• جنگ خان ها

• بانوی محبوب

• جنگ های فضایی

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفا بعد از مطالعه در نظر سنجی شرکت کنید

رأی دهندگان
30. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقم

16 53.33%
  • مخالفم

5 16.67%
  • نظری ندارم

9 30.00%
صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 456
نمایش نتایج: از 51 به 56 از 56

موضوع: ** دوئـل ** روشی منصفانه برای به دست آوردن رنک شخصی ؟! <<<نظر سنجی>>>

1. Top | #1

پیشروی سطح: %14 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 258
    فعالیت کل: %0
    سطح
    12
    تشکر دریافتی
    322 بار در 116 پست

دستاورد ها:
    دوستی1000 امتیازبیش فعالپیشرویک سال ثبت نام

Exclamation ** دوئـل ** روشی منصفانه برای به دست آوردن رنک شخصی ؟! <<<نظر سنجی>>>

دروود بر همه دوستان

این بحث سرو تهی نداره...چون از اولین راندهای این بازی شیوع پیدا کرد و یه امر عادی برای همه بازیکنا از رنک 1 تا رنک آخر شد

الان دیگه هرکس بخواد رنک بگیره میشینه یه گوشه قلعه فول میکنه و کافیه حداقل 3-4 تا از رفیقاش بهش دوئل بدن تا رنک رو بگیره وگرنه دیگه نه کاری به غارت داره نه قلعه دزدی و برزیل فرستادن بعدشم میشینه کلی انشاء و دیکته توی مشخصاتش تایپ میکنه

اما جدیدا زیاد شدن کسایی که میگن قدیما بهتر بود و بیاین قدیمیارو یه راند جمع کنیم والان فارما شاخ شدن و خانوارز عمرش تموم شد و ....خلاصه از اینجور حرفا که همه شنیدین دیگه...
    این بازی بالاخره یه عمری داره و تموم میشه ولی یکی از دلایلی که سرعت پیر شدنشو بیشتر کرده تا به اینجایی رسیده که مثلا دن 1 200تا اکانت بیشتر توش نیست که بازیکنای فعالش 1% بیشتر نیستن همین دوئل بوده...الان بحث دوئل هلو هم داریم که میگیم دوئل هلو و دوئل به قصد کشت......ولی یکم عمیقتر نگاه کنیم کلا دوئلی که داریم توی خانوارز تعریفش میکنیم کل ریشه و بنیادش هلو هست...

تا جایی که از کلمه دوئل میدونم روبرو شدن 2طرف با شرایط برابره که باهم دشمن هستن یا کل کل میکنن...ولی اینجا برعکسه...با دوستامون دوئل میزنیم و دوئل زدن با دشمن (توی بازی) نامردی به دوستامون حساب میشه...خداییش خنده دار نیست ؟

برای کل کل کردن راههایی مثل غارت و فارم کردن...قلعه زدن و بیکاری بردن بازیکن وجود داره ولی بحث زیاد توشه و میشه راست یا دروغ بهونه آورد که نت قطع شد ، کسی فوت کرد ، من روی اکانت نبودم و این چیزا ولی دوئل بهترین گزینست چون هماهنگ شدست و بهونه نمیشه آورد واسش...این ماهیت واقعی دوئل هست که همه میدونیم ولی اینجا جور دیگه ای تعریفش کردیم که اشتباهه

خواستم بگم رنک 1 حق فعالترین و بهترین بازیکناس...نه اونایی که فقط نشستن بالانس و سبک میچینن و از بیکاری انشاء تایپ میکنن...شایدم برعکس...کارشون تایپ کردنه و از بیکاری سبک و بالانس میچینن...زیادن اونایی که توی اکانتشون چندتا کاپ رنگارنگ دارن و به خاطر همین کلی کل کل بیجا میکنن که 99/9% بی احترامیه...من و چندتای دیگه وقتی راند شروع میشه اول میایم رنکینگ و میبینیم و تا چشممون به اسم اینجور اکانتا میفته شروع نکرده از بازی سیر میشیم...اینم یه دلیل دیگه از کم شدن بازیکنا
    البته قسمت آخرش که شخصی بود رو ندید بگیریم به نظرم بهتره تو بروزرسانی قوانین بازی جای این قانون خالی نباشه
    (به طور مثال : دوئل برای بازیکنان در رنکهای بالا که به تشخیص فیدبکر فقط برای کسب تجربه انجام شود تخلف محسوب شده و 2برابر تجربه کسب شده در دوئل خلاف قوانین ، کسر خواهد شد )

حرف زیاده در این مورد اما فکر کنم حق مطلب رو به جا آوردم که متوجه منظورم بشین
    ویرایش توسط IR_Persian : 05-11-2014 در ساعت 05:12 PM
    در زمان حمله اعراب مسلمان به ايران...
    مردي عرب از مردي پارسي پرسيد : چرا زنان شما حجاب كاملي ندارند ؟
    مرد پارسي پاسخ داد : حجاب زنان ما...پلك چشم مردان ماست

2. 18 کاربر از IR_Persian عزیز برای این پست تشکر کرده اند:

.A.R.T.E.M.I.S. (05-13-2014),86471181 (05-11-2014),Andrial (06-12-2014),ardeshirkhan5 (05-12-2014),Bahador-Shah (05-13-2014),Bahman_1374 (11-24-2015),dehfree (02-03-2015),H.T.C (05-12-2014),hoseinloto (06-13-2014),I__ALI__KHAN__I (06-13-2014),king_arash (05-22-2014),mehdi61 (05-11-2014),mostafa1988 (05-30-2014),ریش سفید (05-12-2014),SaeeD_PashA (05-13-2014),saharj24 (05-11-2014),sj-games (05-12-2014),SPARTACUS_IR (06-13-2014)

3. Top | #51

پیشروی سطح: %93 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 15
    سطح
    8
    تشکر دریافتی
    121 بار در 66 پست

دستاورد ها:
    مشاوردوستییک سال ثبت نام1000 امتیاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط hoseinloto نمایش پست ها
    ههههههههههههههههههههههههه هه
    خسته نباشید از این اتفاقا زیاد افتاد

ابتین رو فکر کنم بشناسی
    به ابراهیم التماس میکرد نزنش ابتین که سلطان قلعه دزدی بود اون موقع
    آبتین.. آبیتن.. چقدر اسمش آشناس نمیدونی اکانتش چی بود؟؟
    ابراهیم که صحبتتشو نکن

4. کاربر زیر از S.H.L برای ارسال این پست تشکر کرده است:

hoseinloto (06-13-2014)

5. Top | #52

پیشروی سطح: %82 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 90
    سطح
    25
    تشکر دریافتی
    2,733 بار در 1,654 پست

دستاورد ها:
    دوستیپیشرودستآورد تگ - درجه 15000 امتیازیک سال ثبت نام
    نشان ها:
    کاربر با بیشتر تعداد معرفی
    نقل قول نوشته اصلی توسط S.H.L نمایش پست ها
    آبتین.. آبیتن.. چقدر اسمش آشناس نمیدونی اکانتش چی بود؟؟
    ابراهیم که صحبتتشو نکن
    abtin abtin
    یا ابتین اریا مهر از بچه ها ارتش ظلایی بود

6. کاربر زیر از hoseinloto برای ارسال این پست تشکر کرده است:

S.H.L (06-13-2014)

7. Top | #53

پیشروی سطح: %93 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 15
    سطح
    8
    تشکر دریافتی
    121 بار در 66 پست

دستاورد ها:
    مشاوردوستییک سال ثبت نام1000 امتیاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط hoseinloto نمایش پست ها
    abtin abtin
    یا ابتین اریا مهر از بچه ها ارتش ظلایی بود
    آهان آره یادم اومد
    الان هنوزم کسی از اونا بازی میکنه؟؟

8. کاربر زیر از S.H.L برای ارسال این پست تشکر کرده است:

hoseinloto (06-13-2014)

9. Top | #54

سطح
    25
    تشکر دریافتی
    2,733 بار در 1,654 پست

دستاورد ها:
    نشان ها:
    نقل قول نوشته اصلی توسط S.H.L نمایش پست ها
    آهان آره یادم اومد
    الان هنوزم کسی از اونا بازی میکنه؟؟
    فرزان هست

شاه محسن چند راند پیش اومد
    ابتینم فقط ثبت نام میکنه

از اون موقع فقط 10.8مونده
    من علی پارتیکا
    پژمان
    خدایار
    و چند نفر دیگه بقی فقط انجمن میان بازی نمیکنن

10. کاربر زیر از hoseinloto برای ارسال این پست تشکر کرده است:

S.H.L (06-13-2014)

11. Top | #55

پیشروی سطح: %69 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 62
    فعالیت کل: %1.0
    سطح
    6
    تشکر دریافتی
    65 بار در 47 پست

دستاورد ها:
    دوستیاولین گروهسه ماه فعالیت500 امتیاز
    داداش بهت بر نخوره اما بعضی از چیزایی که راجع به دوئل و رنک یک گفتی رو من یکی قبول ندارم تو خانوارس هر بازیکنی هر راند یک هدف خاصی رو دنبال میکنه و بنا به هدفش جلو میره حالا اینکه از چه راهی به خواسته خودش میرسه بستگی داره به راهی که انتخاب میکنه تفکرات متفاوته این بازیه استراژیکه هر کسی استراتژی خاص خودش رو داره نمیشه بگی فلان مبحش درستش اینه و همه باید طبق اون جلو برن تنها چیزی که همه باید به طور یکسان بهش عمل کنن قانون بازیه
    فلانی میخواد رنک یک شه اومدیم رنک یک رو گرفت دیگه حالا با چه شیوه ای بهش رسیده مهم نیست مهم اینکه به هدفش تو بازی رسیده حالا ممکنه این ادم صدتا دوئل زده باشه 50تاشو باخته باشه اصلا هیچیم سرش نشه اگه این ادمی که هیچی سرش نمیشه رنک بگیره مشکل از اون نیست اتفاقا مشکل از اوناییکه بازی سرشون میشه ولی نتونستن رنک رو بگیرن حالا اینو واسه رنک گفتم
    واسه من یکی تنهاااا رسیدن به خواسته خودم مهمه نوع بازی بازیکناا با هم همیشه متفاوته یکی بنایی میکنه یکی غارت یکی قلعه دزدی اگر الان هم دن سوت و کور شده بخاطر شرایط و محیط بازیه که بازیکن رو مجبور میکنه تو چارچوبی حرکت کنه که بازی میخواد نه خود بازیکن موقعی که تو مجبوری 11 تا ارگ بسازی واسه قبیله خواه یا ناخوه تبدیل میشی به یه بناااا و اینجوری میشه که اروم اروم دیگه طرف بازی هجومی و هیجانی اون چیزی که همه دوس دارن نمیری دن هم برای همین خلوت شده بخاطر محیط بازی

12. کاربر زیر از SPARTACUS_IR برای ارسال این پست تشکر کرده است:

hoseinloto (06-13-2014)

13. Top | #56

سطح
    25
    تشکر دریافتی
    2,733 بار در 1,654 پست

دستاورد ها:
    نشان ها:
    نقل قول نوشته اصلی توسط SPARTACUS_IR نمایش پست ها
    داداش بهت بر نخوره اما بعضی از چیزایی که راجع به دوئل و رنک یک گفتی رو من یکی قبول ندارم تو خانوارس هر بازیکنی هر راند یک هدف خاصی رو دنبال میکنه و بنا به هدفش جلو میره حالا اینکه از چه راهی به خواسته خودش میرسه بستگی داره به راهی که انتخاب میکنه تفکرات متفاوته این بازیه استراژیکه هر کسی استراتژی خاص خودش رو داره نمیشه بگی فلان مبحش درستش اینه و همه باید طبق اون جلو برن تنها چیزی که همه باید به طور یکسان بهش عمل کنن قانون بازیه
    فلانی میخواد رنک یک شه اومدیم رنک یک رو گرفت دیگه حالا با چه شیوه ای بهش رسیده مهم نیست مهم اینکه به هدفش تو بازی رسیده حالا ممکنه این ادم صدتا دوئل زده باشه 50تاشو باخته باشه اصلا هیچیم سرش نشه اگه این ادمی که هیچی سرش نمیشه رنک بگیره مشکل از اون نیست اتفاقا مشکل از اوناییکه بازی سرشون میشه ولی نتونستن رنک رو بگیرن حالا اینو واسه رنک گفتم
    واسه من یکی تنهاااا رسیدن به خواسته خودم مهمه نوع بازی بازیکناا با هم همیشه متفاوته یکی بنایی میکنه یکی غارت یکی قلعه دزدی اگر الان هم دن سوت و کور شده بخاطر شرایط و محیط بازیه که بازیکن رو مجبور میکنه تو چارچوبی حرکت کنه که بازی میخواد نه خود بازیکن موقعی که تو مجبوری 11 تا ارگ بسازی واسه قبیله خواه یا ناخوه تبدیل میشی به یه بناااا و اینجوری میشه که اروم اروم دیگه طرف بازی هجومی و هیجانی اون چیزی که همه دوس دارن نمیری دن هم برای همین خلوت شده بخاطر محیط بازی
    تابحال اینقدر سریع نخونده بودم دادا
    همه یه هدفی دارن اونیم که میره رنک همه فکر میکننن سکه میزنه رنک میگیره هلو میزنه ولی نمیدونن چقدر سخته

بازیم راند بعد خیلی شلوغ میشه

14. کاربر زیر از hoseinloto برای ارسال این پست تشکر کرده است:

SPARTACUS_IR (06-13-2014)

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 456

کلمات کلیدی این موضوع