• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 33

موضوع: مهاجم مشکل آفرین

1. Top | #1

پیشروی سطح: %45 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 275
    فعالیت کل: %0
    سطح
    23
    تشکر دریافتی
    6,472 بار در 3,380 پست
    دستاورد ها:
    دوستی5000 امتیازیک سال ثبت نام

مهاجم مشکل آفرین

سلام دوستان

عکس زیر از سبکهای مشکل دار هستش

با توجه به این عکس چندتا سوال داشتم
    1 – اگر کسی جلوی این مهاجم ارتش قرار دهد مهاجم مجازات میشود ؟
    2 – اگر مهاجم گزارش بزند تاثیری در مجازاتش دارد ؟
    3 – سرنوشت مدافعی که بدون اطلاع از سبک مهاجم به دفاع پرداخته چه می شود ؟
    4 – اگر مدافع جا خالی دهد و مهاجم با این سبک بتواند سطح ساختمانی از قلعه مدافع را کاهش دهد تکلیف آن ساختمان که بر حسب اتفاق خانه است چه می شود ؟

5 – تکلیف اون 10% ارتشی که بخاطر کم شدن سطح خانه از بین رفته اند چه می شود ؟

6 – تکلیف منابع غارت شده چیست ؟

منتظر دریافت نظرات دوستان عزیز و با تجربه هستم
    همچنین از مدیران بازی مخصوصأ اکانت Feedbacker درخواست دارم در این بحث شرکت کنند و راهنمایی های لازم را انجام دهند
    خـیـام اگـر زبـاده مــسـتـی خـوش بــاش *** بـا ماه رخـی اگـر نـشسـتـی خـوش باش
    چـون عـاقـبـت کـار جـهـان نـیستی است ***
    انگار که نیستی؛ چو هستی خوش باش

خانوارز یک اعتیاد فاجعه بار بود که خوشبختانه برای من خیلی وقته دورانش تموم شده
    زنده باد زندگی

2. 3 کاربر از saharj24 عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

kug3000 (02-21-2014),last.fighter (02-21-2014),salamir (03-06-2014)

3. Top | #11

پیشروی سطح: %34 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 266
    سطح
    18
    تشکر دریافتی
    1,181 بار در 650 پست
    دستاورد ها:
    اولین گروهپیشروسه ماه فعالیت
    نقل قول نوشته اصلی توسط Feedbacker نمایش پست ها
    سلام

در مورد سبک های نامتعارف یه قاعده کلی وجود داره و نیاز نیست اینقدر خودتون رو درگیر کنید.
    شما در برابر تمامی حملاتی که بهتون می شه یا موقعیت هایی که برای حمله واستون به وجود می اد، ارتش قرار بدید یا ارتشتون رو به جنگ بفرستید.
    در صورتی که این جنگ رخ داد و شما دیدید این لینک در تعداد کشته ها یا تفاوت تجربه ها اختلاف زیادی به وجود اومده اون لینک رو گزارش بزنید. بنده و همکارانم سعی می کنیم بر اساس شواهد موجود در پنل این موضوع رو بررسی کنیم که ایا این لینک ها عمدی بوده اند یا نه.اینجا چند حالت داریم:
    1- در صورتی که احساس کنیم به صورت غافلگیرانه بوده(توجه کنید گفتم غافلگیرانه نه دویل) کسر تجربه ای نخواهد داشت و قطعا توقیفی هم نخواهد بود.
    2- در صورتی که غیر عمدی و از قبل هماهنگ شده نباشه فقط کسر تجربه خواهید داشت ولی توقیفی وجود ندارد
    3- در صورتی که دویل ها عمدی باشه علاوه بر کسر تجربه مجازات توقیف نیز خواهد داشت البته در صورت گزارش و ابراز پشیمانی با تخفیف مجازات همراه خواهد بود
    در صورت عدم گزارش لینک ها، هر سه مورد بالا با مجازات دو برابر روبرو خواهد بود.
    اومدیم مدافع راند اولش بود
    نمیدونست باید گذارش بزنه
    ..
    2- اومدیم مدافع تو رنک باشه و باید روزی چندتا دوئل بزنه . این نبرد رو حتی اگر گذارش هم بزنه تجربه رو از دست میده و زمان دوئل زدنش حروم میشه و از رنک عقب میمونه
    به نظر من کسانی که تو مهاجم از همچین سبکایی استفاده میکنن که غارت هم نیستن فقط باید مهاجم رو بن کرد اونم با نگاه کردن زمان ثبت نامش که حداقل باید دو راند از زمان ثبت نامش گذشته باشه . اگه زیر دو راند بود میشه گفت طرف آماتوره
    به مدافع هم امتیاز کامل رو داد
    اگر مولتیش باشه همین که یکی از مولتیاش بن دایم میشه براش بزرگترین ضربه هست . کسی که مولتی میارع آپ میکنه پادگان میسازه جرات نمیکنه معکوس بکشه
    اگر کسی که از این سبکا در مدافع استفاده بکنه باز باید به زمان ثبت نامش نگاه کرد اگر بالای دو راند بود بن دایم بشه حتی اگر سهوی هم بوده باشه ، کسی که بعد دو راند رفت اینطوری سبک چید بدرد خانوارز نمیخوره .به مهاجم هم امتیاز کامل داده بشه
    اگر زیر 2 راند بود سابقش ، به مهاجم تجربه کامل داده بشه و مدافع توسط فیدبکر به یک تاپیک آموزشی هدایت بشه و بهش هم بگن که درصورت تکرار بن دائم میشی

4. کاربر زیر از persian.gulf.boy برای ارسال این پست تشکر کرده است:

saharj24 (02-21-2014)

5. Top | #12

پیشروی سطح: %33 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 335
    سطح
    21
    تشکر دریافتی
    3,736 بار در 2,075 پست
    دستاورد ها:
    یک سال ثبت نام5000 امتیاز
    سلام

در مورد سبک های نامتعارف یه قاعده کلی وجود داره و نیاز نیست اینقدر خودتون رو درگیر کنید.
    شما در برابر تمامی حملاتی که بهتون می شه یا موقعیت هایی که برای حمله واستون به وجود می اد، ارتش قرار بدید یا ارتشتون رو به جنگ بفرستید.
    در صورتی که این جنگ رخ داد و شما دیدید این لینک در تعداد کشته ها یا تفاوت تجربه ها اختلاف زیادی به وجود اومده اون لینک رو گزارش بزنید. بنده و همکارانم سعی می کنیم بر اساس شواهد موجود در پنل این موضوع رو بررسی کنیم که ایا این لینک ها عمدی بوده اند یا نه.اینجا چند حالت داریم:
    1- در صورتی که احساس کنیم به صورت غافلگیرانه بوده(توجه کنید گفتم غافلگیرانه نه دویل) کسر تجربه ای نخواهد داشت و قطعا توقیفی هم نخواهد بود.
    2- در صورتی که غیر عمدی و از قبل هماهنگ شده نباشه فقط کسر تجربه خواهید داشت ولی توقیفی وجود ندارد
    3- در صورتی که دویل ها عمدی باشه علاوه بر کسر تجربه مجازات توقیف نیز خواهد داشت البته در صورت گزارش و ابراز پشیمانی با تخفیف مجازات همراه خواهد بود
    در صورت عدم گزارش لینک ها، هر سه مورد بالا با مجازات دو برابر روبرو خواهد بود.
    سلام رفيق ببخشيد چند تا سوال

من راند 26 , با 7k سنگين و 8k ( سبك و كماندار سواره و جاسوس ) به يكي از بازيكنا به قصد غارت مارش زدم اوشون هم اف بودن و تو قلعشون 24k ارتش بود . اوشون 10 ميل تجربه گرفت و من هم 2 3 ميل , بعد ايشون گزارش زدن و من بن شدم در صورتي كه گفتيد توقيفي در كار نيست

-

يك موضوع ديگه اگه يكي از بازيكناي رنك هماهنگ كنه 20 مين قبله تموم شدن راند و دادن كاپ ها 10 تا مارش 8k سنگين بزنن بهش و تجربه زيادي بگيره و رنك 1 رو بگيره و كاپ ها رو هم بدن ! چي ميشه ؟ كاپ گرفته ميشه يا نه ؟
    از بچگی بهم گفتن بزرگ میشی یادت میره
    من کوچیک شدم و یادم موند و این یادم داد
    که واقعیت همیشه خلاف گفته هاشون خواهد بود

6. کاربر زیر از SINA-IR برای ارسال این پست تشکر کرده است:

saharj24 (02-21-2014)

7. Top | #13

پیشروی سطح: %77 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 93
    سطح
    16
    تشکر دریافتی
    2,766 بار در 888 پست
    دستاورد ها:
    دوستییک سال ثبت نام
    نقل قول نوشته اصلی توسط saharj24 نمایش پست ها
    درباره موارد 1 و 2 که قرمز کردم : اگه جلوی این سبک ارتش قرار بدیم تکلیف نیروهایی که از دست دادیم چی میشه ؟ ایا بعد از بررسی گزارش به ارتشمون دوباره اضافه میشن یا اینکه فقط تجربه بدست اومده کسر میشه ؟
    اگه مهاجم بتونه مدافع را با این سبک شکست بده و بر حسب اتفاق سطح ساختمون کم کنه تکلیف اون ساختمون چی میشه ؟

- - - - - - - - - -

ممنون امید جان
    در مورد قسمتی که قرمز کردم : اگه مدافع ارتش جلوی مهاجم قرار بده و بعد از دیدن لینک گزارش بزنه آیا مدافع هم مجازات میشه ؟

- - - - - - - - - -

درضمن یک نکته کلی : تمام پاسخها و بحثهایی که در جواب کلیه دوستان مینویسم صرفا برای یادگیری خودم و رفع ابهام هستش وگرنه به هیچ وجه قصد کل کل و اذیت کردن دوستی که زحمت کشده وقت گذاشته جواب سوالاتم را میدهد ندارم پس اگه نوع تایپم باعث ناراحتی کسی میشه همین جا معذرت میخوام و کاملا بدون غرض و سهوی هستش امیدوارم ناراحت نشید
    همه تجربه کسر نخواهد شد.متناسب با تلفات و تجربه حریف مقداری از تجربه کسر خواهد شد.
    ساختمان تخریب بشه به چه دلیل باید به شما خسارت رو برگردونیم؟من دارم می گم شما دفاعتون رو بکنید.نمی گم نیرو نذارید!!!

- - - - - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط persian.gulf.boy نمایش پست ها
    اومدیم مدافع راند اولش بود
    نمیدونست باید گذارش بزنه
    ..
    2- اومدیم مدافع تو رنک باشه و باید روزی چندتا دوئل بزنه . این نبرد رو حتی اگر گذارش هم بزنه تجربه رو از دست میده و زمان دوئل زدنش حروم میشه و از رنک عقب میمونه
    به نظر من کسانی که تو مهاجم از همچین سبکایی استفاده میکنن که غارت هم نیستن فقط باید مهاجم رو بن کرد اونم با نگاه کردن زمان ثبت نامش که حداقل باید دو راند از زمان ثبت نامش گذشته باشه . اگه زیر دو راند بود میشه گفت طرف آماتوره
    به مدافع هم امتیاز کامل رو داد
    اگر مولتیش باشه همین که یکی از مولتیاش بن دایم میشه براش بزرگترین ضربه هست . کسی که مولتی میارع آپ میکنه پادگان میسازه جرات نمیکنه معکوس بکشه
    اگر کسی که از این سبکا در مدافع استفاده بکنه باز باید به زمان ثبت نامش نگاه کرد اگر بالای دو راند بود بن دایم بشه حتی اگر سهوی هم بوده باشه ، کسی که بعد دو راند رفت اینطوری سبک چید بدرد خانوارز نمیخوره .به مهاجم هم امتیاز کامل داده بشه
    اگر زیر 2 راند بود سابقش ، به مهاجم تجربه کامل داده بشه و مدافع توسط فیدبکر به یک تاپیک آموزشی هدایت بشه و بهش هم بگن که درصورت تکرار بن دائم میشی
    سلام

هر راند این موضوع به صورت پیام مدیریت اعلام می شه و قطعا جای بحثی نمی ذاره.
    تمام تجربه کسر نمی شه.متناسب با تعداد تلفات بازیکن و همچنین تجربه حریف کسر تجربه صورت می گیره.ممکنه حتی کسر تجربه ای صورت نگیره.

- - - - - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط SINA-IR نمایش پست ها

من راند 26 , با 7k سنگين و 8k ( سبك و كماندار سواره و جاسوس ) به يكي از بازيكنا به قصد غارت مارش زدم اوشون هم اف بودن و تو قلعشون 24k ارتش بود . اوشون 10 ميل تجربه گرفت و من هم 2 3 ميل , بعد ايشون گزارش زدن و من بن شدم در صورتي كه گفتيد توقيفي در كار نيست

-

يك موضوع ديگه اگه يكي از بازيكناي رنك هماهنگ كنه 20 مين قبله تموم شدن راند و دادن كاپ ها 10 تا مارش 8k سنگين بزنن بهش و تجربه زيادي بگيره و رنك 1 رو بگيره و كاپ ها رو هم بدن ! چي ميشه ؟ كاپ گرفته ميشه يا نه ؟
    تیم مدیریت عوض شده دوست عزیز.بنده نمی دونم اون موقع چه قوانینی حاکم بوده و چگونه بررسی می کردن.
    قطعا تا ثانیه اخر مارش ها بررسی می شه و حتی می تونیم ببینیم چه زمانی مارش های حمله می خوره پس خودمون رو واسه بدترین شرایط هم اماده کردیم
    بله.امکان بازگشت کاپ هم وجود داره اما خیلی بعید به نظر می رسه که بذاریم کار به اونجا بکشه

8. 2 کاربر از ♛Red Knight♛ عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

saharj24 (02-21-2014),SINA-IR (02-21-2014)

9. Top | #14

پیشروی سطح: %5 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 286
    فعالیت کل: %1.0
    سطح
    14
    تشکر دریافتی
    1,432 بار در 604 پست

دستاورد ها:
    مشاوراولین گروه1000 امتیازیک سال ثبت نام

-

آره سینا جان گرفته میشه
    نمونش دن 4 اکانت الهام جینگیلی آخرین روز با معکوسی که رقبا زدند شد رنک 4 اما کاپشو گرفتن دادن الهام

تاپیک خوب و مفیدیه و بیشتر برای اطلاعات کسایی هست که اعصاب 1 ایکسو دارن و بیشتر به درد اونا میخوره

این مشکل بشه گفت یا نه هر چی هست به ضرر مدافع هست
    اومدیم دفاع نکرد و سطح خونش بیاد پایین 10 درصد ارتشش بمیره بعد چند ساعت بعد بهش حمله بشه با 50 ک و ارتشش ب فنا میره که کسایی که بدون سرمایه تو 1 ایکس بازی کردن میدونن ساختن 50 ک ارتش توی 2 ماه اول بازی کار هر کسی نیست

حالت بعدی اگه دفاع کرد و مهاجم با غرض بود و حتی بن هم شد چون ارتشش کم شده خیلی آسیب پذیر هست

اما واسه دنیا های سرعت بالا این چیزا زیاد مهم نیست چون هم ساخت خونه زیاد طول نداره و هم منابع زود جمع میشه و ....

در کل مدافع ضرر میکنه اونم فقط تو سرعت های پایین

- - - - - - - - - -

-

آره سینا جان گرفته میشه
    نمونش دن 4 اکانت الهام جینگیلی آخرین روز با معکوسی که رقبا زدند شد رنک 4 اما کاپشو گرفتن دادن الهام

تاپیک خوب و مفیدیه و بیشتر برای اطلاعات کسایی هست که اعصاب 1 ایکسو دارن و بیشتر به درد اونا میخوره

این مشکل بشه گفت یا نه هر چی هست به ضرر مدافع هست
    اومدیم دفاع نکرد و سطح خونش بیاد پایین 10 درصد ارتشش بمیره بعد چند ساعت بعد بهش حمله بشه با 50 ک و ارتشش ب فنا میره که کسایی که بدون سرمایه تو 1 ایکس بازی کردن میدونن ساختن 50 ک ارتش توی 2 ماه اول بازی کار هر کسی نیست

حالت بعدی اگه دفاع کرد و مهاجم با غرض بود و حتی بن هم شد چون ارتشش کم شده خیلی آسیب پذیر هست

اما واسه دنیا های سرعت بالا این چیزا زیاد مهم نیست چون هم ساخت خونه زیاد طول نداره و هم منابع زود جمع میشه و ....

10. 2 کاربر از Hossein-saremi عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

saharj24 (02-21-2014),SINA-IR (02-21-2014)

11. Top | #15

پیشروی سطح: %45 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 275
    سطح
    23
    تشکر دریافتی
    6,472 بار در 3,380 پست
    دستاورد ها:
    دوستی5000 امتیازیک سال ثبت نام
    نقل قول نوشته اصلی توسط hsaremi نمایش پست ها
    آاین مشکل بشه گفت یا نه هر چی هست به ضرر مدافع هست

ممنون حسین جان که شرکت کردی دقیقا همون چیزی که من نتونستم بگم را شما توضیح دادی
    از بین رفتن ارتش و ساختمان در دنیای سرعت بالا اصلا مهم نیست اما در دنیای نرمال مصیبت هستش فرقی هم نداره اول راند باشه با اخرش

- - - - - - - - - -

همه تجربه کسر نخواهد شد.متناسب با تلفات و تجربه حریف مقداری از تجربه کسر خواهد شد.
    ساختمان تخریب بشه به چه دلیل باید به شما خسارت رو برگردونیم؟من دارم می گم شما دفاعتون رو بکنید.نمی گم نیرو نذارید!!!

فیدبکر عزیز باور کن بحث اصلا سر تجربه و کم شدن تجربه نیست
    اصلا نه تجربه این نبرد مهم هستش نه دلم میخواد تجربه ای حداقل برای من بدست بیاد

با اجازتون سوالمو یه جور دیگه مطرح میکنم
    من اگه به عنوان مدافع جلوی این مهاجم ارتش قرار بدم و بعد از دیدن لینک گزارش بزنم
    1 - آیا من هم مجازات میشم ؟
    2 - آیا نیروهایی که از من کشته شده دوباره به من پس داده میشه ؟
    3 - اگه ارتشم شکست بخوره و ساختمانی از اون قلعه سطحش کم بشه بخاطر مشکل دار بودن این سبک ، ساختمان باز سازی میشه یا اینکه دوباره باید این ساختمان تخریب شده را بسازم ؟
    4 - اگه ارتشم را بصورت حمایت روی قلعه خودم بذارم و برنده این نبرد باشم اما مهاجم قبل از برخورد با ارتش من سطح ساختمانی از اون قلعه را کم کنه تکلیف اون ساختمان چی میشه ؟
    خـیـام اگـر زبـاده مــسـتـی خـوش بــاش *** بـا ماه رخـی اگـر نـشسـتـی خـوش باش
    چـون عـاقـبـت کـار جـهـان نـیستی است ***
    انگار که نیستی؛ چو هستی خوش باش

خانوارز یک اعتیاد فاجعه بار بود که خوشبختانه برای من خیلی وقته دورانش تموم شده
    زنده باد زندگی

12. Top | #16

تشکر دریافتی
    427 بار در 292 پست

دستاورد ها:
    دوستیبیش فعالسه ماه فعالیت
    نقل قول نوشته اصلی توسط saharj24 نمایش پست ها
    در مورد اون بخش قرمز رنگ : هفته اول هیچکس منجنیق و منجنیق قلعه کوش نداره اگرم بر فرض توی دنیای 10x هم باشه با ماشینهای محاصره کسی غارت نمیکنه
    بعدشم توی سبک غارت همه یگانها خط اخر هستند که از ضربه دیوار در امان باشند

- - - - - - - - - -

مشکل اینجاست که اگه ارتشی جلوی این سبک گذاشته بشه معلوم نیست چه اتفاقی برای اکانت مدافع پیش میاد اگرم ارتشی در کار نباشه این تعداد ماشین ساختمون خراب میکنند

- - - - - - - - - -

ممنون از اینکه جواب 3 تا سوال آخر منو دادی هر چند که ناامیدکننده بود اما به هر حال ممنون
    حالا تکلیف اون 3 تا سوال اول چیه ؟

پ ن : ممنون از لطفت اما خودم هم هنوز شدیدا نیاز به یادگیری دارم برای همین دنبال جواب این سواالات هستم

دوست عزیز در صورتی که بن بشی ! در حالتی 12 ساعت بن هستی! با توجه به حجم بالای فیدبک نهایتا ! هر 12 ساعت بهت ج بدن ! خیلی خوش شانس باشی خیلی فیدبکر بهت حال بده ! بعد از 12 ساعت اول که فیدبک تو رو خواند اگه حال و حوصله داشت ! با لحنه حرفهات حال کرد ! میشینه ریز تر مارشهات رو چک میکنه !!!! بی گناه هم باشه 24 ساعت رو بن هستی ! تا الان هم ندیدم منابع ب کسی برگردونن ! یا ارتش ! یا سطح خونه ششما رو درست کنن 1!!!بقیه موارد هم اصلا مهم نیست چون اگه دن 10 ایکس بازی کنی در حالت عادی بدون غارت ووووووو 100کیت از هرمنابع عقب موندی ! والا اخر
    هــــــــراسون بودم از روز جدایی . . . آخرم اومد
    من از هر چی بــــــــــدم اومد . . . ســـــرم اومد

13. کاربر زیر از cherchil برای ارسال این پست تشکر کرده است:

saharj24 (02-21-2014)

14. Top | #17

پیشروی سطح: %77 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 93
    سطح
    16
    تشکر دریافتی
    2,766 بار در 888 پست
    دستاورد ها:
    دوستییک سال ثبت نام
    دوست عزیز شما گویا مفهوم پست ها ی بنده رومتوجه نشدین ، البته مطمئنا بنده بد توضیح دادم

چرا شما میگید ساختمان پایین میاد؟ اگرکسی با این سبک به شما حمله کنه شما ارتش دارین جلوی اون قرار بدین پس وقتی ببرین که دیگه ساختمونی تخریب نمیشه
    اگه ارتش نداشته باشین که نبرد امتیاز دهی رخ نداده نه شما مجازات میشین نه اون بازیکنی که با این سبک حمله کرده ،تخریب ساختمان هم کاملا قابل قبوله .

برای همین داریم تاکید میکنیم شما در مقابل هرارتشی که سمت قلعه هاتون میاد دفاع کنید، حتی اگر اونارتش سوار سنگین تنها باشه یا مارش معکوس

مجازات مهاجم و مدافع درصورتی است که مدیردنیای مربوطه مورد را تبانی تشخیص دهد که تصمیم این مورد با مدیر دنیا و با توجه به اطلاعات موجود در پنل بررسی آن مدیر است

اگرشما درنبرد مقابل این ارتش به عنوان مدافع ارتشی قرار بدید در صورت باختن یا برنده شدن امتیاز کسب می کنید ، چرا باید ارتش شما برگشت بشه؟ شما امتیاز نبردتون رودریافت کردین اتفاقا وقتی اینطور ارتش به عنوان مهاجم به شما زده میشه شما کمترین سوخت و بیشترین امتیاز روکسب می کنید که مطمئا امتیاز اضافه طبق قانون 55% از مدافع در این حالت ها کسر میشه

مورد 3 رو توضیح دادم اگه ارتشی دارید دفاع کنید ، اگه هم ندارین که ساختمون تخریب میشه و این تخریب هیچ مشکلی نداره وکاملا قانون محسوب میشه

دراین مورد هم پاسخ همان مورد 3 است. شایدبازیکن سبک نابلد باشه و اقعا فکر کنه این سبک و تعداد بهترینه و به شما حمله بزنه ، ساختمون تخریب میشه .دوست عزیز فکرنکنید همه ی بازیکنان سبک چین و بازی بلد هستند

15. کاربر زیر از ♛Red Knight♛ برای ارسال این پست تشکر کرده است:

saharj24 (02-21-2014)

16. Top | #18

تشکر دریافتی
    427 بار در 292 پست

دستاورد ها:
    دوست عزیز شما گویا مفهوم پست ها ی بنده رومتوجه نشدین ، البته مطمئنا بنده بد توضیح دادم

چرا شما میگید ساختمان پایین میاد؟ اگرکسی با این سبک به شما حمله کنه شما ارتش دارین جلوی اون قرار بدین پس وقتی ببرین که دیگه ساختمونی تخریب نمیشه
    اگه ارتش نداشته باشین که نبرد امتیاز دهی رخ نداده نه شما مجازات میشین نه اون بازیکنی که با این سبک حمله کرده ،تخریب ساختمان هم کاملا قابل قبوله .

برای همین داریم تاکید میکنیم شما در مقابل هرارتشی که سمت قلعه هاتون میاد دفاع کنید، حتی اگر اونارتش سوار سنگین تنها باشه یا مارش معکوس

مجازات مهاجم و مدافع درصورتی است که مدیردنیای مربوطه مورد را تبانی تشخیص دهد که تصمیم این مورد با مدیر دنیا و با توجه به اطلاعات موجود در پنل بررسی آن مدیر است

اگرشما درنبرد مقابل این ارتش به عنوان مدافع ارتشی قرار بدید در صورت باختن یا برنده شدن امتیاز کسب می کنید ، چرا باید ارتش شما برگشت بشه؟ شما امتیاز نبردتون رودریافت کردین اتفاقا وقتی اینطور ارتش به عنوان مهاجم به شما زده میشه شما کمترین سوخت و بیشترین امتیاز روکسب می کنید که مطمئا امتیاز اضافه طبق قانون 55% از مدافع در این حالت ها کسر میشه

مورد 3 رو توضیح دادم اگه ارتشی دارید دفاع کنید ، اگه هم ندارین که ساختمون تخریب میشه و این تخریب هیچ مشکلی نداره وکاملا قانون محسوب میشه

دراین مورد هم پاسخ همان مورد 3 است. شایدبازیکن سبک نابلد باشه و اقعا فکر کنه این سبک و تعداد بهترینه و به شما حمله بزنه ، ساختمون تخریب میشه .دوست عزیز فکرنکنید همه ی بازیکنان سبک چین و بازی بلد هستند
    1000 در 10000 با هاتون مخالف هستم ! چرا میگم ! یه بنده خدایی بود تو دن5 ! میگفت به رفیقهاش که میخواین باهم دوئل بزنید بیان رو قلعه های من حمایت بزارید و اون یکی مارش میزد به حمایت این یکی !!!!!
    بعد یه خواهشی از کسی که مارش مهاجم رو میزد به 1 نجیب 3 4تا نجیب بزاره ! بعد لینک ها رو جمع میکردم فیدبک میزد که اقا دارن من رو با نجیب میزنن !!!!!
    حمایت نباشه مجبورم خودم ارتش یزارم جلو این مارشهای نا متعارف ! چون با نجیب میزنن ! اینم لینکهاش ! فیدبکر هم میکفت حقاقنبت شما مورد قبول هست بزار ارتش بزار جلوش !!! روز 70 تا 80 میل تجرربه جمع میکرد بن هم نمیشد

17. کاربر زیر از cherchil برای ارسال این پست تشکر کرده است:

saharj24 (02-21-2014)

18. Top | #19

پیشروی سطح: %3 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 195
    سطح
    10
    تشکر دریافتی
    228 بار در 82 پست

دستاورد ها:
    دوستی1000 امتیازسه ماه فعالیت

کاری به بقیه بحث ندارم اما فک کنم پایین اومدن سطح ساختمان به پیروز شدن یا نشدن مدافع تو نبرد ربطی نداره چون محاسبه ی اینکه چه ساختمونی بیاد پایین قبل از شروع نبرد انجام میشه/ بازم اگه اشتباه میکنم دوستان بگن

19. کاربر زیر از legolas_ir برای ارسال این پست تشکر کرده است:

saharj24 (02-21-2014)

20. Top | #20

تشکر دریافتی
    427 بار در 292 پست

دستاورد ها:

اینم بزار تنگ حرفهام ! بابت بن کردن اکانت ها تو دن5 ازتون بسیار بسیار بسیار ممنونم که دوستان بفهمن با تغییر ای پی ووووووو نمیتونن شما دور بزنن ! ای کاش زودتر از این ها طوری وارد عمل میشدین یه راند دیگه هم اینطوری سخت گیری کنید سرور ایران هم میشه مثل COMعاری از هرگونه مولتی واقعا گل کاشتین ممنونم ازت اقای فیدبکر بلاخره یه کار مردونه وار کردین شما با سپاس
    شرمنده از سحر خارج از بحث تکس گذاشتم

21. کاربر زیر از cherchil برای ارسال این پست تشکر کرده است:

saharj24 (02-21-2014)

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع