• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

صفحه 28 از 28 نخستنخست ... 18262728
نمایش نتایج: از 271 به 277 از 277

موضوع: درخواست لینک دانلود انواع بازی ها

1. Top | #1

پیشروی سطح: %27 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 73
    فعالیت کل: %0
    سطح
    4
    تشکر دریافتی
    7 بار در 3 پست
    دستاورد ها:
    مشاورسه ماه فعالیت200 امتیاز

درخواست لینک دانلود انواع بازی ها

سلام
    بعضی از بازی ها و برنامه ها هستن که آدم دوست داره اونا رو بازی کنه یا داشته باشه اما ممکنه قدیمی باشن و تو بازار نباشه یا ممکنه حوصله خریدن نداشته باشید و 1000 دلیل دیگه
    از اسم تاپیک معلومه :
    اسم بازی یا برنامه مورد نظرتون رو بگید تا من و بقیه لینک دانلودش رو برای شما بزاریم

اینم راهنمای کلی نصب و رفع خطاهای بازی ها:
    1-اگر بعد از اکسترکت کردن بازی با تعداد زیادی از فایل های ناشناخته با پسوند 001 و 002 و... روبه رو شدید:
    یا isobusterبرای به هم وصل نمودن پارت های دانلودی از برنامه HJSplit استفاده نمایید ، کاربری این برنامه بسیار ساده است ، پس از اتمام دانلود تمامی فایلهای مربوط به بازی، فایل اولی که دانلود کردید با پسوند .001 را از طریق منوی Join و سپس Input File وارد برنامه کنید ، برنامه به صورت خودکار فایلهای دیگر را شناسایی کرده و میتوانید بعد از چند لحظه فایل خروجی به صورت کامل دریافت می نمایید
    2- خطای openall32 : اگر در حین اجرای بازی با این خطا مواجه شدید باید نرم افزار OpenAl را دریافت نموده و نصب کنید
    3-اگر با خطای d3dx9 مواجه شدید باید جدیدترین نسخه دایرکت ایکس را نصب نمایید.

4-فایل های با پسوند DMG چگونه باز میشوند ؟ :
    این پسوند فایل Image یک CD در سیستم عاملهای کامپیوترهای Macintosh است. شما با استفاده از برنامه ISOBuster می توانید این فایل را باز کرده و محتوای ان را ببینید.یا اینکه این پسوند را برداشته و پسوند iso را جایگزین کرده و سپس با نرم افزار های "الترا ایزو" یا "پاور ایزو" آن را باز کنید.
    5-چنان چه بعد از اکسترکت کردن فایل ها با تعداد زیادی از فایل های ناشناخته با پسوند r00,r02 ,... مواجه شدید این فایل ها را با روش شماره سه (در بالا) باز کنید.

2. 5 کاربر از معین عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

Amin_Rahimi (11-16-2013),HamidHilton (01-13-2014),NuMbEr1MeYsAm (01-12-2014),حدیث (09-22-2014),rezajoooon (07-31-2014)

3. Top | #271
    با سلام و قبولی طاعات و عبادات و همچنین تبریک پیروزی هسته ای
    بچه ها من دنبال یه برنامه میگردم که نشون بده چه دستگاهایی به وای فای وصل شدن و هرکدومم چقد دانلود کرده
    آیا همچین چیزی هست برای نصب روی لبتاب
    مرسی

4. Top | #272

پیشروی سطح: %21 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 396
    سطح
    21
    تشکر دریافتی
    5,064 بار در 2,373 پست

دستاورد ها:
    دوستیاولین گروهبیش فعالیک سال ثبت نام5000 امتیاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein victor نمایش پست ها
    سلام
    ممد چند وقت پیش یکی از دوستام ، بهم گفت این رو براش پیدا کنم ؛ که دیگه پشت گوش انداختم
    ولی الان واجب شد بگردم دنبالش
    تا چند وقت دیگه لینکش رو میدم کف دستت
    من بلغارشو دارم
    منتها انگلیسیش رو میخوام انگلیسیشم لینک هاش توی نت یا خرابه یا فول ورژن نیست
    قبلا یعنی 12-13 سال پیش سی دیش رو داشتم
    خیلی بازی خوبیه

اینم چندتا عکس ازش:

pdjy45gs7qo3v51qgzd2.jpgfpiwrg5per9jq6s2rilf.jpg2apxypcesamilcsgrl7e.jpgflrx53esln5alxeqyr2h.jpg

5. کاربر زیر از SpiteOfSky برای ارسال این پست تشکر کرده است:

amirhossein victor (07-14-2015)

6. Top | #273

پیشروی سطح: %21 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 159
    سطح
    10
    تشکر دریافتی
    518 بار در 333 پست

دستاورد ها:
    دوستی1000 امتیازیک سال ثبت نام
    شوالیه - سفید
    یه نرم افزار هست به اسم who is on my network
    همه این کارارو میکنه + بلاک کردن کسایی که دوست ندارید باشن
    فقط پولیه و من نتونستم کرک شدشو پیدا کنم
    یا اگه بود من نتونستم ازش استفاده کنم

7. کاربر زیر از H.T.C برای ارسال این پست تشکر کرده است:

شوالیه - سفید (07-15-2015)

8. Top | #274
    آقا کسی میتونه اینو برامون پیدا کنه

9. Top | #275
    آقا لینک بازی call of duty infinite warfare رو کسی داره بذاره، فقط خواهشا کرک سالم باشه که کلی حجم برا دانلود رفت آخرش ارور نگیریم،ممنون

10. Top | #276

تشکر دریافتی
    0 بار در 0 پست

طراحی سایت شرکتی مهم است چون سایت شما است که بازتاب دهنده ی سطح و کلاس کاری و تجاری شما به مشتری خصوصا در اولین برخورد می باشد. سایتی که به شیوه ی صحیح و متناسب با نیازهای بیزینس شرکت شما طراحی شده باشد میتواند درک روان و خوانایی از بازده و شیوه ی عملکرد بازرگانی و تجاری شرکت شما به مخاطب ارائه دهد. امروزه سایت شما مهم ترین فروشنده ی شماست چرا که هر روز هفته و ۲۴ ساعته حتی زمانی که خود شما حضور ندارید بدون هیچ گونه محدودیت جغرافیایی و در هر مکانی به سادگی ارتباط بین شما و مخاطب بازار هدف شما را برقرار می کند. این ارتباط تا حدی پیش می رود که عملا این زبان بیان سایت شما می باشد که نکته ی کلیدی در میزان فروش و معرفی برند شما به مخاطبتان می باشد.
    حال اگر این فروشنده ی تمام وقت قدرت بیان مناسبی داشته باشد می تواند موجب صعود آمار فروش شما گردد و این قدرت بیان همان طراحی سایت شرکتی شما است که توسط کارشناسان با تجربه ای که از نیاز های شما و مشتریان شما آگاهند انجام می شود.

11. Top | #277

صفحه 28 از 28 نخستنخست ... 18262728