• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: دعوت به آرامش و راه حلی مناسب

1. Top | #1

پیشروی سطح: %10 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 181
    فعالیت کل: %14.0
    سطح
    7
    تشکر دریافتی
    225 بار در 109 پست

دستاورد ها:
    دوستیاولین گروهسه ماه فعالیت

دعوت به آرامش و راه حلی مناسب

سلام دوستان اعتراض خونم کم شده بود گفتم یکم شارژم کنید
    دوستانی که منو میشانسن میدونن وابسته به هیچ گروهی توی انجمن نیستم و بیشتر برای خوندن مطالب لاگین میکنم تا پست دادن، پس خواهشا از صبحتهای من به نفع گروه خاصی برداشت نشه.
    مدتی که اعتراضهای شما رو دنبال میکنم بخوام عادلانه قضاوت کنم هم شما حق دارید هم مدیریت هم شما مشکل دارید هم مدیریت تا بوده هم همین بوده هیچ وقت آدمیزاد به کمال کامل نمیرسه که اگه برسه دیگه آدم نیست و همیشه عیبهایی وجود داره، اول اینکه از این نحوه اعتراض به جایی نخواهید رسید خودتون هم خوب میدونید، شما به دنبال یه انقلاب هستید که این اتفاق نمی افته مسلما هر آدمی پست و مقامش رو دوست داره حتی توی این دنیای مجازی و حاضر نیست به این راحتی ها دو دستی تقدیم کسی کنه، فقط خواهشا نیایید بگید که نه من اگه بودم کنار میکشیدم و فلان، خودتون بهتر میدونید که واقعیت نداره، بر فرض محال اگر هم مدیریت حاضر به کناره گیری و انتخاب مدیران توسط خود ما بشه هرج و مرج خیلی بیشتری توی انجمن اتقاق می افته،چرا؟ چون هر گروهی یه مدیر برای خودش انتخاب میکنه و انجمن میدون جنگ میشه. پس فکر کنم اگه بیشتر افکارتون رو ببرید به سمت مذاکره برای بهتر شدن محیط انجمن نتیجه قابل قبول تری میشه گرفت، در مورد قوانین انجمن هم خوب یه سری ها که قوانین پایه هستن و انتظاری نیست که تغییر پیدا کنن اما یه سری از قوانین قابل مذاکره هستن اما اون هم از راه و روش منطقی خودش نه اینکه یه تاپیک باز بشه 90 صفحه اسپم توش داده بشه بعد مدیر بیاد ببنده و دوباره جار و جنجال راه بیافته، به نظر من چند نفر از جانب کل کاربران انجمن کاندید بشن و رای گیری انجام بشه و فقط اون گروه با مدیران ارشد وارد مذاکره بشن و هر نتیجه ای حاصل شد همه قبول کنن.
    یه صحبتی هم با مدیران دارم اونم اینکه دوستان شما هم از خود ما هستید فقط انتخاب شدید برای نظم دادن به این محیط ، نه چیزی بیشتر و نه چیزی کمتر خواهشا جوری برخود نکنید که انگار شما برتر و بالاتر از ما هستید، در بعضی موارد و مخصوصا نحوه پست دادن شما این مسئله کاملا حس میشه، همه قابل احترام هستن حالا چه مدیر و چه کاربر، هر چی محیط دوستانه باشه مدیریت کردنش هم آسونتر میشه.
    به عنوان عضو کوچیکی از این انجمن به خودم اجازه دادم این مطالب رو که نظر شخصی خودم بود بنویسم امیدوارم به شخص خاصی توهین نشده باشه
    هرگز با یک آدم نادان مجادله نکن!
    تماشاگران ممکن است نتوانند تفاوت بین شما را تشخیص دهند.

2. 3 کاربر از hektor عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

aaazzz009999. (03-02-2014),dark_shadows (03-02-2014),rezajoooon (12-06-2014)