ها:
    یک سال ثبت نام1000 امتیاز
    پیشنهاد زیاده ، اولش اینکه توی منوی جستجوی پیشرفته یه گزینه ای اضافه بشه که بازیکنهایی که در حفاظت هستند رو بشه حذف کرد ، دومین راه برای جذاب شدن اینکه در جوایز نفرات اول تا سوم علاوه بر اعتبار دریافتی جایزه ای مثل تصویر سیاره مخصوصی وجود داشته باشه تا در راندهای بعد بتونن اونو برای سیاره هاشون انتخاب کنن اینجوری یجورایی نفرات برتر شناخته تر میشن ، برای جلوگیری از تبانی در حمله به خورشید که بی تعارف وجود داره راه درستی اندیشید ، البته من 4 راند هست نبودم تازه برگشتم اما خوب یادم میاد که خیلی تابلو تبانی میکردن یعنی 2 اتحاد با هم تبانی میکردن یکی سان میداد بچه های یکی دیگه هم طوری سان رو پر میکردن که براحتی جلوی یگان اتک دهنده شکست بخورن ما فیدبک میدادیم پاسخ میداد که چون حداکثر سطح و دانش ملاک مدافع هست تبانی وجود نداره که زیادم وجود داشت ، برای این کار بهتره گزارش سان اتک رو برای همه یا حداقل اونایی که حمله رو میبینن یعنی در نزدیکی ستاره هستن فرستاده بشه تا در صورت همچین تبانی هایی بشه به مدیریت اطلاع داد ، بعدی اینکه اتک ستاره بر مبنای امتیاز کلی در نظر گرفته بشه تا همه از این خطر به یک میزان بهره ببرند این قول میدم کلی به جذابیت بازی اضافه کنه بازم هست که بزارید یادم بیاد مطرح کنم یه چیز دیگه برای جلوگیری از تبانی دیده میشه یه اتحاد برای اینکه بتونه کریستال بگیره افرادش از اتحاد خارج میشن میرن برای دفع و همون تبانی که قبلا گفتم بعد گرفتن کریستال و بردن راند قبل از زدن دروازه همه به اتحاد برمیگردن باید جلوی اینها رو گرفت یا نباید بعد از خروج از اتحاد تا مدت معینی که نباید کوتاه باشه بتونن جلوی تیم سابقشون دفاع بدن یا اگر بتونن دفاع بدن تا مدت معینی که نباید کوتاه باشه نتونن به تیم برگردن
    ویرایش توسط mr.mahdi : 02-10-2014 در ساعت 12:06 AM

9. Top | #6

پیشروی سطح: %40 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 60
    سطح
    5
    تشکر دریافتی
    18 بار در 9 پست

دستاورد ها:
    دوستیسه ماه فعالیت200 امتیاز
    با درود و خسته نباشید
    بنده پیشنهاد میکنم برای شبیه سازی و کلونی کردن سیاره ها یه مقدار زمان مشخصی نیاز باشه!
    و این زمان هم با ارتقاع سطح سفینه و یا میزان نزدیکی به خورشید یا انرژی خورشیده واقع شده در منظومه و یا عوامل دیگر تناسب داشته باشه.
    و اگر ممکن باشه در زمان شبیه سازی با انجام نبرد هایی بشه شبیه سازی سیاره رو مختل،لغو و یا حتی مالکیت سیاره در حال شبیه سازی رو عوض کرد ،رقابت برای داشتن بهترین مکان برای سیارات و گسترش امپراطوری ها در فضا بیشتر میشه
    و اساسا این موارد هم به طبیعی تر شدن بازی و هم به محیط بازی هیجان بیشتری میده!

10. Top | #7

پیشروی سطح: %66 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 34
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    3 بار در 2 پست

دستاورد ها:
    سه ماه فعالیت200 امتیاز
    به نظر من اگه جنگ كمي جذاب تر بشه خوبه يعني در هنگام حمله بپرسه ميخواهيد كدوم سفينه اول حمله كنه اگه چه تعداد سفينه نابود شده عقب نشيني كنه تعدادي از سفينه ها در ابتدا وارد جنگ نشه بعد از مدتي وارد جنگ بشه.
    وقتي بر روي گذينه ارسال ناوگان كليك كنيم يه صفحه كوچك مثل كاردان باز بشه و اونا داخل اون صفحه كوچك باشند راستش من كه نميدونم چقدر مشكله چون بلد نيستم ولي اگه اينجوري بشه خيلي عاليه

11. 2 کاربر از BT10 عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

aj0098 (03-19-2014),ShahAbbas (09-07-2014)

12. Top | #8

سطح
    8
    تشکر دریافتی
    72 بار در 39 پست

دستاورد ها:
    1000 امتیازسه ماه فعالیت
    نقل قول نوشته اصلی توسط mr.mahdi نمایش پست ها
    پیشنهاد زیاده ، اولش اینکه توی منوی جستجوی پیشرفته یه گزینه ای اضافه بشه که بازیکنهایی که در حفاظت هستند رو بشه حذف کرد ، دومین راه برای جذاب شدن اینکه در جوایز نفرات اول تا سوم علاوه بر اعتبار دریافتی جایزه ای مثل تصویر سیاره مخصوصی وجود داشته باشه تا در راندهای بعد بتونن اونو برای سیاره هاشون انتخاب کنن اینجوری یجورایی نفرات برتر شناخته تر میشن ، برای جلوگیری از تبانی در حمله به خورشید که بی تعارف وجود داره راه درستی اندیشید ، البته من 4 راند هست نبودم تازه برگشتم اما خوب یادم میاد که خیلی تابلو تبانی میکردن یعنی 2 اتحاد با هم تبانی میکردن یکی سان میداد بچه های یکی دیگه هم طوری سان رو پر میکردن که براحتی جلوی یگان اتک دهنده شکست بخورن ما فیدبک میدادیم پاسخ میداد که چون حداکثر سطح و دانش ملاک مدافع هست تبانی وجود نداره که زیادم وجود داشت ، برای این کار بهتره گزارش سان اتک رو برای همه یا حداقل اونایی که حمله رو میبینن یعنی در نزدیکی ستاره هستن فرستاده بشه تا در صورت همچین تبانی هایی بشه به مدیریت اطلاع داد ، بعدی اینکه اتک ستاره بر مبنای امتیاز کلی در نظر گرفته بشه تا همه از این خطر به یک میزان بهره ببرند این قول میدم کلی به جذابیت بازی اضافه کنه بازم هست که بزارید یادم بیاد مطرح کنم یه چیز دیگه برای جلوگیری از تبانی دیده میشه یه اتحاد برای اینکه بتونه کریستال بگیره افرادش از اتحاد خارج میشن میرن برای دفع و همون تبانی که قبلا گفتم بعد گرفتن کریستال و بردن راند قبل از زدن دروازه همه به اتحاد برمیگردن باید جلوی اینها رو گرفت یا نباید بعد از خروج از اتحاد تا مدت معینی که نباید کوتاه باشه بتونن جلوی تیم سابقشون دفاع بدن یا اگر بتونن دفاع بدن تا مدت معینی که نباید کوتاه باشه نتونن به تیم برگردن
    خوب شما نظرات خوبی دارید - نظرات خود را شماره بندی کرده و سپس در تاپیک اصلی ارسال کنید

با تشکر از شما

- - - - - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط masih نمایش پست ها
    با درود و خسته نباشید
    بنده پیشنهاد میکنم برای شبیه سازی و کلونی کردن سیاره ها یه مقدار زمان مشخصی نیاز باشه!
    و این زمان هم با ارتقاع سطح سفینه و یا میزان نزدیکی به خورشید یا انرژی خورشیده واقع شده در منظومه و یا عوامل دیگر تناسب داشته باشه.
    و اگر ممکن باشه در زمان شبیه سازی با انجام نبرد هایی بشه شبیه سازی سیاره رو مختل،لغو و یا حتی مالکیت سیاره در حال شبیه سازی رو عوض کرد ،رقابت برای داشتن بهترین مکان برای سیارات و گسترش امپراطوری ها در فضا بیشتر میشه
    و اساسا این موارد هم به طبیعی تر شدن بازی و هم به محیط بازی هیجان بیشتری میده!
    بیشتر توضیح بدهید نظره خود شرح دهید

- - - - - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط BT10 نمایش پست ها
    به نظر من اگه جنگ كمي جذاب تر بشه خوبه يعني در هنگام حمله بپرسه ميخواهيد كدوم سفينه اول حمله كنه اگه چه تعداد سفينه نابود شده عقب نشيني كنه تعدادي از سفينه ها در ابتدا وارد جنگ نشه بعد از مدتي وارد جنگ بشه.
    وقتي بر روي گذينه ارسال ناوگان كليك كنيم يه صفحه كوچك مثل كاردان باز بشه و اونا داخل اون صفحه كوچك باشند راستش من كه نميدونم چقدر مشكله چون بلد نيستم ولي اگه اينجوري بشه خيلي عاليه
    نظر شما مناست است - شماره بندی کرده و با شرح کامل به تاپیک اصلی ارسال کنید

با تشکر

13. Top | #9

پیشروی سطح: %40 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 60
    سطح
    5
    تشکر دریافتی
    18 بار در 9 پست

دستاورد ها:
    دوستیسه ماه فعالیت200 امتیاز
    داداش بیشتر از این توضیح بدم که میشه رمـــان!

14. Top | #10

سطح
    8
    تشکر دریافتی
    72 بار در 39 پست

دستاورد ها:
    1000 امتیازسه ماه فعالیت
    نقل قول نوشته اصلی توسط masih نمایش پست ها
    داداش بیشتر از این توضیح بدم که میشه رمـــان!
    خوب پس بهتر توضیح بده - مضموم نا مفهومه

صفحه 1 از 16 12311 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع