• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 33

موضوع: پیشنهادات و نظرات جهت نگارش های آینده بازی

1. Top | #1

پیشروی سطح: %53 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 94
    فعالیت کل: %1.0
    سطح
    8
    تشکر دریافتی
    72 بار در 39 پست

دستاورد ها:
    1000 امتیازسه ماه فعالیت

پیشنهادات و نظرات جهت نگارش های آینده بازی

سلام فرماندهان عزیز

جهت بهبود سطح بازی و بالابردن کیفیت بازی شما دوستان عزیز برآن شدیم نظرات و پیشنهاداتی که شما برای نگارش های آینده بازی دارید رو در فضایی بگنجاییم تا از این طریق هم نظرات کارسازی دریافت نماییم و هم از رهنمودهای شما بازیکنان عزیز استفاده نماییم.

مسلم است برای نظرات برتری که مورد قبول واقع می شوند و در نگارش های آینده وارد می شوند جوایز عالی در نظر گرفته خواهد شد که این مقدار جایزه از میزان 3000 اعتبار به بالا بسته به ارزش نظرات و میزان تغییرات می باشد.

-نکته بسیار مهم - قبل از ارسال نظرات خود ابتدا در تاپیک بحث مربوطه به آدرس زیر به بحث و گفتگو بپردازید و در صورت تایید توسط تیم مدیریت انرا در این تاپیک ارسال کنید

تاپیک بحث و بررسی - نظرات -

واضح است اگر قبل از تایید مدیریت نظری را در اینجا ارسال نمایید نظر مربوطه پاک شده و به بخش بحث منتقل می شود.

با آرزوی توفیق روز افزون
    تیم مدیریت جنگ های فضایی

2. 2 کاربر از xhorax عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

emadleechco (06-20-2018),SaeedRelax (10-02-2015)

3. Top | #2

پیشروی سطح: %74 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 53
    فعالیت کل: %0
    سطح
    8
    تشکر دریافتی
    17 بار در 9 پست

دستاورد ها:
    یک سال ثبت نام1000 امتیاز
    با سلام
    1: توی منوی جستجوی پیشرفته یه گزینه ای اضافه بشه که بازیکنهایی که در حفاظت هستند رو بشه حذف کرد تا در وقت و روان بودن جستجو کمک بشه
    2: جوایز نفرات اول تا سوم علاوه بر اعتبار دریافتی جایزه ای مثل تصویر سیاره مخصوصی وجود داشته باشه تا در راندهای بعد بتونن اونو برای سیاره هاشون انتخاب کنن اینجوری یجورایی نفرات برتر شناخته تر میشن
    3: برای جلوگیری از تبانی در حمله به خورشید بهتره گزارش سان اتک رو برای همه یا حداقل اونایی که حمله رو میبینن یعنی در نزدیکی ستاره هستن فرستاده بشه تا در صورت همچین تبانی هایی بشه به مدیریت اطلاع داد
    4: باز هم برای جلوگیری از تبانی در اتک خورشید یا نباید بعد از خروج از اتحاد تا مدت معینی که نباید کوتاه باشه بتونن جلوی تیم سابقشون دفاع بدن یا اگر بتونن دفاع بدن تا مدت معینی که نباید کوتاه باشه نتونن به تیم برگردن ( جلوگیری از خروج اعضاء از اتحاد برای دفاع مصنوعی و نهایتا بازگشت به اتحاد بعد پیروزی)
    5: اتک ستاره بر مبنای امتیاز کلی در نظر گرفته بشه تا همه از این خطر به یک میزان بهره ببرند این قول میدم کلی به جذابیت بازی اضافه کنه

4. 3 کاربر از mr.mahdi عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

aj0098 (02-27-2014),emadleechco (07-01-2018),SaeedRelax (05-05-2015)

5. Top | #3

پیشروی سطح: %40 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 60
    سطح
    5
    تشکر دریافتی
    18 بار در 9 پست

دستاورد ها:
    دوستیسه ماه فعالیت200 امتیاز
    با درود و خسته نباشید
    1.برای شبیه سازی یا کلونی کردن سیاره ها وقتی سفینه کلونی به مکان مشخص شده میرسه یه مقدار زمان مشخصی نیاز باشه تا سیاره کاملا شبیه سازی بشه(نه مثه الان که تا رسید یه سیاره رو تو 0.000000000001 ثانیه شبیه سازی میکنه )!
    2.و این زمان هم (به تشخیص خودتون! ) با ارتقاع سطح سفینه (3.اضافه کردن سطوح ارتقاع برای سفینه کلونی در بازی نیاز است) و یا میزان نزدیکی به خورشید یا انرژی خورشیده واقع شده در منظومه و یا عوامل دیگر(کدوم عوامله دیگه؟ خودمم نمیدونم!) تناسب داشته باشه.
    4.و اگر ممکن باشه در زمانی که سفینه کلونی مشغول شبیه سازی سیاره هست با انجام نبرد هایی در اون مکان بشه شبیه سازی سیاره رو مختل،لغو و یا حتی مالکیت سیاره در حال شبیه سازی رو عوض کرد
    5.واین امکان وجود داشته باشه تا به صورت محدودی درصد تولیدات منابع رو در سیاره ای که میخوایم شبیه سازی کنیم رو مشخص کنیم(به توضیحات پایین توجهتون رو جلب میکنم...)

یعنی اگه تولیدات رو در حالت فعلی به صورت زیر در نظر بگیریم:
    فلز 100%
    کریستال 100%
    گـاز 100%
    به عنوان مثال اگه در سیاره ای که میخوایم شبیه سازی کنیم بتونیم 50% تولیدات رو تغییر بدیم ، تغییرات به صورت زیر اعمال بشن:
    50% فلز
    50% کریستال
    50% گاز
    و 150% از تولیدات کل رو بتونیم به تولید منبع مورد نظر اضافه کنیم!
    6.و محدودیت تغییر این درصد ها نیز از طریق ارتقاع سطح سفینه کلونی اعمال بشه!
    در این صورت رقابت برای داشتن بهترین مکان برای سیارات و گسترش امپراطوری ها در فضا بیشتر میشه و اساسا این موارد هم به طبیعی تر شدن بازی و هم هیجان بیشتری به محیط بازی میده!

6. کاربر زیر از masih برای ارسال این پست تشکر کرده است:

emadleechco (07-04-2018)

7. Top | #4

سطح
    5
    تشکر دریافتی
    18 بار در 9 پست

دستاورد ها:
    با درود و خسته نباشید
    1.برای شبیه سازی یا کلونی کردن سیاره ها وقتی سفینه کلونی به مکان مشخص شده میرسه یه مقدار زمان مشخصی نیاز باشه تا سیاره کاملا شبیه سازی بشه(نه مثه الان که تا رسید یه سیاره رو تو 0.000000000001 ثانیه شبیه سازی میکنه )!
    2.و این زمان هم (به تشخیص خودتون! ) با ارتقاع سطح سفینه (3.اضافه کردن سطوح ارتقاع برای سفینه کلونی در بازی نیاز است) و یا میزان نزدیکی به خورشید یا انرژی خورشیده واقع شده در منظومه و یا عوامل دیگر(کدوم عوامله دیگه؟ خودمم نمیدونم!) تناسب داشته باشه.
    4.و اگر ممکن باشه در زمانی که سفینه کلونی مشغول شبیه سازی سیاره هست با انجام نبرد هایی در اون مکان بشه شبیه سازی سیاره رو مختل،لغو و یا حتی مالکیت سیاره در حال شبیه سازی رو عوض کرد
    5.واین امکان وجود داشته باشه تا به صورت محدودی درصد تولیدات منابع رو در سیاره ای که میخوایم شبیه سازی کنیم رو مشخص کنیم(به توضیحات پایین توجهتون رو جلب میکنم...)

یعنی اگه تولیدات رو در حالت فعلی به صورت زیر در نظر بگیریم:
    فلز 100%
    کریستال 100%
    گـاز 100%
    به عنوان مثال اگه در سیاره ای که میخوایم شبیه سازی کنیم بتونیم 50% تولیدات رو تغییر بدیم ، تغییرات به صورت زیر اعمال بشن:
    50% فلز
    50% کریستال
    50% گاز
    و 150% از تولیدات کل رو بتونیم به تولید منبع مورد نظر اضافه کنیم!
    6.و محدودیت تغییر این درصد ها نیز از طریق ارتقاع سطح سفینه کلونی اعمال بشه!
    در این صورت رقابت برای داشتن بهترین مکان برای سیارات و گسترش امپراطوری ها در فضا بیشتر میشه و اساسا این موارد هم به طبیعی تر شدن بازی و هم هیجان بیشتری به محیط بازی میده!
    ویرایش توسط masih : 02-11-2014 در ساعت 05:54 PM دلیل: اشتباها دو بار اینو فرستادم :| یکی پاکش کنه!

8. Top | #5

پیشروی سطح: %96 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 4
    فعالیت کل: %0.2
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    4 بار در 3 پست
    دستاورد ها:
    اقا منم 1پیشنهادی داشتم تو این تکه های نقشه ی سفینه های فرماندهی جدید یه جوری کنید وقتی داد و ستد 2به1 میکنیم دیگه قطعه تکراری نده اون تکه ای که نداریم رو بده اونموقع اگه کسی مثل من بد شانس باشه هم میتونه اون سفینه هارو بسازه من الان بیشتر از10بار دادو ستد کردم اما با این که فقط1قطعه کم دارم اونرو اصلا به من نمیده..اگرم شد قیمتش رو هم کم کنید چه خبره 500تا اعتبار اخه!

9. Top | #6

سطح
    5
    تشکر دریافتی
    18 بار در 9 پست

دستاورد ها:
    من خودم تو بازی هستم و درد دوستان درد منم هست!
    از همین جهت خواستم مشکل کسانی که از جانشینی استفاده میکنن رو مطرح کنم:
    1.باید یک منو ایجاد بشه تا بتونیم میزان دسترسی جانشین هامون رو تعیین کنیم.
    2.یک مشکل اساسی و خیلی مهم در جانشینی این هست که وقتی به عنوان جانشین وارد حساب میشیم اگه زیر اتک باشه جانشین نمیتونه اون اتک رو ببینه! و در این موارد برای خودم خیلی پیش اومده که وسط بازی کردن یهو میبینی سفینه های این بنده خدا پر پر شده و تو روحتم خبر نداشته
    3.دسترسی به قسمت مرکز تجارت داشته باشیم تا نیاز های اکانت این بنده خدا رو رفع کنیم!
    4.دسترسی به مزایده
    5.دسترسی برای فرستادن منابع یا سفینه به سیاره تیمی ، حمله و یا راهزنی از بازیکنان فعال

10. Top | #7

سطح
    5
    تشکر دریافتی
    18 بار در 9 پست

دستاورد ها:
    درصد ارتقاع بر سطح سفینه ها
    در نسخه های گذشته ی بازی پارامتری به عنوان میزان درصد "ارتقاع بر سطح" سفینه در صفحه اطلاعات هر سفینه موجود بود،که درصد میزان ارتقاع (جان و حمله) سفینه برای هر بار ارتقاع سطح سفینه مورد نظر رو بیان میکرد(به عنوان مثال دیده بان 5% ارتقاع بر سطح داشت )، ظاهرا این مورد در حال حاظر از صفحه اطلاعات سفینه ها حذف شده، از اونجایی که این پارامتر تاثیر زیادی در سیستم نبرد داره پیشنهاد میکنم دوباره در صفحات اطلاعات سفینه ها این مورد رو اعمال کنید ، با سپاس
    ویرایش توسط masih : 02-24-2014 در ساعت 12:38 AM

11. کاربر زیر از masih برای ارسال این پست تشکر کرده است:

ShAdow87 (02-24-2014)

12. Top | #8

پیشروی سطح: %96 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 4
    فعالیت کل: %0.2
    سطح
    3
    تشکر دریافتی
    4 بار در 3 پست
    دستاورد ها:
    نقل قول نوشته اصلی توسط masih نمایش پست ها
    درصد ارتقاع بر سطح سفینه ها
    در نسخه های گذشته ی بازی پارامتری به عنوان میزان درصد "ارتقاع بر سطح" سفینه در صفحه اطلاعات هر سفینه موجود بود،که درصد میزان ارتقاع (جان و حمله) سفینه برای هر بار ارتقاع سطح سفینه مورد نظر رو بیان میکرد(به عنوان مثال دیده بان 5% ارتقاع بر سطح داشت )، ظاهرا این مورد در حال حاظر از صفحه اطلاعات سفینه ها حذف شده، از اونجایی که این پارامتر تاثیر زیادی در سیستم نبرد داره پیشنهاد میکنم دوباره در صفحات اطلاعات سفینه ها این مورد رو اعمال کنید ، با سپاس
    در تکمیل پیشنهاد مسیح جان اضافه کنم که اگه میشه میزان منابعشون رو هم ذکر کنید که برای هر سطح ارتقا چه مقدار منابع و امتیاز ارتقا نیاز هست و همچنین میگم چطور میشه اگه بتونیم مثلا با فروختن 800تا گرد و غبار عشق بتونیم جایزه هامونو خودمون انتخاب کنیم؟از اون جایزه ها 3تارو قراره بده دیگه 3تاشو ما خودمون انتخاب کنیم..اینجوری هروقت هرچی لازم داشتیم میتوینم بگیریم . اگه شد که با همون مقدار اگرم نشد به قول مسیح با فروختن 2برار مقدار مورد نیاز برای خرید هر بسته بتونیم جایزمونو خودمون انتخاب کنیم.

13. 2 کاربر از ShAdow87 عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

darth (03-06-2014),masih (02-26-2014)

14. Top | #9

پیشروی سطح: %9 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 91
    سطح
    5
    تشکر دریافتی
    23 بار در 16 پست

دستاورد ها:
    دوستی200 امتیازسه ماه فعالیت
    سلام
    در یکی از اون پیشنهاداتی که دادم گفتم بشه تو منوی جستجوی پیشرفته بشه همه ی ضریب ها رو جستجو کرد!
    اما مورد قبول واقع نشد به همین دلیل من یه پیشنهاد دیگه دارم
    زمانی که ما میخوایم غیر از ضریب های ستاره ضریب های دیگه ای رو بزنیم !
    باید خودمون ضریب هارو پیدا کنیم برای صرفه جویی در وقت اگه میشه یه چیزی مثل اینکه زمانی که بازیکن میره استراحت تو پروفایلش مینویسید بازیکن درحال استراحت است رو اضافه کنید که نوشته باشه بازیکن در ضریب شما هست
    با تشکر !
    توی منوی جستجوی پیشرفته هم این بازیکنا بیان !

15. Top | #10

پیشروی سطح: %9 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 91
    سطح
    5
    تشکر دریافتی
    23 بار در 16 پست

دستاورد ها:
    دوستی200 امتیازسه ماه فعالیت
    نوشته bt10 :
    به نظر من اگه جنگ كمي جذاب تر بشه خوبه يعني در هنگام حمله بپرسه ميخواهيد كدوم سفينه اول حمله كنه اگه چه تعداد سفينه نابود شده عقب نشيني كنه تعدادي از سفينه ها در ابتدا وارد جنگ نشه بعد از مدتي وارد جنگ بشه.
    وقتي بر روي گذينه ارسال ناوگان كليك كنيم يه صفحه كوچك مثل كاردان باز بشه و اونا داخل اون صفحه كوچك باشند راستش من كه نميدونم چقدر مشكله چون بلد نيستم ولي اگه اينجوري بشه خيلي عاليه

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع